Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.854Josef Bubeníček
MM30Pilsen hobby runner00:26:33
2.770Jan Macho
MM40Running a Fitness Team Macho00:27:37
3.455Michal Stanovský
MM30SSK Vítkovice/Victoria VSC MŠMT00:27:46
4.404Jan Huňat
MM40HZS Olomouckého kraje00:28:17
5.791Roman Kubík
MM50Ski team Kostelec00:30:15
6.720Frantisek Habal
MM40Šneci v běhu00:30:35
7.794Václav Kotrc
MM40KTK Team00:31:20
8.689Hana Orošnjaková
ŽZ30HoRUNi00:31:23
9.562Stanislav Čermák
MM50ZZSHMP00:31:44
10.773Aleš Solnický
MM4000:32:06
11.218Petr Š.
MM50NO CARDIO00:32:23
12.535Iva Burdová
ŽZ4000:32:25
13.672Miroslav Kočovský
MM60TJ Sokol Senohraby00:32:31
14.633František Pejšek
MM50Bídovar00:33:33
15.532Lukáš Supík
MM3000:33:49
16.729Josef Máša
MM40VSCR00:33:51
17.752Jan Zíka
MM4000:34:11
18.543Jiří Vlašín
MM4000:34:17
19.505Mário Rajskup
MM50Občas těžké nohy00:34:25
20.94Jiří Krčil
MM40KRTEK team00:34:31
21.671Roman Janovský
MM40Běžím pro Emmičku00:34:38
22.576Jindřich Maksant
MM4000:34:51
23.514Karel Jauker
MM60V+J Obuv00:34:55
24.197Vilda R.
MM4000:35:16
25.647Josef Koutský
MM5000:35:55
26.581Miroslav P.
MM50Rynholec Runners00:36:02
27.723Martin Hlinecky
MM40Šneci v běhu00:36:05
28.113Tomáš Vlasák
MM60+CzechInvest00:36:18
29.82František Karl
MM60Losiná00:36:23
29.758Petr Valášek
MM50KŘ PČR LK00:36:23
31.515Jan Martinec
MM3000:36:27
30.777Petr Kabeláč
MM5000:36:27
33.744Robert Koubek
MM50Haida00:36:34
34.666Valerie Medová
ŽZ1600:36:35
35.444Romana Hanušková
ŽZ50SDH Vranovice00:36:37
36.520Jan Sirůček
MM4000:36:47
37.377Jindřich Vancl
MM5000:36:51
38.832Barbora Vojtkova
ŽZ30IT Běhny00:36:52
39.677Tomáš Č.
MM4000:36:53
40.521Míra Vašica
MM4000:36:58
41.165Jaroslav Stolarik
MM4000:37:00
42.734Michal Vorlík
MM50TJ Sokol Horní Jiřetín00:37:04
43.468Simona H.
ŽZ3000:37:05
44.793Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány00:37:07
45.664Filip Mačuga
MM3000:37:30
46.280Irena Vanclová
ŽZ4000:37:35
47.367Vladislav Trnka
MM4000:37:39
48.510Kateřina Kovářová
ŽZ4000:37:44
49.370Jiří Selichar
MM50Radavská nula00:37:47
50.419Magdaléna Novotná
ŽZ4000:37:51
51.663Katarína Behanová
ŽZ3000:37:53
52.639Beata Szczerbowská
ŽZ40Píšťalka00:37:55
53.88Kristýna Tetourová
ŽZ3000:37:56
54.382Vlaďka Červená
ŽZ50Vienna House Andel´s Prague00:37:57
55.668Pavel Čechal
MM4000:38:04
56.484Dušan V.
MM4000:38:09
56.551Martin Orálek
MM5000:38:09
58.630Karel Panoška
MM5000:38:19
59.48Bára M.
ŽZ30LK Pernink00:38:20
60.833Michaela B.
ŽZ4000:38:28
61.103Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:38:36
61.512Jitka Bergmannová
ŽZ5000:38:36
63.626Matěj V.
MM3000:38:41
64.685Ruben O.
MM4000:38:44
65.371Alena Sedláčková
ŽZ5000:38:56
66.651Marcela Medová
ŽZ5000:38:57
67.871Zdeněk Chuděj
MM502kminky00:39:03
68.244Lukas Holy
MM4000:39:12
69.648Miloš Václavík
MM60MUO Karlovy Vary00:39:18
70.546Pavel Konvalinka
MM50NOVOMĚSTSKÝ MOTÁK00:39:26
71.378Michal Krčmář
MM30Solnice00:39:36
72.412Dáša Hyklová
ŽZ60Astana00:39:40
73.869Petra Balková
ŽZ4000:39:41
74.815Petr Š.
MM5000:39:45
75.876Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:39:47
76.212Michaela Urbanová
ŽZ3000:39:51
77.603Klara Habrova
ŽZ5000:39:54
78.241Lucie Coufalová
ŽZ4000:40:00
79.554Marcela Machuldová
ŽZ3000:40:10
80.675Eva Wondráková
ŽZ5000:40:15
81.737Monika Lidmilová
ŽZ50Rozběháme Beroun00:40:25
82.600Dáša Sládková
ŽZ50StudioCaracal Hostivice00:40:32
83.363Barča K.
ŽZ40Kilpi Kome Klub00:40:35
84.166Jan Kazda
MM4000:40:39
85.568Renata Kroupová
ŽZ40Matky v běhu00:40:40
86.307Josef Petera
MM4000:40:41
87.572Pavla Rozsypalová
ŽZ6000:40:43
88.634Jan Minárik
MM4000:40:56
89.433Radek Čížek
MM3000:41:00
90.391Istvan Modos
MM4000:41:09
91.319Václava Snítilá
ŽZ50OCR Čelákovice00:41:20
91.437Markéta Šiplová
ŽZ5000:41:20
93.50Miroslav Janošík
MM50Beckman Coulter00:41:23
94.816Martin Jurkovič
MM50-00:41:35
95.30Vlasta Vosková
ŽZ4000:41:41
96.715Pavel Knap
MM4000:41:44
97.234Lenka Michálková
ŽZ4000:41:49
98.750Jan Ruzovic
MM40JBC GYM Jablonec n. N.00:41:50
99.423Tereza Novotná
ŽZ4000:41:52
100.845Veronika Hájková
ŽZ4000:41:56
101.722Hana M.
ŽZ6000:41:59
102.742Jan MATAJ
MM5000:42:00
103.228Lucie Seifertová
ŽZ40Blázni z Radimovky 00:42:01
103.495Andrea Jeřábková
ŽZ40Nová Paka00:42:01
105.667František Litvan
MM5000:42:07
106.619Libuše Musílkova
ŽZ60Žižkov00:42:13
107.262Martin Dobrovolný
MM50Žďár n S.00:42:14
107.498Alena Panchártková
ŽZ50MINA Juice00:42:14
109.169Lucie Š.
ŽZ40Šneci v běhu00:42:17
110.625Michaela Bendová
ŽZ5000:42:19
111.497Monika Ivanova
ŽZ4000:42:39
112.670Milan Přikryl
MM50Šneci v běhu00:42:53
113.353Martin Dostál
MM4000:42:57
114.104Daniel Kočka
MM40IT Běhny00:43:01
115.305Linda Pardubská
ŽZ3000:43:02
115.699Stanislav Marek
MM5000:43:02
117.851Kateřina Havlíková
ŽZ4000:43:03
118.428Lenka Chmelařová
ŽZ4000:43:19
119.332Lenka Valentová
ŽZ4000:43:24
120.84Denisa H.
ŽZ4000:43:26
121.678Kateřina H.
ŽZ5000:43:29
122.616Jaroslav Oulehle
MM5000:43:31
123.49Lenka Rodová
ŽZ4000:43:33
124.496Pavla Zahnová
ŽZ40TvK00:43:41
125.813Kamila Slezáková
ŽZ4000:43:47
126.115Jarka G.
ŽZ5000:43:53
127.47Pavel Řehák
MM50Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:43:57
128.63Klára Roušalová
ŽZ3000:44:04
129.271Nora G.
ŽZ4000:44:05
130.469Patrik P.
MM5000:44:06
130.865Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč00:44:06
132.478Anna Hubálková
ŽZ3000:44:18
131.702Michaela Mlčáková
ŽZ4000:44:18
134.659Veronika Takáčová
ŽZ4000:44:20
135.430Jarmila P.
ŽZ40J'Elita run00:44:22
135.857Petr Olyšar
MM5000:44:22
137.38Lenka U.
ŽZ5000:44:42
138.8Jaroslava K.
ŽZ4000:44:44
139.835Linda Šenkýřová
ŽZ50Jihlava v kondici00:44:46
140.323Jaroslava K.
ŽZ4000:44:53
141.66Renata Dundrová
ŽZ6000:45:04
142.223Patrik Vojta
MM3000:45:06
143.801Lenka B.
ŽZ6000:45:14
144.485Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu00:45:23
145.237Václav Truhlář
MM50ŠBV00:45:27
146.351Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska00:45:33
147.111Zuzana Zimakova
ŽZ4000:45:38
148.34Petra Vyčítalová
ŽZ5000:45:42
149.387Peťa Šmídová
ŽZ30Prostě běž!00:45:45
150.303Martina H.
ŽZ6000:45:47
151.615Martin H.
MM5000:45:51
152.172Miroslav Beneš
MM3000:45:54
152.780Veronika K.
ŽZ4000:45:54
154.769Monika Přibyl
ŽZ50Running a Fitness Team Macho00:45:56
155.366Olga Gaidečková
ŽZ40Prostě běž00:45:58
156.399František Kramel
MM6000:46:02
157.629Nikola Šmídová
ŽZ3000:46:26
158.713Eva Kliková
ŽZ60Šneci v běhu 00:46:54
159.516Kamila Bartíková
ŽZ3000:47:02
159.762Zuzana Součková
ŽZ40Blansko00:47:02
161.324Lenka PUNČOCHÁŘOVÁ
ŽZ5000:47:15
162.641Martina Bursíková
ŽZ4000:47:16
163.356Pavel Bumbálek
MM5000:47:18
164.248Dana Altsternová
ŽZ60KPS00:47:40
165.446Daniela B.
ŽZ5000:47:58
166.160Michal Rőssler
MM4000:48:00
167.238Kateřina B.
ŽZ4000:48:02
168.622Petr Musílek
MM60+Żižkov00:48:17
169.694Patrik Roztočil
MM5000:48:22
170.93Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:48:25
171.287Hanka Bartalova
ŽZ4000:48:29
171.873Anonymní závodník
ŽZ5000:48:29
173.837Léňa L.
ŽZ40Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:48:36
174.541Václava Knapová
ŽZ50Prostě běž! Zářivka 202100:48:42
175.693Kateřina Blahová
ŽZ3000:48:43
176.170Klára Kocourková
ŽZ40Prostě běž DUBŇÁČCI 2022 00:48:48
176.316Iveta Doubravská
ŽZ4000:48:48
178.266Pavla Kostalova
ŽZ5000:49:05
179.696Martina H.
ŽZ4000:49:10
180.67Marie Vacátková
ŽZ4000:49:11
181.504Eliška Chaloupková
ŽZ5000:49:17
182.226Veronika Tichá Tichá
ŽZ5000:49:31
183.283Markéta J.
ŽZ30Prostě běž00:49:47
183.513Petr Rachtava
MM4000:49:47
185.76Petra Hochmanová
ŽZ5000:49:51
186.511Tomáš Stránský
MM4000:50:00
187.225Jakub B.
MM3000:50:07
188.755Daniel Krátký
MM30CRTC00:50:09
189.465Petra Nováková
ŽZ50TJ Sokol Lány - VK00:50:10
190.756Kristina Vildová
ŽZ40Last Dance00:50:12
191.644Romana Staňková
ŽZ5000:50:13
192.695Jitka Bartošová
ŽZ4000:50:18
193.682Jan Klíma
MM40Silberbach positive grupe00:50:29
194.627Martin Volf
MM3000:50:31
195.33Kateřina Dosoudilová
ŽZ5000:50:38
196.628Tereza Márová
ŽZ3000:50:51
197.273Petra Walica
ŽZ3000:50:52
198.83Romana Strieborná
ŽZ5000:51:09
199.343Vladislava Krejčová
ŽZ5000:51:12
200.728Zdeňka Pechalová
ŽZ50Vinařice00:51:23
201.439Radka Trnečková
ŽZ60KPS00:51:26
202.118Petra Dylová
ŽZ50Prostě běž00:51:27
203.373Pavel K.
MM50Šmajdáci Konárovice 00:51:42
204.253Ondřej M.
MM60Prostě běž!00:52:00
205.109Vendula Malchárková
ŽZ3000:52:13
206.39Lucie C.
ŽZ4000:52:51
207.159Linda Hailichová
ŽZ4000:53:04
208.538Jana Urbanová
ŽZ40Adventní běhání00:53:11
209.445Marcela Štybnerová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:53:43
210.120Ilona Matoušková
ŽZ5000:54:16
211.342Tereza B.
ŽZ4000:54:21
212.70Zlatka E.
ŽZ4000:54:48
213.797Kateřina Hamplová
ŽZ6000:54:52
214.100Barbora Kučerová
ŽZ5000:54:53
215.429Zuzana D.
ŽZ5000:55:00
216.35Irena Burešová
ŽZ40Prostě běž DUBŇÁČCI 2022 00:55:10
217.660Renata Blahová
ŽZ4000:55:27
218.660Tereza Dubcová
ŽZ3000:55:43
219.11Anonymní závodník
MM60BeckmanCoulter00:56:17
220.692Markéta Benešová
ŽZ40Vysočina00:57:07
221.579Vladimír Frajt
MM5000:57:44
222.14Eva Konečná
ŽZ4000:57:49
223.68Monika Ferbarová
ŽZ5000:57:50
224.313Lucka Mokrá
ŽZ5000:58:45
225.523Renata S.
ŽZ5000:58:56
226.37Markéta T.
ŽZ30Mud Obstacle Team01:00:18
227.139Zdenka T.
ŽZ3001:00:48
228.208Anonymní závodník
ŽZ6001:06:42
229.637GABRIELA Halousková
ŽZ5001:08:24
230.301Jana Pamětnická
ŽZ50Prostě běž Dubňáčci 202201:09:13
231.89Kateřina Štěpánková
ŽZ5001:10:00
232.654Jarča L.
ŽZ40Dortem proti rakovině 01:11:00
233.438Michaela Šnajdrová
ŽZ40Prostě běž 01:17:41
234.802Svatava Š.
ŽZ3001:34:25
235.482Miroslava S.
ŽZ6001:40:52
236.481Tereza S.
ŽZ3001:41:32