Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Celkem
Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubTraťVzdálenostČasDiplom
7Tomáš Hanáček
MM50Maratonci Kladná žilínBěh země21.66 km01:46:42
424Jan Chvátal
MM40Velikonoční běh21.51 km02:08:23
205Vojtěch Mišák
MM50MV mont LitvínovČarodějnický běh21.17 km03:36:46
401Daniela Eva R.
ŽZ20Běh srdce17.27 km02:16:03
296Zdeňka Gernešová
ŽZ50KČT TřebíčHalloweenský běh17.10 km03:50:00
38Rudolf Pado
MM60Liptovský MikulášBěh země16.04 km01:31:22
399Terka K.
ŽZ40Prázdninový běh15.73 km02:41:07
24Martin Elznic
MM50Běh za ženy15.06 km01:32:47
274Marie Vajdová
ŽZ30Čarodějnický běh14.04 km01:35:15
185Ilona Novotná
ŽZ50Děčínská, 3225Běh země11.11 km01:02:48
110Lenka Václavíková
ŽZ50V Malé Doubravce, 24Novoroční běh11.03 km01:07:35
41Kateřina Filingerová
ŽZ40Svojsíkova 757Novoroční běh11.01 km01:25:15
40Kateřina Filingerová
ŽZ40Svojsíkova 757Běh srdce10.74 km01:49:15
100Zdeňka Hájková
ŽZ50VoticeNovoroční běh10.61 km00:59:54
156Petr Zaplatílek
MM50AmatéřiNovoroční běh10.50 km01:15:26
325Stanislava Bicková
ŽZ50Prázdninový běh10.35 km01:55:52
266Marek Hoško
MM40ŠumperkBěh země10.25 km00:48:03
92Martin Neuman
MM40Halloweenský běh10.18 km00:57:50
207Jan R.
MM40Velikonoční běh10.18 km02:27:01
158Svatopluk Čihák
MM40AmatéřiNovoroční běh10.16 km01:10:38
285Olin M.
MM60Běh země10.16 km00:55:24
89Lucie Hlaváčová
ŽZ50Běh srdce10.14 km01:01:43
297Jan Kyselý
MM50Novoroční běh10.09 km00:47:26
122Miroslava Zvoníčková Zvoníčková
ŽZ50Běh srdce10.07 km02:12:43
13Veronika Tichá
ŽZ40Běh za ženy10.06 km01:07:14
69Jan Soukup
MM40Šneci v běhuBěh za ženy10.02 km01:03:36
118Barbora Vacová
ŽZ30Halloweenský běh10.02 km01:10:59
277Petr V.
MM60Běh země10.02 km01:07:22
418Bohdana K.
ŽZ50Halloweenský běh10.02 km02:10:25
14Šárka Brozová
ŽZ60Prázdninový běh10.01 km01:15:35
411Miloš Matějka
MM50MiJaBěh srdce10.01 km01:02:29
144Beáta Mazurková
ŽZ30Prázdninový běh10.00 km01:12:00
149Sára H.
ŽZ13Běh srdce10.00 km00:58:55
139Jana D.
ŽZ40MiJaČarodějnický běh10.00 km01:02:29
165Lucie Řezníčková
ŽZ50Novoroční běh10.00 km01:03:37
223Jaroslav V.
MM50Run Magazine TeamBěh země10.00 km00:50:04
312Lukáš Stejskal
MM40Tenis club HýskovBěh srdce10.00 km00:54:41
361Daniel Opletal
MM30Čarodějnický běh9.37 km01:02:20
120Zuzana Nevřelová
ŽZ50Novoroční běh9.06 km00:53:02
382Jiří B.
MM60POPOběhyPrázdninový běh9.02 km00:59:00
164Tomáš Brabenec
MM40Jihlava v kondiciVelikonoční běh8.64 km00:49:53
240Lucie Plachtová
ŽZ30Běh za ženy8.36 km00:58:49
76Renata Procházková
ŽZ50Halloweenský běh8.35 km00:58:04
445Andrea D.
ŽZ30Běh za ženy8.30 km00:54:22
311Dana Koudelková
ŽZ40Běh srdce8.29 km01:04:56
136Jan Präger
MM40Präger teamNovoroční běh8.09 km00:46:34
426Eliška Fingerhutová
ŽZ40Halloweenský běh8.01 km01:00:50
335Dita Tichá
ŽZ30Halloweenský běh8.00 km00:46:24
336Dita Tichá
ŽZ30Novoroční běh8.00 km00:46:24
381Leona Spálenková
ŽZ50BearsVelikonoční běh7.67 km02:37:21
309Lucie Š.
ŽZ30Rozběháme Ústí nad LabemBěh země7.51 km00:44:26
194Jana Žáková
ŽZ40Blížkovice 403Běh země7.15 km00:49:05
68Kristýna K.
ŽZ30Novoroční běh7.11 km00:58:04
386Olda Bakus
MM50Halloweenský běh7.06 km00:33:32
353Iveta Havlová
ŽZ30Běh země7.02 km00:36:24
289Jarka Kubíková
ŽZ50Novoroční běh7.00 km01:01:06
199Pavel Hájek
MM30Novoroční běh6.91 km00:40:12
442Michaela F.
ŽZ40Halloweenský běh6.73 km01:45:14
191Kateřina Melecká
ŽZ40Babylonbike LitultoviceHalloweenský běh6.66 km00:54:20
67Gabriela Pechková
ŽZ50Halloweenský běh6.52 km00:47:18
380Leona Spálenková
ŽZ50BearsBěh za ženy6.31 km02:09:23
64Daniela Brandová
ŽZ40Běh za ženy6.23 km00:39:00
358Martina Chladova
ŽZ50Běh srdce6.17 km00:36:39
286Pavel Horák
MM50Běh srdce6.16 km00:31:07
150Jana Kubátová
ŽZ50Česká LípaNovoroční běh6.11 km00:51:57
112Ivana Gregušová
ŽZ30Jsem běhnaNovoroční běh6.06 km00:33:59
327Eva R.
ŽZ50Běh srdce6.04 km00:48:20
52Pavel Horák
MM50Halloweenský běh6.03 km00:31:56
379Jaroslav Gorčík
MM40Jsdh Suchdol nad OdrouBěh země6.02 km00:35:02
8Marie Kmoníčková
ŽZ60Běh země6.01 km00:38:01
364Julie R.
ŽZ50Novoroční běh6.01 km00:39:52
37Beáta Mazurková
ŽZ30Novoroční běh6.00 km00:43:08
196Marcela Cézová
ŽZ50Běh země6.00 km00:45:14
282Klára Pešková
ŽZ30Běh země6.00 km00:43:00
77Renata Procházková
ŽZ50Novoroční běh5.95 km00:41:11
242Kateřina Šulcová
ŽZ40Čarodějnický běh5.85 km00:38:16
9Monika Vojáčková
ŽZ50Čarodějnický běh5.76 km00:37:46
162Lucie Š.
ŽZ50Běh země5.72 km00:34:48
326Michaela L.
ŽZ30Čarodějnický běh5.70 km01:09:15
278Josef Nádvorník
MM40SDH Zruč nad SázavouPrázdninový běh5.67 km00:32:53
347Lubomír Prosecký
MM50Běh země5.67 km00:36:15
55Dii Králíková
ŽZ30Čarodějnický běh5.63 km00:31:11
114Anonymní závodník
ŽZ30Běh země5.62 km01:16:10
235Adéla Bartesová
ŽZ30TJ Sokol PlavečHalloweenský běh5.61 km00:38:41
43Kateřina P.
ŽZ30Novoroční běh5.60 km00:38:06
287Pavel Hanuš
MM40SyroviceNovoroční běh5.60 km00:38:26
318Ondřej Chaloupek
MM16Atletika TJ LanškrounHalloweenský běh5.57 km00:30:00
128Petra Vodrážková
ŽZ50Halloweenský běh5.51 km00:36:01
26Martin Elznic
MM50Běh srdce5.50 km00:31:15
376Zdenka Dušková
ŽZ40Kadet ČKBěh za ženy5.48 km00:36:21
148Monika Pouznarová
ŽZ50Běh srdce5.41 km00:46:35
384Olda Bakus
MM50Auto VysočinaBěh srdce5.40 km00:33:30
425Eliška Fingerhutová Fingerhutová
ŽZ40Běh srdce5.38 km00:34:21
405Anna Vaňková
ŽZ30SDH Česká BěláBěh země5.31 km00:32:27
57Marie M.
ŽZ40Běh za ženy5.30 km00:36:09
200Petr Jedlička
MM40Běh srdce5.24 km00:31:03
75Dana Gábová
ŽZ60Halloweenský běh5.23 km00:42:37
229Michaela M.
ŽZ30Novoroční běh5.22 km00:29:57
267Tomáš P.
MM40Halloweenský běh5.17 km00:26:28
423Jan Chvátal
MM40Běh za ženy5.15 km02:07:57
264Zdenek BohuslaV
MM40Běh za ženy5.12 km00:26:29
187Lenka Selucká
ŽZ40Z40Novoroční běh5.11 km00:36:43
409Zdeněk Chuděj
MM502kmínkyBěh srdce5.11 km00:27:20
178Lucie Wutzelová
ŽZ40WutzeláčciČarodějnický běh5.10 km01:13:36
279Bohumila K.
MM40Běh srdce5.05 km00:33:26
281Lucie Kamzíková
ŽZ16Běh země5.05 km00:33:26
268Tomáš P.
MM40Běh za ženy5.04 km00:25:02
262Zdenek Bohuslav
MM40Halloweenský běh5.03 km00:25:03
70Denisa Válková
ŽZ30Novoroční běh5.03 km00:31:44
188Lenka Drsková
ŽZ30Běh srdce5.03 km00:31:58
310Jana T.
ŽZ50Halloweenský běh5.03 km00:33:20
66Grey WOLF
MM60Skorkov 6Běh srdce5.02 km00:36:55
99Tomáš Viterna
MM50Dvojka slídilůBěh země5.02 km00:41:43
301Renata Heinrichová
ŽZ60Šneci vběhuPrázdninový běh5.02 km00:35:38
395Matěj M.
MM13Běh srdce5.02 km01:47:18
398Mikuláš M.
MM7Běh srdce5.02 km01:47:18
453Lenka Papírková Papírková
ŽZ50Prostě běž!Prázdninový běh5.02 km00:29:59
155Michael Beneš
MM40Francouzská, 6023/3Prázdninový běh5.01 km00:32:50
154Jana RŮŽIČKOVÁ
ŽZ50Prázdninový běh5.01 km00:37:54
44Jolana Hercová
ŽZ30Malá StranaBěh srdce5.01 km00:39:26
74Veronika B.
ŽZ40Lubná 333Halloweenský běh5.01 km00:30:55
113Anonymní závodník
ŽZ40Čarodějnický běh5.01 km00:37:33
176Barborka Wutzelová
ŽZ7WutzeláčciNovoroční běh5.01 km01:13:36
177Kateřina Wutzelová
ŽZ10WutzeláčciVelikonoční běh5.01 km01:13:36
236Monika Ersepková
ŽZ40Novoroční běh5.01 km00:29:25
251Alena Palasová
ŽZ40Prázdninový běh5.01 km00:35:13
317Alena Panchártková
ŽZ50MINA JuiceNovoroční běh5.01 km00:29:32
343Bohdana K.
ŽZ50Běh srdce5.01 km00:34:17
373Miriam Tichá
ŽZ30Halloweenský běh5.01 km00:28:06
250Oldřich Palas
MM40SKCPrázdninový běh5.00 km00:35:13
36Miriam Tichá
ŽZ30Novoroční běh5.00 km00:28:05
204Michal Wnuk
MM30Běh země5.00 km00:23:05
234Vítězslav Brumla Hájek
MM60Dolní BeřkoviceNovoroční běh5.00 km00:52:41
273Žaneta Krelikova Krelikova
ŽZ50Novoroční běh5.00 km00:50:53
337Monika Binarova
ŽZ40Běh země5.00 km00:27:49
339Jindřich Zíka
MM50Prostě běž!Prázdninový běh5.00 km00:36:00
341Žaneta Krelikova Krelikova
ŽZ50Halloweenský běh5.00 km00:50:42
350Alena Zítová
ŽZ60MM TeamHalloweenský běh5.00 km00:24:57
363Pavla Horová
ŽZ50Běh za ženy5.00 km00:31:19
107Vladimír Sládek
MM40Stg StrupčiceBěh země4.96 km00:27:29
340Vilem Simek
MM40Velikonoční běh4.83 km00:27:48
71Regina Kloudová
ŽZ30Běh srdce4.65 km00:29:20
270Kateřina Šulcová
ŽZ40Halloweenský běh4.63 km00:28:47
406Libuše Přibylová
ŽZ30Novoroční běh4.53 km00:31:52
252Roman Jelínek J.
MM30Novoroční běh4.50 km00:21:48
374Liliana Sabina Rotter
ŽZ7RottříciHalloweenský běh4.46 km00:40:56
421Jan Chvátal
MM40Běh srdce4.46 km01:46:06
392Eva Tichá
ŽZ30Prázdninový běh4.45 km00:26:18
72Regina Kloudová
ŽZ30Běh za ženy4.16 km00:25:17
255Václav Zelenka
MM30Běh za ženy4.16 km00:25:50
63Daniela Brandová
ŽZ40Jilemnického 2226Běh srdce4.08 km00:26:01
17Barbora Vacová
ŽZ30Běh za ženy4.01 km00:26:59
304Linda J.
ŽZ16Prázdninový běh4.01 km00:28:22
416Alena Panchártková
ŽZ50MINA JuiceBěh za ženy4.01 km00:22:51
151Lenka Jedličková
ŽZ50Sokolovská 2775Velikonoční běh4.00 km00:39:47
123Nina Dřevíkovská
ŽZ50Krymská, 17Běh země4.00 km00:26:31
302Kristýna Junková
ŽZ40Běh země4.00 km00:30:18
368Pavel Hanuš
MM40SyroviceBěh za ženy4.00 km00:26:56
355Roman Štefek
MM40Prázdninový běh3.98 km00:42:57
225David Pavlíček
MM50Novoroční běh3.79 km01:11:33
163Tomáš Brabenec
MM40Buková 13Novoroční běh3.61 km00:19:54
417Jakub Koplík
MM40Čarodějnický běh3.50 km01:05:25
15Andrea Nejedlá
ŽZ30Novoroční běh3.49 km00:20:36
181Miroslava V.
ŽZ50Březinova, 126Běh srdce3.46 km00:24:43
138Eliška Vitásková
ŽZ16AkineckaBěh za ženy3.44 km00:33:04
184Miroslava V.
ŽZ50Březinova, 126Halloweenský běh3.37 km00:24:16
173Barborka Wutzelová
ŽZ7WutzeláčciBěh srdce3.30 km01:15:38
174Kateřina Wutzelová
ŽZ10WutzeláčciHalloweenský běh3.30 km01:15:38
175Lucie Wutzelová
ŽZ40WutzeláčcBěh za ženy3.30 km01:15:38
180Martin Wutzel
MM40WutzeláčciBěh země3.30 km01:15:38
354Barbora Vítová Vítová
ŽZ30Běh srdce3.29 km00:49:12
378Zdenka Dušková
ŽZ40Kadet ČKVelikonoční běh3.25 km00:19:25
306Zdenka Dušková
ŽZ40Kadet ČKBěh srdce3.24 km00:18:31
413Zdeňka Pavlíčková
ŽZ60Happy teamBěh srdce3.19 km00:27:17
197Milan Bíbr
MM50Sadov 126Prázdninový běh3.18 km00:40:52
101Denisa Štichová
ŽZ40Black Swan EventPrázdninový běh3.14 km00:20:00
220Tomáš Heinz
MM30Běh země3.06 km00:17:42
314Irena F.
ŽZ60Běh země3.06 km00:20:00
222Tomáš Heinz
MM30Prázdninový běh3.05 km00:17:53
328Jakub Komorous
MM30Běh země3.04 km00:21:38
87Zuzana Bechyňová
ŽZ40Novoroční běh3.03 km00:22:33
408Renata Chudějová
ŽZ502kmínkyBěh srdce3.03 km00:22:51
109Petra Janská
ŽZ50Prostě běž!Běh za ženy3.02 km00:18:11
315Irena F.
ŽZ60Prázdninový běh3.02 km00:25:04
79Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná RudaBěh srdce3.01 km00:17:30
80Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná RudaBěh za ženy3.01 km00:19:53
102Martin Hybš
MM40Black Swan EventPrázdninový běh3.01 km00:19:33
372Miriam Tichá
ŽZ30Běh srdce3.01 km00:18:07
78Irena Rubešová
ŽZ50Adventní běháníHalloweenský běh3.00 km00:19:57
427Kristýna Junková
ŽZ40Velikonoční běh3.00 km00:22:45
434Petra Veterníková
ŽZ50PupíčciBěh srdce3.00 km00:19:00
438Petra Veterníková
ŽZ50PupíčciPrázdninový běh3.00 km00:19:27
439Petr Blecha
MM40PupíčciPrázdninový běh3.00 km00:19:27
228Marian Klobas
MM50SDH HvězdoňoviceBěh země2.86 km00:12:07
244Tomáš Heinz
MM30Novoroční běh2.86 km00:16:32
4Renata Dundrová
ŽZ60Novoroční běh2.85 km00:17:51
342Klára Vašátková Vašátková
ŽZ40Prťka týmPrázdninový běh2.85 km00:35:10
91Michaela Kvasničková
ŽZ40Běh za ženy2.80 km00:26:09
241Martina Soukalová Soukalová
ŽZ40Novoroční běh2.78 km00:22:37
73Regina Kloudová
ŽZ30Čarodějnický běh2.75 km00:16:26
183Petra P.
ŽZ50Jihlava v kondiciHalloweenský běh2.75 km00:25:42
288Nikola Samková
ŽZ30Běh srdce2.63 km00:19:01
419Dominika Velebová
ŽZ40Čarodějnický běh2.53 km00:42:44
422Jan Chvátal
MM40Halloweenský běh2.46 km00:49:40
352Anonymní závodník
ŽZ20Novoroční běh2.40 km00:35:09
298Petra Vrábelová
ŽZ40Běh srdce2.38 km00:27:10
329Jakub Komorous
MM30Prázdninový běh2.32 km00:11:44
216Michal Karlík
MM50HZS SečBěh země2.28 km00:15:39
182Petra P.
ŽZ50Jihlava v kondiciBěh srdce2.27 km00:20:29
31Michaela Kvasničková
ŽZ40Běh srdce2.21 km00:21:25
221Helena S.
ŽZ50Novoroční běh2.21 km00:20:41
346Renata Kosova Kosova
ŽZ30Prázdninový běh2.18 km00:14:28
224Laďka F.
ŽZ40Běh země2.17 km00:37:17
344Renata Kosova Kosova
ŽZ30Halloweenský běh2.15 km00:12:21
377Zdenka Dušková
ŽZ40Kadet ČKČarodějnický běh2.14 km00:12:10
345Renata Kosova Kosova
ŽZ30Běh země2.12 km00:15:41
212Aleš Beran
MM50Běh země2.11 km00:18:05
334Lucie Pojslová
ŽZ20DobeváciPrázdninový běh2.10 km00:13:13
153Radmila D.
ŽZ60Halloweenský běh2.09 km00:13:07
227Marcela Vrtalová
ŽZ30SDH HvězdoňoviceBěh země2.09 km00:09:48
29Lukáš Belay
MM30Mišák z Vinic 2015Čarodějnický běh2.08 km00:09:47
307Matěj Mimoň Dušek
MM13Kadet ČKVelikonoční běh2.03 km00:10:31
448Monika P.
ŽZ30Běh srdce2.03 km00:13:42
130Markéta Steinbachová
ŽZ50Jungmannova 859Běh srdce2.02 km00:13:10
147Simona Škutová
ŽZ30Běh srdce2.02 km00:14:08
10Soňa T.
ŽZ30Čarodějnický běh2.02 km00:34:51
431Šárka Bohuslavová
ŽZ30Běh srdce2.02 km00:14:12
129Markéta Smudková
ŽZ60RaketaBěh srdce2.01 km00:19:48
82Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná RudaHalloweenský běh2.01 km00:11:58
83Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná RudaVelikonoční běh2.01 km00:13:17
308Matěj Mimoň Dušek
MM13Kadet ČKBěh srdce2.01 km00:09:59
375Matěj Mimoň Dušek
MM13Kadet ČKČarodějnický běh2.01 km00:10:25
432Šárka Bohuslavová
ŽZ30Halloweenský běh2.01 km00:14:43
39Martin Šulek
MM40Běh srdce2.00 km00:11:41
117Jana S.
ŽZ50Běh srdce2.00 km00:11:34
193Pavel Herink
MM50Běh země2.00 km00:14:41
201Vojta Mráček
MM16Novoroční běh2.00 km00:15:14
202Vojta Mráček
MM16Běh za ženy2.00 km00:12:35
430Kristýna Junková Junková
ŽZ40Běh za ženy2.00 km00:14:35
402Kateřina Vocásková
ŽZ40Běh srdce1.83 km00:30:26
226Kateřina Vocásková
ŽZ40Běh za ženy1.76 km00:26:38
3Renata Dundrová
ŽZ60Halloweenský běh1.74 km00:10:07
47Kristýna Šteflová
ŽZ30Velikonoční běh1.70 km00:21:29
84Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná RudaNovoroční běh1.66 km00:10:57
367Julie R.
ŽZ50Halloweenský běh1.62 km00:19:22
369Míla M.
ŽZ50Běh srdce1.58 km00:29:47
449Monika P.
ŽZ30Halloweenský běh1.54 km00:10:16
387Filip Stica
MM7Běh srdce1.52 km00:35:25
333Kateřina Garetová
ŽZ30Prázdninový běh1.51 km00:13:11
131Ulrika Simonicsová
ŽZ30NesvadyPrázdninový běh1.50 km00:10:01
140Jarka B.
ŽZ40Modletická, 1390/1Novoroční běh1.49 km00:20:21
214MICHAL KARLÍK
MM50HZS SečHalloweenský běh1.25 km00:07:12
245Kateřina Vocásková
ŽZ40Halloweenský běh1.16 km00:05:25
437Michaela Pojslová
ŽZ10DobeváciPrázdninový běh1.13 km00:08:18
433Lukáš Pojsl
MM13DobeváciPrázdninový běh1.12 km00:05:03
215Michal Karlík
MM50HZS SečČarodějnický běh1.10 km00:07:08
338Jana B.
ŽZ50Prázdninový běh1.10 km00:07:34
348Anonymní závodník
ŽZ20Běh srdce1.10 km00:16:54
435Petr Blecha
MM40PupíčciBěh srdce1.10 km00:21:21
65Bohumila Bencsová
ŽZ50Pomáháme pohybemBěh země1.07 km00:06:13
121Petra Vodrážková
ŽZ50Kamenná 5102Běh srdce1.02 km00:05:36
319Anna Rudolecká
ŽZ13Orel ŽatčanyNovoroční běh1.01 km00:05:33
330Amálie Havlínová
ŽZ10SK Havlin TřebovleVelikonoční běh1.01 km00:04:24
388Eliška Sticová
ŽZ4Běh srdce1.01 km00:31:07
104David J.
MM10Běh srdce1.00 km00:04:52
105David J.
MM10Běh za ženy1.00 km00:05:01
316Tereza V.
ŽZ7Běh země1.00 km00:12:04
320Tereza V.
ŽZ7Prázdninový běh1.00 km00:12:05
321Tereza V.
ŽZ7Novoroční běh1.00 km00:12:04
351Anonymní závodník
ŽZ20Halloweenský běh1.00 km00:13:57
362Adam Hora
MM10Běh srdce1.00 km00:04:59
365Eva Horová
ŽZ10Běh za ženy1.00 km00:05:52
366Eva Horová
ŽZ10Novoroční běh1.00 km00:05:26
393Simona Vaverková
ŽZ13Doběhnout a přežítBěh srdce1.00 km00:05:49
394Simona Vaverková
ŽZ13Doběhnout a přežítNovoroční běh1.00 km00:05:45
396Filip Vaverka
MM13Doběhnout a přežítBěh srdce1.00 km00:05:50
397Filip Vaverka
MM13Doběhnout a přežítNovoroční běh1.00 km00:06:53
410Ondřej Zloský
MM50HostínPrázdninový běh1.00 km00:04:30
412Šimon Zloský
MM10HostínPrázdninový běh1.00 km00:04:30


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: