Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.778Michal ŠutaMM4030.00 km02:40:00
2.233Kamil MotalíkMM40KČT Třebíč23.00 km05:05:24
3.820Petr ŠtáblMM60VnV22.26 km01:48:08
4.350Lucie ŘezníčkováŽZ5015.00 km01:27:29
5.97Petra HamtilováŽZ50Hezky pěšky13.11 km02:21:59
6.644Petr OlyšarMM5012.78 km01:22:46
7.285Michal UrbanecMM4012.22 km01:11:06
8.245Marie ZborovskáŽZ3012.02 km01:18:59
9.158Arnošt NečasMM6012.01 km01:13:59
9.841Veronika MitackovaŽZ4012.01 km01:28:26
11.493Jan K.MM5011.79 km01:15:30
12.665Lenka K.ŽZ4011.64 km00:00:00
13.499Jana PinkavováŽZ40Klatovy11.44 km01:03:28
14.37Filip KopřivaMM1610.83 km01:56:09
14.642Jarka B.ŽZ40Running Lions10.83 km02:30:33
16.452Marcela ŠkareckáŽZ60Vracov10.76 km01:07:18
17.570Lenka VáclavíkováŽZ50Plzen 1210.58 km01:02:22
18.719Terka K.ŽZ4010.28 km01:26:50
19.129Miroslav GottvaldMM6010.25 km01:09:13
20.701David I.MM40MarkvartyRun 10.20 km01:22:13
21.777Kristýna K.ŽZ3010.10 km01:39:47
22.126Jan PrägerMM40Präger team10.09 km01:06:32
22.867Jarmila KubišováŽZ6010.09 km01:20:11
24.87Dita RajdlováŽZ5010.05 km01:52:18
25.191Martin ŠulekMM4010.02 km00:58:39
26.525Henrieta B.ŽZ5010.01 km01:09:20
26.534Lukáš BradaMM50Skaštice10.01 km00:44:39
28.8Monika BinarovaŽZ4010.00 km00:48:14
27.214Renáta HeringováŽZ5010.00 km00:59:32
27.486Kateřina FilingerováŽZ40Nový Bor10.00 km01:42:07
31.952Jana P.ŽZ60Orlová-Lutyně9.60 km01:56:00
32.585Petra BlahetováŽZ409.44 km01:34:33
33.936Lucie KnotkováŽZ30Jindřichův Hradec9.38 km01:06:13
34.105Svatopluk Čihák MM40Amatéři 9.35 km01:01:08
35.74Denisa ŠtichováŽZ40Black Swan Event9.30 km01:09:00
36.54Ivona MentlíkováŽZ509.23 km01:10:38
37.824Alice BělíčkováŽZ30Sokolov8.80 km00:52:33
38.104Petr Zaplatílek MM50Amatéři 8.75 km01:00:04
39.36Lenka KopřivováŽZ508.71 km01:07:49
40.88Markéta Galusová ŽZ508.44 km00:55:52
41.213Ondřej KrajíčekMM40Brno8.32 km00:50:25
42.815Kateřina SýkorováŽZ508.24 km02:03:00
43.572Marcela RejlkovaŽZ50Pribor8.09 km00:51:58
44.816Aleš BeranMM508.08 km02:02:20
45.69Pavla KopeckáŽZ508.02 km00:59:45
46.670Hana ŘehulkováŽZ40Březová7.81 km00:53:30
47.138Jana HusováŽZ507.78 km00:54:09
48.489Radek TesařMM40Praha7.24 km00:44:34
49.956Alena PanchártkováŽZ50MINA Juice7.01 km00:38:45
50.187Hana R.ŽZ50Praha7.00 km01:18:39
50.648Marek JanošíkMM207.00 km00:37:03
50.833Leona SpálenkováŽZ50Bears7.00 km01:34:37
53.678Markéta KašičkováŽZ30 6.90 km01:05:35
51.786Pavel HájekMM306.90 km00:35:59
55.811Patrik PospíšilMM30Dark Side Workout6.81 km00:51:29
56.198Marta K.ŽZ406.66 km00:40:43
56.261Lada V.ŽZ506.66 km00:44:18
56.270Václav UrbanMM50Orel Studenec6.66 km00:32:51
59.332Jarmila PlacháŽZ40Vlkoš6.52 km00:47:13
60.17Vítězslav HájekMM60Dolní Beřkovice 6.20 km01:14:48
61.587Kateřina ChmelařováŽZ50Hopsající hou6.17 km00:40:07
62.228Michal ValentaMM40Z roviny na kopce6.08 km00:34:02
63.542Petra Sedláčková MiláčkováŽZ30Hlubočky 36.03 km00:38:24
64.235Iveta VaňkováŽZ506.01 km00:36:26
65.567Zuzana KuzníkováŽZ30Orlová6.00 km00:39:00
66.558Zdeněk BöhmMM60+Praha 115.86 km00:41:54
67.238Andrea N.ŽZ505.79 km00:42:56
68.806Libuše PřibylováŽZ305.74 km00:37:15
69.688Simona LánskáŽZ305.63 km00:59:39
70.681Lenka ŠtěrbováŽZ305.50 km00:28:09
71.947Minh Tuan N.MM305.44 km00:31:22
72.302Ivana GregušováŽZ30Jsem běhna5.36 km00:28:56
72.401Jiří BlandaMM40Kladno5.36 km00:28:07
74.592Antonin KrausMM10Praha 6 - Břevnov5.30 km00:49:08
75.635Jana KubátováŽZ50Česká Lípa5.27 km00:38:57
76.47Eliška PijanowskáŽZ305.26 km00:36:36
77.241Roman LackoMM505.25 km00:27:21
78.598Štěpánka ReslerováŽZ105.24 km00:49:12
79.77Martin HybšMM40Black Swan Event5.14 km00:43:03
80.736Denisa KoďouskováŽZ305.13 km00:36:18
81.3Barbora KučerováŽZ505.10 km00:35:46
82.773Lenka KohoutováŽZ505.08 km00:36:14
83.853Jana NedomováŽZ405.06 km00:34:00
84.90Ella DvořákŽZ40Šneci v běho5.05 km00:35:26
84.619Marcela Č.ŽZ30Teplice5.05 km00:51:31
84.653Jana M.ŽZ405.05 km00:37:59
84.935Mikuláš M.MM75.05 km01:21:42
88.817Zuzana Nevřelová ŽZ50Běhám pro sebe5.03 km00:27:05
89.299Alžběta Š.ŽZ50Příbor5.02 km00:52:33
89.518Barbora K.ŽZ40SARS Kroměříž 5.02 km00:26:38
89.934Matěj M.MM135.02 km01:15:17
92.512Petr RojanMM60Petřvald na pohodu5.01 km00:22:41
90.538Marcela Kabrdová ŽZ305.01 km00:32:35
90.562Iva ŠostokováŽZ505.01 km00:29:32
90.579Kamila BakotováŽZ50Prostě běž! Zářivky 20195.01 km00:32:19
90.735Sabina ŠimečkováŽZ305.01 km00:36:01
90.954Jan HejtmánekMM305.01 km00:29:50
98.273Jana StřížkováŽZ505.00 km00:28:30
91.902Petr BinarMM605.00 km00:20:59
100.447Tomáš HeinzMM30Opava runners4.48 km00:21:31
101.532Martina BartíkováŽZ304.47 km00:29:52
102.222Vendula S.ŽZ404.38 km00:36:35
103.395Radka K.ŽZ30Plzeň4.26 km00:28:21
104.311Michal JelínekMM30SDH Nevcehle4.21 km00:43:42
105.723Daniel GebauerMM30Opava runners4.13 km00:23:34
106.887Jana H.ŽZ404.04 km00:27:06
107.436Michaela S.ŽZ204.01 km00:26:01
108.652Jitka PaličkováŽZ60+Děčín 23.89 km00:25:07
109.4Diana Kurysheva ŽZ303.84 km00:24:03
110.244Jana N.ŽZ60+3.78 km01:02:24
111.714Mirka SolichováŽZ60RUN magazine Team3.71 km00:36:18
112.38Dominik KopřivaMM163.56 km00:53:08
113.337Tereza V.ŽZ403.30 km00:21:36
113.510Denisa KotkováŽZ403.30 km00:50:17
115.690Petra Příhodová ŽZ50Hi3.29 km00:33:00
116.668Helena S.ŽZ503.23 km00:23:25
117.960Dana HanzlíkováŽZ40Join the Dark Side Running Team3.20 km00:26:43
118.568Martin ŠubrtMM40Join the Dark Side Running team3.11 km00:25:48
118.928Pavel HanušMM40Syrovice3.11 km00:20:56
120.916Lucie F.ŽZ403.03 km00:38:03
121.284Tomáš SvobodaMM403.01 km00:15:12
121.431Milan JarošMM403.01 km00:12:09
121.780Michaela Markéta SkalickáŽZ303.01 km00:19:29
124.68Lenka JeřábkováŽZ403.00 km00:23:44
122.82Veronika VáňováŽZ403.00 km00:22:35
122.789Nina DřevíkovskáŽZ50Karlovy Vary3.00 km00:18:55
127.422Kateřina G.ŽZ30Praha 112.85 km00:20:46
128.827Martin BouškaMM132.79 km00:38:41
128.829Natálie BouškováŽZ102.79 km00:38:41
130.316Petra VrábelováŽZ40Chomutov2.68 km00:19:03
131.868Nikola SamkováŽZ302.63 km00:19:52
132.255Josef FrydrýnMM50ČGK :-)2.53 km00:14:11
133.119Petra SeligerováŽZ402.22 km00:26:06
133.575Jakub KomorousMM302.22 km00:15:39
135.89Dominika KorejtkováŽZ302.21 km00:27:35
134.610Markéta K.ŽZ502.21 km00:16:32
137.466Nikola KochaníčkováŽZ30Dub nad Moravou2.20 km00:14:06
138.33Iva V.ŽZ302.17 km00:17:08
139.109Soňa MimrováŽZ502.09 km00:14:32
140.507Simona Škutová ŽZ302.06 km00:14:58
141.814Jakub P.MM302.03 km00:15:34
141.866Jakub HanušMM162.03 km00:09:37
143.243Karel ŠimonkaMM72.02 km00:14:32
142.444Pavla ŠtěpánováŽZ40PVP2.02 km00:13:01
142.481Evelyn Nora Aguirre-ArayaŽZ40Nations String Quartet2.02 km00:09:43
142.819Anonymní závodníkMM60Uherské Hradiště2.02 km00:15:01
147.417Jakub TremmelMM30Týnec nad Labem2.01 km00:10:50
143.484Markéta S.ŽZ502.01 km00:15:15
143.552Markéta SmudkováŽZ60Raketa2.01 km00:20:18
143.901Vojta MráčekMM162.01 km00:10:59
151.106David PavlíčekMM50AC Hlemýžď2.00 km00:14:23
144.276Zuzana KalousováŽZ302.00 km00:16:13
144.948Michaela Š.ŽZ7Řeka2.00 km00:29:51
154.296Eva VrtalováŽZ30Heraltice1.73 km00:24:12
155.762Jiří LapuníkMM301.63 km00:16:11
156.403Markéta JonešováŽZ30Tým Víno1.60 km00:20:00
157.761Michaela KarlováŽZ30Kněžmost1.59 km00:14:40
158.113Jana KusbachováŽZ301.52 km00:08:11
158.361Soňa T.ŽZ301.52 km00:27:43
160.159Hana ŠmidováŽZ60+Chodím-běhám sama1.48 km00:12:48
161.202Pavlina HruskovaŽZ601.46 km00:32:11
162.547Adéla LivorováŽZ101.20 km00:20:57
163.667Jana JindrováŽZ401.12 km00:09:31
164.684Šárka KrausovaŽZ7Praha 6 - Břevnov1.10 km00:09:44
165.180Matyáš VelánMM13Bakov nad Jizrou1.08 km00:04:03
166.256Klára D.ŽZ131.04 km00:07:03
167.917Nikol FarníkováŽZ131.03 km00:06:35
168.397Eduard PoršMM41.02 km00:07:09
168.912Jana RudoleckáŽZ50Orel Žatčany1.02 km00:05:52
170.29Beáta FišerováŽZ301.01 km00:15:20
169.262Ivo VacekMM13Orel Rtyně1.01 km00:04:47
169.404Lucia MuličakováŽZ30Tým Víno1.01 km00:06:20
169.608Jiří GellnarMM4Najsratka 1.01 km00:09:11
169.751Dalibor SlavíkMM501.01 km00:10:19
169.876Martina BlažejováŽZ40Rozběháme Roudnici1.01 km00:05:17
169.946David J.MM101.01 km00:05:16
177.185Sára H.ŽZ131.00 km00:05:42
170.380Vilma ZivčákováŽZ10Sezimovo Ústí1.00 km00:04:52
170.794Simonka F.ŽZ41.00 km00:04:17
170.957Adéla PupákováŽZ161.00 km00:08:50
170.963Lukáš HejnaMM71.00 km00:07:12
170.965Tobiáš HejnaMM101.00 km00:07:12