Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.230Jakub Štěpán
MM30STG Kutná Hora00:33:06
2.295Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány00:34:06
3.132Magdaléna Novotná
ŽZ4000:34:11
4.248Kateřina Králová
ŽZ30Pragoprojekt00:34:24
5.271Pavel Menger
MM5000:34:34
6.195Zuzana Horáková Hurychová
ŽZ40ATOS00:35:23
7.240Zdeněk Havran
MM50ATOS00:37:00
8.179Pavla Ryšánková
ŽZ5000:38:56
9.554Miloš Václavík
MM60MUO Karlovy Vary00:39:31
10.161Markéta Doležalová
ŽZ3000:39:45
11.432Karolína Š.
ŽZ30Rozběháme Česko00:39:53
12.484Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:40:26
13.556Frantisek Poupe VII
MM50ComAp00:40:41
14.352Dáša Sládková
ŽZ50Studio Caracal Hostivice00:40:49
15.303Lucie Coufalová
ŽZ4000:41:11
16.146Alena Kaslová
ŽZ3000:41:12
17.531Ladislav Višněvský
MM60Quort Team Zlín00:41:16
18.31Alena Klímová
ŽZ40BFF00:41:20
19.219Martina M.
ŽZ4000:41:36
20.504Hana M.
ŽZ6000:41:46
21.1Tereza Kovaříková
ŽZ40RUN Magazine team00:41:53
22.514Eliška Zmorayová
ŽZ5000:42:06
23.209Hana C.
ŽZ5000:42:12
24.579Martina Kocourková
ŽZ3000:42:38
25.443Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:42:49
26.539Zdenka Hamanová
ŽZ4000:42:54
27.252Zuzana Marková
ŽZ4000:43:07
28.401Jana Srbová
ŽZ3000:43:44
29.204Petr Slepánek
MM50ATOS00:44:00
30.553Yveta Theile
ŽZ50Bříství 00:44:12
31.546Petra I.
ŽZ4000:44:27
32.411Lenka Moudrá
ŽZ50Borci00:44:46
33.9Jana Strašíková
ŽZ4000:45:01
34.162Kristýna Tetourová
ŽZ3000:45:08
35.441Lenka Lejsková
ŽZ40TOM 351100:45:25
36.275Jana Kalová
ŽZ60JaK.*o Brno00:45:32
37.37Martin Dostál
MM4000:45:56
38.80Lenka U.
ŽZ5000:46:19
39.151Pavel Řehák
MM50Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:46:29
40.389Lenka B.
ŽZ6000:46:44
41.499Zdenka Bílá
ŽZ5000:46:47
42.512Aleš Kmuníček
MM50Rozdělovští sršni00:46:50
43.244Vojtěch Bureš
MM30ATOS00:46:56
44.251Miroslav Trn
MM50Ľadoví bežci Prievidza00:46:59
45.459Nataša Slavíková
ŽZ60+Žatec00:47:21
46.336Michaela Kozová
ŽZ3000:47:30
47.380Zdeněk D.
MM40ComAp00:47:35
47.565Lucy Štemberková
ŽZ4000:47:35
47.583Barbora Vitoňová
ŽZ2000:47:35
50.428Dana Altsternová
ŽZ60KPS00:47:48
51.256Michaela Hrušková
ŽZ4000:47:50
52.388Radek Kuchařík
MM3000:47:51
53.446Jana T.
ŽZ4000:47:52
54.557Petra H.
ŽZ5000:48:08
55.346Aleš Meister
MM50PRAGOPROJEKT, a.s.00:48:44
56.42Olga H.
ŽZ50Bludimíry00:49:07
57.324Lucie Přidálková
ŽZ40ComAp00:49:19
58.270Vladimír Škop
MM60+Rozběháme Neratovice00:49:24
59.333JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50Prostě běž!00:49:25
60.580Eva Š.
ŽZ5000:49:48
61.10Barbora Kučerová
ŽZ5000:49:51
62.548Anonymní závodník
ŽZ4000:49:57
63.16Jitka Pěkná
ŽZ5000:50:29
64.70Veronika Lukášová
ŽZ3000:50:45
65.562Vladislava Krejčova
ŽZ5000:50:56
65.576Anonymní závodník
ŽZ5000:50:56
67.23Vendula Malchárková
ŽZ3000:50:58
68.119Vlasta Svobodová
ŽZ5000:51:15
69.222Lucie C.
ŽZ4000:51:35
70.154Iva Vomočilová
ŽZ50Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:51:45
71.25Marcela Šupichová
ŽZ60Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:51:53
72.305Zuzana Výborná
ŽZ5000:52:00
73.165Lucie Hoskovcová
ŽZ4000:52:26
74.201Lucie Cyrusová
ŽZ50ATOS00:52:31
75.103Tereza Vostradovská
ŽZ3000:52:59
76.232Dagmar Lapčíková
ŽZ5000:53:02
77.326Pavka Mrózková
ŽZ40ŠakalíAktivity.cz a Lesní klub Šakalík00:53:23
78.176Nikola Doubková
ŽZ3000:54:02
79.181Radim Koběrský
MM50ATOS00:54:40
80.429Alena N.
ŽZ50Šneci v běhu 00:55:29
81.436Monika Bartošíková
ŽZ3000:55:53
82.410Jarka G.
ŽZ5000:56:22
83.50Kateřina B.
ŽZ5000:56:33
84.91Alice F.
ŽZ60Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:57:17
85.415Romana J.
ŽZ4000:58:18
86.123Lenka Dědková
ŽZ6000:59:18
87.48Eva K.
ŽZ4000:59:25
88.262Renata S.
ŽZ5000:59:32
89.167Zlatka E.
ŽZ4001:00:43
90.249Zdenka T.
ŽZ3001:00:48
91.442mirka p.
ŽZ5001:09:13
92.529Anonymní závodník
ŽZ4001:11:29