Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1312Jan Macho
MM40Running a Fitness Team Macho00:07:08
2.1125Miloš Hruška
MM60MHUL00:08:15
3.1483Tomáš Vrzal
MM4000:08:29
4.161Tomáš Matěják
MM4000:08:33
5.1488Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:08:42
6.2193Zdenek Málek
MM3000:08:49
7.383Dominika Bělová
ŽZ3000:09:00
8.444Tomáš Pátek
MM60Friday Team00:09:03
9.1033Marcela N.
ŽZ50HK00:09:12
10.1848Filip Ernest
MM40Tuchodreva00:09:13
11.478Miriam Musilová
ŽZ50Prostě běž!00:09:31
11.1284Adam Bílek
MM2000:09:31
13.2157Marek Botek
MM5000:09:41
14.1441Miloš H.
MM6000:09:43
14.1499Tereza Čepková
ŽZ4000:09:43
16.1815Aleš H.
MM1600:09:48
17.1497Eva Kilb
ŽZ5000:09:54
18.689Michal Havlíček
MM60ACES Team K.Vary00:09:55
19.735Richard Ryska
MM60Rozběháme Strakonice00:09:58
20.40Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:10:08
21.932Adam Kočka
MM3000:10:09
22.20Soňa H.
ŽZ5000:10:10
23.2162Miloš Václavík
MM60MUO Karlovy Vary00:10:20
24.229Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:10:29
25.1920Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské Budějovice00:10:34
26.1581Pavla Drozdová
ŽZ4000:10:52
27.615Jana Lopatovska
ŽZ4000:11:01
28.1814Lucie Škarvanová
ŽZ5000:11:06
28.1991Lucie D.
ŽZ3000:11:06
30.1477Lukáš Mácha
MM1300:11:07
31.56Lenka Fehérová
ŽZ5000:11:14
32.945Lukáš Dvořáček
MM4000:11:16
33.508Jana N.
ŽZ50Prostě běž!00:11:17
34.1229Michaela Kosaková
ŽZ40Český maratónský klub00:11:23
35.1533Luboš D.
MM5000:11:24
36.2167Nikol K.
ŽZ20Holky do nepohody00:11:25
37.1527Natálie Juhaňáková
ŽZ1600:11:26
38.1744Pavel D.
MM4000:11:28
39.1984Zuzana Malá
ŽZ3000:11:33
40.61Lukáš Hubálek
MM3000:11:34
40.62Anna Hostašová
ŽZ3000:11:34
42.520Sára Dvořáková
ŽZ1300:11:36
43.1606Martina Jeřábková
ŽZ40Liščí doupě00:11:37
44.489Václav Brychta
MM5000:11:41
45.2166Pavla K.
ŽZ50Holky do nepohody00:11:48
46.1508Andrea Nejedlá
ŽZ3000:11:51
47.405Iva Šostoková
ŽZ5000:11:53
48.106Jana Bischof
ŽZ40MŮJ00:12:00
49.2005Lenka Škotnárová
ŽZ4000:12:04
50.879Romany Mojová
ŽZ40Albrechtice u Českého Těšína00:12:12
51.1367Lubomír Sedlář
MM4000:12:39
52.979Olga Nováková
ŽZ50Bellis00:12:43
53.1464Daniela S.
ŽZ5000:12:48
54.537Michaela Štěrbová
ŽZ3000:12:55
55.946Anita Sobotková
ŽZ5000:12:59
55.1568Jakub Švarc
MM30Letíme do cíle!00:12:59
57.1333Monika V.
ŽZ5000:13:02
58.1567Nikola Cermanová
ŽZ20Letíme do cíle!00:13:04
59.1662Miroslava Příhodová
ŽZ40STG ZLÍN00:13:08
60.490Jana Krupicová
ŽZ5000:13:11
61.90Roman Štěpnička
MM4000:13:13
62.736Veronika Rysková
ŽZ13Rozběháme Strakonice00:13:16
63.1422Danuše Bednarská
ŽZ3000:13:17
64.35JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50Prostě běž!00:13:20
65.1899Hana Popelková
ŽZ5000:13:24
66.1363Nikol Maňáková
ŽZ3000:13:25
67.2118Šárka B.
ŽZ5000:13:26
68.1444Pavla Z.
ŽZ4000:13:28
68.1980Aneta Popelkova
ŽZ134Sports Team00:13:28
70.1576Emička Fenerovová
ŽZ1000:13:29
69.2101Lucie Kubištová
ŽZ3000:13:29
72.1767Martin Lain
MM5000:13:31
73.341Markéta Poláková
ŽZ50Prostě běž00:13:32
74.1105Vlasta Čuprová
ŽZ4000:13:33
75.572Jiřinka Krupičková
ŽZ4000:13:35
75.1557Nelly Bačovská
ŽZ1300:13:35
77.1179Jana Loučková
ŽZ4000:13:36
78.139Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:13:39
79.1424Lenka Vráželová
ŽZ4000:13:40
80.906Květa Pršalová
ŽZ60+Štětí00:13:41
81.1397Anonymní závodník
ŽZ4000:13:54
82.319Hanka Kalinová
ŽZ4000:13:56
83.1199Kateřina Tyrová
ŽZ4000:14:04
84.1429Kája Marhoun
MM1000:14:06
85.350Pavlína K.
ŽZ4000:14:07
85.2145Anna Vondrysová
ŽZ6000:14:07
87.832Naděžda Klewar Slavíková
ŽZ60+00:14:08
88.521Miluška Š.
ŽZ5000:14:10
89.2052Šárka C.
ŽZ3000:14:11
90.1081Lenka Klustová
ŽZ4000:14:15
90.1309Jana Klímová
ŽZ6000:14:15
92.1014Vladislava Paulusová
ŽZ5000:14:20
93.1181Michaela Kopecká
ŽZ40Adventní běhání00:14:23
94.1078Kateřina K.
ŽZ4000:14:25
95.616Šárka Urbanová
ŽZ4000:14:26
96.1220Marcela Simkova
ŽZ5000:14:29
96.1907Vladěna Maxová
ŽZ3000:14:29
98.351Martina K.
ŽZ4000:14:35
99.1143Hanka Šafi
ŽZ50Kýbl krve00:14:38
100.1130Barbora S.
ŽZ1300:14:39
101.1705Věra Zemanová
ŽZ4000:14:44
102.1857Věra Ospálková
ŽZ60Prostě běž !00:14:46
103.772Eva M.
ŽZ4000:14:52
104.629Lidka S.
ŽZ4000:14:53
105.1683Karolína Brchelová
ŽZ1000:14:55
106.2159Marie T.
ŽZ3000:15:00
107.146Vendula Malchárková
ŽZ3000:15:02
108.768Lenka B.
ŽZ4000:15:07
109.604Andrea Kubantová
ŽZ3000:15:17
110.1564Kateřina Kubytová
ŽZ3000:15:18
111.1423Lenka Jedličková
ŽZ5000:15:24
111.1820Tereza K.
ŽZ3000:15:24
113.1171Dáša Sládková
ŽZ50Studio Caracal Hostivice00:15:29
114.558Eva Vallová
ŽZ4000:15:31
115.107Pavlína Mikulenková
ŽZ4000:15:34
116.702Petra Staňková
ŽZ40Prostě běž!00:15:36
117.437Lenka Ellen Rokačová
ŽZ5000:15:39
118.1170Roman Jícha
MM40Studio Caracal Hostivice00:15:41
119.136Kristýna K.
ŽZ5000:15:42
120.2085Jana Pančochová
ŽZ5000:15:43
121.19Petra Kulasová
ŽZ4000:15:46
122.1663Irena F.
ŽZ6000:15:53
122.2090Eva F.
ŽZ5000:15:53
124.1094Pavlina Tomešová
ŽZ6000:15:55
123.1095Eliška Vyšínská
ŽZ3000:15:55
126.269Veronika Matulová
ŽZ4000:15:57
127.1986Ani Gališinová
ŽZ60+00:16:01
128.1151Kateřina Dančuková
ŽZ4000:16:03
129.559Aurélie Buliščaková
ŽZ700:16:04
129.1832Klára Šmejkalová
ŽZ4000:16:04
131.381Martina F.
ŽZ40Prostě běž!00:16:09
130.2189Dagmar L.
ŽZ6000:16:09
133.750Šárka Silnoušková
ŽZ5000:16:10
134.113Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:16:13
135.1833Markéta Janatová
ŽZ50Prostě běž!00:16:18
136.462Anna Belešová
ŽZ16Prostě běž!00:16:20
137.461Kateřina Linhartová
ŽZ60Prostě běž!00:16:24
138.756Eduard Ždánský
MM3000:16:28
139.382Jitka Turčínová
ŽZ60Báječné ženy v běhu00:16:35
140.568Kateřina Š.
ŽZ4000:16:37
141.934Šárka Kočková
ŽZ4000:16:41
142.1399Lenka R.
ŽZ3000:16:42
143.737Dagmar Rysková
ŽZ60Rozběháme Strakonice00:16:43
144.463Eliška Trnková
ŽZ30Prostě běž!00:16:44
145.1115Vendulka Šťastná
ŽZ50SoS Run Team00:16:57
145.1116Kristýna Neupauerová
ŽZ40SoS Run Team00:16:57
147.159Jana Novotná
ŽZ60RE-WELL Kokořín00:17:17
148.1865Jan Lejsek
MM1000:17:19
148.1866Matyáš Lejsek
MM1000:17:19
148.1867Ilona Lejsková
ŽZ6000:17:19
148.1868Martin Lejsek
MM6000:17:19
152.290Andrea Urbanska
ŽZ4000:17:20
153.370Hana Nováková
ŽZ50Prostě běž !00:17:26
153.1154Tereza Kredbová
ŽZ3000:17:26
155.1153Kateřina Kokošková
ŽZ5000:17:32
154.2154Martina H.
ŽZ3000:17:32
157.316Marek Bednařík
MM50Prostě běž00:17:33
158.1041Michaela M.
ŽZ3000:17:34
159.853Markét Mazancová
ŽZ50Prostě běž!00:17:46
160.451Jana S.
ŽZ50Prostě běž00:17:48
161.858Iva Zelinková
ŽZ40SDH Bakov nad Jizerou00:17:55
162.1924Lenka Grossmannová
ŽZ40Jilemnice00:17:57
163.1364Michala Pavelková
ŽZ3000:18:01
164.1479Miroslav Mácha
MM6000:18:02
165.1358Aneta Jindrová
ŽZ3000:18:24
166.1729Ludmila Stejskalová
ŽZ6000:18:33
167.1456Jana U.
ŽZ50Rozběháme Rakovník00:18:36
168.1734Anna S.
ŽZ60+Rozběháme Plzeň00:18:57
169.1788Vlasta Vosková
ŽZ4000:19:00
170.2088Žaneta Krelíková
ŽZ5000:19:15
171.1572Lucie Kubešova
ŽZ5000:19:28
172.1478Jana Máchová
ŽZ5000:19:31
173.1874Iva Skřivánková
ŽZ4000:19:36
174.124Markéta Jonešová
ŽZ30Lišky00:19:40
175.1280Medly D.
ŽZ5000:19:55
176.126Ondřej Vojtěch
MM13Lišky00:20:01
177.582Tina Tousecká
ŽZ60Zářivky 201900:20:08
178.1775Lucie Edrova
ŽZ4000:20:12
179.1960Lucie K.
ŽZ40Běh s batohem 35 kg :-)00:20:18
180.685Květa Timková
ŽZ6000:20:24
181.473Zuzana Choděrová
ŽZ5000:20:31
182.1982Sabina Blehová
ŽZ3000:20:35
183.125Aneta Vojtěchová
ŽZ13Lišky00:20:46
184.1212Petra H.
ŽZ5000:20:52
185.684Petra Trojáčková
ŽZ50Prostě běž - Zářivky 202100:21:00
185.1040Lucie J.
ŽZ3000:21:00
187.1197Monika Kubátová
ŽZ50Domov Maják00:21:07
188.1347Lucie H.
ŽZ5000:21:15
189.952A+M+Š F.
ŽZ4000:21:43
190.1536Petra Janská
ŽZ50Lamy v tahu00:22:36
191.339Iva Janoušková
ŽZ4000:22:59
192.2173Veronika K.
ŽZ4000:23:05
193.329Aneta N.
ŽZ4000:23:09
193.330Michael N.
MM1600:23:09
195.1043Hana Š.
ŽZ60+Chodím-běhám sama00:23:32
196.1840Michaela Langerová
ŽZ4000:23:59
197.641Klára Vašátková
ŽZ40Prťka tým00:25:35
198.1317Hana J.
ŽZ60Prostě běž!00:25:48
199.949Monika Č.
ŽZ3000:25:50
200.1475Jana Kusbachová
ŽZ3000:26:03
201.1195Veronika V.
ŽZ4000:26:29
202.1749Hana Sváčková
ŽZ4000:27:32
203.248Anna M.
ŽZ30Prostě běž/Rozběháme Plzeň00:28:18
204.941Aneta Hofmanová
ŽZ3000:29:55
205.2061Lenka Tomková
ŽZ5000:32:48
205.2062Claudie Tomková
ŽZ700:32:48
207.1725Jiřina Michalcová
ŽZ30Čipetky00:32:51
208.241Květoslava Prokopiusová
ŽZ60+00:37:15
209.1215Anonymní závodník
ŽZ60+00:39:00
210.2Soňa T.
ŽZ3000:43:36
211.1611Marie Javorková
ŽZ4001:00:00
212.1322Tereza Procházková
ŽZ30Šneci13:07:07
213.1359Martin Sekanina
MM4018:24:04
214.1658Michal Palčo
MM5022:32:27
215.1670Eva M.
ŽZ4023:56:44
216.948Jana Č.
ŽZ4030:22:51