Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.648Beata Szczerbowská
ŽZ40Píšťalka00:18:31
2.463Lucie Spěšná
ŽZ50MS Bike Academy00:19:09
3.565Lucie Šestáková
ŽZ3000:19:27
4.55Eva Kilb
ŽZ5000:19:50
4.701Tomáš Szkandera
MM40Třinec00:19:50
6.198Evi Skálová
ŽZ3000:20:23
7.1122Kristýna Junková
ŽZ4000:20:37
8.653Kateřina Slachová
ŽZ3000:20:49
9.207Denisa Škarica
ŽZ3000:21:37
9.255Tomáš Čermák
MM4000:21:37
9.375Veronika Peterková
ŽZ40Olomouc00:21:37
12.1021Danica Sekulová
ŽZ4000:21:40
13.190František Fabík
MM50Valmez00:21:41
14.560Monika Tesařová
ŽZ4000:22:20
15.204Kamil Hromada
MM50Hlinsko pod Hostýnem00:22:32
16.152Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:22:44
17.850Simona Pislcejkova
ŽZ5000:22:46
18.609Alena Golatová
ŽZ4000:22:49
19.1245Václav Zelenka
MM3000:22:53
20.559Renata Rajnošková
ŽZ50Karpatské Naděje00:22:54
21.1215Martina Opravilová
ŽZ3000:22:57
22.634Martin M.
MM4000:23:16
23.1001Jakub Novák
MM30Česká Lípa00:23:34
24.1246Lada Fialová
ŽZ40Fialáci v běhu00:23:40
25.890Renáta Pitelová
ŽZ5000:23:42
26.979Zuzana Hynek Tvrzníková Hynek Tvrzníková
ŽZ4000:23:46
27.337Zuzka Nowaková
ŽZ40RegioRun Havířov00:23:56
28.275Zdeněk Kaška
MM60SK Kyšperk00:24:00
29.94Renata Dundrová Dundrová
ŽZ6000:24:01
30.92Tereza Šlechtová
ŽZ4000:24:03
31.98Libuška Chrtová
ŽZ4000:24:15
31.556Petra Dostálová
ŽZ3000:24:15
33.764Pavel Holzner
MM60+Krnov00:24:18
34.96Martina Krejsová
ŽZ40OB Chrast00:24:21
35.1115Irena Hovorková
ŽZ5000:24:23
36.1205Libor Machát
MM4000:24:31
37.720Monika Vachova
ŽZ50Love, Laughter and Prosecco00:24:36
38.404Radka Skácelová
ŽZ4000:24:37
39.1068Zdeněk Töpfer
MM60+00:24:39
40.402Gabriela Vašíčková Vašíčková
ŽZ3000:24:41
41.44František M.
MM3000:24:42
42.65Jitka D.
ŽZ3000:24:46
42.547Adéla Dvořáková
ŽZ5000:24:46
44.42Martin Špilar
MM3000:24:50
45.910Petra Š.
ŽZ4000:24:52
46.101Nina Dřevíkovská
ŽZ5000:24:55
47.508Monika M.
ŽZ4000:24:58
48.1209Andrea Ševčíková
ŽZ4000:25:00
49.67Helena M.
ŽZ30JBT00:25:07
49.350Petra Hořínková
ŽZ5000:25:07
51.785Eva Náglová
ŽZ5000:25:08
52.4Tereza Hořejšová
ŽZ3000:25:30
52.907Pavel Hanuš
MM40Syrovice00:25:30
54.332Dáša M.
ŽZ4000:25:33
55.673Kateřina Formanová
ŽZ4000:25:37
56.949Zdeňka L.
ŽZ4000:25:49
57.440Petra Hrubšová
ŽZ4000:25:51
58.340Tereza Smolíčková
ŽZ3000:25:57
59.113Venuše Machová Götzová
ŽZ4000:26:02
60.716Hana Žejdlová
ŽZ3000:26:07
61.976Jana Krejčíková
ŽZ40Brdoběžci00:26:08
62.667Aneta Valášková
ŽZ30Dobroběh00:26:12
63.540Lenka Šedová
ŽZ3000:26:18
64.209Monika Vojáčková
ŽZ5000:26:26
65.419Kateřina Chromečková
ŽZ40Prostě běž!00:26:38
65.781Lenka Kovalev
ŽZ3000:26:38
67.718Ivo Svoboda
MM3000:26:39
68.122Andrea Nejedlá
ŽZ3000:26:40
69.1242Petr Tumpach
MM5000:26:47
70.1187Miroslava Kameníková
ŽZ50Trutnov00:26:50
71.272Magdalena K.
ŽZ4000:26:51
72.438Lucie Vaňková
ŽZ3000:26:53
73.611Alena Petrová
ŽZ5000:27:01
73.729Martin Lain
MM5000:27:01
75.553Veronika D.
ŽZ5000:27:07
76.1023Lucie H.
ŽZ3000:27:08
76.1024Martin Bobčík
MM4000:27:08
78.794Lenka Picková
ŽZ4000:27:09
79.997Zuzana Bechyňová
ŽZ4000:27:11
80.680Richard Š.
MM40PROSTĚ BĚŽ00:27:13
81.767Anonymní závodník
ŽZ4000:27:17
82.325Zuzana F.
ŽZ4000:27:24
83.1114Kateřina Jamborová
ŽZ5000:27:26
83.1197Tereza Burešová
ŽZ2000:27:26
85.861Adéla T.
ŽZ3000:27:29
84.1044Lucie Nováková
ŽZ4000:27:29
87.1036Lucie Stará
ŽZ2000:27:31
88.717Kristýna Pašková
ŽZ40Prostě běž00:27:36
89.451Blanka Havlová Havlová
ŽZ50Krasavy00:27:43
89.1096Vendula K.
ŽZ3000:27:43
91.1217Hana Pospíšilová
ŽZ5000:27:44
92.461Martin Šprysl
MM5000:27:46
93.269Marek Lipskij
MM4000:27:48
94.250Sára Langhammerová
ŽZ2000:27:50
95.882Šárka Dolejšová
ŽZ3000:27:52
96.300Alžběta Jarošová
ŽZ3000:27:56
97.1137Ondřej Míša
MM5000:27:57
98.511Markéta Bielaková
ŽZ4000:27:58
99.90Jana Hromková Hromková
ŽZ4000:28:02
100.91Barbora Gabrišková
ŽZ4000:28:05
100.466Martina Zatloukalová
ŽZ5000:28:05
102.230Jaroslava Satorová
ŽZ60RESDOGS00:28:23
103.1038Irena Soukupová
ŽZ5000:28:24
104.306Edita O.
ŽZ3000:28:31
105.1135Marek Doležal
MM5000:28:33
106.235Monika Kubátová Kubátová
ŽZ50Domov Maják00:28:34
107.618Jana Oulehlová
ŽZ4000:28:35
108.363Zuzana Kalousová
ŽZ3000:28:45
109.956Helena K.
ŽZ3000:28:48
110.1035Jana Stará
ŽZ2000:28:53
111.482Petra Moláčková
ŽZ5000:29:02
112.187Pavla Hasalová Hasalová
ŽZ4000:29:06
113.427Simona Škutová
ŽZ3000:29:07
114.587Daniel Vrána
MM3000:29:10
115.694Veronika Pazourková
ŽZ4000:29:27
116.317Petr Piechula
MM5000:29:28
117.601Marie Volrábová
ŽZ4000:29:29
118.457Petra P.
ŽZ50Jihlava v kondici00:29:34
119.884Linda Tesařová
ŽZ5000:29:52
120.392Káťa Pechová
ŽZ4000:30:15
121.1006Monika Králiková
ŽZ4000:30:34
122.619Lucie Č.
ŽZ40SRTG Praha00:30:35
123.160Jiří Effenberger Effenberger
MM5000:30:38
124.110Ludmila Machová
ŽZ60+LuPe Osek00:30:56
125.449Klára Adamcová
ŽZ405D Bar00:30:58
126.1176Ivana Černá
ŽZ4000:30:59
127.914kristýna schusterová
ŽZ4000:31:01
128.388Marketka K.
ŽZ4000:31:17
129.257Radana Frajerová
ŽZ5000:31:21
130.399Miroslava V.
ŽZ50Jihlava v kondici00:31:29
131.975Jana Chalásová
ŽZ4000:31:53
132.548Petra Svojšová
ŽZ50Šneci v běhu00:31:59
133.488Tomáš Miksa
MM50#SLONVBEHU00:32:01
134.1071Hana Mohylova
ŽZ6000:32:04
135.192Iva Zelinková
ŽZ40SDH Bakov nad Jizerou00:32:15
136.349Roman Štěpnička
MM4000:32:35
137.367Denisa C.
ŽZ4000:32:37
138.318Lukáš Kubica
MM40Tišnov00:32:38
139.912Jana H.
ŽZ5000:33:08
140.1117Daniel Řezanina
MM4000:33:13
141.581Nikola K.
ŽZ3000:33:20
142.362Bohumila Bencsová
ŽZ50Pomáháme pohybem00:33:22
143.996Veronika Totková
ŽZ4000:33:30
144.18Barbora Švecová
ŽZ5000:34:00
145.1098Barbora S.
ŽZ4000:34:05
146.824Stella B.
ŽZ700:34:07
147.428Eva Brožová
ŽZ5000:34:18
148.704Anna Nováková
ŽZ3000:34:40
149.925Barbora Kordinová
ŽZ3000:34:42
150.681Lucie Christová
ŽZ4000:34:52
151.157Jana Kadlecová
ŽZ4000:35:20
152.158Michaela S.
ŽZ4000:35:26
152.848Šárka Jandová
ŽZ3000:35:26
154.550Pavlína Z.
ŽZ5000:35:29
155.808Magdalena D.
ŽZ3000:35:55
156.109Anonymní závodník
ŽZ3000:35:58
157.459Marcela F.
ŽZ5000:36:00
158.184Kateřina Macková Macková
ŽZ4000:36:09
159.456Daniela Čálková
ŽZ3000:36:41
160.1018Ludmila Janíková
ŽZ40Strakáči00:37:09
161.522Patrik Průša
MM700:37:17
162.765Petr P.
MM5000:37:18
163.108Zdeněk Jendřejčík J.
MM2000:37:35
163.1116Alena Pechová
ŽZ3000:37:35
165.176Anna S.
ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:39:32
166.380Soňa Urbanová
ŽZ4000:40:03
167.445Anna Bucková
ŽZ3000:41:41
168.225Eva Kočí Kočí
ŽZ3000:42:05
169.21Miroslava Práchenská
ŽZ40Prostě běž00:43:19
170.649Mirka Kašpárková
ŽZ5000:43:36
171.107Raadunnkaa Apollo
ŽZ40Apollo&Raadunnkaa00:43:38
172.623Míla M.
ŽZ5000:43:55
173.329Petra Trojáčková
ŽZ4000:44:27
174.1175Zuzana Třicátníková
ŽZ30Třicítky00:50:03
174.1178Radka Třicátníková
ŽZ50Třicítky00:50:03
176.1013Petr Smrček
MM30Cheese and Cake Team00:50:26
177.573Lucie Miková
ŽZ2000:52:58
178.1011Tereza Zatloukalová
ŽZ30Cheese and Cake Team00:59:32
179.1149Radka V.
ŽZ4001:42:51
180.1151Alena Lívová Jeřábková Lívová Jeřábková
ŽZ40Baculatá ručička01:43:44
181.751Ivana J.
ŽZ4028:40:39
182.1126Jan Bartoň
MM4040:08:07