Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Celkem
Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubTraťVzdálenostČasDiplom
31Petr Mikulčík
MM50Běh srdce32.19 km03:20:42
39Daniela Č.
ŽZ50Halloweenský běh32.19 km03:20:39
476Rudolf Pado
MM60Liptovský MikulášNovoroční běh27.90 km03:45:17
605Pavel Kalíšek
MM50Halloweenský běh26.10 km02:24:38
482Radomír Orkáč
MM40Běh srdce22.00 km02:20:51
428Tomáš Hachle
MM50Halloweenský běh21.67 km01:56:31
449Vladimír Vlček Vlček
MM50WolfmanBěh srdce21.24 km01:59:33
40Petr Mikulčík
MM50Halloweenský běh21.21 km01:37:00
420Miloš Matějka
MM50MiJaHalloweenský běh20.22 km02:18:23
421Jana Dvořačková
ŽZ40MiJaHalloweenský běh20.22 km02:18:23
58Klara Habrova
ŽZ50Halloweenský běh20.00 km01:59:00
140Daniela Starková
ŽZ60Šneci v běhuBěh srdce20.00 km01:56:15
26Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-LányHalloweenský běh19.25 km01:58:05
270Irena Richtrmocová Richtrmocová
ŽZ50GladiatorsBěh srdce18.67 km02:03:29
259Lucie Krejčová
ŽZ40SokolovBěh srdce16.22 km02:54:02
507Eva Prokešová
ŽZ50Běh srdce16.03 km02:34:02
615Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhuBěh srdce16.03 km01:32:36
600Tomáš Vrzal
MM40Běh srdce15.82 km01:39:53
435Luboš Jemelka
MM50Běh srdce15.76 km01:30:53
54Monika Sedláčková
ŽZ40Běh srdce15.15 km01:26:42
443Adam Houdek
MM13Běh srdce15.15 km02:07:17
534Filip Forst Forst
MM50Halloweenský běh15.02 km01:23:54
29Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový senBěh srdce15.00 km01:31:00
70Václav Urban
MM50Orel StudenecBěh srdce15.00 km01:21:43
437Daniel Biskup
MM30Běh srdce15.00 km01:05:48
538Lenka K.
ŽZ50chůzi zdarBěh srdce14.59 km02:22:03
429Jakub Koplík
MM40Oborské BěhnyHalloweenský běh14.46 km01:18:32
488Pavel Herink
MM50Halloweenský běh14.33 km01:49:18
7Iveta Roxy
ŽZ30-Halloweenský běh14.25 km02:10:34
195Vendy Mrózková
ŽZ40Běh srdce14.04 km01:15:18
571Lukáš Slezák
MM40Halloweenský běh14.00 km01:08:46
588Jiří Kovář
MM40Novoroční běh13.83 km01:57:54
30Daniela Č.
ŽZ50Běh srdce13.23 km01:06:30
112Katka F.
ŽZ40#GLADIATORRACETEAMBěh srdce13.04 km01:24:17
264Pavel Hamrozi
MM40Halloweenský běh12.80 km01:10:39
171Zuzana Dolínková D.
ŽZ40Šneci v běhuHalloweenský běh12.50 km01:27:46
342Eva Bělohoubková
ŽZ50ŽelezničářiBěh srdce12.41 km02:02:47
111Veronika Kratochvílová Kratochvílová
ŽZ40Lemra TeamBěh srdce12.16 km01:21:00
381Filip Kopřiva
MM16Běh srdce12.04 km01:17:06
343Milan Hruboš
MM60železničářiBěh srdce12.01 km01:58:01
535Filip F.
MM50Novoroční běh12.00 km00:57:02
263Vendula S.
ŽZ40Běh srdce11.75 km01:42:35
580Karel Marhoun
MM50Běh srdce11.71 km01:06:15
268Petra V.
ŽZ40Gladiators KralupyBěh srdce11.51 km01:21:12
470Jan K.
MM50Běh srdce11.42 km01:15:33
1Lucie Breburdová
ŽZ50Běh srdce11.27 km01:29:26
678Vojtěch Mišák
MM50MV montBěh srdce11.23 km02:34:04
415Hanka Hamplová
ŽZ60DDM TepliceBěh srdce11.22 km01:12:00
601Lukáš Jeremias
MM40A12Běh srdce11.11 km00:59:52
660Tomáš Belant
MM30Novoroční běh11.11 km01:03:21
41Petra Videnková
ŽZ50Běh srdce11.08 km01:17:56
347Vojtěch Borkovec
MM60Halloweenský běh11.04 km01:07:13
646Terka K.
ŽZ40Běh srdce11.04 km01:36:58
401Lukáš Belant
MM30Běh srdce11.01 km01:03:21
405Tomáš Belant
MM30Běh srdce11.01 km01:03:21
407Michala Breznicka
ŽZ30Běh srdce11.01 km01:03:21
496Jitka Balounova
ŽZ40Běh srdce11.01 km01:11:46
176Kateřina Kalivodová Kalivodová
ŽZ30Běh srdce11.00 km02:19:57
177Antonín Trubák
MM40Běh srdce11.00 km02:19:57
183Kateřina Kalivodová Kalivodová
ŽZ30Halloweenský běh11.00 km02:19:57
184Antonín Trubák
MM40Halloweenský běh11.00 km02:19:57
639Klára R.
ŽZ50Běh srdce11.00 km02:09:00
604Jaroslav Gorčík
MM40Běh srdce10.95 km00:59:51
636Petr Študent
MM50Študa teamNovoroční běh10.85 km02:00:39
251Eva Kaňkovská
ŽZ30Běh srdce10.60 km01:06:18
655Ivana V.
ŽZ40Novoroční běh10.50 km01:04:10
47Irena Pišanová
ŽZ40Rozběháme PrahuBěh srdce10.48 km01:06:28
674Jarmila Svačinová
ŽZ50MV montBěh srdce10.48 km02:09:12
620Georgi Tichov
MM40BulhařiBěh srdce10.44 km00:51:42
336Jiří Vopat Vopat
MM50Běh srdce10.40 km00:58:19
254Michaela HÁNOVÁ
ŽZ40Novoroční běh10.38 km01:16:35
489Petr Ž.
MM50Novoroční běh10.37 km00:54:39
676Lukáš Hoskovec
MM30SDH Zruč nad SázavouNovoroční běh10.35 km00:54:09
133Lea Blažková
ŽZ40Běh srdce10.28 km01:11:15
248Václav Matoušek
MM60Rozběháme Mariánské LázněBěh srdce10.26 km00:54:45
4Iveta Roxy
ŽZ30-Běh srdce10.25 km01:40:04
491Miroslav Čada ml
ŽZ10Novoroční běh10.23 km01:18:45
626Kateřina WITTKOVÁ
ŽZ50SDH StředolesíHalloweenský běh10.20 km01:54:00
629Patrik Wittka
MM16SDH StředolesíHalloweenský běh10.20 km01:54:00
510Jaroslav Ebel
MM50Halloweenský běh10.18 km02:47:05
568Jakub Tremmel
MM30Olympia Spartan training KHBěh srdce10.15 km00:59:06
408Barbora Gortova
ŽZ13Klub sportovniho plavani KladnoBěh srdce10.14 km01:20:39
666Ivo M.
MM50Dark forestNovoroční běh10.13 km01:06:32
485Markéta Horáčková
ŽZ30Běh srdce10.11 km00:54:55
284Jitka Ježková
ŽZ40Běh srdce10.10 km00:57:10
398Olin M.
MM50Běh srdce10.10 km00:56:25
118Lenka Scholzová S.
ŽZ50Běh srdce10.09 km02:40:34
388Lucie Řezníčková
ŽZ50Běh srdce10.09 km01:01:48
686Jarmila Svačinová
ŽZ50MV montHalloweenský běh10.06 km02:04:01
208Jana K.
ŽZ50Běh srdce10.03 km01:00:52
320Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopceBěh srdce10.03 km00:58:54
450Vladimír Vlček Vlček
MM50WolfmanHalloweenský běh10.03 km00:57:13
521Kamil Pessel
MM50Novoroční běh10.03 km01:13:25
611Denisa Modrá
ŽZ40Halloweenský běh10.03 km01:03:00
685Vojtěch Mišák
MM50MV montHalloweenský běh10.03 km02:27:32
64Ondřej Krajíček
MM40Běh srdce10.02 km01:00:03
104Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol SenohrabyBěh srdce10.02 km00:48:30
454Marcela Škarecká
ŽZ60Běh srdce10.02 km00:57:53
610Miloslava Ptáčková
ŽZ60Běh srdce10.02 km00:55:17
623Miroslav Továrek
MM60JihlavaHalloweenský běh10.02 km00:59:01
209Josef Petera
MM30Běh srdce10.01 km00:53:11
211Milan Jaroš
MM40Běh srdce10.01 km00:50:44
274Josef Nádvorník Nádvorník
MM40TJ Jiskra Zruč nad SázavouHalloweenský běh10.01 km00:57:01
285Kateřina P.
ŽZ30Běh srdce10.01 km01:26:25
294Lucie Bicanová
ŽZ50Rozběháme MBBěh srdce10.01 km01:12:31
539Stanislava Tománková
ŽZ60+BrnoBěh srdce10.01 km01:02:27
555Petr Matějka
MM50SK Sparta ŘevničovBěh srdce10.01 km00:57:34
675Zdeňka Kohoutová
ŽZ16Klub sportovního plavání KladnoBěh srdce10.01 km01:17:01
17Lenka Mendonca
ŽZ50Halloweenský běh10.00 km00:59:13
20Antonio Mendonca
MM50Halloweenský běh10.00 km00:45:32
170Michal Rambousek
MM30Halloweenský běh10.00 km00:45:00
182Tereza Škáchová
ŽZ50Halloweenský běh10.00 km00:56:21
202Marcela Veselá
ŽZ50Běh srdce10.00 km01:37:21
228Jana Husová
ŽZ50Běh srdce10.00 km01:10:45
272Marta K.
ŽZ40Běh srdce10.00 km01:03:45
277Marcela Veselá
ŽZ50Halloweenský běh10.00 km01:44:24
375Lucie Goliášová
ŽZ40Běh srdce10.00 km01:04:25
542Petr V.
MM60Běh srdce10.00 km01:08:40
486Pavel Hájek
MM30Běh srdce9.84 km00:58:24
214Zdeněk Böhm
MM60+Praha 11Běh srdce9.73 km01:03:24
390Aneta Jiráčková
ŽZ30Běh srdce9.70 km01:17:48
215Eva Lepičová
ŽZ40Halloweenský běh9.69 km01:59:08
225Ladislav Jánek
MM60Halloweenský běh9.64 km00:49:35
625Eva VAŠINKOVÁ
ŽZ50SDH StředolesíHalloweenský běh9.60 km01:48:00
440Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko TrutnovBěh srdce9.59 km02:15:25
295Marcela Rejlkova
ŽZ50Běh srdce9.55 km01:09:18
283Jiřina Nováková
ŽZ50Běh srdce9.53 km02:02:02
105David Vondál
MM50Masáže DAVID Halloweenský běh9.43 km00:44:23
360Monika Vokálová
ŽZ30Běh srdce9.24 km00:53:55
63Milan Procházka
MM40Běh srdce9.08 km00:49:04
417Jana Pfefferová Pfefferová
ŽZ50Halloweenský běh9.01 km01:02:35
273Josef Nádvorník Nádvorník
MM40TJ Jiskra Zruč nad SázavouBěh srdce8.90 km01:00:28
487Pavel Herink
MM50Běh srdce8.72 km01:08:09
366Roman Dresler
MM40LukováBěh srdce8.70 km01:06:23
180Petr Pavlůsek
MM60TatetankaBěh srdce8.68 km00:48:43
380Lenka Kopřivová
ŽZ50Běh srdce8.60 km01:07:22
22Anika + Delta Grabec
ŽZ40Canicross ZlínBěh srdce8.60 km02:18:51
527Petra Z.
ŽZ40Halloweenský běh8.53 km00:55:33
448Miroslav Čada ml
MM10Běh srdce8.52 km01:18:01
124Jaroslav Král
MM50Halloweenský běh8.50 km00:46:24
65Milan Procházka
MM40Halloweenský běh8.39 km00:45:16
658Denisa Štichová Š.
ŽZ40Běh srdce8.32 km01:03:19
53Vladimír Macháček
MM50Halloweenský běh8.31 km01:15:22
424Eliška M.
ŽZ20Běh srdce8.28 km01:23:50
416Jiří Nebeský N.
MM40Novoroční běh8.24 km00:54:24
344Milan Hruboš
MM60železničářiHalloweenský běh8.16 km01:02:48
469Anna Oliberius
ŽZ40SDH HadravaBěh srdce8.14 km00:50:00
46Ivana Sojková
ŽZ50Halloweenský běh8.04 km00:43:29
669Radka M.
ŽZ50Halloweenský běh8.04 km00:54:13
108Jitka B.
ŽZ40Běh srdce8.00 km00:49:51
212Monika Binarova
ŽZ40Běh srdce8.00 km00:37:53
471Petr Zaplatílek
MM50AmatéřiBěh srdce8.00 km00:57:15
657Ivo M.
MM50Dark forestHalloweenský běh7.98 km00:53:53
79Marie Kovářová
ŽZ40Běh srdce7.59 km00:45:00
338Pavla Charvátová
ŽZ50Jablonečtí šneciBěh srdce7.58 km00:56:44
44Martina Kafková
ŽZ50Běh srdce7.46 km01:00:14
472Svatopluk Čihák
MM40AmatéřiBěh srdce7.46 km00:50:56
572Jan Präger
MM40Präger teamBěh srdce7.45 km00:51:56
638Andrea Študentová
ŽZ50Študa teamNovoroční běh7.30 km01:28:55
566Petra Podskalská
ŽZ50Běh srdce7.20 km00:44:14
569Martina Hajdušková
ŽZ50Běh srdce7.20 km00:52:14
434Beáta Mazurková
ŽZ30Běh srdce7.15 km00:55:36
383Radek Vrbata Vrbata
MM40Běh srdce7.12 km00:42:07
394Marek Janošík
MM20Běh srdce7.12 km00:44:10
412Eva Kaňkovská
ŽZ30Halloweenský běh7.05 km00:41:50
9Michal Vebr
MM40Běh srdce7.04 km00:41:53
74Markéta Galusová
ŽZ50Běh srdce7.02 km00:45:26
5Petr Kopecký
MM40Běh srdce7.01 km00:44:46
92Lenka Bezchlebová
ŽZ40Běh srdce7.00 km00:46:05
276Alena Kőrblerová
ŽZ40Halloweenský běh7.00 km00:00:00
377Diana Králíková
ŽZ30Novoroční běh7.00 km00:39:41
577Barbora Gortová
ŽZ13Klub sportovního plavání KladnoHalloweenský běh7.00 km00:45:00
579Terézia Gortová
ŽZ16Klub sportovního plavání KladnoHalloweenský běh7.00 km00:47:00
608Jana Morchová
ŽZ40Rozběháme RakovníķBěh srdce6.93 km01:07:33
409Terézia Gortová
ŽZ16Klub sportovního plavání KladnoBěh srdce6.91 km00:43:31
73Martin Hakala
MM13AK BílinaBěh srdce6.80 km00:55:05
71Eva S.
ŽZ40Prostě běž! Zářivky 2019Běh srdce6.79 km00:00:00
392Miroslava Lalíková
ŽZ40Běh srdce6.78 km00:49:24
493Martin Štěpánek
MM30SK Blažovice Halloweenský běh6.69 km00:25:59
8Petr Kopecký
MM40Halloweenský běh6.68 km00:41:33
10Michal Vebr
MM40Halloweenský běh6.66 km00:37:23
573Lucie Knotková
ŽZ30Šneci v běhu Běh srdce6.61 km00:38:12
149Eliška Jelínková
ŽZ13VTŽ ChomutovBěh srdce6.60 km00:48:56
312Jan Ťoupalík
MM40Běh srdce6.54 km00:35:01
399Petra Ricsovszká
ŽZ50Běh srdce6.46 km00:40:50
138Andrea N.
ŽZ50Běh srdce6.45 km00:46:54
204Vladimíra Juricová
ŽZ50MinecrafťáciBěh srdce6.44 km01:33:00
345Eva Bělohoubková
ŽZ50ŽelezničářiHalloweenský běh6.38 km00:45:12
447Táňa Šímová
ŽZ60Novoroční běh6.38 km01:16:48
252Jitka H.
ŽZ50BoruvkyBěh srdce6.36 km00:38:13
232Věra Moravcová
ŽZ50Halloweenský běh6.29 km00:42:43
630Olga Dohnalová
ŽZ50ŽelvaHalloweenský běh6.22 km01:26:51
369Roman Dresler
MM40LukováHalloweenský běh6.20 km00:39:47
322Michal Valenta
MM40Z roviny na kopceBěh srdce6.16 km00:38:47
68Anonymní závodník
ŽZ40Běh srdce6.12 km00:42:19
97Lenka Moudrá
ŽZ50BorciHalloweenský běh6.06 km00:35:53
591Lucie Janečková
ŽZ40Halloweenský běh6.05 km00:34:23
597Milena S.
ŽZ50Běh srdce6.05 km00:41:50
33Michaela Novotná
ŽZ30Běh srdce6.04 km00:50:40
457Tomáš Čujdík
MM40Běh srdce6.04 km00:47:33
484Kateřina Crková
ŽZ30Mišák z vinicBěh srdce6.01 km01:23:17
511Tomáš Čujdík
MM40Halloweenský běh6.01 km00:41:24
531Jana B.
ŽZ50Halloweenský běh6.01 km01:00:05
616Radek Steinocher
MM50Penzion HorničkaBěh srdce6.01 km00:34:03
81Lukáš Belay
MM30Mišák z Vinic 2015Běh srdce6.00 km01:22:31
142Markéta Wimmerová Wimmerová
ŽZ50Rozběháme ČeskoBěh srdce6.00 km00:45:40
441Blanka Volmutova
ŽZ40SDH HADRAVABěh srdce6.00 km00:42:08
473Klára Pešková
ŽZ30Běh srdce6.00 km00:43:05
483Květoslava Crková
ŽZ50Mišák z vinicBěh srdce6.00 km01:23:01
532Miroslav B.
MM50Běh srdce6.00 km00:44:55
661Lucie Š.
ŽZ30Rozběháme Ústí nad Labem Běh srdce6.00 km00:37:00
681Anna Čermáková Čermáková
ŽZ50JilemniceHalloweenský běh6.00 km00:42:51
529Martin Vodička
MM50Běh srdce5.98 km00:00:00
354Alena Francová
ŽZ50ZŠ Františka Křižíka, BechyněBěh srdce5.90 km00:37:34
355Martin Zelenka
MM50Klub Galvína BechyněBěh srdce5.90 km00:37:34
526Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhuBěh srdce5.90 km00:42:24
265Eliška Lizcová Lizcová
ŽZ30Běh srdce5.82 km00:35:29
266Eliška Lizcová Lizcová
ŽZ30Novoroční běh5.82 km00:35:29
393Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kašiBěh srdce5.82 km00:36:14
152Tereza Malíková
ŽZ20Halloweenský běh5.75 km00:39:18
227Martina Zachová
ŽZ50Běh srdce5.72 km01:17:46
549Michaela Legdanová
ŽZ30Běh srdce5.72 km01:12:05
670Gabriela Kišová
ŽZ50Rozběháme Česko Novoroční běh5.66 km00:33:08
72Eva S.
ŽZ40Prostě běž! Zářivky 2019Halloweenský běh5.65 km00:00:00
353Anonymní závodník
ŽZ30Běh srdce5.65 km00:38:10
135Radka K.
ŽZ30Běh srdce5.62 km00:41:27
329Veronika Linková
ŽZ40Novoroční běh5.62 km00:34:10
296Martina Blažejová
ŽZ40Rozběháme RoudniciBěh srdce5.61 km00:31:30
419Marcela Č.
ŽZ30Novoroční běh5.59 km00:52:51
559Rostislav Vašata
MM60Cyklo Team BezděkovBěh srdce5.59 km00:30:57
45Petra Videnková
ŽZ50Halloweenský běh5.52 km00:38:37
442Evelyn Aguirre-Araya
ŽZ40evicelliBěh srdce5.52 km00:30:53
207Renata Heringová
ŽZ50Běh srdce5.50 km00:29:47
423ONDŘEJ CHALOUPEK
MM16ATLETIKA TJ LANSKROUNNovoroční běh5.50 km00:26:38
667Lucie Gotzmannová
ŽZ40Vidovický sprinterBěh srdce5.50 km00:29:25
127Martin Zlacký
MM50MarťasBěh srdce5.48 km00:30:24
157Lukáš D.
MM40Běh srdce5.46 km00:34:03
13Oldřich Palas
MM40SKCBěh srdce5.45 km00:37:39
690Ivo Gotzmann Gotzmann
MM50Vidovicky sprinterBěh srdce5.44 km00:29:39
522Karolína Chaloupková
ŽZ40Běh srdce5.39 km00:44:47
495Markéta Novotná
ŽZ40Šneci v běhuBěh srdce5.36 km00:36:58
668Richard Gotzmann
MM7Vidovický sprinterBěh srdce5.32 km00:42:08
325Lenka Němcová
ŽZ40Vivobarefoot CBHalloweenský běh5.26 km00:32:29
130Lukáš G.
MM50Šneci v běhuBěh srdce5.25 km00:41:33
125Kateřina Králová
ŽZ50Běh srdce5.24 km00:33:47
84Martina Kubičková
ŽZ50Fierna Běh srdce5.23 km00:39:39
395Lucie Wadenková
ŽZ30Běh srdce5.23 km00:30:50
359Monika Vokálová
ŽZ30Halloweenský běh5.22 km00:28:56
132Jarmila Plachá
ŽZ40Prostě běžBěh srdce5.20 km33:11:00
258Zdeňka Horňáková Horňáková
ŽZ40Běh srdce5.20 km00:48:57
426Iva Šostoková
ŽZ50Běh srdce5.16 km00:35:24
427Zuzana Kuzníková
ŽZ30Běh srdce5.16 km00:35:24
596Milena S.
ŽZ50Halloweenský běh5.14 km00:35:45
642David I.
MM40MarkvartyRunBěh srdce5.14 km00:30:27
403Vítek Höfer
MM50Běh srdce5.10 km00:29:28
446Alena Bartášková
ŽZ40Běh srdce5.10 km00:36:23
206Kateřina D.
ŽZ40Novoroční běh5.06 km00:37:07
139Anonymní závodník
ŽZ50Novoroční běh5.05 km00:36:28
328Monika Hanousková
ŽZ30Běh srdce5.05 km00:35:01
463Roman Kotlín
MM50LaguninoBěh srdce5.04 km00:42:38
546Aneta P.
ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČBBěh srdce5.04 km00:31:21
644Iveta Nečasová
ŽZ40Běh srdce5.04 km00:44:49
185Michaela K.
ŽZ40Běh srdce5.03 km00:33:34
199Štěpán Tuháček
MM13SKH RacingBěh srdce5.03 km00:34:45
321Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopceHalloweenský běh5.03 km00:27:41
530Petr Olyšar
MM50Běh srdce5.03 km00:27:14
548Pavlína Šepsová Šepsová
ŽZ40Běh srdce5.03 km00:34:54
82Michaela Suchomelová
ŽZ40PerštejnBěh srdce5.02 km00:54:39
94Lucie Uhrová
ŽZ50Běh srdce5.02 km00:38:08
155Jiří Kadlec
MM40TJ ZduchoviceNovoroční běh5.02 km00:33:44
223Leona Pavcová
ŽZ40Prostě běž!Běh srdce5.02 km00:33:06
481Jiřina Kraumanová
ŽZ50Běh srdce5.02 km00:49:33
567Monika Hložková
ŽZ50Prostě běžBěh srdce5.02 km00:43:36
36Pavlína Červenková
ŽZ60Běh srdce5.01 km00:37:54
43Pavlína Červenková
ŽZ60Halloweenský běh5.01 km00:38:01
55Pavel Pařízek Pařízek
MM30Workout Lomnice Běh srdce5.01 km00:22:01
59Pavel Pařízek
MM30Workout Lomnice Běh srdce5.01 km00:22:28
200Andrea K.
ŽZ40Kangoo LitvínovBěh srdce5.01 km00:35:56
213Marta S.
ŽZ40Rozběháme PrahuBěh srdce5.01 km00:40:07
402Eliška Veselá
ŽZ30Běh srdce5.01 km00:29:27
525Michaela Kopecká
ŽZ40Adventní běháníBěh srdce5.01 km00:35:22
544Kamila Bakotová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 2019Běh srdce5.01 km00:36:10
593Eva Simonicsová
ŽZ60NesvadyHalloweenský běh5.01 km00:27:13
643Martina Kortánova
ŽZ50KlatovyHalloweenský běh5.01 km00:33:16
648Kamila B.
ŽZ30POPOběhyBěh srdce5.01 km00:31:11
649Michal B.
MM30POPOběhyBěh srdce5.01 km00:30:07
11Sebastian Richtárech Richtárech
MM30SKCBěh srdce5.00 km00:37:00
21Šárka Štruncová
ŽZ50Rozběháme PlzeňBěh srdce5.00 km00:24:36
78Darina Š.
ŽZ40ŠmejkoviBěh srdce5.00 km00:40:05
134Minh Tuan N.
MM30Běh srdce5.00 km00:28:11
186Lucie M.
ŽZ40Běh srdce5.00 km00:31:01
192Monika Bestová
ŽZ30Novoroční běh5.00 km00:31:59
250Veronika Váňová Váňová
ŽZ40Běh srdce5.00 km00:38:36
255Michaela HÁNOVÁ
ŽZ40Běh srdce5.00 km00:40:38
275Alena Kőrblerová
ŽZ40Běh srdce5.00 km00:00:00
282Lucie Průdková
ŽZ30Běh srdce5.00 km00:34:49
300Martina Šalplachtová
ŽZ30Běh srdce5.00 km00:32:13
306Veronika Wonke
ŽZ30Šneci v běhu Běh srdce5.00 km00:38:09
307Veronika Wonke
ŽZ30Šneci v běhu Halloweenský běh5.00 km00:38:09
308Veronika Wonke
ŽZ30Šneci v běhu Halloweenský běh5.00 km00:38:09
330Andrea Stránská
ŽZ50Novoroční běh5.00 km00:00:00
361Eliška Vondráková
ŽZ50Běh srdce5.00 km00:30:51
432Reny H.
ŽZ50Běh srdce5.00 km00:28:37
433Reny H.
ŽZ50Halloweenský běh5.00 km00:31:05
560Diana Zemanová
ŽZ50Dog ladiesBěh srdce5.00 km00:31:01
589Markéta Růžička
ŽZ50RuzmaNovoroční běh5.00 km00:39:00
594Marian Haris
MM50NesvadyHalloweenský běh5.00 km00:28:41
618Petr Štábl Š.
MM60VnVBěh srdce5.00 km00:22:14
645Zdeněk Panský
MM40Prostě běž!Běh srdce5.00 km00:33:21
117Iveta K.
ŽZ30Halloweenský běh4.98 km00:33:01
302Tereza M.
ŽZ30KrasliceBěh srdce4.85 km01:19:25
400Hannelore Ricsovszká
ŽZ13Běh srdce4.82 km01:00:45
422Radka Vohradníková
ŽZ40Běh srdce4.81 km00:54:38
505Kateřina Slachová
ŽZ30Běh srdce4.79 km00:30:40
158Lukáš D.
MM40Halloweenský běh4.67 km00:33:03
554Monika Zavřelová
ŽZ30Běh srdce4.61 km00:41:58
679Milan Ž.
MM30Halloweenský běh4.56 km01:11:41
240Tomáš Konečný
MM40SamíciBěh srdce4.51 km00:31:06
193Michal Kulíček
MM50Fitko Hanky KynychovéBěh srdce4.34 km00:37:41
194Michal Kulíček
MM50Fitko Hanky KynychovéHalloweenský běh4.34 km00:37:41
453Zuzana Markočiová
ŽZ40Běh srdce4.30 km00:41:21
500Petra Vodičková
ŽZ60Běh srdce4.27 km00:27:54
561Radka M.
ŽZ50Dark ForestBěh srdce4.19 km00:27:49
234Diana Kurysheva
ŽZ30Novoroční běh4.11 km00:24:41
431František Obraz
MM40Běh srdce4.05 km00:28:41
350Vojtěch Č.
MM4Halloweenský běh4.04 km01:05:49
438Erika H.
ŽZ30Halloweenský běh4.02 km00:30:03
77Peťulle Adamčíkova
ŽZ40Běh srdce4.01 km00:49:44
677Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivciBěh srdce4.01 km00:32:30
161Lucie K.
ŽZ40Novoroční běh4.00 km00:34:47
164Martina Pečená
ŽZ50Halloweenský běh4.00 km00:40:14
425Zuzana Vetráková
ŽZ40 Běh srdce4.00 km00:28:12
460Ludmila Machová
ŽZ60+LuPe OsekBěh srdce4.00 km00:30:18
464Pavlína Trejbalová Trejbalová
ŽZ40Běh srdce4.00 km00:28:42
632Michalka Šotkovská
ŽZ7Běh srdce4.00 km01:06:00
541Jana M.
ŽZ40Běh srdce3.84 km00:26:38
52Vladimír Macháček
MM50Běh srdce3.76 km00:30:55
169Hana Stančíková
ŽZ60ŠtramberkNovoroční běh3.70 km00:53:02
557Denisa Škarica
ŽZ30Halloweenský běh3.69 km00:18:00
156Michaela K.
ŽZ40Halloweenský běh3.68 km00:25:09
48Tereza V.
ŽZ40Běh srdce3.51 km00:26:32
220Sylvie Gerhátová
ŽZ10#gladiatorraceteamBěh srdce3.50 km00:24:25
430Dominika Velebová
ŽZ40Oborské BěhnyHalloweenský běh3.50 km00:21:59
528Martin Viktora
MM50Běh srdce3.47 km00:48:52
128Blanka Kolářová Kolářová
ŽZ40Běh srdce3.41 km00:00:00
129Blanka Kolářová
ŽZ40Halloweenský běh3.41 km00:00:00
372Anonymní závodník
ŽZ10Běh srdce3.40 km00:25:07
249Veronika L.
ŽZ30Bee ŇufBěh srdce3.33 km00:21:06
379Jana Boďová
ŽZ50mamky - lamkyBěh srdce3.32 km00:23:20
14Alena Palasová
ŽZ40Běh srdce3.23 km00:23:29
12Karolína Wilková
ŽZ30Novoroční běh3.23 km00:19:36
196Tereza Tuháčková
ŽZ20SKH RacingBěh srdce3.23 km00:21:33
622Petra Nerudová
ŽZ50Prostě běž!Běh srdce3.20 km00:22:12
162Martina Pečená
ŽZ50Běh srdce3.19 km00:48:31
163Veronika Pečená
ŽZ13Běh srdce3.19 km00:48:31
341Ivana Tomekova
ŽZ60Běh srdce3.14 km00:17:07
576Klára Falcón
ŽZ40Halloweenský běh3.14 km00:29:44
590David Robeš
MM20Hostěrádky-RešovHalloweenský běh3.13 km00:14:18
224Eva Vrtalová
ŽZ30Běh srdce3.09 km00:21:56
109Laďka F.
ŽZ40Běh srdce3.07 km00:38:54
376Jiří Latoň Latoň
MM50Halloweenský běh3.07 km00:16:34
69Anonymní závodník
MM7Běh srdce3.05 km00:52:37
384Ivana Tomekova
ŽZ60Halloweenský běh3.04 km00:17:56
397Miluška Kasperová
ŽZ50Prostě běžBěh srdce3.03 km00:24:28
51Marie P.
ŽZ50Prostě běž!Běh srdce3.02 km00:39:23
151Veronika Bezděková
ŽZ30Halloweenský běh3.02 km00:18:32
219Pavlína Vondrašová Vondrašová
ŽZ50draci v akciHalloweenský běh3.02 km00:20:15
467Filip Bulušek
MM20Wild SnailsBěh srdce3.02 km00:11:45
492Julie Bulušková
ŽZ13Wild SnailsBěh srdce3.02 km00:15:27
494Monika V.
ŽZ50Prostě běž!Běh srdce3.02 km00:21:01
88Roman Walter
MM40Šneci v běhuBěh srdce3.01 km00:16:19
490kamil Bulušek
MM16Wild SnailsBěh srdce3.01 km00:16:49
656Ivona Mentlíková
ŽZ50Běh srdce3.01 km00:20:35
179Ludmila Machová
ŽZ60+LuPe OsekNovoroční běh3.00 km00:22:09
301Petr H.
MM50KrasliceBěh srdce3.00 km00:00:00
356Radek Franc
MM16ZŠ Františka Křižíka, BechyněBěh srdce3.00 km00:23:33
357Lucie Francová
ŽZ13ZŠ Františka Křižíka, BechyněBěh srdce3.00 km00:23:33
461Tereza Bochinová
ŽZ10Běh srdce3.00 km00:52:00
543Petra Abíková
ŽZ50Běh srdce3.00 km00:19:57
582Luboš Ryčl
MM40Halloweenský běh3.00 km00:15:33
581Kája Marhoun
MM10Běh srdce2.82 km00:18:55
533Filip F.
MM50Běh srdce2.79 km00:23:53
452Nataša v.
ŽZ30Halloweenský běh2.77 km00:30:42
286Markéta V.
ŽZ30Novoroční běh2.74 km00:25:06
288Markéta V.
ŽZ30Halloweenský běh2.74 km00:25:06
290Markéta V.
ŽZ30Běh srdce2.74 km00:24:25
334Anonymní závodník
ŽZ30Halloweenský běh2.72 km00:34:00
233Veronika Bartesová
ŽZ30TJ Sokol PlavečBěh srdce2.66 km00:15:38
131Lukáš G.
MM50Šneci v běhuHalloweenský běh2.64 km00:22:04
456Jiří Lapuník
MM30Běh srdce2.62 km00:31:39
50Adéla Bartesová Bartesová
ŽZ30TJ Sokol PlavečBěh srdce2.58 km00:16:16
382Dominik Kopřiva
MM16Běh srdce2.54 km00:18:50
451Nataša v.
ŽZ30Běh srdce2.54 km00:46:44
222Jakub Vondraš
MM13draci v akciHalloweenský běh2.38 km00:16:16
631Petra Šotkovská
ŽZ40Halloweenský běh2.37 km00:31:23
154Nikola Škubalová Škubalová
ŽZ30Novoroční běh2.34 km00:49:00
221Jakub Vondraš
MM13draci v akciBěh srdce2.33 km00:17:07
468Hana Š.
ŽZ60+Chodím-běhám samaBěh srdce2.32 km00:32:08
42Hana Krejcova
ŽZ40Běh srdce2.27 km00:16:53
191Marie O.
ŽZ60Běh srdce2.26 km00:16:35
689Daniel Gotzmann
MM4Vidovicky sprinterBěh srdce2.26 km00:20:55
147Vendula Žáková
ŽZ40Běh srdce2.23 km00:18:51
373Kateřina Skřenková
ŽZ50Halloweenský běh2.22 km00:15:38
35Aleš Beran
MM50PlzeňBěh srdce2.21 km00:15:43
205Matyáš Jurica
MM7MinecrafťáciBěh srdce2.18 km00:37:02
100Zuzana Jirovská
ŽZ40Běh srdce2.17 km00:24:30
218Pavlína Vondrašová Vondrašová
ŽZ50draci v akciBěh srdce2.17 km00:16:00
404Eliška Jurková
ŽZ40Nejsem žádné béčkoBěh srdce2.12 km00:29:57
462Markéta Smudková
ŽZ60Novoroční běh2.11 km00:22:35
168Zuzana S.
ŽZ16Běh srdce2.09 km00:15:23
280Žaneta Chlubnová
ŽZ30Běh srdce2.09 km00:21:52
257Martin Hradecký
MM13VLK JL SVKBěh srdce2.07 km00:27:45
498Andrea Beňo
ŽZ40Běh srdce2.06 km00:21:09
76Kateřina Popová
ŽZ20TOM KČT KralupyBěh srdce2.05 km00:13:36
348Renata Kosová
ŽZ30Novoroční běh2.04 km00:13:51
663Ondřej Zloský
MM50HostínBěh srdce2.04 km00:09:12
586Kristýna K.
ŽZ30Halloweenský běh2.03 km00:14:40
238Tomáš Barychar
MM40SamíciBěh srdce2.02 km00:14:03
309Markéta J.
ŽZ40Novoroční běh2.02 km00:14:58
349Pavlína Kuhajdíková
ŽZ20Běh srdce2.02 km00:17:19
351Hana R.
ŽZ50Běh srdce2.02 km00:14:35
396Vilda Kasper
MM50Prostě běžBěh srdce2.02 km00:13:40
570Veronika Gibalová
ŽZ40Stg Mělník Běh srdce2.02 km00:16:10
101Zuzana Jirovská
ŽZ40Halloweenský běh2.01 km00:16:02
303Josef Frydrýn
MM50ČGK :-)Běh srdce2.01 km00:11:54
32Anna S.
ŽZ60+Rychlá rotaBěh srdce2.00 km00:25:25
256Denisa Černá
ŽZ30Běh srdce2.00 km00:14:08
477Dana Hanzlíková
ŽZ40Join the Dark Side Running TeamBěh srdce2.00 km00:15:28
478Martin Šubrt
MM40Join the Dark Side Running TeamBěh srdce2.00 km00:15:51
592Igor Hodaň
MM13Smradupánovy veverkyBěh srdce2.00 km00:09:05
665Vlastimil Rotter
MM50RottříciBěh srdce2.00 km00:08:43
38Kateřina Sýkorová
ŽZ50Plzeň Běh srdce1.70 km00:14:00
455Michaela Karlová
ŽZ30Běh srdce1.70 km00:17:16
637Michael S.
MM10Halloweenský běh1.67 km00:12:37
367Anna Dreslerová
ŽZ10LukováHalloweenský běh1.64 km00:15:06
89Roman Walter
MM40Šneci v běhuHalloweenský běh1.63 km00:17:32
56Pavla Marková
ŽZ40STG TáborBěh srdce1.60 km00:20:35
216Veronika Kučerová
ŽZ40Běh srdce1.60 km01:31:41
217Michal Kučera
MM4Běh srdce1.60 km01:32:41
551Eliška Krippelová
ŽZ7Scoobyho běžciBěh srdce1.60 km00:05:25
378Lukáš Boďa
MM13Fotbalisti BrawlistiBěh srdce1.51 km00:11:58
499Renata Slachová
ŽZ60Běh srdce1.50 km00:13:13
34Marcela B.
ŽZ50Běh srdce1.37 km00:22:35
552Karolínka Krippelová
ŽZ4Scoobyho běžciBěh srdce1.35 km00:05:25
553Vladimir Krippel
MM40Scoobyho běžciHalloweenský běh1.26 km00:10:00
562Eliška Hrachová
ŽZ30Běh srdce1.19 km00:08:33
316Kateřina Skřenková
ŽZ50Běh srdce1.14 km00:08:07
413Uriáš Kalvas Kosnovský
MM4GAXE teamBěh srdce1.14 km00:20:08
19Klára Vašátková
ŽZ40Prťka tým Halloweenský běh1.13 km00:11:43
148Vendula Žáková
ŽZ40Halloweenský běh1.12 km00:11:34
651František Šabata
MM13Wikov Ski Skuhrov nad BělouBěh srdce1.11 km00:06:29
314Anička Nožinová
ŽZ10Běh srdce1.09 km00:08:28
653Vanesska M.
ŽZ10Dark forestBěh srdce1.06 km00:11:03
326Linda Němcová
ŽZ10Vivobarefoot CBHalloweenský běh1.04 km00:06:01
564Adéla Němcová
ŽZ7Vivobarefoot CBHalloweenský běh1.04 km00:06:01
602Adam Šaroch
MM10Běžecký Klub ChýněHalloweenský běh1.03 km00:06:36
436Veronika Jemelková
ŽZ10Běh srdce1.02 km00:06:16
603Anna Šarochová
ŽZ10Běžecký Klub ChýněHalloweenský běh1.02 km00:06:53
122Ema Oborná
ŽZ10Frýdek-MístekBěh srdce1.01 km00:06:32
159Lukáš D.
MM40Novoroční běh1.01 km00:06:08
619Kateřina Švejdová
ŽZ10VINPRBěh srdce1.01 km00:05:49
627Ema Hanzlíková
ŽZ7Běh srdce1.01 km00:09:07
664Šimon Zloský
MM10HostínBěh srdce1.01 km00:05:16
102Lenka Dostálková
ŽZ40Běh srdce1.00 km00:10:31
253Markéta S.
ŽZ30Běh srdce1.00 km00:13:38
281Adela Pupáková
ŽZ16SSk VítkoviceBěh srdce1.00 km00:05:39
319Vojtěch B.
MM4Halloweenský běh1.00 km00:11:43
331Petr Duspiva
MM10Novoroční běh1.00 km00:00:00
558Daniel Škarica
MM7Novoroční běh1.00 km00:07:16
609Alexandra Doušová
ŽZ4Běh srdce1.00 km00:20:27
682Adam Z.
MM10R&P&AMBěh srdce1.00 km00:09:30
684Matěj Zatloukal
MM7R&P&AMBěh srdce1.00 km00:09:30
688Lenka Bakešová
ŽZ50Běh srdce1.00 km00:10:06


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: