Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Celkem
Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubTraťČasDiplom
444Igor Šmelko
MM50Sokol VýčapyBěh - 7 km00:27:00
516Tomáš Lacina
MM50Mazda TeamBěh - 7 km00:27:44
477Jan Macho
MM40Running a Fitness Team MachoBěh - 7 km00:27:47
21Vladimír Bělík
MM50Sokol SyroviceBěh - 7 km00:27:59
189Marek Matoška
MM30Odbor všestrannosti T. J. Sokol PísekBěh - 7 km00:31:17
348Marek Jurkovič
MM40Běh - 7 km00:31:44
328Michal Urbánek
MM40STG CHOCEŇBěh - 7 km00:32:18
534Vojtěch Mančál
MM13AK Iscarex Česká TřebováBěh - 7 km00:32:25
141David Hrbáček
MM50Dolní KouniceBěh - 7 km00:32:34
394Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhuBěh - 7 km00:33:05
419Petr Ž.
MM50Běh - 7 km00:33:37
322Martin Půček
MM40Black&Mates TeamBěh - 7 km00:33:43
136Pavel Horák
MM50Běh - 7 km00:33:53
211Beata Szczerbowská
ŽZ40TřinecBěh - 7 km00:34:05
212Gabriela Szczerbowská
ŽZ40TřinecBěh - 7 km00:34:05
55Marcela N.
ŽZ50TJ SOKOL HKBěh - 7 km00:34:25
225Ludvík Stoulil
MM50Wilson & EmilBěh - 7 km00:34:28
234Rudolf Pado
MM60Liptovský MikulášBěh - 7 km00:34:33
193Lucie Spěšná
ŽZ50MS Bike AcademyBěh - 7 km00:34:39
471Miloš Václavík
MM60MUO KARLOVY VARYBěh - 7 km00:34:51
4Kristýna Hlavatá
ŽZ30Běh - 7 km00:34:57
383Jakub Hurtík
MM40Kostelany Nad MoravouBěh - 7 km00:35:00
2Tomáš Vlasák
MM60CzechInvestBěh - 7 km00:35:28
507Lucie Charvatova
ŽZ40Běh - 7 km00:35:37
503Stanislav Pažitný
MM60Běh - 7 km00:35:39
195Jakub Božek
MM30Běh - 7 km00:35:40
346Karel Jauker Jauker
MM60Běh - 7 km00:35:41
59Markéta Čechová
ŽZ30FrýdlantBěh - 7 km00:35:44
190Tomáš Szkandera
MM40TřinecBěh - 7 km00:35:52
363Josef Petera
MM30Běh - 7 km00:35:55
415Ondřej Zloský
MM50HostínBěh - 7 km00:35:56
461Silvie Lapčíková
ŽZ50BuchloviceBěh - 7 km00:36:00
299Petra Jurkovičová
ŽZ40Běh - 7 km00:36:01
482Lenka Vondrová
ŽZ40NymburkBěh - 7 km00:36:13
3Martina Lokšíková
ŽZ30Běh - 7 km00:36:15
478Kerstin Macho
ŽZ30Running a Fitness Team MachoBěh - 7 km00:36:31
450Tomáš Brych
MM40Dolní BečvaBěh - 7 km00:36:52
29Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol SenohrabyBěh - 7 km00:37:03
418jaromír Lehocký
MM50DrnholecBěh - 7 km00:37:10
169Elizaveta Watzlova
ŽZ40Praha 6Běh - 7 km00:37:14
184František Pejšek
MM50HumpolecBěh - 7 km00:37:27
240Daniela Brandová
ŽZ40Pardubice 2Běh - 7 km00:37:43
287Petr Grabmüller
MM60StrakoniceBěh - 7 km00:37:45
13Miroslav Novák
MM40Běh - 7 km00:38:02
510Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin TřebovleBěh - 7 km00:38:10
512Petr Pejšek
MM50HněvkoviceBěh - 7 km00:38:11
183Herbert Seifert
MM30Běh - 7 km00:38:17
95Markéta Dolejšová
ŽZ30Běh - 7 km00:38:18
37Zdeňka Hájková
ŽZ50Běh - 7 km00:38:38
256Paulina Kratochvilova
ŽZ40Běh - 7 km00:38:53
15Jaroslav B.
MM40Běh - 7 km00:39:03
196Petr Brouk
MM60Radler AtletikBěh - 7 km00:39:03
324Mária B.
ŽZ40Běh - 7 km00:39:06
353Blanka Horáková
ŽZ50Běh - 7 km00:39:06
39Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhuBěh - 7 km00:39:19
220Ivana Šubotníková
ŽZ40Olympia Spartan Training KHBěh - 7 km00:39:31
400Tomáš Tvrdík
MM50CHOOLBěh - 7 km00:39:42
83Martin Tupec
MM60Run Movember TrutnovBěh - 7 km00:39:44
123Richard Ryska
MM50Rozběháme StrakoniceBěh - 7 km00:39:45
466Jožin Petráček
MM50DHL ExpressBěh - 7 km00:39:45
56Jaroslava Reslerová
ŽZ40Běh - 7 km00:39:47
527Michal Hořínek
MM16Bo HořinciBěh - 7 km00:39:47
168Roman Hlubuček
MM50Běh - 7 km00:39:49
416Marek Kubin
MM60PlzenBěh - 7 km00:39:54
337Jiří Selichar
MM50Radavská nulaBěh - 7 km00:39:59
185Karel Kratochvíl
MM60Praha 4 - KrčBěh - 7 km00:40:10
486Tereza Kovaříková
ŽZ30RUN Magazine teamBěh - 7 km00:40:35
278Jitka Vegrichtová
ŽZ50Běh - 7 km00:40:38
71Kateřina Kovářová
ŽZ40Cerekvice nad LoučnouBěh - 7 km00:40:40
229Vanda K.
ŽZ50JičínBěh - 7 km00:40:48
548Martin Špilar
MM30Běh - 7 km00:40:48
8Linda Š.
ŽZ50Jihlava v kondiciBěh - 7 km00:40:50
392Leona Vaňousová
ŽZ50KladnoBěh - 7 km00:40:57
260Lucie Šternástková
ŽZ40Běh - 7 km00:41:03
201Kristýna Vávrová
ŽZ30Prostě běžBěh - 7 km00:41:06
518Jana Lopatovská
ŽZ40ChlumínBěh - 7 km00:41:07
326Jana Kosková
ŽZ40Běh - 7 km00:41:11
306Anonymní závodník
ŽZ40Běh - 7 km00:41:24
367Lucie Frančová
ŽZ30Rozběháme PlzeňBěh - 7 km00:41:27
352Veronika Petáková
ŽZ30Běh - 7 km00:41:31
543Lenka Dvořáková
ŽZ40Běh - 7 km00:41:39
267Jitka š.
ŽZ40Nové Město na Moravě (okr. Žďár nad Sázavou)Běh - 7 km00:41:41
17Petra Vyčítalová
ŽZ50Běh - 7 km00:41:45
513Blanka Schmiedová
ŽZ50ValmezBěh - 7 km00:41:46
384Romana Barnášová
ŽZ30Běh - 7 km00:41:51
91Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine TeamBěh - 7 km00:42:00
462Irena Hovorková
ŽZ50Běh - 7 km00:42:01
427Šárka Pastyříková
ŽZ50BK SemilyBěh - 7 km00:42:05
74Monika Marková
ŽZ50Rozběháme LitoměřickoBěh - 7 km00:42:06
68Jitka Pěkná
ŽZ50Běh - 7 km00:42:08
395Petr Vávra
MM50Běh - 7 km00:42:11
7Radek V.
MM40Běh - 7 km00:42:15
112Adela H.
ŽZ40Axians fo moBěh - 7 km00:42:33
550Tomas Dobrotka
MM40Axians fo moBěh - 7 km00:42:46
319Jana Lopatovská
ŽZ40Běh - 7 km00:42:48
181Tomáš Katrňák
MM40Běh - 7 km00:43:05
137Renata Dundrová
ŽZ60Běh - 7 km00:43:07
361Zuzana B.
ŽZ40Běh - 7 km00:43:12
542Ondřej Raus
MM40Běh - 7 km00:43:14
18Michaela Cimická
ŽZ40Běhám za PřešticeBěh - 7 km00:43:18
359Vítězslav Zátka
MM50SK Start PrahaBěh - 7 km00:43:21
443Markéta T.
ŽZ30Běh - 7 km00:43:23
209Radek Jabůrek
MM40JabůrkovicBěh - 7 km00:43:28
208Livia Kadaňková
ŽZ30JaburkovicBěh - 7 km00:43:28
345Petr Novotný
MM50Náš VyškovBěh - 7 km00:43:44
393Josef Masa
MM40Karlovy VaryBěh - 7 km00:43:44
434Oto Weniger
MM60Velvyslanectví ČR v KodaniBěh - 7 km00:43:45
496Libuše Musílkova
ŽZ60Běh - 7 km00:43:50
499Richard heinrich
MM50Rozběháme NeratoviceBěh - 7 km00:43:51
143Lenka L.
ŽZ40CzechInvestBěh - 7 km00:44:00
305Petr Eller
MM50Běh - 7 km00:44:04
544Eduard Pekař
MM40Běh - 7 km00:44:06
186Milan Šmarda
MM50Běh - 7 km00:44:08
397Martin Dobrovolný
MM50Běh - 7 km00:44:14
386Alena Skácelová
ŽZ50Běh - 7 km00:44:16
148Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi ChodskaBěh - 7 km00:44:22
20Michaela Helmová
ŽZ40Běh - 7 km00:44:31
47Jana Novosadová
ŽZ30JevišovkaBěh - 7 km00:44:43
177Jitka Koblihová
ŽZ40Šneci v běhuBěh - 7 km00:44:45
233Kateřina Šrámková
ŽZ30Kalorické tabulkyBěh - 7 km00:44:46
426Ondřej Táborský
MM60+TATRAN JablonecBěh - 7 km00:44:49
456Radek Fila
MM50Běh - 7 km00:44:55
98František M.
MM30Běh - 7 km00:44:57
102Libuše C.
ŽZ40Běh - 7 km00:45:05
537Hana Dvorská
ŽZ50DřítečBěh - 7 km00:45:20
459Andrea Vystavělová
ŽZ30Běh - 7 km00:45:22
388Magda Bělová
ŽZ50Běh - 7 km00:45:25
424Jana Pančochová
ŽZ50BrnoBěh - 7 km00:45:29
341Juraj Lehotský
MM30Axians fo moBěh - 7 km00:45:31
350Hana Lidmilova
ŽZ50Běh - 7 km00:45:33
546Mgr. Petra Kubátová, DiS.
ŽZ40SynlabBěh - 7 km00:45:35
222Věra Moravcová
ŽZ50Běh - 7 km00:45:39
162Nina Dřevíkovská
ŽZ50Karlovy VaryBěh - 7 km00:45:48
342Joachim W.
MM60Axians fo moBěh - 7 km00:45:50
85Jana Matějková
ŽZ40Báječné ženy v běhuBěh - 7 km00:45:54
491Petr Musílek
MM60+Běh - 7 km00:45:59
70Pavla Zítková
ŽZ60Šneci v běhuBěh - 7 km00:46:03
468Michal H.
MM50MS TorpedoesBěh - 7 km00:46:07
445David N.
MM30Běh - 7 km00:46:09
490Kristýna Šulová
ŽZ30Běh - 7 km00:46:09
535Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAMBěh - 7 km00:46:10
158Jiřina Kubincová
ŽZ50Prostě běž!Běh - 7 km00:46:14
402Kristýna Šulová
ŽZ30Běh - 7 km00:46:21
540Jakub Zitko
MM13Běh - 7 km00:46:26
493Karel Jakuš
MM30Běh - 7 km00:46:30
501Jiří Poprovský
MM50StopgaučingBěh - 7 km00:46:33
464Petra Šmeráková
ŽZ50Hopman Team ŽatecBěh - 7 km00:46:36
259Lucie K.
ŽZ40Třinec 1Běh - 7 km00:46:42
380Kamila Bořilová
ŽZ60Běh - 7 km00:46:44
539Tomáš Zitko
MM13Běh - 7 km00:46:44
200Zuzana F.
ŽZ40Běh - 7 km00:46:45
81Jana Hrdinková
ŽZ40Běh - 7 km00:46:56
381Magda Hrudková
ŽZ50Běh - 7 km00:46:56
107Adéla Šimonová
ŽZ30Běh - 7 km00:46:57
108Martin Lain
MM50Běh - 7 km00:47:05
198Jana Č.
ŽZ40Praha 4Běh - 7 km00:47:11
379Petruška Plecháčová
ŽZ30Kosova HoraBěh - 7 km00:47:15
147Stanislava Růžičková
ŽZ50Běh - 7 km00:47:21
197Veronika Tichá
ŽZ40Běh - 7 km00:47:23
176Jan Tučný
MM60+MMJT ConsultingBěh - 7 km00:47:27
118Anežka Müller
ŽZ40Běh - 7 km00:47:31
187Libor Chlupatý
MM50Běh - 7 km00:47:40
382Jana Žáková
ŽZ40Blížkovice 403Běh - 7 km00:47:41
523Lenka Nečekalová
ŽZ40HolešovBěh - 7 km00:47:45
247Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme PlzeňBěh - 7 km00:47:49
495Aneta H.
ŽZ30Běh - 7 km00:47:59
536Andrea H.
ŽZ50Joskatel TEAMBěh - 7 km00:48:05
555Renata V.
ŽZ40Běh - 7 km00:48:10
329Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!Běh - 7 km00:48:12
144Lucie Vaňková
ŽZ30Běh - 7 km00:48:16
370Jana S.
ŽZ60Běh - 7 km00:48:16
517Daniel Neumann
MM30DobruškaBěh - 7 km00:48:17
488Adéla Malá
ŽZ40Běh - 7 km00:48:19
230Milan Hlava
MM60+Běh - 7 km00:48:22
487Renáta B.
ŽZ40Běh - 7 km00:48:22
130Nikol Řízková
ŽZ50FIT a KONDICEBěh - 7 km00:48:24
360Vladimír Škop
MM60Rozběháme NeratoviceBěh - 7 km00:48:28
457František Hanykýř
MM60Hajtry z HaidyBěh - 7 km00:48:34
89Lucie K.
ŽZ40Běh - 7 km00:48:42
554Oldřich K.
MM40BrnoBěh - 7 km00:48:49
228Kateřina Predná
ŽZ30Běh - 7 km00:48:52
116Eva Schwarzová
ŽZ60DržoviceBěh - 7 km00:49:03
281Zuzana M.
ŽZ40Český KrumlovBěh - 7 km00:49:03
336Dana Richterová
ŽZ60+Prostě běž!Běh - 7 km00:49:13
199Jaroslava Petříková
ŽZ50Běh - 7 km00:49:19
16Lukáš Bizoň
MM40Běh - 7 km00:49:22
90Martin Č.
MM50Běh - 7 km00:49:29
498Tomáš Brabec
MM50Běh - 7 km00:49:43
551Alexandr Sizov
MM30ICRBěh - 7 km00:50:04
526Zuzana Vyborna
ŽZ50Bo HořinciBěh - 7 km00:50:38
406Eva Kliková
ŽZ60Šneci v běhuBěh - 7 km00:50:47
86Blanka Havlová
ŽZ50KrasavyBěh - 7 km00:50:54
249Leoš Caudr
MM50NapaBabyBěh - 7 km00:51:17
151Veronika Zimmelová
ŽZ50Běh - 7 km00:51:28
374Petr Voráček
MM40IxtentBěh - 7 km00:51:32
250Markéta Caudrová
ŽZ50NapababyBěh - 7 km00:51:43
122Jana Chalásová
ŽZ40OstravaBěh - 7 km00:51:45
269Radek Mejzr
MM50Běh - 7 km00:51:47
275Lukáš Machač
MM40HZS Ústí nad LabemBěh - 7 km00:51:54
433Marcela Wenigerová
ŽZ50Sama sobě siBěh - 7 km00:51:55
156Martin Koláček
MM50Běh - 7 km00:52:06
207Alžběta Kasalová
ŽZ40Běh - 7 km00:52:25
321Kristýna Jeřábková
ŽZ30Běh - 7 km00:52:46
371Jiřina Němcová
ŽZ50RaspenavaBěh - 7 km00:52:59
351Vít Jirásek
MM50Šneci v běhuBěh - 7 km00:53:03
474Marie Volrábová
ŽZ40Běh - 7 km00:53:11
338Marie M.
ŽZ40Běh - 7 km00:54:48
164Kristýna Smilková
ŽZ40Běh - 7 km00:54:58
277Milada Páclová
ŽZ50Prostě běž! Běh - 7 km00:54:58
38Daniela Kubová
ŽZ50Běh - 7 km00:55:01
155Jitka Markova
ŽZ30Běh - 7 km00:55:03
327Simona Škutová
ŽZ30Běh - 7 km00:55:03
150Nikola Loudová
ŽZ40Prostě běž!Běh - 7 km00:55:16
10Lenka Tomanicová
ŽZ50Šneci v běhuBěh - 7 km00:55:42
104Michaela Zíková
ŽZ40Běh - 7 km00:55:44
232Tomáš Zajíc
MM13Běh - 7 km00:55:49
224Mirka K.
ŽZ40Běh - 7 km00:55:56
549Zuzana Dvořáková
ŽZ40PlzeňBěh - 7 km00:56:00
511Martin Macko
MM50Praha 3Běh - 7 km00:56:02
294Zdenek Kraus
MM40Běh - 7 km00:56:08
479Jitka H.
ŽZ30Běh - 7 km00:56:13
258Ruzena Kubikova
ŽZ50Běh - 7 km00:56:30
377Jana Součková
ŽZ50BoskoviceBěh - 7 km00:56:45
203Vladimír Zajíc
MM60Běh - 7 km00:56:48
202Šárka Zajícová
ŽZ40Běh - 7 km00:56:56
163Veronika Totková
ŽZ40Běh - 7 km00:57:05
331Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž- Zářivky 2021Běh - 7 km00:57:10
463Tomáš Stránský
MM40Běh - 7 km00:57:22
103Dana Lukešová
ŽZ50Běh - 7 km00:58:09
219Jaroslava Hrncirikova H.
ŽZ50Běh - 7 km00:58:23
375Eva Sawická
ŽZ50BrnoBěh - 7 km00:58:27
82Markéta Janatová
ŽZ50Prostě běž!Běh - 7 km00:58:58
506René Wiedeman
MM50Sokol PodlázkyBěh - 14 km00:59:11
126Adriana F.
ŽZ40ŠvábeniceBěh - 7 km01:00:02
188Barbora Švecová
ŽZ50SchnellkyBěh - 7 km01:00:08
508Lukáš Brada
MM50SkašticeBěh - 14 km01:00:59
106Vladislava Krejčová
ŽZ50Běh - 7 km01:01:33
557Martin Vojtek
MM50Běh - 14 km01:01:56
57Michal Medek
MM60SPPPPKBěh - 7 km01:02:07
408Jan Brchel
MM40Běh - 14 km01:02:24
22Anonymní závodník
MM40Běh - 14 km01:02:56
109Iva S.
ŽZ60ZážitkářiBěh - 7 km01:03:00
12Petr Bučko
MM40Běh - 14 km01:03:03
166Michal Vališka
MM40Běh - 14 km01:04:47
75Roman Haranza
MM30Hasiči HevlínBěh - 14 km01:05:16
300Michal Hudec
MM5042.MPRBěh - 14 km01:05:17
330Vojtěch Kačmařík
MM40Ostrava - RadvaniceBěh - 14 km01:05:59
242Viktor Dubovský
MM50Běh - 14 km01:06:06
531Tomáš Lacina
MM50Mazda TeamBěh - 14 km01:06:10
154Karel Krumhanzl
MM40Rozběháme RakovníkBěh - 14 km01:06:33
304Kateřina R.
ŽZ30Běh - 7 km01:06:59
153Filip Červinka
MM40Hradec KrálovéBěh - 14 km01:07:08
293Stanislav Bálka
MM60Běh - 14 km01:07:37
483Zuzana K.
ŽZ40Běh - 14 km01:08:08
61Jan Kacíř
MM40TJ HrádekBěh - 14 km01:08:24
520Petr Cimprich
MM40Chůze - 10 km01:08:49
524Tomáš Vrzal
MM40Chůze - 10 km01:09:20
398Viktorie Hahnová
ŽZ20Běh - 14 km01:10:00
5Daniel Michálek
MM50BrdysealsBěh - 14 km01:10:22
538Vladislav Klouček
MM50Běh - 14 km01:11:03
378Petr Velinger
MM50Kosova HoraBěh - 14 km01:11:07
174Petr Pospíšil
MM50MS TORPEDOESBěh - 14 km01:11:32
266Přemysl N.
MM40HonezoviceBěh - 14 km01:11:59
138Iva Novotná
ŽZ40Běh - 7 km01:12:08
296Zdeňka Č.
ŽZ60Český BrodBěh - 14 km01:13:11
470Jan Zíka
MM40NýřanyBěh - 14 km01:14:04
9Michaela Toušová
ŽZ40Běh - 14 km01:15:25
191David Valenta
MM60LhotaBěh - 14 km01:15:41
455Martin Štochl
MM40HořoviceBěh - 14 km01:15:56
251Petra Šmídová
ŽZ50BobšiBěh - 14 km01:17:36
441Jan Moravec
MM40Běh - 14 km01:18:08
310miklin mk
MM60RajecBěh - 14 km01:18:35
113Klara Habrova
ŽZ50Běh - 14 km01:18:42
460Michal Zelinka
MM40VnorovyBěh - 14 km01:18:43
438Irena Opletalová
ŽZ50Mattoni free runBěh - 14 km01:18:57
273Jan Hejtmánek
MM30PrachatineBěh - 14 km01:19:03
528Luboš Drbal
MM40TJ Jiskra Zruč nad SázavouBěh - 14 km01:19:08
26Zuzana Drahošová
ŽZ40Běh - 14 km01:19:19
235Jan Bláha
MM50StříbroBěh - 14 km01:20:10
165Barbora Vališková
ŽZ40Běh - 14 km01:20:22
403Milan Přikryl
MM50Šneci v běhuBěh - 14 km01:20:34
134Robert Štětka
MM50Hradec KrálovéBěh - 14 km01:20:49
31Lenka Zachatová
ŽZ50Běh - 14 km01:21:31
51Olga Maturova
ŽZ40RaspenavaBěh - 14 km01:21:37
282Roman Vaněk
MM60KaňoviceBěh - 14 km01:22:11
28Oli Morávková
ŽZ40Běh - 14 km01:22:16
243Zdeněk Jendřejčík
MM20Orlová-LutyněBěh - 7 km01:22:32
265Zdeněk G.
MM50Mattoni Freerun ZlínBěh - 14 km01:24:01
541Jan Danko
MM40Běh - 14 km01:24:15
145Jaromír Mrnuštík
MM60Chůze - 10 km01:24:50
308Marcela Horáková
ŽZ50Šneci v běhuBěh - 14 km01:25:08
473Richard Noxa
MM40Fat boy runnersBěh - 14 km01:27:09
332Olga Gaidečková
ŽZ40Prostě běžBěh - 14 km01:27:32
476Monika Přibyl
ŽZ50MajdalenaBěh - 14 km01:28:23
96Tomáš O.
MM40Amatér ze DvorůBěh - 14 km01:29:21
27Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná RudaChůze - 10 km01:29:36
500Iveta Šlehůbr
ŽZ50Šneci v behuBěh - 14 km01:30:24
519Marek Tomášek
MM50Chůze - 10 km01:30:45
214Lucy Štemberková
ŽZ40Běh - 14 km01:31:41
171Radka Apollo
ŽZ40Radka a ApolloBěh - 7 km01:31:46
264Šarka Márovcová
ŽZ50Chůze - 10 km01:32:28
286Katarína Š.
ŽZ50Komorní LhotkaBěh - 14 km01:32:35
94Jitka Kojzarová
ŽZ40Běhám pro radost;)Běh - 14 km01:32:42
245Robert Balaz Baláž
MM40ŠK Taekwon-do ITF FOX PrešovBěh - 14 km01:32:43
160Jana Pfefferová
ŽZ50TepliceBěh - 14 km01:32:54
135Petra Jinova
ŽZ50Běh - 14 km01:33:20
238Jiří J.
MM50SPOLEČNĚ VE FORMĚBěh - 14 km01:33:29
58Lenka Kopřivová
ŽZ50Hovězí v běhuChůze - 10 km01:34:28
556Stanislav F.
MM40Běh - 14 km01:34:42
227Simona Makovcová
ŽZ50Běh - 14 km01:35:04
62Jana Kacířová
ŽZ40Běh - 14 km01:35:34
401Tomáš Marousek
MM50Běh - 14 km01:35:55
253Hana Pospíšilová
ŽZ50Běh - 14 km01:36:33
354Pavla Veverkova
ŽZ40BerounChůze - 10 km01:37:05
428štěpánka v.
ŽZ40Chůze - 10 km01:37:22
289Kateřina Vlachová
ŽZ40BrankyBěh - 14 km01:37:34
484Lenka Komárková
ŽZ40Chůze - 10 km01:37:46
390Míra Dolejší
MM60+Chůze - 10 km01:39:19
391Marie Dolejší
ŽZ60+Chůze - 10 km01:39:50
33Michaela Fusková
ŽZ40Chůze - 10 km01:40:00
52Daniela Golová
ŽZ40Tanec v lidech LiberecBěh - 14 km01:40:47
432Josef Holec
MM30Martinice v KrkonošíchChůze - 10 km01:41:16
204Jana Prášková
ŽZ50KlíčanyBěh - 14 km01:41:26
442Pavel Polcr
MM40Běh - 14 km01:42:01
472Pavla Zítková
ŽZ60Šneci v běhuBěh - 14 km01:42:43
121Anna Pechová
ŽZ40MirošoviceBěh - 14 km01:42:49
35Hanka Pavlíková
ŽZ40Chůze - 10 km01:43:57
429Jakub Ž.
MM40Chůze - 10 km01:44:20
14Anna S.
ŽZ60+Rozběháme PlzeňChůze - 10 km01:45:27
100Iva L.
ŽZ50Chůze - 10 km01:46:07
237Zbyněk Gál
MM60JSDH TvrdoniceBěh - 14 km01:46:41
333Jana T.
ŽZ50BrnoBěh - 14 km01:47:31
320Hana Gallusová
ŽZ30Chůze - 10 km01:48:30
431Petr Drozdík
MM40eOrlová.czChůze - 10 km01:48:35
244Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž!Běh - 14 km01:50:01
396Štěpánka Hodková
ŽZ60Chůze - 10 km01:50:35
218Kateřina Vytešníková
ŽZ50Chůze - 10 km01:51:30
437Jana Vondrušková
ŽZ60Chůze - 10 km01:52:45
268Simona Kolíbalová
ŽZ40Chůze - 10 km01:52:48
530Simona K.
ŽZ50Chůze - 10 km01:52:55
175Luděk Slabý
MM50Artróza v pohybuChůze - 10 km01:53:02
521Zuzana Kalousová
ŽZ30Chůze - 10 km01:53:09
301Dana Kneiflová
ŽZ40Chůze - 10 km01:53:15
302Natálie Sedlecká
ŽZ16Chůze - 10 km01:53:15
481Dáša M.
ŽZ40Chůze - 10 km01:53:22
271Marek Kolíbal
MM60Vohančice (okr. Brno-venkov)Chůze - 10 km01:53:35
372Veronika Sivková
ŽZ30Chůze - 10 km01:54:09
529Petra K.
ŽZ30Chůze - 10 km01:54:11
368Marcela Volfová
ŽZ40Chůze - 10 km01:54:32
149František Kramel
MM60Ivanovice na HanéChůze - 10 km01:54:42
217Roman Vejmělek
MM50#HezkyPeskyChůze - 10 km01:54:59
180Marie Singerová
ŽZ30Chůze - 10 km01:56:41
552Terka K.
ŽZ40PardubiceChůze - 10 km01:56:57
263Štěpánka V.
ŽZ50Prostě běžChůze - 10 km01:57:27
288Jitka Budíková
ŽZ50Chůze - 10 km01:58:36
67Kateřina Dosoudilová
ŽZ50LitovelBěh - 7 km02:00:34
170Alena Č.
ŽZ50Karlovy VaryChůze - 10 km02:01:50
213Jana N.
ŽZ50Prostě běž!Chůze - 10 km02:02:12
124Ála Řezníčková
ŽZ50DinoChůze - 10 km02:04:58
46Petra Kulasová
ŽZ40Mladá BoleslavBěh - 14 km02:05:49
553Patrik Herget Herget
MM40Chůze - 10 km02:07:56
24Jana S.
ŽZ40LitoměřiceChůze - 10 km02:08:40
307Patrik Pospíšil
MM30Dark Side WorkoutChůze - 10 km02:09:03
343Adela Holeckova
ŽZ40Axians fo moChůze - 10 km02:11:05
480Ilča Literová
ŽZ50Jablonec nad NisouChůze - 10 km02:11:18
119Jana Klímová
ŽZ60Krupka 1Chůze - 10 km02:11:23
435Igor Šmelko
MM50Sokol VýčapyChůze - 20 km02:18:50
205Anna Prášková
ŽZ13KlíčanyBěh - 14 km02:19:40
522Lenka K.
ŽZ30LemrAChůze - 10 km02:22:29
42Venuše Machová Götzová
ŽZ40MachoviChůze - 10 km02:22:46
43Kryštof Mach
MM50MachoviChůze - 10 km02:22:46
44Matyáš Mach
MM10MachoviChůze - 10 km02:22:46
45Tadeáš Mach
MM7MachoviChůze - 10 km02:22:46
364Soňa T.
ŽZ30Běh - 7 km02:24:22
365Zuzana Pavlů
ŽZ40Chůze - 10 km02:27:53
358MIchaela Černocká
ŽZ40Axians fo moChůze - 10 km02:28:07
410Jiří Černý
MM30Chůze - 10 km02:29:06
412Nikola Liscová
ŽZ50Chůze - 10 km02:29:06
349Anonymní závodník
ŽZ30Axians fo moChůze - 10 km02:29:16
25Vlastimil Krpeš
MM60FrogChůze - 10 km02:29:53
366Irena Kalasová
ŽZ50Svitavy - LányChůze - 10 km02:30:00
99Věra Nováková
ŽZ50Chůze - 10 km02:30:10
311Šárka Moosbauer M.
ŽZ50Chůze - 10 km02:31:15
127Petra Novotná
ŽZ40Chůze - 10 km02:32:37
315Martin Moosbauer
MM60+Chůze - 10 km02:41:17
356Monika Š.
ŽZ30Axians fo moChůze - 10 km02:41:35
440Radka K.
ŽZ50Chůze - 10 km02:49:26
409Andrea Černá
ŽZ30Ústí nad Labem 11Chůze - 10 km02:57:57
387Andrea Říhová
ŽZ50Plzeň - ZátišíChůze - 10 km02:58:20
276Irena Klinkáčková
ŽZ50Chůze - 10 km02:58:37
34Miroslav Michalek
MM50CK SKUTEČChůze - 20 km03:15:20
6Svatava Mausová
ŽZ40RůžovkyChůze - 20 km03:15:36
72Michaela Moravcová
ŽZ40RůžovkyChůze - 20 km03:15:36
439Marcela Janečková
ŽZ50Chůze - 20 km03:27:00
23Martina Š.
ŽZ30Chůze - 20 km03:38:58
335Iveta Boskov
ŽZ50Vodňany - Vodňany IiChůze - 20 km03:41:55
334Václav Sochacký
MM50GD DRUCKGUSSChůze - 20 km03:42:04
115Oli Morávková
ŽZ40StěžeryChůze - 20 km03:47:05
475Anonymní závodník
MM30Veselí nad LužnicíChůze - 20 km04:03:25
53Karel Švejda
MM50Jivina u Mnichova HradištěChůze - 20 km04:07:11
142Roman Janas
MM50Chůze - 20 km04:41:27
241Markéta Krivankova
ŽZ50Chůze - 10 km05:40:55
452Jitka Vašková
ŽZ50Praha 7Chůze - 20 km06:03:21
11Lucie Böhmová
ŽZ40Chůze - 20 km06:30:50
362Martina S.
ŽZ40Praha 4 - ChodovBěh - 7 km36:15:02
157Anonymní závodník
ŽZ40Běh - 7 km44:13:53
110Renata Procházková
ŽZ50Běh - 7 km45:17:59