Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.674Luboš H.MM50HerbsticiRun25.00 km02:02:14
2.11Jana T.ŽZ5021.35 km06:01:49
3.755Radim OndraMM40Kostka škola20.20 km02:53:00
4.110Tomáš ČujdíkMM4020.00 km02:36:57
5.700Barbora ValdmanováŽZ3017.14 km01:59:16
6.150Barbora JelínkováŽZ40FHS Trail16.46 km01:52:12
7.869Miroslava TonarováŽZ50Bory15.00 km01:27:07
8.713Petra RabováŽZ40Strakonice14.70 km03:05:42
9.251Michal UrbanecMM4012.29 km01:09:22
10.855Olda BakusMM50Auto Vysocina12.12 km01:10:16
11.206Tomáš HonczekMM5012.01 km01:05:20
12.656Jarmila H.ŽZ50HerbsticiRun12.00 km00:50:33
13.102Jana Havlová HavlováŽZ4011.46 km03:20:16
14.889Bohumila K.ŽZ4011.35 km01:13:34
15.745Veronika P.ŽZ50Prostě běž 11.24 km02:20:45
16.959Bohdana K.ŽZ5011.01 km01:29:44
17.476Zuzana VávrováŽZ4011.00 km01:02:53
18.862Petra PeszynskiŽZ50Klimkovice10.34 km00:57:26
19.472Gabriela MelcrováŽZ3010.26 km02:03:53
20.770Radka VaňurováŽZ40KČT Kralupy10.14 km01:11:06
21.659Veronika TicháŽZ4010.05 km01:08:56
22.14Libuše HorskáŽZ3010.03 km02:46:41
23.263Lada V.ŽZ50 10.01 km00:57:23
23.880Lukáš ZemanMM40Dobronín10.01 km00:51:23
23.964Pavel HouskaMM40Houstičky10.01 km00:57:55
26.949Tereza PodneckáŽZ30Nymburk10.00 km01:01:01
27.505Pavel HorákMM509.95 km00:56:20
28.895Monika JančováŽZ50Jančata 9.64 km01:56:54
28.898Jakub JančaMM13Jančata 9.64 km01:56:54
28.899Lukáš JančaMM13Jančata 9.64 km01:56:54
31.75Denisa ŠtichováŽZ40Black Swan Event9.26 km01:09:00
32.230Dagmar D.ŽZ50HDR Město Albrechtice9.13 km02:06:43
33.359Vít ŽeleznýMM509.04 km01:36:26
33.429Anonymní závodníkŽZ30Olomouc9.04 km01:12:32
35.771Radim WolfMM509.01 km00:47:32
36.271Barbora VacováŽZ308.15 km00:51:45
37.229Tereza KašpárkováŽZ40Torchwood7.91 km00:45:14
38.834Jaroslav HradilMM407.76 km00:40:09
39.813Simona LánskáŽZ307.08 km01:24:58
40.95Markéta Kubátová + EbonyŽZ407.02 km02:08:05
41.725Kateřina VocáskováŽZ40Teplice 16.61 km00:48:56
42.802Eva BohuslavováŽZ60Čimičandy6.57 km00:42:14
43.26Kristýna K.ŽZ306.51 km00:42:30
44.519Barbora K.ŽZ40SARS Kroměříž 6.50 km00:45:03
45.502Terezie DvořákováŽZ30Praha 10 - Hájek6.47 km00:44:57
46.18Lenka S SvobodováŽZ406.02 km00:53:26
47.549Michaela KvasničkováŽZ405.87 km00:39:29
48.357Miroslava KameníkováŽZ50Trutnov5.80 km00:43:48
49.421Gabriela PechkováŽZ50Olomouc5.75 km00:40:13
50.793Nikola SamkováŽZ305.69 km00:39:34
51.312Michal JelínekMM30SDH Nevcehle5.56 km00:30:07
52.890Tomáš MrhálekMM305.53 km00:36:28
52.891Kristýna ŠancováŽZ305.53 km00:36:23
54.588Petra P.ŽZ50Jihlava v kondici5.52 km00:41:41
53.779Tomas BenekMM40Brno5.52 km00:27:48
56.411Miroslava V.ŽZ50Jihlava5.51 km00:37:45
57.680Lenka ŠtěrbováŽZ305.50 km00:28:09
57.884Ivana KovaříkováŽZ40Studenec5.50 km00:35:01
59.5Kateřina PeřinováŽZ305.47 km01:10:51
60.79Martin HybšMM40Black Swan Event5.31 km00:34:15
61.336Tereza HořejšováŽZ305.25 km00:37:44
62.599Štěpánka ReslerováŽZ105.24 km00:49:12
63.10Lucinka HlavováŽZ105.21 km01:22:35
64.972Leona SpálenkováŽZ50Bears5.16 km01:16:16
65.342Jitka PoláčkováŽZ305.14 km00:31:49
66.737Denisa KoďouskováŽZ305.13 km00:36:18
67.686Klára PodojilováŽZ205.10 km00:54:03
68.91Ella DvořákŽZ40Šneci v běhu5.04 km00:36:53
68.514Martin ElznicMM505.04 km00:27:46
70.72Pavla Kopecká ŽZ505.03 km00:30:34
69.200Lukáš Kotek MM305.03 km00:26:37
72.300Alžběta Š.ŽZ50Příbor5.02 km00:40:37
73.511Denisa KotkováŽZ405.01 km01:15:47
73.513Petr RojanMM60Petřvald na pohodu5.01 km00:22:41
73.717Dalibor BučekMM40Horní Datyně5.01 km00:31:54
73.738Sabina ŠimečkováŽZ305.01 km00:36:01
73.932Radka AdámkováŽZ305.01 km00:41:05
73.966Lenka HouskováŽZ40Houstičky5.01 km00:36:56
79.184Andrea H.ŽZ505.00 km00:30:41
74.326Jozef HorvatovičMM50bratislava5.00 km00:55:26
81.435Marcela KabrdováŽZ30Karlovy Vary4.87 km00:34:44
82.543Petra Sedláčková MiláčkováŽZ30Hlubočky 34.73 km00:32:32
83.600Jaroslava R.ŽZ404.29 km00:34:19
84.98Petra HamtilováŽZ50Hezky pěšky4.21 km01:11:53
85.710Lenka KohoutováŽZ504.20 km00:29:05
85.883Dana T.ŽZ40Ještěrka4.20 km02:07:07
87.15Míla M.ŽZ504.16 km01:05:00
86.882Petr T.MM50Ještěrky4.16 km01:18:03
89.629Lukáš MatoušekMM404.12 km00:20:50
90.252Petra VodrážkováŽZ50Chomutov4.06 km00:29:44
91.628Tomáš P.MM404.02 km00:20:54
91.693Martina MikeškováŽZ404.02 km00:23:24
93.130Tomáš K.MM404.01 km00:30:30
94.881Petr JedličkaMM404.00 km00:22:23
95.630Zdenek BohuslavMM40Slavonice3.87 km00:20:46
96.441Jiřina R.ŽZ303.73 km00:22:24
97.83Zdenka PackováŽZ603.59 km00:29:53
98.152Petra H.ŽZ503.53 km00:23:33
99.856Jesika L.ŽZ40Jess’s3.41 km00:30:27
100.286Tomáš SvobodaMM403.12 km00:16:24
101.356Dominika KorejtkováŽZ303.03 km00:25:59
102.24Květa Valentová V.ŽZ403.01 km00:18:20
102.454Simona BučinskáŽZ403.01 km00:22:35
104.289Barbara HavlíčkováŽZ302.90 km00:18:02
105.679Markéta KašičkováŽZ302.75 km00:22:00
106.203Pavlina HruskovaŽZ602.55 km00:49:41
107.197Kateřina G.ŽZ30Háje (Praha 11)2.54 km00:21:26
108.943Lucie F.ŽZ402.41 km00:42:41
109.21Anna MachůŽZ302.37 km00:23:48
110.500Jana PinkavováŽZ40Klatovy2.34 km00:22:07
111.925Jakub HanušMM162.29 km00:10:52
112.123Petra SeligerováŽZ402.19 km00:30:48
113.671Naděžda Klewar SlavíkováŽZ60+2.10 km00:23:40
114.53Michaela KůrkováŽZ40Kukuřky2.06 km00:11:45
114.839Eliška HoškováŽZ30Kutná Hora2.06 km00:15:04
116.340Petra ŠulcováŽZ13Šílení křečíci2.04 km00:18:12
117.35Romana ĎurišováŽZ402.03 km00:10:11
117.49Monika BartošíkováŽZ302.03 km00:11:48
117.139Lidka SlepčíkováŽZ402.03 km00:16:18
117.440Pavla ŠtěpánováŽZ40PVP2.03 km00:13:41
121.34Iva V.ŽZ302.02 km00:19:07
118.796Jakub P.MM302.02 km00:17:19
123.108Soňa MimrováŽZ502.01 km00:13:01
124.161Pavlína TomešováŽZ602.00 km00:15:32
124.274Zuzana KalousováŽZ302.00 km00:15:34
124.477Adam V.MM40Kukuřky2.00 km00:11:59
127.812Patrik PospíšilMM30Dark Side Workout1.73 km09:28:00
128.742Jana KovaříkováŽZ401.64 km00:12:03
129.114Jana KusbachováŽZ301.59 km00:08:50
130.362Soňa T.ŽZ301.51 km00:26:43
131.405Markéta JonešováŽZ30Tým Víno1.33 km00:17:11
132.752Dalibor SlavíkMM501.29 km00:22:22
133.30Beáta FišerováŽZ301.20 km00:16:30
133.546Matyáš LivoraMM101.20 km00:20:57
135.669Jana JindrováŽZ401.06 km00:10:45
136.334Adam K.MM7Kováčici1.02 km00:08:22
136.406Lucia MuličakováŽZ30Tým Víno1.02 km00:06:01
136.633Šárka BohuslavováŽZ301.02 km00:06:36
136.709Lucie edrovaŽZ40Praha 31.02 km00:09:34
136.877David J.MM101.02 km00:05:25
141.25Eliška Valentová V.ŽZ101.01 km00:06:24
137.264Ivo VacekMM13Orel Rtyně1.01 km00:04:39
137.345Sofie ČipovskiŽZ71.01 km00:05:16
144.71Lenka JeřábkováŽZ401.00 km00:12:31
138.192Adélka KnausováŽZ41.00 km00:07:44
138.333Katarína K.ŽZ10Kováčici1.00 km00:08:55
138.639Monika PopjakováŽZ301.00 km00:06:10
138.937Adam Hora MM101.00 km00:04:50