Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.987Honza Adámek
MM40RUN Magazine Team00:18:31
2.319Vladimír Bělík
MM50Sokol Syrovice00:20:46
3.109Tomáš Zatlukal
MM5000:20:57
4.140Tomáš Vrzal
MM4000:21:01
5.1288Vendula Janečková
ŽZ50ZŠ Úpice-Lány00:22:07
6.1050Tomáš Pátek
MM60Friday Team00:22:16
7.1085Michal Potocký
MM5000:22:52
8.504Lukáš Kvasnička
MM4000:23:01
9.892David Nekola
MM4000:23:02
10.163Michal Vališka
MM4000:23:03
11.1072Michal Wnuk
MM3000:23:14
12.1186Ivo Mika
MM60Brno00:23:15
13.1225Petr Bartoš
MM4000:23:20
14.167Markéta Vaverová
ŽZ50Bohatický kopeček00:23:25
15.454Pavel Horák
MM5000:23:35
16.57Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:23:55
17.1204Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:23:56
18.466Pavel Trytko
MM5000:23:59
19.562Lucie Spěšná
ŽZ5000:24:04
20.231Tomáš Szkandera
MM4000:24:26
21.1039Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:24:34
22.1156Miloš H.
MM5000:24:37
23.1107Lucie B.
ŽZ4000:24:42
24.358Roman Walter
MM40Šneci v běhu00:24:44
25.1112Jakub Durek
MM3000:24:48
26.1229Jiří Svoboda
MM50TJ Košutka Plzeň00:24:50
27.965Martina Faustova
ŽZ50Blonde Hare CB00:24:51
28.1194Vítězslav W.
MM3000:24:52
29.657Beata Szczerbowská
ŽZ40Třinec00:24:56
30.709Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek00:25:02
31.606Petr Zima
MM5000:25:03
32.587Herbert Seifert
MM3000:25:05
33.738Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:25:39
34.510Denisa Škarica
ŽZ3000:25:42
35.336Romana Šindelková
ŽZ40Frýdlant00:25:53
36.635Kateřina Š.
ŽZ3000:26:01
37.1101Jan Kyselý
MM5000:26:03
38.364Jitka Brychtová
ŽZ4000:26:06
39.192Šárka Pastyříková
ŽZ50BK Semily00:26:13
40.66Jiří Sobol
MM5000:26:17
41.722Zdeněk Chuděj
MM502kmínky00:26:24
42.224Monika Ersepková
ŽZ4000:26:33
43.1082Vilem Simek
MM4000:26:37
44.876Karel Kratochvíl
MM6000:26:42
45.219Zuzana P.
ŽZ3000:27:02
46.115Martin Elznic
MM5000:27:06
46.1239Zdeňka Kohoutová
ŽZ16Klub sportovního plavání Kladno00:27:06
48.682Stanislav MACEK
MM50Rychlá rota00:27:09
49.1266Luboš Drbal
MM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou00:27:22
50.1291Vít Ryšavý
MM3000:27:32
51.1247Pavel Hájek
MM3000:27:34
52.864Jana Becková
ŽZ50Rozběháme Pelechy00:27:40
53.849Miriam Tichá
ŽZ3000:27:42
54.895Ivana Kamešová
ŽZ5000:27:52
55.678Jarmila Plachá
ŽZ40Prostě běž00:28:00
56.1182Lada Fialová
ŽZ40Fialáci v běhu00:28:03
57.275Martin Bláha
MM30Vidlička a nůž00:28:05
58.778Barbora Valdmanová
ŽZ3000:28:07
59.703Lenka Ullrichová
ŽZ4000:28:11
60.906Lenka Vašínová
ŽZ4000:28:14
61.6Dii Králíková
ŽZ3000:28:15
62.551Katka S.
ŽZ4000:28:16
63.18Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov00:28:18
64.873Marek Kubin
MM60CK Plzeň00:28:19
65.39Lenka Kopřivová
ŽZ50Hovězí v běhu00:28:20
66.1Tereza Kovaříková
ŽZ3000:28:21
67.909Marta Veverková
ŽZ50OCR Čelákovice00:28:24
68.999Věra Krakorová
ŽZ60+SK Havlin Třebovle00:28:27
69.565Dominika Bělová
ŽZ3000:28:29
70.1046Lucie Doleželová
ŽZ40Krnov00:28:41
71.1114Irena Barboříková
ŽZ50Prostě běž!00:28:48
72.274Aleš Novotný
MM30Vidlička a nůž00:28:51
73.235Libuše C.
ŽZ4000:28:53
74.2František Fabík
MM50Valmez00:29:01
74.1163Lenka Šrámková
ŽZ4000:29:01
76.225Romana Barnášová
ŽZ3000:29:05
77.451Eva Stárová
ŽZ5000:29:07
78.439Jana Střížková
ŽZ5000:29:09
79.840Zdenka Dušková
ŽZ4000:29:10
79.882Lucie Ponicová
ŽZ5000:29:10
81.64Jana Drahotová
ŽZ4000:29:11
82.339Michaela Ovšaníková
ŽZ4000:29:15
83.614Lucie Mrozková
ŽZ6000:29:16
84.162Barbora Vališková
ŽZ4000:29:19
85.392Helena Pavlíková
ŽZ60Prostě běž00:29:20
86.711Eva F.
ŽZ5000:29:23
87.894Vítězslav Zátka
MM50SK Start Praha00:29:27
88.962Leona Dědičová
ŽZ5000:29:28
89.523Ivana Gregušová
ŽZ30Jsem běhna00:29:31
89.974Eva Raymanová
ŽZ4000:29:31
91.519Veronika B.
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:29:35
92.957Zdeněk Töpfer
MM60+00:29:36
93.1154Blanka Schmiedová
ŽZ50Valmez00:29:38
94.930David Jakoubek
MM5000:29:39
95.262Jan Soukup
MM40Šneci v běhu00:29:45
96.685Zuzana T.
ŽZ3000:29:46
97.1009Eliška Zmorayová
ŽZ5000:29:51
98.871Eva Štulíková
ŽZ5000:29:52
99.328Anežka V.
ŽZ4000:29:53
99.1264Tereza Chudějová
ŽZ302kmínky00:29:53
101.850Katarína Husárová
ŽZ40Baby Jagy00:29:56
102.1029Klára Jarošová
ŽZ40Z roviny na kopce00:30:00
103.1276Václav Zelenka
MM3000:30:10
104.203Andrea Nejedlá
ŽZ3000:30:15
105.440Lenka C.
ŽZ3000:30:16
105.781Klára Pešková
ŽZ3000:30:16
107.770Jirka Kocián
MM40STG Frýdek Místek00:30:17
108.665Lucie Marušková
ŽZ4000:30:21
109.1268Pája H.
ŽZ5000:30:23
110.1137Jana Hrdličková
ŽZ5000:30:28
111.437Jaroslava Mikysková
ŽZ6000:30:30
111.438Venuše Machová Götzová
ŽZ4000:30:30
113.99Lucie Š.
ŽZ5000:30:31
114.779Helena M.
ŽZ30JBT00:30:35
115.316Tomáš Tvrdík
MM50CHOOL00:30:36
115.525Renata Procházková
ŽZ5000:30:36
117.124Veronika Szerudová
ŽZ3000:30:38
118.797Monika Melichová
ŽZ3000:30:42
119.1155Nela Š.
ŽZ2000:30:46
120.30Tereza Štilipová
ŽZ4000:30:55
120.1175Andrea H.
ŽZ50Joskatel TEAM00:30:55
120.1207Ivana Smětáková
ŽZ5000:30:55
123.49Renata Dundrová
ŽZ6000:31:10
121.425Nina Dřevíkovská
ŽZ5000:31:10
125.568Jana Pfefferová
ŽZ5000:31:13
126.227Lenka Drsková
ŽZ3000:31:14
127.684Radek Anděl
MM5000:31:25
128.419Martina Hnízdová
ŽZ40XENY00:31:26
129.492Lucie Charvátová
ŽZ4000:31:32
130.423Petra Lencová
ŽZ2000:31:34
131.359Tereza Hořejšová
ŽZ3000:31:37
132.15Simona B.
ŽZ5000:31:41
133.1189Lenka H.
ŽZ6000:31:44
134.718Bohumila Bencsová
ŽZ50Pomáháme pohybem00:31:51
135.197Veronika Mynardová
ŽZ4000:31:54
136.104Veronika Kubová
ŽZ5000:31:55
137.811Ondřej Král
MM2000:31:58
138.48Kateřina Smazalová
ŽZ4000:32:01
139.624Petra Vodičková
ŽZ6000:32:02
140.583Magdalena Kucerova
ŽZ4000:32:05
141.414Veronika Spáčilová
ŽZ50Víly Ostrava00:32:09
142.148Soňa Mimrová
ŽZ5000:32:10
143.593Romana Bromová
ŽZ40Prostě běž00:32:12
144.123Lenka Hodková
ŽZ5000:32:13
144.575Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub00:32:13
146.214Petra Janská
ŽZ50Prostě běž!00:32:21
147.251Nikola T.
ŽZ3000:32:22
148.671Lucie Dyntar
ŽZ4000:32:26
149.728Radomír Valert
MM6000:32:33
149.798Lenka Š.
ŽZ3000:32:33
151.676Radka Rýdlová
ŽZ50Kopřivnice Laši v kaši00:32:37
152.1134Kristina M.
ŽZ40Výzva 202100:32:41
153.526Iveta Vaňková
ŽZ5000:32:46
154.622Daniela Šnirchová
ŽZ40Cvilínští schodaři Krnov00:32:49
154.1127Jana Prášková
ŽZ5000:32:49
156.988Leona P.
ŽZ5000:32:52
155.1023Martin Šulek
MM4000:32:52
158.494Jana V.
ŽZ5000:32:56
156.904Markéta Strnadová
ŽZ40Šneci v Běhu00:32:56
160.948Pavel Holzner
MM60+Krnov00:32:57
161.1205Pavla Kunstová
ŽZ50Kunstici 5500:32:58
162.1199Renata Vlčnovská
ŽZ3000:33:00
163.305Vladimír Škop
MM60Rozběháme Neratovice00:33:02
164.213Kateřina Ch
ŽZ40Prostě běž!00:33:04
164.1233Lenka Pásztorová
ŽZ5000:33:04
166.53Zuzana K.
ŽZ5000:33:18
167.55Daniela K.
ŽZ5000:33:24
167.629Klára Čechová
ŽZ4000:33:24
169.1002Amálie Havlínová
ŽZ10SK Havlin Třebovle00:33:28
170.253Jana Rynešová
ŽZ5000:33:30
171.1203Alena K.
ŽZ5000:33:31
172.349Dáša M.
ŽZ4000:33:37
173.1185Jaroslava Schneiderova
ŽZ50Frymburk00:33:39
173.1253Libor Machát
MM4000:33:39
175.777Tereza Mlčková
ŽZ3000:33:46
176.832Jakub Drobný
MM30Tým Auto Kubiena00:33:47
176.1226Markéta Bartošová
ŽZ4000:33:47
178.560Jarka B.
ŽZ4000:33:48
177.1222Pavel Hanuš
MM40Syrovice00:33:48
180.607Věra Moravcová
ŽZ5000:33:49
178.620Eva J.
ŽZ50Milovické běhny00:33:49
182.599Jiří Vetyška
MM6000:33:51
183.1005David Vacek
MM5000:33:55
184.384lucie křížovská k.
ŽZ4000:33:56
184.810Kateřina Králová
ŽZ5000:33:56
186.315Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu00:34:01
185.582Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový sen00:34:01
188.866Lucie Schejbalová
ŽZ4000:34:02
189.302JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50Prostě běž!00:34:10
190.617Zuzana Bechyňová
ŽZ4000:34:13
190.626Eva Schwarzová
ŽZ6000:34:13
190.1006Robert Vacek
MM1300:34:13
193.1130Markéta Janošíková
ŽZ50Prostě běž!00:34:14
194.1283Kateřina Loužecká
ŽZ3000:34:17
195.559Alexandra Večlová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:34:18
195.900Lenka Musilová
ŽZ5000:34:18
197.241Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:34:19
196.1224Petr Tumpach
MM5000:34:19
199.1138Miluše Babičková
ŽZ50Drmoul00:34:21
200.928Jana M.
ŽZ40Báječné ženy v běhu00:34:22
201.350Jan Kazda
MM6000:34:23
202.172Šárka Zajícová
ŽZ4000:34:32
203.975Romana Hrachovinová
ŽZ6000:34:36
204.265Petra Moláčková
ŽZ5000:34:37
205.81Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž! Zářivky 201900:34:38
206.1286Vojtěch Borkovec
MM6000:34:41
207.196Josef Horčička
MM60+hobík ze Štětí00:34:44
207.331Marcela Rejlková
ŽZ5000:34:44
209.156Jana Č.
ŽZ40Rozběháme Česko00:34:45
208.189Lea Blažková
ŽZ4000:34:45
208.284Martina Biedermanová
ŽZ50STG Rychnov nad Kněžnou00:34:45
208.631Pavel Cink
MM5000:34:45
213.869Michal Medek
MM60SPPPPK00:34:48
209.1118Sylva Zlacká
ŽZ5000:34:48
215.338Nikola L.
ŽZ4000:34:55
210.941Hana Pospíšilová
ŽZ5000:34:55
217.858Martin Vlach
MM6000:34:56
218.170Barbora Gabrišková
ŽZ4000:34:59
219.195Tereza Petreková
ŽZ3000:35:02
220.889Radka Vaňurová
ŽZ40KČT Kralupy00:35:04
221.511Nikola L.
ŽZ40Prostě běž!00:35:05
222.34Barbora Kučerová
ŽZ50Tigers00:35:11
223.131Kateřina Kohutová
ŽZ3000:35:15
224.947Tereza H.
ŽZ4000:35:16
225.93Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!00:35:17
226.153Zuzana Kalousová
ŽZ3000:35:18
227.1004Marcela Simkova
ŽZ5000:35:19
228.79Jana Š.
ŽZ5000:35:20
229.478Veronika B.
ŽZ4000:35:26
229.992Ladislava Sobolová
ŽZ5000:35:26
231.857Marcela Vlachová
ŽZ6000:35:31
232.1075Katka Němcová
ŽZ5000:35:34
233.268Michaela F.
ŽZ4000:35:35
234.149Bára R.
ŽZ50Prostě běž!00:35:37
235.698Bára Hlavničková
ŽZ5000:35:46
236.383Petra Gebhartová
ŽZ5000:35:48
237.357Eva Devátá
ŽZ50Milovické běhny 00:35:59
238.603Lucie H.
ŽZ5000:36:02
239.884Adéla K.
ŽZ4000:36:06
240.755Miroslava Kameníková
ŽZ50Trutnov00:36:08
241.940Lenka Kohoutová
ŽZ5000:36:15
242.643Marie M.
ŽZ4000:36:17
243.888Tereza B.
ŽZ3000:36:18
244.923Michaela Zíková
ŽZ4000:36:26
245.69Jaroslava Indrová
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:36:29
245.1037Barbora Zahradníčková
ŽZ4000:36:29
247.130Markét Mazancová
ŽZ40Prostě běž!00:36:33
248.715Jitka Hanušová
ŽZ60OB Loko Trutnov00:36:35
249.1169Dana Richterová
ŽZ60+00:36:41
250.890Michaela Kvasničková
ŽZ4000:36:53
251.1074Petr K.
MM4000:36:55
252.1299Eva R.
ŽZ5000:37:10
253.1051Martina Bagínová
ŽZ5000:37:17
254.1157Iryna P.
ŽZ4000:37:19
255.600Michaela Hrušková
ŽZ3000:37:23
255.1042Monika M.
ŽZ4000:37:23
257.113Tereza M.
ŽZ3000:37:26
258.273Pavlína Kotoušová
ŽZ5000:37:39
259.1195Markéta Růžičková
ŽZ50Ruzma00:37:41
260.751Jitka Kounická
ŽZ5000:37:46
261.973Jana Kovaříková
ŽZ4000:37:49
262.1260Renata Viternová
ŽZ50Dvojka slídilů00:37:50
263.333Simona L.
ŽZ5000:37:51
264.435Aneta Klapková
ŽZ30Ne-běžci00:37:56
265.114Alena Miksova
ŽZ50Kangoo Litvínov00:37:59
266.920Kateřina Novotná
ŽZ5000:38:02
267.911Martina Hejtmanová
ŽZ5000:38:05
268.802Pavla Vostalová
ŽZ3000:38:10
269.1061Milada Páclová
ŽZ50Prostě běž! 00:38:12
270.719Martin Macko
MM5000:38:16
271.979Daniela Starková
ŽZ6000:38:17
272.953Václav Erben
MM60Karlovy Vary00:38:20
273.557Andrea S.
ŽZ50Milovické běhny00:38:23
274.595Markéta B.
ŽZ4000:38:34
275.190Ludmila Machová
ŽZ60+LuPe Osek00:38:38
275.1015Dominika Eliášová
ŽZ3000:38:38
277.621Martina Elmanová
ŽZ50Milovické běhny00:38:39
278.914Andrea Říhová
ŽZ4000:38:45
279.924Romana M.
ŽZ3000:38:48
280.713Andrea K.
ŽZ50Sokolov00:38:52
281.295Petra Lizcová
ŽZ40Rozběháme Rokycany00:38:53
282.1081Vlasta Čuprová
ŽZ4000:38:56
283.766Pavlína Š.
ŽZ3000:38:58
284.166Jana H.
ŽZ4000:39:07
285.569Barbora Markuci
ŽZ4000:39:09
286.217Kristýna Smilková
ŽZ4000:39:16
287.1240Zdeňka Kohoutová
ŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci00:39:24
288.566Martina F.
ŽZ40Prostě běž!00:39:33
289.819Tereza Šmehylová
ŽZ4000:39:48
290.173Vladimír Zajíc
MM6000:39:57
291.899Miloslava Němečková
ŽZ6000:40:01
292.1184Zuzana P.
ŽZ3000:40:10
293.648Barbara Kubů
ŽZ5000:40:16
293.791Alžběta Jarošová
ŽZ3000:40:16
295.83Iva Zelinková
ŽZ40SDH Bakov nad Jizerou00:40:19
296.628Anna Jelínková
ŽZ50Andy00:40:29
297.117Monika Bláhová
ŽZ60A proč ne?00:41:03
298.391Kateřina Klimšová
ŽZ4000:41:06
299.919Sylva Mikačová
ŽZ5000:41:17
300.618Lenka Klustová
ŽZ4000:41:32
301.194Kateřina Vlčková
ŽZ5000:41:34
302.1067Zdeněk Uher
MM50Prostě běž - Ludgeřovice00:41:37
303.482Kateřina Tyrová
ŽZ4000:42:08
304.804Ivana Bačkovská
ŽZ4000:42:19
305.831Monika Kefurtová
ŽZ40Rozběháme Česko00:43:16
306.301Lenka Dědková
ŽZ6000:43:51
306.428Alena Kraucherová
ŽZ5000:43:51
308.1223Veronika Tumpachová
ŽZ5000:44:05
309.450Petra Š.
ŽZ5000:44:26
310.950Zdenka Tarasová
ŽZ3000:44:32
311.310Štěpánka K.
ŽZ4000:44:54
312.639Drahomíra T.
ŽZ50Rozběháme Česko00:44:55
313.949Zlatka Eschlerová
ŽZ4000:45:29
314.716Lucie Christová
ŽZ4000:46:17
315.1285Michaela D.
ŽZ3000:47:25
316.946Nikola U.
ŽZ1600:47:45
317.1093Martina S.
ŽZ3000:48:58
318.240Leona Hornova
ŽZ60Prostě běž00:49:56
319.535Romana J.
ŽZ4000:51:01
320.1053Míla M.
ŽZ5000:52:25
321.433Naděžda Klewar Slavíková
ŽZ60+Těchoraz00:54:02
322.731Patrik Pospíšil
MM30Dark Side Workout00:57:41
323.1116Alena Šilhavá
ŽZ5000:59:17
324.1191Mirka Krivankova
ŽZ5001:03:15
325.785Kateřina Plachtová
ŽZ50Hnědky z Vejprt01:05:01
326.429Lucie P.
ŽZ4001:05:53
327.528Miriama Hodík
ŽZ3001:17:44
328.250Markéta Krivankova
ŽZ5001:20:21
329.1117Zuzana Kročilová
ŽZ5001:38:46
330.353Helena Kripnerová
ŽZ60+37:30:00