Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.233Pavel Šafařík
MM4000:06:30
2.562Jakub Jinoch
MM700:07:38
3.539Sophie Bellová
ŽZ16-00:07:40
4.554Jakub Štěpán
MM30STG Kutná Hora00:07:44
4.920Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice00:07:44
6.339Petr Ludwig
MM60Vršovické běhny00:08:35
7.321Adéla P.
ŽZ4000:08:44
7.933Tomáš Vrzal
MM4000:08:44
9.192Jan Vrábel
MM3000:08:51
10.405Tomáš B.
MM4000:08:58
11.814Anonymní závodník
MM4000:08:59
12.598Jaroslava V.
ŽZ5000:09:06
13.1034Lukáš Supík
MM3000:09:15
14.660Kamil H.
MM5000:09:22
15.955Běla Vitanovská
ŽZ50Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:09:26
16.1054Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:09:27
17.542Michaela Cvejnová
ŽZ3000:09:36
18.567Petr Vávra
MM5000:09:41
19.782Denisa Musilová
ŽZ1600:09:42
20.317Honza Ptašek
MM4000:09:47
20.563David Jinoch
MM1000:09:47
22.260Lenka Iblerová
ŽZ5000:10:05
23.21Pavlína Šrámek
ŽZ4000:10:12
23.688Pavlína Notová
ŽZ5000:10:12
25.772Robert Šouplata
MM50Hořice00:10:38
24.839Andrea K.
ŽZ50Kangoo dream00:10:38
27.384Charlotta Witty
ŽZ1600:10:45
28.64Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:10:46
28.692Jakub Komorous
MM3000:10:46
30.736Martina Mílová
ŽZ5000:10:48
31.413Klára Chladová
ŽZ4000:11:17
32.687Petra Vodrážková
ŽZ5000:11:23
33.275Dominika Kawulok
ŽZ3000:11:33
33.276Filip Kawulok
MM3000:11:33
33.633Kája Marhoun
MM1000:11:33
36.1053Julie Zupková
ŽZ30Šneci v běhu 00:11:35
37.1040Barbora S.
ŽZ3000:11:38
38.949Kateřina Smazalová
ŽZ4000:11:42
39.346Melánia Staková
ŽZ3000:11:46
40.36Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná Ruda00:11:50
41.332Lukáš Olšovský
MM40Rozběháme Plzeň00:11:51
42.142Barbora Svobodová
ŽZ30Tanvald00:11:54
43.853Viktorie Loskotová
ŽZ1600:12:07
44.166Iva Vomočilová
ŽZ50Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:12:11
45.600Diana K.
ŽZ5000:12:22
46.1000Pavla Č.
ŽZ4000:12:23
47.630Květoslava L.
ŽZ4000:12:26
48.900Tereza Kovaříková
ŽZ40RUN Magazine team00:12:27
49.571Barbora Velková
ŽZ2000:12:32
50.216Petr Sedláček
MM4000:12:33
51.806Irena F.
ŽZ6000:12:42
52.135Renata Dundrová
ŽZ6000:12:50
53.811Stáňa K.
ŽZ5000:12:58
54.1025Miroslav J.
MM3000:13:03
55.262Tereza Trgyňová
ŽZ3000:13:06
56.271Martin Štros
MM301.FFS ÚŽAS00:13:07
57.627Kristýna Thomayerová
ŽZ3000:13:08
58.594Bohdana K.
ŽZ5000:13:11
59.748Sabina D.
ŽZ3000:13:15
60.741Jana Svítková
ŽZ4000:13:18
61.171Šárka Štefanová
ŽZ6000:13:19
62.749Hana Havelková
ŽZ60+00:13:28
63.407Andrea Říhová
ŽZ5000:13:36
64.1065Petr Šrámek
MM5000:13:37
65.123Barbora Kučerová
ŽZ5000:13:38
66.697Michal P.
ŽZ4000:13:43
67.1019David Skála Skála
MM40FiaSka00:13:44
68.1024Jitka Cabalková
ŽZ4000:13:45
69.342Hana Bačovská
ŽZ4000:13:49
70.726Mary Štorková
ŽZ3000:13:56
71.277Zuzana Š.
ŽZ5000:13:59
72.285František M.
MM3000:14:21
72.1002Martin Lain
MM5000:14:21
74.935Martina Šímová
ŽZ4000:14:24
75.601Karolína H.
ŽZ3000:14:27
76.139Vladislava Z.
ŽZ3000:14:33
77.14Kristýna K.
ŽZ5000:14:34
78.678Vítek Krupička
MM3000:14:39
79.895Kateřina R.
ŽZ6000:14:55
79.1004Pavla Z.
ŽZ4000:14:55
81.644Edita Maršíková
ŽZ3000:15:14
82.292Lucie Poláková
ŽZ30Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:15:20
83.753Pavla Gieslova
ŽZ4000:15:21
84.691Simona Drozdovà
ŽZ4000:15:25
85.641Lenka J.
ŽZ3000:15:31
86.988Jarča L.
ŽZ40Dortem proti rakovině 00:15:34
87.416Michal Havlicek
MM60Aces team K. Vary00:15:39
87.1013Lenka Lauberová
ŽZ5000:15:39
89.929Teodorik Jaček
MM1000:15:40
90.856Jana Míšová
ŽZ50Méďové00:15:41
91.533Romana Svobodová
ŽZ50Prostě běž00:15:42
92.604Zuzana Kalousová
ŽZ4000:15:49
93.80Martina F.
ŽZ40Prostě běž!00:15:53
93.104Kateřina K.
ŽZ40ŠVB00:15:53
95.800Lucie J.
ŽZ5000:15:55
96.788Markéta Hájková
ŽZ40Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:16:00
97.855Ondřej Míša
MM50Méďové00:16:39
98.75Helena Svobodová
ŽZ5000:16:43
99.208Nikola Kochaníčková
ŽZ3000:16:44
100.864Petra Hollá
ŽZ50Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:16:48
101.646Věrka Zettlová
ŽZ4000:17:17
102.1035Lenka Smrčková
ŽZ50Zářivky 202200:17:46
103.472Gabriela Halamová
ŽZ50Prostě běž DUBŇÁČCI 202200:18:12
103.564Petra B.
ŽZ5000:18:12
105.1003Lenka Klustová
ŽZ4000:18:23
106.553Veronika K.
ŽZ4000:19:03
107.1014Lenka Bakešová
ŽZ5000:19:23
108.745Michal ŠIMERA
MM5000:19:27
109.474Pavla Bauerova
ŽZ50Prostě běž00:19:42
110.769Lenka Jedličková
ŽZ5000:19:57
111.911Markéta P.
ŽZ4000:20:00
112.997Eva Bojanovská
ŽZ3000:20:06
113.959Anonymní závodník
ŽZ50Prostě běž00:20:10
114.381Leona H.
ŽZ60Absolutely Gingerous00:20:22
115.651Wojciech Morawiec
MM3000:20:33
116.150Kamila F.
ŽZ5000:20:54
117.65Iva Zelinková
ŽZ4000:20:56
118.590Dominika Forstová
ŽZ3000:21:00
119.295Tomáš H.
MM40TH Cyklo00:21:19
120.257Aneta Porazilová
ŽZ2000:23:19
121.116Barbora Mundlová
ŽZ3000:24:01
122.639Viktorija Podešvová
ŽZ4000:24:07
123.363Kristýna Brabcová
ŽZ3000:24:28
124.350Markéta Svobodová
ŽZ30TJ Sokol Chýše00:25:03
125.957Jiří O.
MM3000:28:11
125.958Svatava Š.
ŽZ3000:28:11
127.673Lucie Kovarovičová
ŽZ4000:29:04
128.487Iva Janoušková
ŽZ4000:31:38
129.441Květoslava Prokopiusová
ŽZ60+00:34:56