Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.146Irena RubešováŽZ50Adventní běhání25.33 km02:42:04
2.234Zdeňka GernešováŽZ50KČT Třebíč23.00 km05:05:24
3.846Vojtěch BorkovecMM6021.57 km02:26:01
4.517Barbora K.ŽZ40SARS Kroměříž 21.21 km02:03:11
5.182Lukáš SlezákMM4021.11 km01:39:48
6.860Eva VAŠINKOVÁŽZ50SDH Středolesí17.10 km03:31:00
6.861Kateřina WITTKOVÁŽZ50SDH Středolesí17.10 km03:31:00
8.225Petr HoraMM50Plzeň15.38 km01:30:00
9.331Lenka VáclavíkováŽZ5015.03 km01:26:01
10.144Tomáš LesňákMM40Klub sportovního plavání Kladno15.01 km01:13:05
11.451Kateřina MeleckáŽZ40Babylonbike Litultovice15.00 km01:24:14
11.910Kristýna Zahálková ŽZ4015.00 km01:16:00
13.458Václav ErbenMM60Karlovy Vary 14.00 km01:37:21
14.528Petra Zonková Z.ŽZ4013.01 km01:26:16
15.903Mateusz KomstaMM3011.01 km01:04:09
16.871Dita TicháŽZ30Skuteč10.51 km01:04:35
17.541Petra Sedláčková MiláčkováŽZ30Hlubočky 310.25 km01:06:13
18.442Radka VaňurováŽZ40KČT Kralupy10.23 km01:09:39
19.873Lukáš ÚlomMM30Chrudim10.19 km00:59:52
20.66Miroslav GottvaldMM6010.16 km01:09:31
21.729Monika JančováŽZ50Jančata10.13 km02:07:36
21.731Jakub JančaMM13Jančata10.13 km02:07:36
21.734Lukáš JančaMM13Jančata10.13 km02:07:36
24.914David GrymMM30Union Strašnice10.09 km00:47:11
25.171Zuzana Nevřelová ŽZ5010.05 km00:57:30
26.364Klara HabrovaŽZ5010.01 km00:59:53
26.373Lukáš BradaMM50Skaštice10.01 km00:44:39
26.781Alena ZítováŽZ60MM Team10.01 km00:56:25
29.231Magdaléna VáclavíkováŽZ60Karviná - Mizerov10.00 km01:38:45
27.675Anna HenzlováŽZ3010.00 km01:09:05
27.718Blanka SlapakovaŽZ50Krušnohorský výšvih10.00 km01:04:06
27.804Lucie LudlováŽZ30České Budějovice 310.00 km00:52:49
27.896Michaela M.ŽZ4010.00 km02:04:26
34.41Jana T.ŽZ509.71 km02:43:14
35.649David VondálMM50Masáže David9.46 km00:46:43
36.134Tereza Škáchová ŠkáchováŽZ509.33 km00:57:29
37.852Anonymní závodníkŽZ60+9.02 km00:44:53
38.292Petra ŽeleznáŽZ40Děčín9.01 km01:37:39
38.885Petra Pazderková ŽZ409.01 km00:58:40
40.894Martin HradečnýMM50Kešáci9.00 km00:44:15
41.851Dominika VelebováŽZ40Oborské Běhny8.94 km02:01:10
42.921Tereza KašpárkováŽZ40Torchwood8.85 km00:49:55
43.641Jarka B.ŽZ40Running Lions8.82 km02:10:28
44.760Veronika MorávkováŽZ40Pardubice8.70 km02:08:18
45.65Josef HalířMM60Brumovice na Moravě8.56 km00:50:47
45.78Miluška PavlasováŽZ50Rájov8.56 km00:52:53
47.741Alice BělíčkováŽZ30Sokolov8.50 km00:53:44
48.790Lucie JanečkováŽZ408.48 km00:50:02
49.461Jarmila V.ŽZ408.39 km02:00:35
50.424Renata DundrováŽZ608.29 km00:55:58
51.319Renata ProcházkováŽZ508.25 km00:57:08
52.221Vendula S.ŽZ408.10 km01:06:40
53.73Ivana SojkováŽZ508.00 km00:46:27
54.210Jarmila PetrováŽZ607.79 km01:43:40
55.837Miloš H.MM507.57 km00:39:33
56.99Petra ŠmídováŽZ307.54 km00:49:45
57.746Jarmila KubišováŽZ607.47 km00:55:09
58.277Petra H.ŽZ40Pro radost :)7.29 km00:47:09
59.43Jiří NebeskýMM407.21 km00:44:10
60.809Natálie RichterováŽZ307.15 km00:43:09
61.655Jarmila H.ŽZ50HerbsticiRun7.07 km00:38:48
62.343Barbora VacováŽZ307.04 km00:44:30
62.488Radek TesařMM40Praha7.04 km00:42:25
64.595Petr KadlečekMM307.03 km00:39:04
65.455Tomáš KloudaMM40Bosch Diesel Jihlava6.87 km00:33:13
66.40Eva VondráčkováŽZ506.68 km00:43:19
67.194Martina KučerováŽZ506.55 km00:53:40
68.27Kristýna K.ŽZ306.51 km00:42:30
69.377Martin NeumanMM406.50 km00:40:38
70.557Gabriela S.ŽZ506.44 km00:53:19
71.696Milan ŽalekMM30Stařeč6.35 km00:33:06
72.757Simona LánskáŽZ306.29 km01:11:21
73.850Kuba KoplíkMM40Oborské Běhny6.26 km00:43:17
74.531Martina BartíkováŽZ306.24 km00:41:24
75.951Jana PustkováŽZ606.20 km01:16:00
76.291Veronika B.ŽZ406.17 km00:40:59
77.904Julie R.ŽZ50BKCS6.10 km00:41:11
78.682Lucie P.ŽZ406.05 km00:56:22
79.749Martin SládekMM50od Majavelu6.00 km01:17:31
80.743Martina P.ŽZ405.90 km01:05:03
81.358Miroslava KameníkováŽZ50Trutnov5.80 km00:43:48
82.875Adriána KrnáčováŽZ405.75 km00:34:41
83.726Jana NedomováŽZ405.72 km00:41:00
84.23Klára Gaidarusová G.ŽZ405.70 km00:39:27
85.147Katka VysloužilováŽZ60RMT5.67 km00:35:06
86.51Libuše PřibylováŽZ305.61 km00:35:44
87.826Lenka BouškováŽZ405.59 km01:53:39
88.578Vladislava JežkováŽZ405.52 km00:44:00
88.832Leona SpálenkováŽZ50Bears5.52 km01:21:15
90.509Denisa KotkováŽZ405.48 km01:32:01
91.409Iveta K.ŽZ305.39 km00:36:17
92.301Ivana GregušováŽZ30Jsem běhna5.27 km00:28:58
93.240Roman LackoMM505.25 km00:27:15
94.739Marcela CézováŽZ505.24 km00:35:36
95.155Michal K.MM405.20 km00:25:33
95.169Jan Müller MM13Kadaň5.20 km01:24:42
97.426Petr MizeraMM405.19 km00:28:02
98.733Denisa KoďouskováŽZ305.13 km00:36:18
99.776Kristýna K.ŽZ305.11 km00:34:14
100.772Tomáš MrhálekMM305.04 km00:28:38
101.92Ella DvořákŽZ40Šneci v běhu5.03 km00:36:26
101.622Karel ŠvejdaMM50Jivina U Mnichova Hradiště5.03 km00:44:21
101.823Pavla JemelkovaŽZ40Přerov5.03 km00:43:23
104.1Barbora KučerováŽZ505.02 km00:35:06
102.297Alžběta Š.ŽZ50Příbor5.02 km00:40:11
102.298Boris Š.MM50Příbor5.02 km00:40:11
102.716Dalibor BučekMM40Horní Datyně5.02 km00:29:02
102.922Lenka KohoutováŽZ505.02 km00:35:26
109.188Denisa ŠkaricaŽZ30Dobříš5.01 km00:26:41
103.196Henrieta B.ŽZ505.01 km00:33:50
103.242Vladimír KalivodaMM505.01 km00:32:05
103.508Petr RojanMM60Petřvald na pohodu5.01 km00:22:41
103.594Jan HejtmánekMM305.01 km00:34:20
103.606Tomáš BrabenecMM40Jihlava5.01 km00:25:14
103.624Zuzana Turaiová ŽZ305.01 km00:30:40
103.698Veronika MitáčkováŽZ405.01 km00:32:52
103.727Dana GábováŽZ605.01 km00:37:09
103.732Sabina ŠimečkováŽZ305.01 km00:36:01
103.844Pavel HanušMM40Syrovice5.01 km00:34:22
103.847Alena PanchártkováŽZ505.01 km00:27:22
121.310Michal JelínekMM30SDH Nevcehle5.00 km00:30:49
104.632Ondřej ChaloupekMM16Atletika TJ Lanškroun5.00 km00:22:59
104.634Michaela K.ŽZ305.00 km00:35:53
104.689Marta Ondráčků ZatloukalováŽZ50To dám 5.00 km01:03:53
104.765Věra MoravcováŽZ505.00 km00:31:38
104.907Andrea D.ŽZ305.00 km00:34:58
127.160Eva BohuslavováŽZ60Čimičandy4.99 km00:31:47
128.677Markéta KašičkováŽZ304.90 km00:47:45
129.118Petra Seligerova SeligerovaŽZ404.88 km00:42:25
130.39Eva LepičováŽZ404.85 km01:11:11
131.76Martin HybšMM40Black Swan Event4.81 km00:28:06
132.465Nikola KochaníčkováŽZ30Dub nad Moravou4.80 km00:29:53
133.167Marie NajmanováŽZ404.63 km00:29:48
134.623Kristýna DostálováŽZ30Horní Slavkov4.53 km01:19:23
135.2Diana KuryshevaŽZ304.29 km00:26:53
135.597Štěpánka ReslerováŽZ104.29 km00:34:19
137.446Tomáš HeinzMM30Opava runners4.17 km00:20:27
136.892Jakub DrobnýMM30Havířov-Bludovice4.17 km00:36:29
139.16Vítězslav HájekMM60Dolní Beřkovice 4.16 km00:44:45
140.631Tomáš P.MM404.14 km00:21:21
141.338Hana šulcováŽZ404.13 km00:36:19
142.722Lukáš MatoušekMM404.12 km00:22:08
142.744Lucie V.ŽZ504.12 km01:02:09
144.753Věrů P.ŽZ304.10 km00:28:50
143.759Zdenek BohuslavMM40Slavonice4.10 km00:21:22
146.625Barbora Fakanová ŽZ30Rozběháme Rokycany 4.06 km00:42:00
147.396Eduard PoršMM44.02 km00:46:02
148.236Iveta VaňkováŽZ504.01 km00:23:31
149.32Iva V.ŽZ304.00 km00:33:33
149.449Dominik HladikMM134.00 km00:34:46
149.504Naďa KoželuhováŽZ40Hostovice4.00 km00:39:54
149.825Martin BouškaMM404.00 km00:47:27
149.864Patrik K.MM30Armáda ČESKÉ REPUBLIKY 4.00 km00:21:01
154.430Kateřina G.ŽZ303.61 km00:27:06
155.282Tomáš SvobodaMM403.53 km00:18:27
156.805Kristýna ŠancováŽZ303.50 km00:24:54
157.788Markéta D.ŽZ503.39 km00:30:52
158.391Barbora HupkováŽZ133.37 km00:28:31
159.750Dalibor SlavíkMM503.28 km00:57:53
159.941Žaneta KrelíkováŽZ503.28 km00:31:16
161.142Tereza Vojačková V.ŽZ40Šneci v běhu3.19 km00:24:22
162.645Veronika ZimmelováŽZ503.18 km00:08:08
163.168Kristýna HouškováŽZ303.15 km00:26:10
164.915Sára KaukušováŽZ30Union Strašnice3.11 km00:20:36
165.96Petra HamtilováŽZ50Hezky pěšky3.08 km00:23:25
166.721Daniel GebauerMM30Opava runners3.04 km00:18:23
167.67Lenka Jeřábková JeřábkováŽZ403.01 km00:24:03
168.459Nina D.ŽZ50Karlovy Vary3.00 km00:20:43
169.654Barbora BurdováŽZ40Jezdkovice 392.88 km00:22:26
170.842Magdalena ČesnekováŽZ50Sokol Velltěž2.81 km00:39:11
171.840Eliška HoškováŽZ30Kutná Hora2.73 km00:21:10
172.355Dominika KorejtkováŽZ302.58 km00:28:25
173.70Pavla KopeckáŽZ502.53 km00:15:57
174.145Edita Urbanová UrbanováŽZ50Pomáháme pohybem2.42 km00:35:42
175.498Jana PinkavováŽZ40Klatovy2.33 km00:30:51
176.226Petra BohuckáŽZ502.32 km00:17:53
177.107Soňa MimrováŽZ502.24 km00:14:36
178.250Ivana JelenováŽZ50Plzeň2.16 km00:21:41
179.574Jakub KomorousMM302.12 km00:15:13
180.170Filípek Němec MM7Kadaň 2.07 km00:20:07
181.344Marcela H.ŽZ50Kvíteček2.05 km00:18:00
182.913Jakub P.MM302.04 km00:16:26
183.48 HonczkováŽZ502.03 km00:08:56
183.140Lidka SlepčíkováŽZ402.03 km00:16:18
183.658Vojta MráčekMM162.03 km00:11:32
186.55Klára Vašátková VašátkováŽZ40Prťka tým 2.02 km00:32:44
184.259Lada V.ŽZ502.02 km00:10:50
184.609Markéta KyselováŽZ502.02 km00:13:36
189.7Renata Kosová KosováŽZ302.01 km00:14:57
185.103David PavlíčekMM50AC Hlemýžď2.01 km00:14:02
185.831Jakub HanušMM162.01 km00:10:24
192.275Zuzana KalousováŽZ302.00 km00:15:09
186.372Michal KARLÍKMM50Seč2.00 km00:13:05
194.164Anonymní závodníkŽZ30Husky GO!1.87 km00:13:00
195.730Vojtěch B.MM41.75 km00:42:01
196.683Miroslava PříhodováŽZ40STG Zlín1.54 km00:09:45
197.111Jana KusbachováŽZ301.51 km00:07:53
197.360Soňa T.ŽZ301.51 km00:29:32
199.387Mirka SolichováŽZ60RUN magazine Team1.50 km00:16:16
200.201Pavlina HruskovaŽZ601.48 km00:27:34
201.593Jan ValentaMM13AK Slovan Duchcov1.41 km00:15:23
202.281Michal UrbanecMM401.34 km00:08:15
203.390Markéta JonešováŽZ30Tým Víno1.30 km00:18:10
204.399Jiří BlandaMM40Kladno1.26 km00:07:24
205.46Eliška PijanowskáŽZ301.25 km00:07:41
205.473Lenka SoukupováŽZ301.25 km00:18:02
207.443Pavla ŠtěpánováŽZ40PVP1.24 km00:07:54
208.673Luboš H.MM50HerbsticiRun1.23 km00:05:36
209.28Beáta FišerováŽZ301.20 km00:19:53
209.548Alena LivorováŽZ401.20 km00:20:57
211.756Adéla H.ŽZ10Dobromky1.18 km00:08:08
212.843Anna ČesnekováŽZ7Sokol Velltěž1.12 km00:22:41
213.260Ivo VacekMM13Orel Rtyně1.07 km00:05:54
213.961Denis ČermákMM131.07 km00:04:59
215.533Lenka H.ŽZ301.04 km00:08:24
216.402Lucia MuličakováŽZ30Tým Víno1.02 km00:06:19
216.775Adélka H.ŽZ10Pro radost :)1.02 km00:05:53
216.924Anna ŠarochováŽZ10Běžecký Klub Chýně1.02 km00:06:06
219.923Adam ŠarochMM10Běžecký Klub Chýně1.01 km00:05:13
220.666Jana JindrováŽZ401.00 km00:10:09
220.792Kristýna H.ŽZ7Dobromky1.00 km00:00:00
220.807Jan SpružinaMM101.00 km00:04:44
220.911Anna RudoleckáŽZ13Orel Žatčany1.00 km00:06:04
220.939Eva Horová ŽZ101.00 km00:05:30
220.962Johanka ČermákováŽZ101.00 km00:05:22