Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1238Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice00:06:39
2.744Honza Adámek
MM40RUN Magazine Team00:07:15
3.822Tomáš Vrzal
MM4000:07:36
4.372Bohumil Škaroupka
MM50Kobylí00:07:40
5.612Tomáš Matěják
MM40SDH Zátor00:07:54
6.1070Miloš Hruška
MM60MHUL00:08:09
7.44Evi Skálová
ŽZ3000:08:30
8.291Zdeněk Hrabánek
MM60+ZŠ Úpice-Lány00:08:51
8.780Mikuláš Radek
MM4000:08:51
10.677Richard Ryska
MM50Rozběháme Strakonice00:08:52
11.1202Jan M.
MM50Jestřebické ještěrky00:08:56
12.793Miloš H.
MM5000:09:02
12.1038Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:09:02
12.1213Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:09:02
15.577Martin Špilar
MM3000:09:04
16.580Ondřej Zloský
MM50Hostín00:09:18
16.581Šimon Zloský
MM50Hostín00:09:18
18.1210Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské Budějovice00:10:00
19.812Lukáš Král
MM1300:10:13
20.60Jana Kusbachová
ŽZ3000:10:15
21.1201Dana L.
ŽZ50Jestřebické ještěrky00:10:19
22.42Soňa H.
ŽZ5000:10:20
23.198Michaela Bláhová
ŽZ2000:10:47
24.692Žaneta Melicharová
ŽZ40Singingrock Team00:10:53
25.292Jana Hrabánková
ŽZ60ZŠ Úpice-Lány00:10:56
26.100Jana Eisenhammerová
ŽZ3000:10:59
27.805Šimon Souček
MM13ZŠ Úpice Lány00:11:05
28.597Roman Štefek
MM4000:11:06
29.462Jakub Komorous
MM3000:11:14
30.477Martina Zvoníčková
ŽZ4000:11:19
31.202Andrea Nejedlá
ŽZ3000:11:26
32.279Andrea S.
ŽZ5000:11:28
33.132Martina Bartíková
ŽZ3000:11:33
34.105Michaela Somerliková
ŽZ5000:11:34
35.959Petr Vávra
MM5000:11:36
35.1077Martin Kučera
MM5000:11:36
37.373Anonymní závodník
ŽZ5000:11:43
38.51Daniela Mahďáková
ŽZ3000:11:46
39.369Lukáš Cimprich
MM4000:11:47
40.1232Miriam Musilová
ŽZ40Prostě běž!00:11:50
41.1168Jana P.
ŽZ40Prostě běž00:11:58
42.171Petra Vodrážková
ŽZ5000:12:02
43.608Lucie Sedlák Formánková
ŽZ3000:12:03
44.1281Petra Pazderková
ŽZ4000:12:09
45.660Kája Marhoun
MM1000:12:11
46.910Marek Veverka
MM4000:12:24
47.288Adriana R.
ŽZ6000:12:25
47.1176Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAM00:12:25
49.521Andrea Š.
ŽZ4000:12:27
50.159Denisa Michálková
ŽZ3000:12:29
51.276Aneta Pilátová
ŽZ3000:12:31
51.905Tomáš Katrňák
MM4000:12:31
53.1230Eva K.
ŽZ3000:12:34
54.524Lenka Kloučková
ŽZ4000:12:35
55.1231Iva K.
ŽZ3000:12:39
56.106Václav S.
MM60+FK Žákava00:12:40
56.875Dominika H.
ŽZ4000:12:40
58.499Mája Valečková
ŽZ4000:12:46
59.1084Eva K.
ŽZ4000:12:47
60.861Monika Bartošíková
ŽZ3000:12:49
61.80František M.
MM3000:12:50
62.500Míša Jůnová
ŽZ3000:12:54
63.1143Hana Havelková
ŽZ6000:12:55
64.966zbyněk procházka
MM4000:12:58
65.33Barbora Kučerová
ŽZ50Tigers00:13:00
66.17Radu Procházková
ŽZ50Eligang00:13:02
67.877Lenka Čapounová
ŽZ4000:13:07
68.686Michaela M.
ŽZ3000:13:16
69.160Martin Lain
MM5000:13:26
69.1292Pavla Rejzková
ŽZ4000:13:26
71.1128Anna Prášková
ŽZ1300:13:27
72.473Miroslava Příhodová
ŽZ40STG Zlín00:13:35
73.610Lenka Selucká
ŽZ40Z4000:13:36
74.821Hannelore Ricsovszká
ŽZ1300:13:39
75.834Petra Hamtilová
ŽZ50Hezky pěšky00:13:41
76.931Kamila N.
ŽZ50Brno-Lesná00:13:44
77.325Jiřina Kubincová
ŽZ50Prostě běž!00:13:50
78.675Veronika Rysková
ŽZ13Rozběháme Strakonice00:13:53
79.707Jana N.
ŽZ50Prostě běž!00:13:56
80.830Karina Kačmaříková
ŽZ4000:14:04
80.1193Vendula Malchárková
ŽZ3000:14:04
82.633Helena S.
ŽZ5000:14:06
83.16Radu Procházková
ŽZ50redtomato00:14:10
84.951Hana Č.
ŽZ3000:14:11
85.658Simona Škutová
ŽZ3000:14:14
86.833Petra Hamtilová
ŽZ50Hezky pěšky00:14:18
87.616Lenka Klustová
ŽZ4000:14:20
88.323Pavlína P.
ŽZ40-00:14:22
89.9Peter Bučák
MM4000:14:32
89.1071Zuzana Rhiannon K.
ŽZ40Prostě běž00:14:32
91.145Renata Barvíková
ŽZ50REBA00:14:34
92.782Michaela Kopecká
ŽZ40Adventní běhání00:14:36
93.1257Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!00:14:37
94.431Monika D.
ŽZ30Ždírec nad Doubravou00:14:43
95.971Monika S.
ŽZ50Prostě běž!00:14:45
96.696Pavel Herink
MM5000:14:52
97.697Tomáš Herink
MM1000:14:55
98.1036Pavla Gieslova
ŽZ4000:15:05
99.760Štěpán Tlacháč
MM1300:15:07
100.742Barbora M.
ŽZ40M&M00:15:09
101.1132Michaela T.
ŽZ3000:15:22
102.700Jana Klímová
ŽZ6000:15:34
103.1062Ivana Machatková
ŽZ50Kačounovi00:15:37
104.469Monika Pouznarová
ŽZ50Prostě běž00:15:48
105.1087Martin Šubrt
MM40Join the Dark Side Running team00:15:49
105.1088Karolína Šubrtová
ŽZ10Join the Dark Side Running team00:15:49
107.602Tereza Kredbová
ŽZ3000:15:52
108.1273David M.
MM1300:15:57
109.1162Anonymní závodník
ŽZ3000:16:01
110.534Kateřina S.
ŽZ7Prostě běž!00:16:08
111.294Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž00:16:09
112.758Jitka Králová
ŽZ4000:16:14
113.508Renata Pozziová
ŽZ400:16:16
114.12Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:16:17
114.611Helča Bílá
ŽZ4000:16:17
116.824Markéta Houšková
ŽZ3000:16:24
117.601Kateřina K.
ŽZ5000:16:28
118.644Edita Maršíková
ŽZ3000:16:46
119.813Nataša Kovačovičová
ŽZ5000:16:47
120.533Petra S.
ŽZ40Prostě běž! 00:16:55
121.934Lenka J.
ŽZ5000:17:16
122.1102Lenka M.
ŽZ40Zdraví00:17:25
123.734Michaela T.
ŽZ4000:17:45
124.1271Soňa M.
ŽZ5000:17:50
125.757Miroslav Fikáček
MM3000:18:08
126.223Jitka Turčínová
ŽZ60Báječné ženy v běhu00:18:16
127.997Michaela Václavikova
ŽZ5000:18:26
128.1250Kateřina S.
ŽZ3000:18:49
129.552Lenka Bastová
ŽZ50Prostě běž00:18:51
130.1171Markéta Šváchová
ŽZ4000:18:57
130.1172Elis Kocmanová
ŽZ6000:18:57
132.290Michaela Kuzmová
ŽZ20Rozběháme Pardubice00:19:04
133.318Zuzana Choděrová
ŽZ5000:19:28
133.405Jakub J.
MM40BKČS00:19:28
135.801Jindřiška Bobáková
ŽZ50Prostě běž!00:19:43
134.955Klára Pánová
ŽZ4000:19:43
137.175Zdeněk Jendřejčík
MM2000:19:44
135.694Helena P.
ŽZ3000:19:44
139.1228Terezie Č.
ŽZ3000:19:49
140.695Ondřej M.
MM3000:19:54
141.1208Vendula Žáková
ŽZ4000:20:25
142.283Lucie B.
ŽZ4000:20:29
143.1295Lenka Bakešová
ŽZ5000:20:40
144.174Martina M.
ŽZ60Šneci v běhu00:20:42
145.1258Ludmila Stejskalová
ŽZ6000:21:15
146.54Jana Novotná
ŽZ60RE-WELL Kokořín00:22:47
147.1277Anonymní závodník
ŽZ3000:23:31
148.355Adéla Jehličková
ŽZ30AREA 11400:24:07
149.210Zuzana P.
ŽZ3000:24:54
150.424Iva Janoušková
ŽZ4000:26:29
151.771Květoslava Prokopiusová Prokopiusová
ŽZ60+00:29:35
152.375Gabriela Kašpárková
ŽZ50obec Kubelíkov00:30:39
153.1212Michaela Langerová
ŽZ4000:32:00
154.5Soňa T.
ŽZ3000:36:52
155.443Barborka Wutzelová
ŽZ7Wutzeláčci00:38:15
156.237Martina Krotilová
ŽZ4000:38:50
156.238Mikuláš Krotil
MM700:38:50
158.588Anna K.
ŽZ4002:08:17