Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.140Daniela Starková
ŽZ60Šneci v běhu20.00 km01:56:15
2.270Irena Richtrmocová Richtrmocová
ŽZ50Gladiators18.67 km02:03:29
3.259Lucie Krejčová
ŽZ40Sokolov16.22 km02:54:02
4.507Eva Prokešová
ŽZ5016.03 km02:34:02
4.615Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu16.03 km01:32:36
6.54Monika Sedláčková
ŽZ4015.15 km01:26:42
7.29Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový sen15.00 km01:31:00
8.538Lenka K.
ŽZ50chůzi zdar14.59 km02:22:03
9.195Vendy Mrózková
ŽZ4014.04 km01:15:18
10.30Daniela Č.
ŽZ5013.23 km01:06:30
11.112Katka F.
ŽZ40#GLADIATORRACETEAM13.04 km01:24:17
12.342Eva Bělohoubková
ŽZ50Železničáři12.41 km02:02:47
13.111Veronika Kratochvílová Kratochvílová
ŽZ40Lemra Team12.16 km01:21:00
14.263Vendula S.
ŽZ4011.75 km01:42:35
15.268Petra V.
ŽZ40Gladiators Kralupy11.51 km01:21:12
16.1Lucie Breburdová
ŽZ5011.27 km01:29:26
17.415Hanka Hamplová
ŽZ60DDM Teplice11.22 km01:12:00
18.41Petra Videnková
ŽZ5011.08 km01:17:56
19.646Terka K.
ŽZ4011.04 km01:36:58
20.407Michala Breznicka
ŽZ3011.01 km01:03:21
20.496Jitka Balounova
ŽZ4011.01 km01:11:46
22.176Kateřina Kalivodová Kalivodová
ŽZ3011.00 km02:19:57
21.639Klára R.
ŽZ5011.00 km02:09:00
24.251Eva Kaňkovská
ŽZ3010.60 km01:06:18
25.47Irena Pišanová
ŽZ40Rozběháme Prahu10.48 km01:06:28
25.674Jarmila Svačinová
ŽZ50MV mont10.48 km02:09:12
27.133Lea Blažková
ŽZ4010.28 km01:11:15
28.4Iveta Roxy
ŽZ30-10.25 km01:40:04
29.408Barbora Gortova
ŽZ13Klub sportovniho plavani Kladno10.14 km01:20:39
30.485Markéta Horáčková
ŽZ3010.11 km00:54:55
31.284Jitka Ježková
ŽZ4010.10 km00:57:10
32.118Lenka Scholzová S.
ŽZ5010.09 km02:40:34
32.388Lucie Řezníčková
ŽZ5010.09 km01:01:48
34.208Jana K.
ŽZ5010.03 km01:00:52
33.320Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopce10.03 km00:58:54
36.454Marcela Škarecká
ŽZ6010.02 km00:57:53
34.610Miloslava Ptáčková
ŽZ6010.02 km00:55:17
38.285Kateřina P.
ŽZ3010.01 km01:26:25
35.294Lucie Bicanová
ŽZ50Rozběháme MB10.01 km01:12:31
35.539Stanislava Tománková
ŽZ60+Brno10.01 km01:02:27
35.675Zdeňka Kohoutová
ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno10.01 km01:17:01
42.202Marcela Veselá
ŽZ5010.00 km01:37:21
36.228Jana Husová
ŽZ5010.00 km01:10:45
36.272Marta K.
ŽZ4010.00 km01:03:45
36.375Lucie Goliášová
ŽZ4010.00 km01:04:25
46.390Aneta Jiráčková
ŽZ309.70 km01:17:48
47.440Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko Trutnov9.59 km02:15:25
48.295Marcela Rejlkova
ŽZ509.55 km01:09:18
49.283Jiřina Nováková
ŽZ509.53 km02:02:02
50.360Monika Vokálová
ŽZ309.24 km00:53:55
51.380Lenka Kopřivová
ŽZ508.60 km01:07:22
51.22Anika + Delta Grabec
ŽZ40Canicross Zlín8.60 km02:18:51
53.658Denisa Štichová Š.
ŽZ408.32 km01:03:19
54.424Eliška M.
ŽZ208.28 km01:23:50
55.469Anna Oliberius
ŽZ40SDH Hadrava8.14 km00:50:00
56.108Jitka B.
ŽZ408.00 km00:49:51
56.212Monika Binarova
ŽZ408.00 km00:37:53
58.79Marie Kovářová
ŽZ407.59 km00:45:00
59.338Pavla Charvátová
ŽZ50Jablonečtí šneci7.58 km00:56:44
60.44Martina Kafková
ŽZ507.46 km01:00:14
61.566Petra Podskalská
ŽZ507.20 km00:44:14
61.569Martina Hajdušková
ŽZ507.20 km00:52:14
63.434Beáta Mazurková
ŽZ307.15 km00:55:36
64.74Markéta Galusová
ŽZ507.02 km00:45:26
65.92Lenka Bezchlebová
ŽZ407.00 km00:46:05
66.608Jana Morchová
ŽZ40Rozběháme Rakovníķ6.93 km01:07:33
67.409Terézia Gortová
ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno6.91 km00:43:31
68.71Eva S.
ŽZ40Prostě běž! Zářivky 20196.79 km00:00:00
69.392Miroslava Lalíková
ŽZ406.78 km00:49:24
70.573Lucie Knotková
ŽZ30Šneci v běhu 6.61 km00:38:12
71.149Eliška Jelínková
ŽZ13VTŽ Chomutov6.60 km00:48:56
72.399Petra Ricsovszká
ŽZ506.46 km00:40:50
73.138Andrea N.
ŽZ506.45 km00:46:54
74.204Vladimíra Juricová
ŽZ50Minecrafťáci6.44 km01:33:00
75.252Jitka H.
ŽZ50Boruvky6.36 km00:38:13
76.68Anonymní závodník
ŽZ406.12 km00:42:19
77.597Milena S.
ŽZ506.05 km00:41:50
78.33Michaela Novotná
ŽZ306.04 km00:50:40
79.484Kateřina Crková
ŽZ30Mišák z vinic6.01 km01:23:17
80.142Markéta Wimmerová Wimmerová
ŽZ50Rozběháme Česko6.00 km00:45:40
80.441Blanka Volmutova
ŽZ40SDH HADRAVA6.00 km00:42:08
80.473Klára Pešková
ŽZ306.00 km00:43:05
80.483Květoslava Crková
ŽZ50Mišák z vinic6.00 km01:23:01
80.661Lucie Š.
ŽZ30Rozběháme Ústí nad Labem 6.00 km00:37:00
85.354Alena Francová
ŽZ50ZŠ Františka Křižíka, Bechyně5.90 km00:37:34
81.526Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu5.90 km00:42:24
87.265Eliška Lizcová Lizcová
ŽZ305.82 km00:35:29
82.393Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kaši5.82 km00:36:14
89.227Martina Zachová
ŽZ505.72 km01:17:46
83.549Michaela Legdanová
ŽZ305.72 km01:12:05
91.353Anonymní závodník
ŽZ305.65 km00:38:10
92.135Radka K.
ŽZ305.62 km00:41:27
93.296Martina Blažejová
ŽZ40Rozběháme Roudnici5.61 km00:31:30
94.442Evelyn Aguirre-Araya
ŽZ40evicelli5.52 km00:30:53
95.207Renata Heringová
ŽZ505.50 km00:29:47
95.667Lucie Gotzmannová
ŽZ40Vidovický sprinter5.50 km00:29:25
97.522Karolína Chaloupková
ŽZ405.39 km00:44:47
98.495Markéta Novotná
ŽZ40Šneci v běhu5.36 km00:36:58
99.125Kateřina Králová
ŽZ505.24 km00:33:47
100.84Martina Kubičková
ŽZ50Fierna 5.23 km00:39:39
100.395Lucie Wadenková
ŽZ305.23 km00:30:50
102.132Jarmila Plachá
ŽZ40Prostě běž5.20 km33:11:00
101.258Zdeňka Horňáková Horňáková
ŽZ405.20 km00:48:57
104.426Iva Šostoková
ŽZ505.16 km00:35:24
102.427Zuzana Kuzníková
ŽZ305.16 km00:35:24
106.446Alena Bartášková
ŽZ405.10 km00:36:23
107.328Monika Hanousková
ŽZ305.05 km00:35:01
108.546Aneta P.
ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB5.04 km00:31:21
108.644Iveta Nečasová
ŽZ405.04 km00:44:49
110.185Michaela K.
ŽZ405.03 km00:33:34
109.548Pavlína Šepsová Šepsová
ŽZ405.03 km00:34:54
112.82Michaela Suchomelová
ŽZ40Perštejn5.02 km00:54:39
110.94Lucie Uhrová
ŽZ505.02 km00:38:08
110.223Leona Pavcová
ŽZ40Prostě běž!5.02 km00:33:06
110.481Jiřina Kraumanová
ŽZ505.02 km00:49:33
110.567Monika Hložková
ŽZ50Prostě běž5.02 km00:43:36
117.36Pavlína Červenková
ŽZ605.01 km00:37:54
111.200Andrea K.
ŽZ40Kangoo Litvínov5.01 km00:35:56
111.213Marta S.
ŽZ40Rozběháme Prahu5.01 km00:40:07
111.402Eliška Veselá
ŽZ305.01 km00:29:27
111.525Michaela Kopecká
ŽZ40Adventní běhání5.01 km00:35:22
111.544Kamila Bakotová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 20195.01 km00:36:10
111.648Kamila B.
ŽZ30POPOběhy5.01 km00:31:11
124.21Šárka Štruncová
ŽZ50Rozběháme Plzeň5.00 km00:24:36
112.78Darina Š.
ŽZ40Šmejkovi5.00 km00:40:05
112.186Lucie M.
ŽZ405.00 km00:31:01
112.250Veronika Váňová Váňová
ŽZ405.00 km00:38:36
112.255Michaela HÁNOVÁ
ŽZ405.00 km00:40:38
112.275Alena Kőrblerová
ŽZ405.00 km00:00:00
112.282Lucie Průdková
ŽZ305.00 km00:34:49
112.300Martina Šalplachtová
ŽZ305.00 km00:32:13
112.306Veronika Wonke
ŽZ30Šneci v běhu 5.00 km00:38:09
112.361Eliška Vondráková
ŽZ505.00 km00:30:51
112.432Reny H.
ŽZ505.00 km00:28:37
112.560Diana Zemanová
ŽZ50Dog ladies5.00 km00:31:01
136.302Tereza M.
ŽZ30Kraslice4.85 km01:19:25
137.400Hannelore Ricsovszká
ŽZ134.82 km01:00:45
138.422Radka Vohradníková
ŽZ404.81 km00:54:38
139.505Kateřina Slachová
ŽZ304.79 km00:30:40
140.554Monika Zavřelová
ŽZ304.61 km00:41:58
141.453Zuzana Markočiová
ŽZ404.30 km00:41:21
142.500Petra Vodičková
ŽZ604.27 km00:27:54
143.561Radka M.
ŽZ50Dark Forest4.19 km00:27:49
144.77Peťulle Adamčíkova
ŽZ404.01 km00:49:44
144.677Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci4.01 km00:32:30
146.425Zuzana Vetráková
ŽZ40 4.00 km00:28:12
145.460Ludmila Machová
ŽZ60+LuPe Osek4.00 km00:30:18
145.464Pavlína Trejbalová Trejbalová
ŽZ404.00 km00:28:42
145.632Michalka Šotkovská
ŽZ74.00 km01:06:00
150.541Jana M.
ŽZ403.84 km00:26:38
151.48Tereza V.
ŽZ403.51 km00:26:32
152.220Sylvie Gerhátová
ŽZ10#gladiatorraceteam3.50 km00:24:25
153.128Blanka Kolářová Kolářová
ŽZ403.41 km00:00:00
154.372Anonymní závodník
ŽZ103.40 km00:25:07
155.249Veronika L.
ŽZ30Bee Ňuf3.33 km00:21:06
156.379Jana Boďová
ŽZ50mamky - lamky3.32 km00:23:20
157.14Alena Palasová
ŽZ403.23 km00:23:29
157.196Tereza Tuháčková
ŽZ20SKH Racing3.23 km00:21:33
159.622Petra Nerudová
ŽZ50Prostě běž!3.20 km00:22:12
160.162Martina Pečená
ŽZ503.19 km00:48:31
160.163Veronika Pečená
ŽZ133.19 km00:48:31
162.341Ivana Tomekova
ŽZ603.14 km00:17:07
163.224Eva Vrtalová
ŽZ303.09 km00:21:56
164.109Laďka F.
ŽZ403.07 km00:38:54
165.397Miluška Kasperová
ŽZ50Prostě běž3.03 km00:24:28
166.51Marie P.
ŽZ50Prostě běž!3.02 km00:39:23
166.492Julie Bulušková
ŽZ13Wild Snails3.02 km00:15:27
166.494Monika V.
ŽZ50Prostě běž!3.02 km00:21:01
169.656Ivona Mentlíková
ŽZ503.01 km00:20:35
170.357Lucie Francová
ŽZ13ZŠ Františka Křižíka, Bechyně3.00 km00:23:33
170.461Tereza Bochinová
ŽZ103.00 km00:52:00
170.543Petra Abíková
ŽZ503.00 km00:19:57
173.290Markéta V.
ŽZ302.74 km00:24:25
174.233Veronika Bartesová
ŽZ30TJ Sokol Plaveč2.66 km00:15:38
175.50Adéla Bartesová Bartesová
ŽZ30TJ Sokol Plaveč2.58 km00:16:16
176.451Nataša v.
ŽZ302.54 km00:46:44
177.468Hana Š.
ŽZ60+Chodím-běhám sama2.32 km00:32:08
178.42Hana Krejcova
ŽZ402.27 km00:16:53
179.191Marie O.
ŽZ602.26 km00:16:35
180.147Vendula Žáková
ŽZ402.23 km00:18:51
181.100Zuzana Jirovská
ŽZ402.17 km00:24:30
181.218Pavlína Vondrašová Vondrašová
ŽZ50draci v akci2.17 km00:16:00
183.404Eliška Jurková
ŽZ40Nejsem žádné béčko2.12 km00:29:57
184.168Zuzana S.
ŽZ162.09 km00:15:23
184.280Žaneta Chlubnová
ŽZ302.09 km00:21:52
186.498Andrea Beňo
ŽZ402.06 km00:21:09
187.76Kateřina Popová
ŽZ20TOM KČT Kralupy2.05 km00:13:36
188.349Pavlína Kuhajdíková
ŽZ202.02 km00:17:19
188.351Hana R.
ŽZ502.02 km00:14:35
188.570Veronika Gibalová
ŽZ40Stg Mělník 2.02 km00:16:10
191.32Anna S.
ŽZ60+Rychlá rota2.00 km00:25:25
189.256Denisa Černá
ŽZ302.00 km00:14:08
189.477Dana Hanzlíková
ŽZ40Join the Dark Side Running Team2.00 km00:15:28
194.38Kateřina Sýkorová
ŽZ50Plzeň 1.70 km00:14:00
190.455Michaela Karlová
ŽZ301.70 km00:17:16
196.56Pavla Marková
ŽZ40STG Tábor1.60 km00:20:35
191.216Veronika Kučerová
ŽZ401.60 km01:31:41
191.551Eliška Krippelová
ŽZ7Scoobyho běžci1.60 km00:05:25
199.499Renata Slachová
ŽZ601.50 km00:13:13
200.34Marcela B.
ŽZ501.37 km00:22:35
201.552Karolínka Krippelová
ŽZ4Scoobyho běžci1.35 km00:05:25
202.562Eliška Hrachová
ŽZ301.19 km00:08:33
203.316Kateřina Skřenková
ŽZ501.14 km00:08:07
204.314Anička Nožinová
ŽZ101.09 km00:08:28
205.653Vanesska M.
ŽZ10Dark forest1.06 km00:11:03
206.436Veronika Jemelková
ŽZ101.02 km00:06:16
207.122Ema Oborná
ŽZ10Frýdek-Místek1.01 km00:06:32
207.619Kateřina Švejdová
ŽZ10VINPR1.01 km00:05:49
207.627Ema Hanzlíková
ŽZ71.01 km00:09:07
210.102Lenka Dostálková
ŽZ401.00 km00:10:31
208.253Markéta S.
ŽZ301.00 km00:13:38
208.281Adela Pupáková
ŽZ16SSk Vítkovice1.00 km00:05:39
208.609Alexandra Doušová
ŽZ41.00 km00:20:27
208.688Lenka Bakešová
ŽZ501.00 km00:10:06