Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.938Tomáš Vrzal
MM4000:43:42
2.924Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice00:45:11
3.763Pavel Kosař
MM40RUN magazine team00:46:05
4.713Martin Půček
MM40Mates Team00:46:20
5.78Michal Wnuk
MM4000:46:51
6.585Martin Hoško
MM40Varnsdorf00:47:01
7.214Sandra Panešová
ŽZ2000:47:08
8.437Martin Mundil
MM2000:47:13
9.967Irena Soukupová
ŽZ60CTO SSSNad00:47:26
10.550Michal Břetenář
MM4000:48:04
11.411Antonín Koukola
MM40Bezecky klub Ceske sporitelny00:48:35
12.393Honza Hutín
MM5000:48:55
13.840Miroslav Kočovský
MM60TJ Sokol Senohraby00:48:58
14.649Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness00:49:28
15.183Lucie Ludvíková
ŽZ40SDH Nahořany00:50:00
16.415Ondřej S.
MM40Sokol I. Smíchov00:50:06
17.1057Pavel Č.
MM5000:50:08
18.391Marie Frantlová
ŽZ40FS Lučinka00:50:47
19.206Pavla Zahnová
ŽZ4000:50:57
20.640Markéta Krátká
ŽZ3000:51:06
21.451Jarda Bernard
MM50Bernardíci00:51:07
22.1032Petra Krchňáková
ŽZ3000:51:16
23.56Michaela U.
ŽZ3000:51:27
24.789Petr H.
MM5000:51:41
25.552Mário Rajskup
MM50Admira Hulín00:51:44
26.1010Jakub Durek
MM3000:51:49
27.565Tomáš Vlasák
MM60+CzechInvest00:51:52
28.278Naďa Kalašová
ŽZ4000:52:13
29.320Honza Ptašek
MM4000:52:32
30.632Karel Marhoun
MM5000:52:59
31.93Veronika Kopišová
ŽZ4000:53:25
32.912Pavel Gerhát
MM40#gladiatorraceteam00:53:32
33.299Lada Dúbravčíková
ŽZ50Adventní běháni00:53:41
34.230Lukáš Holzer
MM4000:53:54
34.837Radim Langer
MM50Langoši 00:53:54
36.281Martin Pokorný
MM4000:54:01
37.456Petr Štábl
MM60Liga100 Olomouc00:54:10
38.538Lucie Letovská
ŽZ30Běžecký klub České spořitelny00:54:40
39.457Erik Prokein
MM4000:54:51
40.841Jirka Hrubeš
MM5000:54:54
41.67Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:55:01
42.53Aleš H.
MM3000:55:54
43.781Klara Habrova
ŽZ5000:55:58
44.461Lukáš Kopeček
MM40Borci00:56:09
45.331Hana Klusová
ŽZ30Běžecký klub České spořitelny00:56:24
46.402Michal S.
MM5000:56:52
47.521Jana Křistková
ŽZ50Šneci v běhu00:56:55
48.882Bohdana M.
ŽZ6000:57:07
48.950Daniel Schindler
MM5000:57:07
50.473Julie Zupková
ŽZ30Šneci v běhu 00:57:11
51.267Kateřina Š.
ŽZ3000:57:22
52.648Veronika Chylikova
ŽZ3000:57:37
53.774Robert Šouplata
MM50Hořice00:57:43
54.438Jan Příhoda
MM3000:57:44
55.102Ilona J.
ŽZ50Prostě běž!00:57:55
56.778Zdeňka Holečková
ŽZ5000:57:58
57.852Alena Pilna
ŽZ40Rozbehame Ceske Velenice00:58:09
58.652Pavel Chylík
MM6000:58:16
59.707Pavel B.
MM6000:58:17
60.13Hana Kucerova
ŽZ5000:58:20
61.228Jana Pančochová
ŽZ5000:58:26
62.225Sandra Zimová
ŽZ3000:58:28
63.709Martin Schubert
MM40STARGYM Most00:58:44
64.566Anita P.
ŽZ5000:58:46
65.427Marie Smolíková
ŽZ4000:58:48
66.657Daniela Pečinková
ŽZ4000:59:18
66.951Běla Vitanovská
ŽZ50Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:59:18
68.432Marek Kubin
MM60CK Plzeň00:59:20
69.288Světlana Kadlecová
ŽZ6000:59:40
70.499Pavla Ryšánková
ŽZ5000:59:50
71.815Elizaveta Watzlova
ŽZ4001:00:28
72.893Pavla Rozsypalová
ŽZ6001:00:32
73.316Denisa Gahlerová
ŽZ3001:01:02
74.462Miroslav Kubín
MM40Borci01:01:06
75.732Romana Valisova
ŽZ50Prostěběž01:01:08
76.238Lucie B.
ŽZ30Česká spořitelna 01:01:32
77.780Josef Svoboda
MM4001:01:58
78.979Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu01:02:01
79.619Vašek T.
MM50ŠBV01:02:30
80.970Arnošt Nečas
MM6001:02:44
81.118Martina Dudlíčková
ŽZ5001:02:46
82.121Libuška Chrtová
ŽZ4001:02:48
83.650Jan K.
MM5001:02:58
83.1001Jitka Pajtašová
ŽZ5001:02:58
85.738Petra Burková
ŽZ4001:02:59
86.851Martin Dobrovolný
MM50Žďár n S.01:03:42
87.848Michal Chrudina
MM5001:03:44
88.458Lenka Moudrá
ŽZ50Borci01:03:51
89.711Darina N.
ŽZ5001:03:52
90.966Petr Činčala
MM5001:04:27
91.1055Lenka Šlajerová
ŽZ4001:04:29
92.73Veronika Hanáková
ŽZ40Běžec+01:04:35
93.389Blanka Haldovská
ŽZ5001:04:40
94.637Barbora Žáková
ŽZ4001:04:50
95.850Eva F.
ŽZ5001:04:51
96.304Hana Gajdečková
ŽZ5001:04:52
97.968Altantuul Munkhjargal
ŽZ5001:05:31
98.964Jaroslava K.
ŽZ4001:05:32
99.428Renata Procházková
ŽZ5001:06:05
100.404Monika Kondělková
ŽZ5001:06:11
101.326Svatopluk Čihák
MM40Amatéři01:06:13
102.358Jitka Pěkná
ŽZ5001:06:22
103.42Tomáš Hornof
MM5001:06:30
104.998Lenka Michalkova
ŽZ4001:06:36
105.47Petra Vyčítalová
ŽZ5001:06:42
106.1049Jana Prášková
ŽZ50ZaPrášTeNo v běhu01:06:49
107.508Oliver Wilde
MM3001:06:51
108.69Michaela Jurkova
ŽZ4001:07:22
109.408Daniela Starková
ŽZ6001:07:25
110.19Josef Cajtler
MM5001:07:49
111.4Václava K.
ŽZ50Prostě běž! Zářivka 202101:08:09
112.689Jan H.
MM5001:08:28
113.325Petr Zaplatílek Zaplatílek
MM50Amatéři01:08:31
114.143Klára Kocourková
ŽZ40Prostě běž DUBŇÁČCI 2022 01:09:19
115.675Iveta Vaňková
ŽZ5001:09:29
116.714Kristýna Jeřábková
ŽZ30Mates Team01:09:30
117.952Dominika Pecnová
ŽZ3001:09:47
118.6Romana Hrachovinová
ŽZ6001:10:10
119.725Eva Fréharová
ŽZ5001:10:29
120.838Monika V.
ŽZ5001:10:30
121.497Jana Pfefferová
ŽZ5001:10:36
122.338lucie k.
ŽZ4001:11:23
123.125Barbora Kučerová
ŽZ5001:11:32
124.847Lenka M.
ŽZ4001:11:41
125.976Daniela B.
ŽZ5001:14:11
126.790Alena Skořepová Pospíšilová
ŽZ50Olympia Spartan training KH01:15:00
127.754Lenka Ž.
ŽZ4001:16:02
128.58Jindřiška T.
ŽZ6001:18:05
129.623Lucie Mokrá
ŽZ5001:18:59
130.466Květoslava Hubáčková
ŽZ50Prostě bež-Enjoy01:20:54
131.941Andrejka Dušek
ŽZ50Zářivky 201901:26:33
132.16Vladimír Zajíc
MM6001:28:44
133.15Šárka Zajícová
ŽZ4001:29:57
134.519Helena Hudáková
ŽZ60Hopman Team Žatec53:09:09