Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.110Lenka Václavíková
ŽZ50V Malé Doubravce, 2411.03 km01:07:35
2.41Kateřina Filingerová
ŽZ40Svojsíkova 75711.01 km01:25:15
3.100Zdeňka Hájková
ŽZ50Votice10.61 km00:59:54
4.156Petr Zaplatílek
MM50Amatéři10.50 km01:15:26
5.158Svatopluk Čihák
MM40Amatéři10.16 km01:10:38
6.297Jan Kyselý
MM5010.09 km00:47:26
7.165Lucie Řezníčková
ŽZ5010.00 km01:03:37
8.120Zuzana Nevřelová
ŽZ509.06 km00:53:02
9.136Jan Präger
MM40Präger team8.09 km00:46:34
10.336Dita Tichá
ŽZ308.00 km00:46:24
11.68Kristýna K.
ŽZ307.11 km00:58:04
12.289Jarka Kubíková
ŽZ507.00 km01:01:06
13.199Pavel Hájek
MM306.91 km00:40:12
14.150Jana Kubátová
ŽZ50Česká Lípa6.11 km00:51:57
15.112Ivana Gregušová
ŽZ30Jsem běhna6.06 km00:33:59
16.364Julie R.
ŽZ506.01 km00:39:52
17.37Beáta Mazurková
ŽZ306.00 km00:43:08
18.77Renata Procházková
ŽZ505.95 km00:41:11
19.43Kateřina P.
ŽZ305.60 km00:38:06
19.287Pavel Hanuš
MM40Syrovice5.60 km00:38:26
21.229Michaela M.
ŽZ305.22 km00:29:57
22.187Lenka Selucká
ŽZ40Z405.11 km00:36:43
23.70Denisa Válková
ŽZ305.03 km00:31:44
24.176Barborka Wutzelová
ŽZ7Wutzeláčci5.01 km01:13:36
24.236Monika Ersepková
ŽZ405.01 km00:29:25
24.317Alena Panchártková
ŽZ50MINA Juice5.01 km00:29:32
27.36Miriam Tichá
ŽZ305.00 km00:28:05
25.234Vítězslav Brumla Hájek
MM60Dolní Beřkovice5.00 km00:52:41
25.273Žaneta Krelikova Krelikova
ŽZ505.00 km00:50:53
30.406Libuše Přibylová
ŽZ304.53 km00:31:52
31.252Roman Jelínek J.
MM304.50 km00:21:48
32.225David Pavlíček
MM503.79 km01:11:33
33.163Tomáš Brabenec
MM40Buková 133.61 km00:19:54
34.15Andrea Nejedlá
ŽZ303.49 km00:20:36
35.87Zuzana Bechyňová
ŽZ403.03 km00:22:33
36.244Tomáš Heinz
MM302.86 km00:16:32
37.4Renata Dundrová
ŽZ602.85 km00:17:51
38.241Martina Soukalová Soukalová
ŽZ402.78 km00:22:37
39.352Anonymní závodník
ŽZ202.40 km00:35:09
40.221Helena S.
ŽZ502.21 km00:20:41
41.201Vojta Mráček
MM162.00 km00:15:14
42.84Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná Ruda1.66 km00:10:57
43.140Jarka B.
ŽZ40Modletická, 1390/11.49 km00:20:21
44.319Anna Rudolecká
ŽZ13Orel Žatčany1.01 km00:05:33
45.321Tereza V.
ŽZ71.00 km00:12:04
45.366Eva Horová
ŽZ101.00 km00:05:26
45.394Simona Vaverková
ŽZ13Doběhnout a přežít1.00 km00:05:45
45.397Filip Vaverka
MM13Doběhnout a přežít1.00 km00:06:53


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: