Žolík

TermínStart 04. 04. 2024 00:00
Konec 08. 04. 2024 23:59
RegistraceStart 19. 03. 2024 00:00
Konec 08. 04. 2024 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Rodinný běh
Halloweenský běh
Mikulášský běh
Novoroční běh
Masopustní běh
Velikonoční běh
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Žolíkem je možné nahradit jakýkoli závod běžeckého seriálu Rok v běhu a dodatečně tak získat chybějící medaili. 

Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET

 Pravidla Žolíka:

  • Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod vyplněním jednoduchého registračního formuláře.
  • Závodní trať (Běh srdce, Adventní výzva, Mikulášský běh, Novoroční běh, Masopustní běh, Velikonoční běh) si vyber dle toho, za jaký závod chceš dodatečně získat medaili.
  • Medaili si při registraci nezapomeň objednat a vyplnit adresu, na kterou ti ji můžeme poslat. Druh medaile se odvíjí od toho, na jakou trať jsi se přihlásil(a) a ke každé jedné registraci se váže jedna medaile. Pokud ti chybí medailí víc, je potřeba provést další registraci a znovu vyběhnout :) POZOR, pokud potřebuješ víc než jednu medaili, je potřeba provést úplně novou registraci
  • Pro splnění závodu stačí uběhnout/ujít libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km), změřit si aktivitu sportovními hodinkami či mobilní aplikací a výsledek včetně důkazní fotky nahrát přes odkaz v registračním e-mailu tak, jak to děláš u klasických závodů.  

 

6 závodů běžeckého seriálu Rok v běhu bude v době konání Žolíku za námi. Rodinný běh, Halloweenský běh, Mikulášský běh, Novoroční běh, Masopustní běh, Velikonoční běh už budou znát své vítěze a celkové pořadí bude jasně dané. Medaile ti ale ve sbírce či rámečku chybět nemusí ani pokud ti některý z těchto závodů ve svém pvodním termínu utekl. Účastí v tomto závodě si totiž můžeš doběhnout/dojít pro pomyslného Žolíka, a dodatečně tak medaili získat.

Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod a uběhnout můžeš libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km). V celkovém pořadí se budou všichni závodníci řadit podle toho, kdo uběhne nejvíc a po skončení závodu bude mít každý ke stažení tradiční diplom. O umístění jde ale v tomto závodě až v poslední řadě, protože hlavním cílem Žolíka je doplnit si sbírku medailí ze série Rok v běhu, aby ti v rámečku žádná nechyběla.

Běhej s námi celý rok 

Chci vědět víc o seriálu Rok v běhu

Uživatelské účty

Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky. Účet si můžeš založit tady.

Mobilní aplikace 

Stáhni si do mobilu aplikaci Virtuální výzvy a přihlašuj se do závodů ještě snadněji.