Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.39Daniela Č.
ŽZ5032.19 km03:20:39
2.605Pavel Kalíšek
MM5026.10 km02:24:38
3.428Tomáš Hachle
MM5021.67 km01:56:31
4.40Petr Mikulčík
MM5021.21 km01:37:00
5.420Miloš Matějka
MM50MiJa20.22 km02:18:23
5.421Jana Dvořačková
ŽZ40MiJa20.22 km02:18:23
7.58Klara Habrova
ŽZ5020.00 km01:59:00
8.26Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány19.25 km01:58:05
9.534Filip Forst Forst
MM5015.02 km01:23:54
10.429Jakub Koplík
MM40Oborské Běhny14.46 km01:18:32
11.488Pavel Herink
MM5014.33 km01:49:18
12.7Iveta Roxy
ŽZ30-14.25 km02:10:34
13.571Lukáš Slezák
MM4014.00 km01:08:46
14.264Pavel Hamrozi
MM4012.80 km01:10:39
15.171Zuzana Dolínková D.
ŽZ40Šneci v běhu12.50 km01:27:46
16.347Vojtěch Borkovec
MM6011.04 km01:07:13
17.183Kateřina Kalivodová Kalivodová
ŽZ3011.00 km02:19:57
17.184Antonín Trubák
MM4011.00 km02:19:57
19.626Kateřina WITTKOVÁ
ŽZ50SDH Středolesí10.20 km01:54:00
18.629Patrik Wittka
MM16SDH Středolesí10.20 km01:54:00
21.510Jaroslav Ebel
MM5010.18 km02:47:05
22.686Jarmila Svačinová
ŽZ50MV mont10.06 km02:04:01
23.450Vladimír Vlček Vlček
MM50Wolfman10.03 km00:57:13
23.611Denisa Modrá
ŽZ4010.03 km01:03:00
23.685Vojtěch Mišák
MM50MV mont10.03 km02:27:32
26.623Miroslav Továrek
MM60Jihlava10.02 km00:59:01
27.274Josef Nádvorník Nádvorník
MM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou10.01 km00:57:01
28.17Lenka Mendonca
ŽZ5010.00 km00:59:13
28.20Antonio Mendonca
MM5010.00 km00:45:32
28.170Michal Rambousek
MM3010.00 km00:45:00
28.182Tereza Škáchová
ŽZ5010.00 km00:56:21
28.277Marcela Veselá
ŽZ5010.00 km01:44:24
33.215Eva Lepičová
ŽZ409.69 km01:59:08
34.225Ladislav Jánek
MM609.64 km00:49:35
35.625Eva VAŠINKOVÁ
ŽZ50SDH Středolesí9.60 km01:48:00
36.105David Vondál
MM50Masáže DAVID 9.43 km00:44:23
37.417Jana Pfefferová Pfefferová
ŽZ509.01 km01:02:35
38.527Petra Z.
ŽZ408.53 km00:55:33
39.124Jaroslav Král
MM508.50 km00:46:24
40.65Milan Procházka
MM408.39 km00:45:16
41.53Vladimír Macháček
MM508.31 km01:15:22
42.344Milan Hruboš
MM60železničáři8.16 km01:02:48
43.46Ivana Sojková
ŽZ508.04 km00:43:29
43.669Radka M.
ŽZ508.04 km00:54:13
45.657Ivo M.
MM50Dark forest7.98 km00:53:53
46.412Eva Kaňkovská
ŽZ307.05 km00:41:50
47.276Alena Kőrblerová
ŽZ407.00 km00:00:00
47.577Barbora Gortová
ŽZ13Klub sportovního plavání Kladno7.00 km00:45:00
47.579Terézia Gortová
ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno7.00 km00:47:00
50.493Martin Štěpánek
MM30SK Blažovice 6.69 km00:25:59
51.8Petr Kopecký
MM406.68 km00:41:33
52.10Michal Vebr
MM406.66 km00:37:23
53.345Eva Bělohoubková
ŽZ50Železničáři6.38 km00:45:12
54.232Věra Moravcová
ŽZ506.29 km00:42:43
55.630Olga Dohnalová
ŽZ50Želva6.22 km01:26:51
56.369Roman Dresler
MM40Luková6.20 km00:39:47
57.97Lenka Moudrá
ŽZ50Borci6.06 km00:35:53
58.591Lucie Janečková
ŽZ406.05 km00:34:23
59.511Tomáš Čujdík
MM406.01 km00:41:24
59.531Jana B.
ŽZ506.01 km01:00:05
61.681Anna Čermáková Čermáková
ŽZ50Jilemnice6.00 km00:42:51
62.152Tereza Malíková
ŽZ205.75 km00:39:18
63.72Eva S.
ŽZ40Prostě běž! Zářivky 20195.65 km00:00:00
64.45Petra Videnková
ŽZ505.52 km00:38:37
65.325Lenka Němcová
ŽZ40Vivobarefoot CB5.26 km00:32:29
66.359Monika Vokálová
ŽZ305.22 km00:28:56
67.596Milena S.
ŽZ505.14 km00:35:45
68.321Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopce5.03 km00:27:41
69.43Pavlína Červenková
ŽZ605.01 km00:38:01
69.593Eva Simonicsová
ŽZ60Nesvady5.01 km00:27:13
69.643Martina Kortánova
ŽZ50Klatovy5.01 km00:33:16
72.307Veronika Wonke
ŽZ30Šneci v běhu 5.00 km00:38:09
70.308Veronika Wonke
ŽZ30Šneci v běhu 5.00 km00:38:09
70.433Reny H.
ŽZ505.00 km00:31:05
70.594Marian Haris
MM50Nesvady5.00 km00:28:41
76.117Iveta K.
ŽZ304.98 km00:33:01
77.158Lukáš D.
MM404.67 km00:33:03
78.679Milan Ž.
MM304.56 km01:11:41
79.194Michal Kulíček
MM50Fitko Hanky Kynychové4.34 km00:37:41
80.350Vojtěch Č.
MM44.04 km01:05:49
81.438Erika H.
ŽZ304.02 km00:30:03
82.164Martina Pečená
ŽZ504.00 km00:40:14
83.557Denisa Škarica
ŽZ303.69 km00:18:00
84.156Michaela K.
ŽZ403.68 km00:25:09
85.430Dominika Velebová
ŽZ40Oborské Běhny3.50 km00:21:59
86.129Blanka Kolářová
ŽZ403.41 km00:00:00
87.576Klára Falcón
ŽZ403.14 km00:29:44
88.590David Robeš
MM20Hostěrádky-Rešov3.13 km00:14:18
89.376Jiří Latoň Latoň
MM503.07 km00:16:34
90.384Ivana Tomekova
ŽZ603.04 km00:17:56
91.151Veronika Bezděková
ŽZ303.02 km00:18:32
91.219Pavlína Vondrašová Vondrašová
ŽZ50draci v akci3.02 km00:20:15
93.582Luboš Ryčl
MM403.00 km00:15:33
94.452Nataša v.
ŽZ302.77 km00:30:42
95.288Markéta V.
ŽZ302.74 km00:25:06
96.334Anonymní závodník
ŽZ302.72 km00:34:00
97.131Lukáš G.
MM50Šneci v běhu2.64 km00:22:04
98.222Jakub Vondraš
MM13draci v akci2.38 km00:16:16
99.631Petra Šotkovská
ŽZ402.37 km00:31:23
100.373Kateřina Skřenková
ŽZ502.22 km00:15:38
101.586Kristýna K.
ŽZ302.03 km00:14:40
102.101Zuzana Jirovská
ŽZ402.01 km00:16:02
103.637Michael S.
MM101.67 km00:12:37
104.367Anna Dreslerová
ŽZ10Luková1.64 km00:15:06
105.89Roman Walter
MM40Šneci v běhu1.63 km00:17:32
106.553Vladimir Krippel
MM40Scoobyho běžci1.26 km00:10:00
107.19Klára Vašátková
ŽZ40Prťka tým 1.13 km00:11:43
108.148Vendula Žáková
ŽZ401.12 km00:11:34
109.326Linda Němcová
ŽZ10Vivobarefoot CB1.04 km00:06:01
109.564Adéla Němcová
ŽZ7Vivobarefoot CB1.04 km00:06:01
111.602Adam Šaroch
MM10Běžecký Klub Chýně1.03 km00:06:36
112.603Anna Šarochová
ŽZ10Běžecký Klub Chýně1.02 km00:06:53
113.319Vojtěch B.
MM41.00 km00:11:43


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: