Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.31Petr Mikulčík
MM5032.19 km03:20:42
2.482Radomír Orkáč
MM4022.00 km02:20:51
3.449Vladimír Vlček Vlček
MM50Wolfman21.24 km01:59:33
4.600Tomáš Vrzal
MM4015.82 km01:39:53
5.435Luboš Jemelka
MM5015.76 km01:30:53
6.443Adam Houdek
MM1315.15 km02:07:17
7.70Václav Urban
MM50Orel Studenec15.00 km01:21:43
7.437Daniel Biskup
MM3015.00 km01:05:48
9.381Filip Kopřiva
MM1612.04 km01:17:06
10.343Milan Hruboš
MM60železničáři12.01 km01:58:01
11.580Karel Marhoun
MM5011.71 km01:06:15
12.470Jan K.
MM5011.42 km01:15:33
13.678Vojtěch Mišák
MM50MV mont11.23 km02:34:04
14.601Lukáš Jeremias
MM40A1211.11 km00:59:52
15.401Lukáš Belant
MM3011.01 km01:03:21
15.405Tomáš Belant
MM3011.01 km01:03:21
17.177Antonín Trubák
MM4011.00 km02:19:57
18.604Jaroslav Gorčík
MM4010.95 km00:59:51
19.620Georgi Tichov
MM40Bulhaři10.44 km00:51:42
20.336Jiří Vopat Vopat
MM5010.40 km00:58:19
21.248Václav Matoušek
MM60Rozběháme Mariánské Lázně10.26 km00:54:45
22.568Jakub Tremmel
MM30Olympia Spartan training KH10.15 km00:59:06
23.398Olin M.
MM5010.10 km00:56:25
24.64Ondřej Krajíček
MM4010.02 km01:00:03
24.104Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol Senohraby10.02 km00:48:30
26.209Josef Petera
MM3010.01 km00:53:11
25.211Milan Jaroš
MM4010.01 km00:50:44
25.555Petr Matějka
MM50SK Sparta Řevničov10.01 km00:57:34
29.542Petr V.
MM6010.00 km01:08:40
30.486Pavel Hájek
MM309.84 km00:58:24
31.214Zdeněk Böhm
MM60+Praha 119.73 km01:03:24
32.63Milan Procházka
MM409.08 km00:49:04
33.273Josef Nádvorník Nádvorník
MM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou8.90 km01:00:28
34.487Pavel Herink
MM508.72 km01:08:09
35.366Roman Dresler
MM40Luková8.70 km01:06:23
36.180Petr Pavlůsek
MM60Tatetanka8.68 km00:48:43
37.448Miroslav Čada ml
MM108.52 km01:18:01
38.471Petr Zaplatílek
MM50Amatéři8.00 km00:57:15
39.472Svatopluk Čihák
MM40Amatéři7.46 km00:50:56
40.572Jan Präger
MM40Präger team7.45 km00:51:56
41.383Radek Vrbata Vrbata
MM407.12 km00:42:07
41.394Marek Janošík
MM207.12 km00:44:10
43.9Michal Vebr
MM407.04 km00:41:53
44.5Petr Kopecký
MM407.01 km00:44:46
45.73Martin Hakala
MM13AK Bílina6.80 km00:55:05
46.312Jan Ťoupalík
MM406.54 km00:35:01
47.322Michal Valenta
MM40Z roviny na kopce6.16 km00:38:47
48.457Tomáš Čujdík
MM406.04 km00:47:33
49.616Radek Steinocher
MM50Penzion Hornička6.01 km00:34:03
50.81Lukáš Belay
MM30Mišák z Vinic 20156.00 km01:22:31
50.532Miroslav B.
MM506.00 km00:44:55
52.529Martin Vodička
MM505.98 km00:00:00
53.355Martin Zelenka
MM50Klub Galvína Bechyně5.90 km00:37:34
54.559Rostislav Vašata
MM60Cyklo Team Bezděkov5.59 km00:30:57
55.127Martin Zlacký
MM50Marťas5.48 km00:30:24
56.157Lukáš D.
MM405.46 km00:34:03
57.13Oldřich Palas
MM40SKC5.45 km00:37:39
58.690Ivo Gotzmann Gotzmann
MM50Vidovicky sprinter5.44 km00:29:39
59.668Richard Gotzmann
MM7Vidovický sprinter5.32 km00:42:08
60.130Lukáš G.
MM50Šneci v běhu5.25 km00:41:33
61.642David I.
MM40MarkvartyRun5.14 km00:30:27
62.403Vítek Höfer
MM505.10 km00:29:28
63.463Roman Kotlín
MM50Lagunino5.04 km00:42:38
64.199Štěpán Tuháček
MM13SKH Racing5.03 km00:34:45
64.530Petr Olyšar
MM505.03 km00:27:14
66.55Pavel Pařízek Pařízek
MM30Workout Lomnice 5.01 km00:22:01
65.59Pavel Pařízek
MM30Workout Lomnice 5.01 km00:22:28
65.649Michal B.
MM30POPOběhy5.01 km00:30:07
69.11Sebastian Richtárech Richtárech
MM30SKC5.00 km00:37:00
66.134Minh Tuan N.
MM305.00 km00:28:11
66.618Petr Štábl Š.
MM60VnV5.00 km00:22:14
66.645Zdeněk Panský
MM40Prostě běž!5.00 km00:33:21
73.240Tomáš Konečný
MM40Samíci4.51 km00:31:06
74.193Michal Kulíček
MM50Fitko Hanky Kynychové4.34 km00:37:41
75.431František Obraz
MM404.05 km00:28:41
76.52Vladimír Macháček
MM503.76 km00:30:55
77.528Martin Viktora
MM503.47 km00:48:52
78.69Anonymní závodník
MM73.05 km00:52:37
79.467Filip Bulušek
MM20Wild Snails3.02 km00:11:45
80.88Roman Walter
MM40Šneci v běhu3.01 km00:16:19
80.490kamil Bulušek
MM16Wild Snails3.01 km00:16:49
82.301Petr H.
MM50Kraslice3.00 km00:00:00
81.356Radek Franc
MM16ZŠ Františka Křižíka, Bechyně3.00 km00:23:33
84.581Kája Marhoun
MM102.82 km00:18:55
85.533Filip F.
MM502.79 km00:23:53
86.456Jiří Lapuník
MM302.62 km00:31:39
87.382Dominik Kopřiva
MM162.54 km00:18:50
88.221Jakub Vondraš
MM13draci v akci2.33 km00:17:07
89.689Daniel Gotzmann
MM4Vidovicky sprinter2.26 km00:20:55
90.35Aleš Beran
MM50Plzeň2.21 km00:15:43
91.205Matyáš Jurica
MM7Minecrafťáci2.18 km00:37:02
92.257Martin Hradecký
MM13VLK JL SVK2.07 km00:27:45
93.663Ondřej Zloský
MM50Hostín2.04 km00:09:12
94.238Tomáš Barychar
MM40Samíci2.02 km00:14:03
94.396Vilda Kasper
MM50Prostě běž2.02 km00:13:40
96.303Josef Frydrýn
MM50ČGK :-)2.01 km00:11:54
97.478Martin Šubrt
MM40Join the Dark Side Running Team2.00 km00:15:51
97.592Igor Hodaň
MM13Smradupánovy veverky2.00 km00:09:05
97.665Vlastimil Rotter
MM50Rottříci2.00 km00:08:43
100.217Michal Kučera
MM41.60 km01:32:41
101.378Lukáš Boďa
MM13Fotbalisti Brawlisti1.51 km00:11:58
102.413Uriáš Kalvas Kosnovský
MM4GAXE team1.14 km00:20:08
103.651František Šabata
MM13Wikov Ski Skuhrov nad Bělou1.11 km00:06:29
104.664Šimon Zloský
MM10Hostín1.01 km00:05:16
105.682Adam Z.
MM10R&P&AM1.00 km00:09:30
105.684Matěj Zatloukal
MM7R&P&AM1.00 km00:09:30