Run For Movember 2023

TermínStart 01. 11. 2023 00:00
Konec 30. 11. 2023 23:59
RegistraceStart 13. 10. 2023 00:00
Konec 30. 11. 2023 23:59
Startovnéod 100 Kč
Tratě
Běh - 3,5 km
Běh - 7 km
Běh - 14 km
Chůze - 10 km
Chůze - 20 km
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Run for Movember 2023
aneb běh na podporu mužského zdraví!

PRO CO SPOLEČNĚ BĚŽÍME? 

Movember je každoroční osvětová akce, jejíž cílem je důrazně upozornit na podceňovanou problematiku rakoviny varlat, prostaty a duševního zdraví mužů. Vybrané prostředky jsou v České republice využívány na výzkum, osvětové programy a nákup zdravotnického vybavení pro uroonkologická pracoviště prostřednictvím Nadačního fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ. Více informací naleznete na oficiálních stránkách cz.movember.com.

Veškerý výtěžek ze startovného půjde na podporu Nadačního fondu Muži proti rakovině. Cílem akce RUN FOR MOVEMBER je zvýšení povědomí o nemoci prostaty, o potřebě včasné detekce. Každoroční preventivní prohlídky jsou prvním krokem k určení diagnózy rakoviny a také základním předpokladem účinné léčby.  

Registruj se a doběhni si jako káždý rok pro speciálně navrženou a vyrobenou medaili, jen pro tento běh!

Jak funguji virtuální závody?

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh běhu a skutečně jej poběžíš. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, které si odběhneš svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodujít běhat, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno.

Trasu si naplánuj dle zvolené délky závodu a to kdekoli se ti to hodí. V zájmu fair-play si ale ohlídej, abys na své trati neběžel(a) víc z kopce, než do kopce. Pokud uběhneš delší trasu, než na kterou jsi se přihlásil(a), ničemu to nevadí. Systém tvůj výsledek automaticky přepočítá na požadovanou vzdálenost. Celou délku trati ale musíš absolvovat najednou a není možné sčítat časy a vzdálenost z více aktivit.

Závod můžeš absolvovat kdykoli od 1.-30.11. 2023 a po celou tuto dobu můžeš také nahrávat své výsledky a to klidně i zpětně. Jedinou podmínkou je, že musíš závod absolvovat v daném termínu.

Pro změření trasy můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci, např. SportsTracker, Strava a další, které měří požadované hodnoty (čas a uběhnutou vzdálenost). Pak už stačí jen udělat printscreen a zadat výsledek přes odkaz, který ti přijde po registraci na e-mail. 

Proč Movember?

Muži a ženy, kterým není lhostejné mužské zdraví se každoročně připojují do Movemberu, jehož celosvětovým symbolem je knír (z anglického MOustache + noVEMBER). Každý bez ohledu na pohlaví a věk se může zapojit i do netradičního fundraisingu na www.movember.com 

Startovné a registrace 

Pro registraci v závodě stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář a zvolit si z nabídky startovného. Celý výtěžek ze startovného bude věnován Nadačnímu fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ. Minimální výše příspěvku je 100 Kč, děkujeme. 

Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ můžeš podpořit také tím, že si vybereš nějaký tematický doplněk na jejich e-shopu

Medaile 

Není třeba se umístit na stupních vítězů, abys mohl(a) mít radost ze získané medaile. Medaile je odměnou za to, že jsi splnil(a) výzvu dle svých vlastních možností, které má ale každý někde jinde. Možná je pro tebe cílem závod vyhrát, ale taky to může být výzvu dokončit v určitém čase, nebo ji jen dotáhnout do konce. Ať je to jakkoli, když dáš do svého závodu všechno, medaile ti bude tvůj úspěch připomínat, kdykoli se na ni podíváš. 

Výhody registrace 

Přímo při registraci si navíc můžete objednat:

 Medaile a doplňky objednané k registraci odesíláme vždy hromadně po skončení závodu.

Pomoz nám s propagací závodu

Víme, že pro mnoho lidí je RUN magazín mnohaletá srdeční záležitost a jako #lovebrand bežců pro běžce jej také budujeme. POMOZ nám tedy prosím s propagací tohoto závodu a sdílej buď náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Budeme ti moc vděční. Čím více závodníků, tím větší motivace pro všechny. 

Uživatelské účty

Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky. Účet si můžeš založit tady.

Mobilní aplikace 

Stáhni si do mobilu aplikaci Virtuální výzvy a přihlašuj se do závodů ještě snadněji.

Aplikaci pro iPhone (iOS) můžeš získat v App store.
Aplikaci pro Android můžeš získat v Google play.

 

  Na platformě virtualnibeh.cz pořádá MoWorker, z.s.