Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.140Daniela StarkováŽZ60Šneci v běhu20.00 km01:56:15
2.270Irena Richtrmocová RichtrmocováŽZ50Gladiators18.67 km02:03:29
3.259Lucie KrejčováŽZ40Sokolov16.22 km02:54:02
4.507Eva ProkešováŽZ5016.03 km02:34:02
4.615Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu16.03 km01:32:36
6.54Monika SedláčkováŽZ4015.15 km01:26:42
7.29Kateřina KrupíkováŽZ50Borůvkový sen15.00 km01:31:00
8.538Lenka K.ŽZ50chůzi zdar14.59 km02:22:03
9.195Vendy MrózkováŽZ4014.04 km01:15:18
10.30Daniela Č.ŽZ5013.23 km01:06:30
11.112Katka F.ŽZ40#GLADIATORRACETEAM13.04 km01:24:17
12.342Eva BělohoubkováŽZ50Železničáři12.41 km02:02:47
13.111Veronika Kratochvílová KratochvílováŽZ40Lemra Team12.16 km01:21:00
14.263Vendula S.ŽZ4011.75 km01:42:35
15.268Petra V.ŽZ40Gladiators Kralupy11.51 km01:21:12
16.1Lucie BreburdováŽZ5011.27 km01:29:26
17.415Hanka HamplováŽZ60DDM Teplice11.22 km01:12:00
18.41Petra VidenkováŽZ5011.08 km01:17:56
19.646Terka K.ŽZ4011.04 km01:36:58
20.407Michala BreznickaŽZ3011.01 km01:03:21
20.496Jitka BalounovaŽZ4011.01 km01:11:46
22.176Kateřina Kalivodová KalivodováŽZ3011.00 km02:19:57
21.639Klára R.ŽZ5011.00 km02:09:00
24.251Eva KaňkovskáŽZ3010.60 km01:06:18
25.47Irena PišanováŽZ40Rozběháme Prahu10.48 km01:06:28
25.674Jarmila SvačinováŽZ50MV mont10.48 km02:09:12
27.133Lea BlažkováŽZ4010.28 km01:11:15
28.4Iveta RoxyŽZ30-10.25 km01:40:04
29.408Barbora GortovaŽZ13Klub sportovniho plavani Kladno10.14 km01:20:39
30.485Markéta HoráčkováŽZ3010.11 km00:54:55
31.284Jitka JežkováŽZ4010.10 km00:57:10
32.118Lenka Scholzová S.ŽZ5010.09 km02:40:34
32.388Lucie ŘezníčkováŽZ5010.09 km01:01:48
34.208Jana K.ŽZ5010.03 km01:00:52
33.320Klára JarošováŽZ40Z roviny na kopce10.03 km00:58:54
36.454Marcela ŠkareckáŽZ6010.02 km00:57:53
34.610Miloslava PtáčkováŽZ6010.02 km00:55:17
38.285Kateřina P.ŽZ3010.01 km01:26:25
35.294Lucie BicanováŽZ50Rozběháme MB10.01 km01:12:31
35.539Stanislava TománkováŽZ60+Brno10.01 km01:02:27
35.675Zdeňka KohoutováŽZ16Klub sportovního plavání Kladno10.01 km01:17:01
42.202Marcela VeseláŽZ5010.00 km01:37:21
36.228Jana HusováŽZ5010.00 km01:10:45
36.272Marta K.ŽZ4010.00 km01:03:45
36.375Lucie GoliášováŽZ4010.00 km01:04:25
46.390Aneta JiráčkováŽZ309.70 km01:17:48
47.440Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov9.59 km02:15:25
48.295Marcela RejlkovaŽZ509.55 km01:09:18
49.283Jiřina Nováková ŽZ509.53 km02:02:02
50.360Monika VokálováŽZ309.24 km00:53:55
51.380Lenka KopřivováŽZ508.60 km01:07:22
51.22Anika + Delta GrabecŽZ40Canicross Zlín8.60 km02:18:51
53.658Denisa Štichová Š.ŽZ408.32 km01:03:19
54.424Eliška M.ŽZ208.28 km01:23:50
55.469Anna OliberiusŽZ40SDH Hadrava8.14 km00:50:00
56.108Jitka B.ŽZ408.00 km00:49:51
56.212Monika BinarovaŽZ408.00 km00:37:53
58.79Marie KovářováŽZ407.59 km00:45:00
59.338Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci7.58 km00:56:44
60.44Martina KafkováŽZ507.46 km01:00:14
61.566Petra PodskalskáŽZ507.20 km00:44:14
61.569Martina HajduškováŽZ507.20 km00:52:14
63.434Beáta MazurkováŽZ307.15 km00:55:36
64.74Markéta Galusová ŽZ507.02 km00:45:26
65.92Lenka BezchlebováŽZ407.00 km00:46:05
66.608Jana MorchováŽZ40Rozběháme Rakovníķ6.93 km01:07:33
67.409Terézia GortováŽZ16Klub sportovního plavání Kladno6.91 km00:43:31
68.71Eva S.ŽZ40Prostě běž! Zářivky 20196.79 km00:00:00
69.392Miroslava LalíkováŽZ406.78 km00:49:24
70.573Lucie KnotkováŽZ30Šneci v běhu 6.61 km00:38:12
71.149Eliška JelínkováŽZ13VTŽ Chomutov6.60 km00:48:56
72.399Petra RicsovszkáŽZ506.46 km00:40:50
73.138Andrea N.ŽZ506.45 km00:46:54
74.204Vladimíra JuricováŽZ50Minecrafťáci6.44 km01:33:00
75.252Jitka H.ŽZ50Boruvky6.36 km00:38:13
76.68Anonymní závodníkŽZ406.12 km00:42:19
77.597Milena S.ŽZ506.05 km00:41:50
78.33Michaela NovotnáŽZ306.04 km00:50:40
79.484Kateřina CrkováŽZ30Mišák z vinic6.01 km01:23:17
80.142Markéta Wimmerová WimmerováŽZ50Rozběháme Česko6.00 km00:45:40
80.441Blanka VolmutovaŽZ40SDH HADRAVA6.00 km00:42:08
80.473Klára PeškováŽZ306.00 km00:43:05
80.483Květoslava CrkováŽZ50Mišák z vinic6.00 km01:23:01
80.661Lucie Š.ŽZ30Rozběháme Ústí nad Labem 6.00 km00:37:00
85.354Alena FrancováŽZ50ZŠ Františka Křižíka, Bechyně5.90 km00:37:34
81.526Alexandra Večlová ŽZ60+Báječné ženy v běhu5.90 km00:42:24
87.265Eliška Lizcová LizcováŽZ305.82 km00:35:29
82.393Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši5.82 km00:36:14
89.227Martina ZachováŽZ505.72 km01:17:46
83.549Michaela LegdanováŽZ305.72 km01:12:05
91.353Anonymní závodníkŽZ305.65 km00:38:10
92.135Radka K.ŽZ305.62 km00:41:27
93.296Martina BlažejováŽZ40Rozběháme Roudnici5.61 km00:31:30
94.442Evelyn Aguirre-ArayaŽZ40evicelli5.52 km00:30:53
95.207Renata HeringováŽZ505.50 km00:29:47
95.667Lucie GotzmannováŽZ40Vidovický sprinter5.50 km00:29:25
97.522Karolína ChaloupkováŽZ405.39 km00:44:47
98.495Markéta NovotnáŽZ40Šneci v běhu5.36 km00:36:58
99.125Kateřina KrálováŽZ505.24 km00:33:47
100.84Martina Kubičková ŽZ50Fierna 5.23 km00:39:39
100.395Lucie WadenkováŽZ305.23 km00:30:50
102.132Jarmila PlacháŽZ40Prostě běž5.20 km33:11:00
101.258Zdeňka Horňáková HorňákováŽZ405.20 km00:48:57
104.426Iva Šostoková ŽZ505.16 km00:35:24
102.427Zuzana Kuzníková ŽZ305.16 km00:35:24
106.446Alena BartáškováŽZ405.10 km00:36:23
107.328Monika HanouskováŽZ305.05 km00:35:01
108.546Aneta P.ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB5.04 km00:31:21
108.644Iveta NečasováŽZ405.04 km00:44:49
110.185Michaela K.ŽZ405.03 km00:33:34
109.548Pavlína Šepsová ŠepsováŽZ405.03 km00:34:54
112.82Michaela SuchomelováŽZ40Perštejn5.02 km00:54:39
110.94Lucie UhrováŽZ505.02 km00:38:08
110.223Leona PavcováŽZ40Prostě běž!5.02 km00:33:06
110.481Jiřina KraumanováŽZ505.02 km00:49:33
110.567Monika HložkováŽZ50Prostě běž5.02 km00:43:36
117.36Pavlína ČervenkováŽZ605.01 km00:37:54
111.200Andrea K.ŽZ40Kangoo Litvínov5.01 km00:35:56
111.213Marta S.ŽZ40Rozběháme Prahu5.01 km00:40:07
111.402Eliška VeseláŽZ305.01 km00:29:27
111.525Michaela KopeckáŽZ40Adventní běhání5.01 km00:35:22
111.544Kamila BakotováŽZ50Prostě běž! Zářivky 20195.01 km00:36:10
111.648Kamila B.ŽZ30POPOběhy5.01 km00:31:11
124.21Šárka Štruncová ŽZ50Rozběháme Plzeň5.00 km00:24:36
112.78Darina Š.ŽZ40Šmejkovi5.00 km00:40:05
112.186Lucie M.ŽZ405.00 km00:31:01
112.250Veronika Váňová VáňováŽZ405.00 km00:38:36
112.255Michaela HÁNOVÁŽZ405.00 km00:40:38
112.275Alena KőrblerováŽZ405.00 km00:00:00
112.282Lucie PrůdkováŽZ305.00 km00:34:49
112.300Martina ŠalplachtováŽZ305.00 km00:32:13
112.306Veronika WonkeŽZ30Šneci v běhu 5.00 km00:38:09
112.361Eliška VondrákováŽZ505.00 km00:30:51
112.432Reny H.ŽZ505.00 km00:28:37
112.560Diana ZemanováŽZ50Dog ladies5.00 km00:31:01
136.302Tereza M.ŽZ30Kraslice4.85 km01:19:25
137.400Hannelore RicsovszkáŽZ134.82 km01:00:45
138.422Radka VohradníkováŽZ404.81 km00:54:38
139.505Kateřina SlachováŽZ304.79 km00:30:40
140.554Monika ZavřelováŽZ304.61 km00:41:58
141.453Zuzana MarkočiováŽZ404.30 km00:41:21
142.500Petra VodičkováŽZ604.27 km00:27:54
143.561Radka M.ŽZ50Dark Forest4.19 km00:27:49
144.77Peťulle AdamčíkovaŽZ404.01 km00:49:44
144.677Zdeňka KohoutováŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci4.01 km00:32:30
146.425Zuzana VetrákováŽZ40 4.00 km00:28:12
145.460Ludmila MachováŽZ60+LuPe Osek4.00 km00:30:18
145.464Pavlína Trejbalová TrejbalováŽZ404.00 km00:28:42
145.632Michalka ŠotkovskáŽZ74.00 km01:06:00
150.541Jana M.ŽZ403.84 km00:26:38
151.48Tereza V.ŽZ403.51 km00:26:32
152.220Sylvie GerhátováŽZ10#gladiatorraceteam3.50 km00:24:25
153.128Blanka Kolářová KolářováŽZ403.41 km00:00:00
154.372Anonymní závodníkŽZ103.40 km00:25:07
155.249Veronika L.ŽZ30Bee Ňuf3.33 km00:21:06
156.379Jana BoďováŽZ50mamky - lamky3.32 km00:23:20
157.14Alena PalasováŽZ403.23 km00:23:29
157.196Tereza TuháčkováŽZ20SKH Racing3.23 km00:21:33
159.622Petra NerudováŽZ50Prostě běž!3.20 km00:22:12
160.162Martina PečenáŽZ503.19 km00:48:31
160.163Veronika PečenáŽZ133.19 km00:48:31
162.341Ivana TomekovaŽZ603.14 km00:17:07
163.224Eva VrtalováŽZ303.09 km00:21:56
164.109Laďka F.ŽZ403.07 km00:38:54
165.397Miluška KasperováŽZ50Prostě běž3.03 km00:24:28
166.51Marie P.ŽZ50Prostě běž!3.02 km00:39:23
166.492Julie BuluškováŽZ13Wild Snails3.02 km00:15:27
166.494Monika V.ŽZ50Prostě běž!3.02 km00:21:01
169.656Ivona MentlíkováŽZ503.01 km00:20:35
170.357Lucie FrancováŽZ13ZŠ Františka Křižíka, Bechyně3.00 km00:23:33
170.461Tereza BochinováŽZ103.00 km00:52:00
170.543Petra AbíkováŽZ503.00 km00:19:57
173.290Markéta V.ŽZ302.74 km00:24:25
174.233Veronika BartesováŽZ30TJ Sokol Plaveč2.66 km00:15:38
175.50Adéla Bartesová BartesováŽZ30TJ Sokol Plaveč2.58 km00:16:16
176.451Nataša v.ŽZ302.54 km00:46:44
177.468Hana Š.ŽZ60+Chodím-běhám sama2.32 km00:32:08
178.42Hana KrejcovaŽZ402.27 km00:16:53
179.191Marie O.ŽZ602.26 km00:16:35
180.147Vendula Žáková ŽZ402.23 km00:18:51
181.100Zuzana JirovskáŽZ402.17 km00:24:30
181.218Pavlína Vondrašová VondrašováŽZ50draci v akci2.17 km00:16:00
183.404Eliška JurkováŽZ40Nejsem žádné béčko2.12 km00:29:57
184.168Zuzana S.ŽZ162.09 km00:15:23
184.280Žaneta ChlubnováŽZ302.09 km00:21:52
186.498Andrea BeňoŽZ402.06 km00:21:09
187.76Kateřina PopováŽZ20TOM KČT Kralupy2.05 km00:13:36
188.349Pavlína KuhajdíkováŽZ202.02 km00:17:19
188.351Hana R.ŽZ502.02 km00:14:35
188.570Veronika Gibalová ŽZ40Stg Mělník 2.02 km00:16:10
191.32Anna S.ŽZ60+Rychlá rota2.00 km00:25:25
189.256Denisa ČernáŽZ302.00 km00:14:08
189.477Dana HanzlíkováŽZ40Join the Dark Side Running Team2.00 km00:15:28
194.38Kateřina SýkorováŽZ50Plzeň 1.70 km00:14:00
190.455Michaela KarlováŽZ301.70 km00:17:16
196.56Pavla MarkováŽZ40STG Tábor1.60 km00:20:35
191.216Veronika KučerováŽZ401.60 km01:31:41
191.551Eliška KrippelováŽZ7Scoobyho běžci1.60 km00:05:25
199.499Renata SlachováŽZ601.50 km00:13:13
200.34Marcela B.ŽZ501.37 km00:22:35
201.552Karolínka KrippelováŽZ4Scoobyho běžci1.35 km00:05:25
202.562Eliška HrachováŽZ301.19 km00:08:33
203.316Kateřina SkřenkováŽZ501.14 km00:08:07
204.314Anička NožinováŽZ101.09 km00:08:28
205.653Vanesska M.ŽZ10Dark forest1.06 km00:11:03
206.436Veronika JemelkováŽZ101.02 km00:06:16
207.122Ema ObornáŽZ10Frýdek-Místek1.01 km00:06:32
207.619Kateřina ŠvejdováŽZ10VINPR1.01 km00:05:49
207.627Ema HanzlíkováŽZ71.01 km00:09:07
210.102Lenka Dostálková ŽZ401.00 km00:10:31
208.253Markéta S.ŽZ301.00 km00:13:38
208.281Adela Pupáková ŽZ16SSk Vítkovice1.00 km00:05:39
208.609Alexandra DoušováŽZ41.00 km00:20:27
208.688Lenka BakešováŽZ501.00 km00:10:06


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: