Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1280Honza Adámek
MM40RUN Magazine Team00:36:34
2.704Kristýna Mervartová
ŽZ3000:42:00
3.1047Martin Vojtek
MM5000:43:17
4.110Tomáš Zatlukal
MM5000:44:25
5.605Michal Dorňák
MM40SH Tiikerit00:44:42
6.406Monika Binarova
ŽZ4000:45:43
7.444Jan Brchel
MM4000:45:51
8.1055Petr Štábl
MM60VnV00:46:28
9.289Nikol Plíhalova
ŽZ3000:46:59
10.844Olda Bakus
MM50Auto Vysočina00:47:32
11.226Martin Dolejší
MM4000:47:57
12.872Jakub Linek
MM40Potštejn00:48:21
13.795Radek Černý
MM50Orel Vyškov00:48:22
14.1069Martin Hoško
MM40Varnsdorf00:48:34
15.1054Luap Hut
MM4000:49:01
16.839VLADISLAV KLOUČEK
MM5000:49:02
17.24Barbora Hladíková
ŽZ3000:50:13
18.659Karel Marhoun
MM5000:50:27
19.1297Ctibor Mittner
MM50Brno00:50:28
20.397Michal Steiner
MM50Run Magazine Team00:51:13
21.94Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol Senohraby00:51:40
22.578Jana Křistková
ŽZ50Šneci v běhu00:52:02
23.754Martin Konvalinka
MM60Kravaře v Čechách00:52:07
24.809Jaroslav Král
MM5000:52:22
25.255Jaroslava Reslerová
ŽZ4000:52:28
26.708Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek00:52:33
27.800Milan Bruna
MM50M&M00:53:01
28.505David Valenta
MM6000:53:07
29.483Petr Ž.
MM5000:53:15
30.775Martina Faustova
ŽZ50Blonde Hare CB00:53:19
31.1279Tomáš Vrzal
MM4000:53:32
32.1150TOMÁŠ ŽIŠKA
MM60MATTONI FREERUN OLEŠNÁ00:53:37
33.311Lucie Kokošková
ŽZ5000:53:40
34.1183Jana Kuželková
ŽZ5000:53:43
35.1021Tomáš O.
MM40Amatér ze Dvorů00:53:45
36.976Pavel Kašpar
MM5000:54:17
37.432Zdeňka Hájková
ŽZ5000:54:20
38.1196Božena Koutná
ŽZ60Run magazíne Team00:54:31
39.720Pavel Gerhát
MM40#gladiatorraceteam00:54:39
40.1040Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:54:40
41.463Lenka Malíková
ŽZ4000:54:47
42.1209Irena Zelená
ŽZ50OREL Moravské Budějovice00:55:02
43.1287Jarmila Petrová
ŽZ6000:55:24
44.652Petra Podskalská
ŽZ5000:55:30
45.134Lucie Becková
ŽZ3000:55:33
46.272Radek Holub
MM40Prostě běž!00:55:40
47.1119Daniela Václaviková
ŽZ5000:56:05
48.1259Tomáš Viterna
MM50Dvojka slídilů00:56:35
49.474Renata Havelková
ŽZ5000:56:42
50.1267Lukáš Jeremias
MM40A1200:56:50
51.1120Jarda Myšák
MM40Mitas forever00:56:53
52.191Jan Ťoupalík
MM4000:57:01
53.897Lucie Teťhalová
ŽZ5000:57:04
54.846Martin S.
MM4000:57:21
55.512Josef Petera
MM3000:57:39
56.1121Lucka Herzigová
ŽZ40Mitas forever00:57:45
57.841Romana K.
ŽZ3000:57:48
58.379Nikola Hriciková
ŽZ4000:57:52
59.842Ladislav K.
MM4000:57:57
60.537Gabriela Kortová
ŽZ5000:58:00
61.753Petra Gregovská
ŽZ5000:58:13
62.128Lucie Petrnková
ŽZ40Walmezcity00:58:24
63.1161Iva U.
ŽZ40Čmaňa a Pekáč00:58:34
64.932Petra Kočvarová
ŽZ4000:58:55
65.1032Anna K.
ŽZ50Prostě běž00:59:00
66.337Jana Svobodová
ŽZ5000:59:24
67.1000Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:59:27
68.1126Lucie Š.
ŽZ30Rozběháme Ústí nad Labem00:59:42
69.1059Jolana Rybová (Rybka)
ŽZ5000:59:44
70.46Petra Vyčítalová
ŽZ5000:59:50
71.1164Jana Hrickova
ŽZ4001:00:02
72.1033Regina Köhlerová
ŽZ50Catwoman01:00:03
73.636Martin Sládek
MM50od Majavelu01:00:06
74.592Irena Richtrmocová
ŽZ50Gladiators01:00:28
75.1167Michal Valenta
MM40Z roviny na kopce01:00:44
76.680Ladislav Šamulka
MM50Šneci v běhu01:00:52
77.82Jiří J.
MM50SPOLEČNĚ VE FORMĚ01:00:58
78.739Tereza-Markéta D.
ŽZ3001:01:28
79.260Veronika Kynclerová
ŽZ4001:01:35
80.655Jirka Hrubeš
MM5001:01:36
80.820Petra Ricsovszká
ŽZ5001:01:36
82.550Michal ŠIMERA
MM5001:01:43
83.1100Michal Chrudina
MM4001:02:02
84.1027Alena Dokulilová
ŽZ6001:02:17
85.1056Martin Stoklásek
MM5001:02:28
86.647Ilona Kolarčíková
ŽZ40Těšínské stryky01:02:58
87.761Andrea P.
ŽZ3001:03:14
88.590Lucie Lukas
ŽZ4001:03:27
89.1115Petra J.
ŽZ4001:03:55
90.741Jitka Bláhová
ŽZ40Stříbro01:04:15
91.958Vanda K.
ŽZ5001:04:21
92.385Milada K.
ŽZ50FC Rudolfov01:04:46
93.139Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska01:04:50
94.706Lucie Štýbarová
ŽZ4001:04:57
95.1200Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč01:05:08
96.1131Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub01:05:19
97.1010Jan Hejtmánek
MM3001:05:39
98.983Lucy Štemberková
ŽZ4001:06:18
99.342Petr Blahout
MM4001:06:21
100.320Kateřina S.
ŽZ5001:06:52
101.645Markéta Kyselová
ŽZ5001:08:02
102.208Monika Drahníková
ŽZ50Monče Petřvald01:08:23
103.161Jiří Nebeský
MM4001:08:41
103.205Michaela Cimická
ŽZ4001:08:41
103.689Lucie Plachtová
ŽZ3001:08:41
106.178Veronika Tichá
ŽZ4001:09:02
107.464Kateřina Franče
ŽZ5001:09:20
108.573Ondra Kolarčík
MM40Těšínské stryky01:09:28
109.204Andrea Nejedlá
ŽZ3001:09:44
110.7Jája Košťálová
ŽZ50Burák Family01:09:45
111.1140Jana Latonova
ŽZ5001:10:00
112.615David Š.
MM40Škabr Da01:10:12
113.555Klára V.
ŽZ3001:10:27
114.543Zuzana D.
ŽZ40Šneci v běhu01:11:28
115.967Marek Lipskij
MM4001:11:34
116.851Elena L.
ŽZ5001:11:42
117.787Lída B.
ŽZ4001:11:46
118.1241Miroslava Dufková
ŽZ604maxfitness01:12:39
119.484Jaroslava Petříková
ŽZ5001:12:46
120.491Daniela Marinková
ŽZ2001:12:54
121.35Barbora Kučerová
ŽZ50Tigers01:13:37
122.409Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201901:14:11
123.721Andrejka Dušek
ŽZ40Zářivky 201901:15:00
124.75Gabriela S.
ŽZ5001:16:03
125.733Jana Chalásová
ŽZ4001:16:31
126.393Libuše Kolářová
ŽZ5001:16:43
127.1049Šárka Brožová
ŽZ6001:16:57
128.390Lucie Jílková
ŽZ4001:17:15
129.1275Jana T.
ŽZ5001:18:12
130.702Andrea Laušová
ŽZ30Šneci v běhu01:18:37
131.1108Lucie Sciranková
ŽZ4001:19:53
132.363Miroslava Preňková
ŽZ50Rychložka01:20:16
133.487Pavla Jirousková
ŽZ40#GLADIATORRACETEAM01:20:22