Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.593Michal Steiner
MM50Run Magazine Team42.52 km04:53:24
2.1292Renča P.
ŽZ40Adventní běhání38.01 km06:01:00
3.896Jan Krycner
MM50Run Magazin Team27.56 km02:53:19
4.1009Marcela Lhotáková
ŽZ40Rozběháme Hořovicko25.00 km02:35:48
5.237Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš24.94 km02:27:20
6.146Tomáš Suchý
MM50běžci a cyklisté Polenska22.57 km02:28:12
7.948Jan Macho
MM40Running a Fitness Team Macho21.65 km01:43:56
8.1952Martin Šejvl
MM6021.20 km01:54:51
9.973Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské Budějovice21.12 km02:45:21
10.1728Jaroslava Urbanová
ŽZ60...běhám, tedy jsem...21.11 km02:02:05
11.868Olga Maturová
ŽZ40Jiskra RASPENAVA21.09 km03:36:34
11.950Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub21.09 km02:17:51
13.1287Marek Hoško
MM40Šumperk20.06 km01:35:18
14.1286Jan Pazourek
MM50Slavia Pojišťovna Sport team18.30 km01:34:28
15.1805Tomáš Kůrka
MM40Rohde Schwarz18.17 km01:52:06
16.1303Michaela Dubská
ŽZ3017.22 km02:12:16
17.102Tomáš Vrzal
MM4017.12 km01:36:09
18.980Kamil Hudský
MM50KAJMAN RUN17.01 km01:46:18
19.721Monika Lidmilová
ŽZ50Rozběháme Beroun16.11 km01:33:50
20.1296Josef P.
MM6016.02 km01:43:14
21.1865Jirka Hrubeš
MM5015.84 km01:58:59
22.949Monika Přibyl
ŽZ50Running a Fitness Team Macho15.54 km01:45:29
23.512Ivana Machatková
ŽZ50Kačounovi15.50 km02:07:09
24.1011Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAM15.13 km01:40:07
25.1376Miloš Václavík
MM60MUO Karlovy Vary15.10 km01:28:00
26.1186Jaroslava Lupačová
ŽZ5015.07 km01:42:07
27.1066Jana Prášková
ŽZ50ZaPrášTeNo v běhu14.05 km01:41:48
28.608Kateřina Vlachová
ŽZ40Branky14.01 km01:26:49
29.69Michal Vališka
MM4014.00 km01:04:47
29.1833Gábor G.
MM6014.00 km01:24:47
31.1742Lucie Kokošková Kokošková
ŽZ5013.45 km01:12:21
32.1226Jarda Myšák
MM40Mitas forever13.44 km01:19:30
33.138Veronika Soukupová
ŽZ4013.32 km01:45:49
34.1227Lucka Herzigová
ŽZ40Mitas forever13.04 km01:18:07
35.449Lucie S.
ŽZ5013.00 km01:22:36
35.947Kerstin Macho
ŽZ30Running a Fitness Team Macho13.00 km01:15:14
37.7Jana Pfefferová
ŽZ5012.50 km01:23:42
38.756Romana Kročáková
ŽZ3012.24 km01:10:22
38.771Tomáš Cimický
MM6012.24 km01:19:48
40.1850Josef Nováček
MM60+SDH Čučice12.21 km01:16:42
41.480Lenka L.
ŽZ5012.06 km01:22:54
42.407T. Felix Gregg
MM3012.04 km00:59:35
43.1041Alena Los
ŽZ4012.03 km01:28:16
44.1196Lucy Štemberková
ŽZ4012.02 km01:18:56
45.1465Michaela Mlčáková
ŽZ4012.01 km01:21:04
46.1965Jana S.
ŽZ4012.00 km01:16:25
47.236Jiřina Němcová
ŽZ50Jiskra RASPENAVA11.90 km01:32:32
48.1490Karel Marhoun
MM5011.75 km01:13:50
49.779Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team11.65 km01:19:32
50.1766Pavla Veverkova
ŽZ4011.61 km01:31:15
51.1117Petra Pavlíčková
ŽZ50SKH Racing11.54 km01:23:30
52.1036Roman Vidner
MM50Sněženky11.50 km00:58:25
53.1888Dominika Břízová
ŽZ3011.48 km01:20:58
54.1116Milan Brož
MM60SKH Racing11.31 km01:25:53
55.571Petra Borková
ŽZ40P+P11.28 km01:55:11
56.261Jaroslava H.
ŽZ5011.27 km01:40:05
57.1409Hana H.
ŽZ50DDM Teplice11.23 km01:10:24
58.1115Ladislava Fajfrlíková
ŽZ60SKH Racing11.17 km01:17:25
59.307Martina S.
ŽZ40Skořápky11.12 km02:29:06
59.695lucie k.
ŽZ4011.12 km01:16:43
61.250Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž!11.11 km01:20:57
62.1096Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko11.00 km01:25:07
63.411Zbyněk Gál
MM60JSDH Tvrdonice10.87 km01:15:37
63.413Zbyněk Gál
MM60JDH Tvrdonice10.87 km01:15:37
65.366Petra Jinova
ŽZ5010.69 km01:09:01
66.1065Petra D.
ŽZ5010.67 km01:07:47
67.372Věra Nováková
ŽZ5010.63 km01:09:42
68.750Irena Richtrmocová
ŽZ50Gladiators10.61 km01:06:45
69.734Lucie Charvátová
ŽZ4010.58 km01:01:15
70.1208Karel Kratochvíl
MM6010.57 km01:06:06
71.1515Leona V.
ŽZ5010.51 km01:03:08
72.824Ivana Smětáková
ŽZ5010.44 km01:13:28
72.1410Miloš H.
MM5010.44 km01:05:03
74.1194Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek10.42 km01:05:30
75.232Vladislava Krejčová
ŽZ5010.40 km01:34:00
76.1628Jana S.
ŽZ4010.39 km01:07:47
77.952Lucie Kostelníčková
ŽZ4010.38 km01:15:06
78.994Tomáš Tvrdík
MM50CHOOL10.34 km01:00:11
79.1626Petra Kočvarová
ŽZ4010.32 km01:00:49
80.241Ivča Kotěrová
ŽZ50Rozběháme Pardubice10.31 km01:00:15
80.985Tomáš Marousek
MM5010.31 km01:08:44
82.1112Marek Kubín
MM60CK Plzeň10.27 km00:55:09
83.1304Kateřina Jasanová
ŽZ3010.24 km00:58:14
84.23Jitka K.
ŽZ40Běhám pro radost;)10.22 km01:09:08
85.783Jana N.
ŽZ50Prostě běž!10.21 km01:24:27
86.1354Lada Trnková
ŽZ5010.20 km01:07:33
87.741Jana K.
ŽZ50Šneci v běhu10.19 km00:54:30
87.1014Pavlína Šepsová
ŽZ4010.19 km01:11:56
89.728Martina Švarcpiková
ŽZ5010.13 km01:36:31
90.1576štěpánka v.
ŽZ40Jen tak :-) Chrudimsko10.11 km01:36:22
91.953Martin Čada
MM5010.10 km01:14:24
91.1045Honza Zíka
MM4010.10 km00:56:11
93.71Petra Vyčítalová
ŽZ5010.09 km01:02:38
92.1411Lenka Malíková
ŽZ40Lenny v běhu10.09 km00:59:17
95.1278Veronika Tichá
ŽZ4010.08 km01:12:00
93.1374Lucie Spěšná
ŽZ50MS Bike Academy10.08 km00:54:30
97.493Tereza Šmehylová
ŽZ4010.06 km01:30:07
94.1634Pavel Horák
MM5010.06 km00:53:34
99.1060Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč10.05 km01:08:29
95.1105Ludvík Stoulil
MM50Šneci v běhu10.05 km00:53:59
95.1723Alena Gasidlova
ŽZ5010.05 km01:01:23
102.1360Zuzana Petrová
ŽZ3010.03 km00:57:46
103.201Zdeňka Hájková
ŽZ5010.02 km00:55:23
103.530Jan Hejtmánek
MM3010.02 km01:07:41
103.755Ladislav Kročák
MM4010.02 km00:53:56
106.298Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž- Zářivky 202110.01 km01:26:44
104.1113Jitka Trojanová
ŽZ50CK Plzeň10.01 km01:09:42
104.1895Marie Kmoníčková
ŽZ6010.01 km00:58:14
109.94Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy10.00 km01:12:42
105.285Daniela Marinková
ŽZ2010.00 km01:25:54
105.535Michaela Cimická
ŽZ40Běhám za Přeštice10.00 km01:03:43
105.735Lucie Kremeňová
ŽZ5010.00 km01:44:06
105.942Zlata Bednářová
ŽZ5010.00 km00:56:54
105.1454Zuzana Juhaňáková
ŽZ5010.00 km01:07:09
115.650Jana Pančochová
ŽZ509.83 km01:03:53
116.1525Simona Šofrová
ŽZ609.55 km01:01:16
117.358Jana Součková
ŽZ509.49 km01:35:57
118.1464Anna Hostašová
ŽZ309.32 km01:00:55
119.626Kamila Bořilová
ŽZ609.28 km01:02:03
120.1003Ilona Berková
ŽZ60Prostě běž!9.22 km01:15:05
121.938Pavlína Z.
ŽZ309.16 km01:01:59
122.219Dita Dvořáková
ŽZ50Neposlušné tenisky9.14 km01:05:12
122.1810Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska9.14 km01:00:10
124.1103Vladimír Lis
MM50Bombatata9.12 km00:50:29
125.810Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu9.03 km01:00:14
126.875Vojtěch Kačmařík
MM409.00 km00:47:19
127.1453Michal Vitásek
MM408.88 km00:46:58
128.1408Jakub Durek
MM308.70 km00:47:49
129.1052Zuzana Nosková
ŽZ508.63 km53:26:00
130.843Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness8.47 km01:04:19
131.1177Lenka Hodková
ŽZ508.46 km00:51:30
132.1158Monika Francová
ŽZ60BoKolobka Tým8.40 km52:44:00
133.37Tomáš K.
MM408.24 km00:55:26
134.1526Lenka Stodolová
ŽZ308.17 km00:41:47
135.1114Klára Linhová
ŽZ50SKH Racing8.16 km00:46:06
136.45Věra Huliciusová
ŽZ408.12 km01:23:58
137.677Daniela K.
ŽZ508.10 km00:54:28
138.164Veronika B.
ŽZ40Rozběháme Rakovník8.04 km00:53:01
139.11Veronika Totková
ŽZ408.01 km01:04:26
140.304Radka Řeháčková
ŽZ40Raadunnkaa&Apollo8.00 km01:44:53
140.968Pavla Horová
ŽZ508.00 km00:53:28
140.1299Martin Pokorný
MM408.00 km00:43:06
143.517Barbora H.
ŽZ407.96 km00:50:23
144.84Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol Senohraby7.90 km00:43:37
145.417Jana S.
ŽZ507.78 km01:38:49
146.1330Ivana Procházková
ŽZ407.72 km01:02:53
147.302Olga Gaidečková
ŽZ40Prostě běž7.71 km00:58:00
148.554Stanislav MACEK
MM50RYCHLÁ ROTA7.67 km00:42:00
149.475Petra Vodrážková
ŽZ507.61 km01:01:01
150.346Marie M.
ŽZ407.56 km00:59:28
151.1401Kristýna Nováková
ŽZ307.52 km01:00:01
152.345Renata Procházková
ŽZ507.45 km00:50:27
153.899Eva Sawická
ŽZ507.42 km01:10:17
154.917Anna K.
ŽZ50Prostě běž!7.36 km00:45:35
155.1377Lucie Kudlíková
ŽZ40Blondýnka7.30 km00:43:15
156.897Viktorie Hahnová
ŽZ207.29 km00:40:25
157.118Vladimír Zajíc
MM607.16 km01:02:03
158.227Veronika Mynardová
ŽZ407.15 km00:45:34
159.740Jana Žáková
ŽZ407.10 km00:48:51
160.1434Richard Ryska
MM50Rozběháme Strakonice7.07 km00:40:09
161.1199Monika M.
ŽZ407.04 km00:48:22
161.1485Markéta Dolejšová
ŽZ307.04 km00:47:58
163.891Hana Pospíšilová
ŽZ507.02 km00:47:49
164.925Tomáš Oslovič
MM40Amatér ze Dvorů7.01 km00:43:42
164.1466Kristýna Hlavatá
ŽZ307.01 km00:35:00
166.620Kateřina Predná
ŽZ306.91 km00:50:35
167.482Marcela Rejlkova
ŽZ506.82 km00:49:13
168.1074Lenka Tržická
ŽZ406.76 km00:31:59
169.892Zdeňka Vlachová
ŽZ406.70 km00:50:21
169.1424Petra Podskalská
ŽZ506.70 km01:12:00
171.931Věra Moravcová
ŽZ506.67 km00:50:33
172.890Filip Červinka
MM40Hradec Králové6.57 km00:30:37
173.1877Petra Veberová
ŽZ40Gladiators Kralupy6.50 km00:44:58
174.692Hana Kargerová
ŽZ506.47 km00:43:50
175.476Simona Makovcová
ŽZ506.43 km00:46:07
176.1214Martin Vika
MM306.40 km00:34:07
177.324Zuzana B.
ŽZ406.38 km00:42:36
178.646Martina Zvoníčková
ŽZ406.37 km00:57:42
179.647Jaroslava Satorová
ŽZ60RESDOGS6.35 km00:49:54
180.215Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov6.30 km00:41:07
180.1668Markéta Jarošová
ŽZ506.30 km00:52:24
182.1040Martin Dobrovolný
MM506.26 km00:39:55
181.1643Katka S.
ŽZ406.26 km00:43:52
184.898Nicole Bojanovská
ŽZ306.23 km00:39:37
185.1178Barbora Hladíková
ŽZ306.21 km00:33:41
186.830Eva Kočí
ŽZ306.20 km01:01:37
187.103Jana Nerudová
ŽZ406.14 km00:53:21
188.831Anna Bucková
ŽZ306.13 km01:01:09
188.2008Karol Š.
ŽZ30Rozběháme Česko6.13 km00:36:17
190.1921Petr Pejšek
MM50Hněvkovice6.06 km00:35:15
191.745Livia Kadaňková
ŽZ30Jaburkovic6.04 km00:38:49
191.746Radek Jabůrek
MM40Jaburkovic6.04 km00:38:49
193.1164Lucie Knotková
ŽZ30Žert slimáky ????6.02 km00:35:59
192.1820Irena Hovorková
ŽZ506.02 km00:40:22
195.112Tomáš Klouda
MM40Bosch Diesel Jihlava6.00 km00:29:12
193.311Venuše Machová Götzová
ŽZ406.00 km00:44:50
193.1740Štěpánka Pecárová
ŽZ406.00 km00:33:25
198.1771Zdenek Kraus
MM40Makový Koláč5.96 km00:42:07
199.343Jaroslava Reslerová
ŽZ405.86 km00:47:09
200.432Romana T.
ŽZ50Adventní běhání5.84 km00:31:38
201.702Ivana Pohanka
ŽZ405.73 km00:50:03
201.1198Zuzana Turaiová
ŽZ305.73 km00:43:25
203.1623Josef Máša
MM405.69 km00:34:34
204.1597Kateřina Beránková
ŽZ305.59 km00:37:44
205.509Jana Novosadová
ŽZ305.58 km00:33:27
206.1182Šárka Pastyříková
ŽZ50BK Semily5.56 km00:33:52
207.1931Věra Cápalová Růzhová
ŽZ505.53 km00:39:37
208.862Barbora Švecová
ŽZ50Schnellky5.50 km00:46:34
209.1340Monika Tužinská
ŽZ305.46 km00:35:26
210.61Barbora Vališková
ŽZ40Adventní běhání 5.37 km00:29:38
210.116Šárka Zajícová
ŽZ405.37 km00:44:55
212.1493Karla Podešvová
ŽZ50BKG5.35 km00:43:33
213.861Leona S.
ŽZ505.33 km00:41:02
214.1948Petr Ilčík
MM505.32 km00:41:13
215.1390Lucie Vítková
ŽZ305.31 km00:34:36
216.666Monika S.
ŽZ50Prostě běž!5.27 km00:37:04
217.150Jindřiška T.
ŽZ605.26 km00:37:00
218.960Štěpánka Hodková
ŽZ605.19 km00:32:24
219.717Alžběta Kasalová
ŽZ405.16 km00:39:00
220.1167Stanislav Liška
MM605.13 km00:34:27
221.376Alena Skácelová
ŽZ505.12 km00:36:18
221.579Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!5.12 km00:35:44
223.392Petra Ricsovszká
ŽZ505.11 km00:31:42
224.639Markéta Křivánková
ŽZ505.08 km01:50:44
225.977Milan Hlava
MM60+5.06 km00:32:02
225.1389Herbert Seifert
MM305.06 km00:26:13
227.339Andrea P.
ŽZ505.05 km00:30:28
226.503Pavla Ryšánková
ŽZ505.05 km00:28:00
229.158Jana Matějková
ŽZ40Báječné ženy v běhu5.04 km00:33:31
227.1598Miloš Hruška
MM60MHUL5.04 km00:27:25
231.552Simona B.
ŽZ505.03 km00:32:34
232.381Bohdana C.
ŽZ40Prostě běž!5.02 km00:41:55
232.1400Pavlína Š.
ŽZ305.02 km00:39:13
234.259Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu5.01 km00:35:41
233.713Radek Mejzr
MM505.01 km00:36:40
233.907Karla Hentschelová
ŽZ50Judo Varnsdorf5.01 km00:35:27
233.1511Anna Roudová
ŽZ305.01 km01:01:05
233.1613Světlana R.
ŽZ60Prostě běž !5.01 km00:43:13
239.13Nina Dřevíkovská
ŽZ50Karlovy Vary5.00 km00:33:28
234.170Adéla Jehličková
ŽZ30AREA 1145.00 km00:28:17
234.229Petr Kuchynka
MM50Kladno5.00 km00:26:30
234.416Milan Přikryl
MM50Šneci v běhu5.00 km00:28:47
234.430Jana RŮŽIČKOVÁ
ŽZ505.00 km00:34:58
234.634Alžběta Maroušková
ŽZ305.00 km00:37:38
234.694Marie Urbanová
ŽZ505.00 km00:43:13
234.748Mirka Jindřichová
ŽZ305.00 km00:28:53
234.1213Renáta Heindrichová
ŽZ405.00 km00:00:00
234.1254Martina Zatloukalová
ŽZ505.00 km00:38:09
234.1255Vít Dastych
MM135.00 km00:38:09
234.1329Petra Beznosková
ŽZ305.00 km00:33:42
234.1347Aneta Petříková Reizigová
ŽZ305.00 km00:31:13
234.1425František Pejšek
MM505.00 km00:28:38
234.1470Jana S.
ŽZ605.00 km00:34:02
234.1514Alena Matoušková
ŽZ305.00 km00:57:47
234.1583Andrea K.
ŽZ40Kangoo Litvínov5.00 km00:33:50
234.1706Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v běhu5.00 km00:33:58
234.1958Andrejka Dušek
ŽZ40Zářivky 20195.00 km00:43:16
258.368Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko Trutnov4.98 km00:36:00
259.154Marcela Bílková
ŽZ604.95 km00:41:54
260.661Lenka Steidlová
ŽZ504.86 km00:34:31
261.1619Eva Bohuslavová
ŽZ604.82 km00:31:19
262.927Andrea Odvárková
ŽZ304.74 km00:31:18
263.160Pavla Zítková
ŽZ60Šneci v běhu4.68 km00:34:09
264.1375Kateřina R.
ŽZ304.65 km00:26:21
265.1031Jana Laštovičková
ŽZ504.51 km00:41:41
266.1654Jiří S.
MM404.47 km00:28:23
267.1219Iryna Petrenko
ŽZ404.40 km00:29:51
268.1399Lucie Novotná
ŽZ304.37 km00:38:22
269.1006Iva U.
ŽZ60Bludička4.30 km00:26:31
270.655František M.
MM304.28 km00:26:56
271.536Jana Novotná
ŽZ60RE-WELL Kokořín4.11 km00:35:56
272.254Renata Dundrová
ŽZ604.04 km00:24:51
273.83Zuzana Kyptová
ŽZ504.01 km00:28:52
274.1082Pavla Jirousková
ŽZ403.97 km00:49:46
275.54Michaela Štěrbová
ŽZ303.73 km00:36:02
276.797Vlasta Moravcová
ŽZ503.70 km00:22:06
277.117Tomáš Zajíc
MM133.65 km00:28:24
278.787Šárka Tothová
ŽZ603.55 km00:29:42
279.849Martina Vaněčková
ŽZ403.48 km00:22:13
280.850Michaela Jungvirtová
ŽZ403.46 km00:22:19
281.978Viktorie Machová
ŽZ133.35 km00:21:29
282.763Zuzana Kábelová
ŽZ403.33 km00:25:33
283.128Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu3.30 km00:23:23
283.638Alžběta Jarošová
ŽZ303.30 km00:22:59
285.798Marie Volrábová
ŽZ403.24 km00:25:25
286.844Tereza H.
ŽZ303.05 km00:20:07
287.816Romana M.
ŽZ303.04 km00:23:28
288.764Gabriela Spěváková
ŽZ303.02 km00:21:30
288.1349Kateřina H.
ŽZ503.02 km00:19:15
288.1879Martin Lain
MM503.02 km00:20:42
291.1370Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň3.01 km00:20:15
292.75Ludmila Machová
ŽZ60+LuPe Osek3.00 km00:23:50
292.519Magdi H.
ŽZ40Superhrdinové3.00 km00:20:12
292.539Markét Mazancová
ŽZ40Prostě běž!3.00 km00:28:49
295.318Daniela Kubová
ŽZ502.95 km00:21:43
296.822Hana Dostálová
ŽZ502.81 km00:16:51
297.910Zuzana Kalousová
ŽZ302.80 km00:24:45
298.876Ondřej Kačmařík
MM72.16 km00:13:38
299.1440Veronika Rysková
ŽZ13Rozběháme Strakonice2.15 km00:14:28
300.829Lucy Sloukova
ŽZ302.14 km00:16:53
301.871Martina H.
ŽZ302.09 km00:19:13
302.1047David A.
MM502.03 km00:17:32
303.1075Vendula Malchárková
ŽZ302.01 km00:15:25
304.848Renáta Peniaková
ŽZ50Šneci v běhu2.00 km00:14:25
304.1433Dana Roudová
ŽZ50Cyklistický klub Litvínov, z. s.2.00 km00:17:55
304.1452Štěpánka Vítková
ŽZ20Cyklistický klub Litvínov, z. s.2.00 km00:15:22
304.1455Natálie J.
ŽZ162.00 km00:10:07
308.268Darja S.
ŽZ301.62 km00:19:34
309.267Patrik V.
MM301.47 km00:18:55
310.364Denisa K.
ŽZ301.06 km00:07:55
311.1775Simona K.
ŽZ501.02 km00:07:41
312.531Marek B.
MM501.00 km00:04:30
312.1776Petra K.
ŽZ301.00 km00:07:13