Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.146Irena RubešováŽZ50Adventní běhání25.33 km02:42:04
2.234Zdeňka GernešováŽZ50KČT Třebíč23.00 km05:05:24
3.517Barbora K.ŽZ40SARS Kroměříž 21.21 km02:03:11
4.860Eva VAŠINKOVÁŽZ50SDH Středolesí17.10 km03:31:00
4.861Kateřina WITTKOVÁŽZ50SDH Středolesí17.10 km03:31:00
6.331Lenka VáclavíkováŽZ5015.03 km01:26:01
7.451Kateřina MeleckáŽZ40Babylonbike Litultovice15.00 km01:24:14
7.910Kristýna Zahálková ŽZ4015.00 km01:16:00
9.528Petra Zonková Z.ŽZ4013.01 km01:26:16
10.871Dita TicháŽZ30Skuteč10.51 km01:04:35
11.541Petra Sedláčková MiláčkováŽZ30Hlubočky 310.25 km01:06:13
12.442Radka VaňurováŽZ40KČT Kralupy10.23 km01:09:39
13.729Monika JančováŽZ50Jančata10.13 km02:07:36
14.171Zuzana Nevřelová ŽZ5010.05 km00:57:30
15.364Klara HabrovaŽZ5010.01 km00:59:53
15.781Alena ZítováŽZ60MM Team10.01 km00:56:25
17.231Magdaléna VáclavíkováŽZ60Karviná - Mizerov10.00 km01:38:45
16.675Anna HenzlováŽZ3010.00 km01:09:05
16.718Blanka SlapakovaŽZ50Krušnohorský výšvih10.00 km01:04:06
16.804Lucie LudlováŽZ30České Budějovice 310.00 km00:52:49
16.896Michaela M.ŽZ4010.00 km02:04:26
22.41Jana T.ŽZ509.71 km02:43:14
23.134Tereza Škáchová ŠkáchováŽZ509.33 km00:57:29
24.852Anonymní závodníkŽZ60+9.02 km00:44:53
25.292Petra ŽeleznáŽZ40Děčín9.01 km01:37:39
25.885Petra Pazderková ŽZ409.01 km00:58:40
27.851Dominika VelebováŽZ40Oborské Běhny8.94 km02:01:10
28.921Tereza KašpárkováŽZ40Torchwood8.85 km00:49:55
29.641Jarka B.ŽZ40Running Lions8.82 km02:10:28
30.760Veronika MorávkováŽZ40Pardubice8.70 km02:08:18
31.78Miluška PavlasováŽZ50Rájov8.56 km00:52:53
32.741Alice BělíčkováŽZ30Sokolov8.50 km00:53:44
33.790Lucie JanečkováŽZ408.48 km00:50:02
34.461Jarmila V.ŽZ408.39 km02:00:35
35.424Renata DundrováŽZ608.29 km00:55:58
36.319Renata ProcházkováŽZ508.25 km00:57:08
37.221Vendula S.ŽZ408.10 km01:06:40
38.73Ivana SojkováŽZ508.00 km00:46:27
39.210Jarmila PetrováŽZ607.79 km01:43:40
40.99Petra ŠmídováŽZ307.54 km00:49:45
41.746Jarmila KubišováŽZ607.47 km00:55:09
42.277Petra H.ŽZ40Pro radost :)7.29 km00:47:09
43.809Natálie RichterováŽZ307.15 km00:43:09
44.655Jarmila H.ŽZ50HerbsticiRun7.07 km00:38:48
45.343Barbora VacováŽZ307.04 km00:44:30
46.40Eva VondráčkováŽZ506.68 km00:43:19
47.194Martina KučerováŽZ506.55 km00:53:40
48.27Kristýna K.ŽZ306.51 km00:42:30
49.557Gabriela S.ŽZ506.44 km00:53:19
50.757Simona LánskáŽZ306.29 km01:11:21
51.531Martina BartíkováŽZ306.24 km00:41:24
52.951Jana PustkováŽZ606.20 km01:16:00
53.291Veronika B.ŽZ406.17 km00:40:59
54.904Julie R.ŽZ50BKCS6.10 km00:41:11
55.682Lucie P.ŽZ406.05 km00:56:22
56.743Martina P.ŽZ405.90 km01:05:03
57.358Miroslava KameníkováŽZ50Trutnov5.80 km00:43:48
58.875Adriána KrnáčováŽZ405.75 km00:34:41
59.726Jana NedomováŽZ405.72 km00:41:00
60.23Klára Gaidarusová G.ŽZ405.70 km00:39:27
61.147Katka VysloužilováŽZ60RMT5.67 km00:35:06
62.51Libuše PřibylováŽZ305.61 km00:35:44
63.826Lenka BouškováŽZ405.59 km01:53:39
64.578Vladislava JežkováŽZ405.52 km00:44:00
64.832Leona SpálenkováŽZ50Bears5.52 km01:21:15
66.509Denisa KotkováŽZ405.48 km01:32:01
67.409Iveta K.ŽZ305.39 km00:36:17
68.301Ivana GregušováŽZ30Jsem běhna5.27 km00:28:58
69.739Marcela CézováŽZ505.24 km00:35:36
70.733Denisa KoďouskováŽZ305.13 km00:36:18
71.776Kristýna K.ŽZ305.11 km00:34:14
72.92Ella DvořákŽZ40Šneci v běhu5.03 km00:36:26
72.823Pavla JemelkovaŽZ40Přerov5.03 km00:43:23
74.1Barbora KučerováŽZ505.02 km00:35:06
73.297Alžběta Š.ŽZ50Příbor5.02 km00:40:11
73.922Lenka KohoutováŽZ505.02 km00:35:26
77.188Denisa ŠkaricaŽZ30Dobříš5.01 km00:26:41
74.196Henrieta B.ŽZ505.01 km00:33:50
74.624Zuzana Turaiová ŽZ305.01 km00:30:40
74.698Veronika MitáčkováŽZ405.01 km00:32:52
74.727Dana GábováŽZ605.01 km00:37:09
74.732Sabina ŠimečkováŽZ305.01 km00:36:01
74.847Alena PanchártkováŽZ505.01 km00:27:22
84.634Michaela K.ŽZ305.00 km00:35:53
75.689Marta Ondráčků ZatloukalováŽZ50To dám 5.00 km01:03:53
75.765Věra MoravcováŽZ505.00 km00:31:38
75.907Andrea D.ŽZ305.00 km00:34:58
88.160Eva BohuslavováŽZ60Čimičandy4.99 km00:31:47
89.677Markéta KašičkováŽZ304.90 km00:47:45
90.118Petra Seligerova SeligerovaŽZ404.88 km00:42:25
91.39Eva LepičováŽZ404.85 km01:11:11
92.465Nikola KochaníčkováŽZ30Dub nad Moravou4.80 km00:29:53
93.167Marie NajmanováŽZ404.63 km00:29:48
94.623Kristýna DostálováŽZ30Horní Slavkov4.53 km01:19:23
95.2Diana KuryshevaŽZ304.29 km00:26:53
95.597Štěpánka ReslerováŽZ104.29 km00:34:19
97.338Hana šulcováŽZ404.13 km00:36:19
98.744Lucie V.ŽZ504.12 km01:02:09
99.753Věrů P.ŽZ304.10 km00:28:50
100.625Barbora Fakanová ŽZ30Rozběháme Rokycany 4.06 km00:42:00
101.236Iveta VaňkováŽZ504.01 km00:23:31
102.32Iva V.ŽZ304.00 km00:33:33
102.504Naďa KoželuhováŽZ40Hostovice4.00 km00:39:54
104.430Kateřina G.ŽZ303.61 km00:27:06
105.805Kristýna ŠancováŽZ303.50 km00:24:54
106.788Markéta D.ŽZ503.39 km00:30:52
107.391Barbora HupkováŽZ133.37 km00:28:31
108.941Žaneta KrelíkováŽZ503.28 km00:31:16
109.142Tereza Vojačková V.ŽZ40Šneci v běhu3.19 km00:24:22
110.645Veronika ZimmelováŽZ503.18 km00:08:08
111.168Kristýna HouškováŽZ303.15 km00:26:10
112.915Sára KaukušováŽZ30Union Strašnice3.11 km00:20:36
113.96Petra HamtilováŽZ50Hezky pěšky3.08 km00:23:25
114.67Lenka Jeřábková JeřábkováŽZ403.01 km00:24:03
115.459Nina D.ŽZ50Karlovy Vary3.00 km00:20:43
116.654Barbora BurdováŽZ40Jezdkovice 392.88 km00:22:26
117.842Magdalena ČesnekováŽZ50Sokol Velltěž2.81 km00:39:11
118.840Eliška HoškováŽZ30Kutná Hora2.73 km00:21:10
119.355Dominika KorejtkováŽZ302.58 km00:28:25
120.70Pavla KopeckáŽZ502.53 km00:15:57
121.145Edita Urbanová UrbanováŽZ50Pomáháme pohybem2.42 km00:35:42
122.498Jana PinkavováŽZ40Klatovy2.33 km00:30:51
123.226Petra BohuckáŽZ502.32 km00:17:53
124.107Soňa MimrováŽZ502.24 km00:14:36
125.250Ivana JelenováŽZ50Plzeň2.16 km00:21:41
126.344Marcela H.ŽZ50Kvíteček2.05 km00:18:00
127.48 HonczkováŽZ502.03 km00:08:56
127.140Lidka SlepčíkováŽZ402.03 km00:16:18
129.55Klára Vašátková VašátkováŽZ40Prťka tým 2.02 km00:32:44
128.259Lada V.ŽZ502.02 km00:10:50
128.609Markéta KyselováŽZ502.02 km00:13:36
132.7Renata Kosová KosováŽZ302.01 km00:14:57
133.275Zuzana KalousováŽZ302.00 km00:15:09
134.164Anonymní závodníkŽZ30Husky GO!1.87 km00:13:00
135.683Miroslava PříhodováŽZ40STG Zlín1.54 km00:09:45
136.111Jana KusbachováŽZ301.51 km00:07:53
136.360Soňa T.ŽZ301.51 km00:29:32
138.387Mirka SolichováŽZ60RUN magazine Team1.50 km00:16:16
139.201Pavlina HruskovaŽZ601.48 km00:27:34
140.390Markéta JonešováŽZ30Tým Víno1.30 km00:18:10
141.46Eliška PijanowskáŽZ301.25 km00:07:41
141.473Lenka SoukupováŽZ301.25 km00:18:02
143.443Pavla ŠtěpánováŽZ40PVP1.24 km00:07:54
144.28Beáta FišerováŽZ301.20 km00:19:53
144.548Alena LivorováŽZ401.20 km00:20:57
146.756Adéla H.ŽZ10Dobromky1.18 km00:08:08
147.843Anna ČesnekováŽZ7Sokol Velltěž1.12 km00:22:41
148.533Lenka H.ŽZ301.04 km00:08:24
149.402Lucia MuličakováŽZ30Tým Víno1.02 km00:06:19
149.775Adélka H.ŽZ10Pro radost :)1.02 km00:05:53
149.924Anna ŠarochováŽZ10Běžecký Klub Chýně1.02 km00:06:06
152.666Jana JindrováŽZ401.00 km00:10:09
150.792Kristýna H.ŽZ7Dobromky1.00 km00:00:00
150.911Anna RudoleckáŽZ13Orel Žatčany1.00 km00:06:04
150.939Eva Horová ŽZ101.00 km00:05:30
150.962Johanka ČermákováŽZ101.00 km00:05:22


Exkluzivním partnerem seriálu Rok v běhu je: