Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.846Vojtěch BorkovecMM6021.57 km02:26:01
2.182Lukáš SlezákMM4021.11 km01:39:48
3.225Petr HoraMM50Plzeň15.38 km01:30:00
4.144Tomáš LesňákMM40Klub sportovního plavání Kladno15.01 km01:13:05
5.458Václav ErbenMM60Karlovy Vary 14.00 km01:37:21
6.903Mateusz KomstaMM3011.01 km01:04:09
7.873Lukáš ÚlomMM30Chrudim10.19 km00:59:52
8.66Miroslav GottvaldMM6010.16 km01:09:31
9.731Jakub JančaMM13Jančata10.13 km02:07:36
9.734Lukáš JančaMM13Jančata10.13 km02:07:36
11.914David GrymMM30Union Strašnice10.09 km00:47:11
12.373Lukáš BradaMM50Skaštice10.01 km00:44:39
13.649David VondálMM50Masáže David9.46 km00:46:43
14.894Martin HradečnýMM50Kešáci9.00 km00:44:15
15.65Josef HalířMM60Brumovice na Moravě8.56 km00:50:47
16.837Miloš H.MM507.57 km00:39:33
17.43Jiří NebeskýMM407.21 km00:44:10
18.488Radek TesařMM40Praha7.04 km00:42:25
19.595Petr KadlečekMM307.03 km00:39:04
20.455Tomáš KloudaMM40Bosch Diesel Jihlava6.87 km00:33:13
21.377Martin NeumanMM406.50 km00:40:38
22.696Milan ŽalekMM30Stařeč6.35 km00:33:06
23.850Kuba KoplíkMM40Oborské Běhny6.26 km00:43:17
24.749Martin SládekMM50od Majavelu6.00 km01:17:31
25.240Roman LackoMM505.25 km00:27:15
26.155Michal K.MM405.20 km00:25:33
26.169Jan Müller MM13Kadaň5.20 km01:24:42
28.426Petr MizeraMM405.19 km00:28:02
29.772Tomáš MrhálekMM305.04 km00:28:38
30.622Karel ŠvejdaMM50Jivina U Mnichova Hradiště5.03 km00:44:21
31.298Boris Š.MM50Příbor5.02 km00:40:11
31.716Dalibor BučekMM40Horní Datyně5.02 km00:29:02
33.242Vladimír KalivodaMM505.01 km00:32:05
32.508Petr RojanMM60Petřvald na pohodu5.01 km00:22:41
32.594Jan HejtmánekMM305.01 km00:34:20
32.606Tomáš BrabenecMM40Jihlava5.01 km00:25:14
32.844Pavel HanušMM40Syrovice5.01 km00:34:22
38.310Michal JelínekMM30SDH Nevcehle5.00 km00:30:49
33.632Ondřej ChaloupekMM16Atletika TJ Lanškroun5.00 km00:22:59
40.76Martin HybšMM40Black Swan Event4.81 km00:28:06
41.446Tomáš HeinzMM30Opava runners4.17 km00:20:27
41.892Jakub DrobnýMM30Havířov-Bludovice4.17 km00:36:29
43.16Vítězslav HájekMM60Dolní Beřkovice 4.16 km00:44:45
44.631Tomáš P.MM404.14 km00:21:21
45.722Lukáš MatoušekMM404.12 km00:22:08
46.759Zdenek BohuslavMM40Slavonice4.10 km00:21:22
47.396Eduard PoršMM44.02 km00:46:02
48.449Dominik HladikMM134.00 km00:34:46
48.825Martin BouškaMM404.00 km00:47:27
48.864Patrik K.MM30Armáda ČESKÉ REPUBLIKY 4.00 km00:21:01
51.282Tomáš SvobodaMM403.53 km00:18:27
52.750Dalibor SlavíkMM503.28 km00:57:53
53.721Daniel GebauerMM30Opava runners3.04 km00:18:23
54.574Jakub KomorousMM302.12 km00:15:13
55.170Filípek Němec MM7Kadaň 2.07 km00:20:07
56.913Jakub P.MM302.04 km00:16:26
57.658Vojta MráčekMM162.03 km00:11:32
58.103David PavlíčekMM50AC Hlemýžď2.01 km00:14:02
58.831Jakub HanušMM162.01 km00:10:24
60.372Michal KARLÍKMM50Seč2.00 km00:13:05
61.730Vojtěch B.MM41.75 km00:42:01
62.593Jan ValentaMM13AK Slovan Duchcov1.41 km00:15:23
63.281Michal UrbanecMM401.34 km00:08:15
64.399Jiří BlandaMM40Kladno1.26 km00:07:24
65.673Luboš H.MM50HerbsticiRun1.23 km00:05:36
66.260Ivo VacekMM13Orel Rtyně1.07 km00:05:54
66.961Denis ČermákMM131.07 km00:04:59
68.923Adam ŠarochMM10Běžecký Klub Chýně1.01 km00:05:13
69.807Jan SpružinaMM101.00 km00:04:44


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: