Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.444Igor Šmelko
MM50Sokol Výčapy00:27:00
2.516Tomáš Lacina
MM50Mazda Team00:27:44
3.477Jan Macho
MM40Running a Fitness Team Macho00:27:47
4.21Vladimír Bělík
MM50Sokol Syrovice00:27:59
5.189Marek Matoška
MM30Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek00:31:17
6.348Marek Jurkovič
MM4000:31:44
7.328Michal Urbánek
MM40STG CHOCEŇ00:32:18
8.534Vojtěch Mančál
MM13AK Iscarex Česká Třebová00:32:25
9.141David Hrbáček
MM50Dolní Kounice00:32:34
10.419Petr Ž.
MM5000:33:37
11.322Martin Půček
MM40Black&Mates Team00:33:43
12.136Pavel Horák
MM5000:33:53
13.225Ludvík Stoulil
MM50Wilson & Emil00:34:28
14.234Rudolf Pado
MM60Liptovský Mikuláš00:34:33
15.471Miloš Václavík
MM60MUO KARLOVY VARY00:34:51
16.383Jakub Hurtík
MM40Kostelany Nad Moravou00:35:00
17.2Tomáš Vlasák
MM60CzechInvest00:35:28
18.503Stanislav Pažitný
MM6000:35:39
19.195Jakub Božek
MM3000:35:40
20.346Karel Jauker Jauker
MM6000:35:41
21.190Tomáš Szkandera
MM40Třinec00:35:52
22.363Josef Petera
MM3000:35:55
23.415Ondřej Zloský
MM50Hostín00:35:56
24.450Tomáš Brych
MM40Dolní Bečva00:36:52
25.29Miroslav Kočovský
MM50TJ Sokol Senohraby00:37:03
26.418jaromír Lehocký
MM50Drnholec00:37:10
27.184František Pejšek
MM50Humpolec00:37:27
28.287Petr Grabmüller
MM60Strakonice00:37:45
29.13Miroslav Novák
MM4000:38:02
30.512Petr Pejšek
MM50Hněvkovice00:38:11
31.183Herbert Seifert
MM3000:38:17
32.15Jaroslav B.
MM4000:39:03
32.196Petr Brouk
MM60Radler Atletik00:39:03
34.400Tomáš Tvrdík
MM50CHOOL00:39:42
35.83Martin Tupec
MM60Run Movember Trutnov00:39:44
36.123Richard Ryska
MM50Rozběháme Strakonice00:39:45
36.466Jožin Petráček
MM50DHL Express00:39:45
38.527Michal Hořínek
MM16Bo Hořinci00:39:47
39.168Roman Hlubuček
MM5000:39:49
40.416Marek Kubin
MM60Plzen00:39:54
41.337Jiří Selichar
MM50Radavská nula00:39:59
42.185Karel Kratochvíl
MM60Praha 4 - Krč00:40:10
43.548Martin Špilar
MM3000:40:48
44.395Petr Vávra
MM5000:42:11
45.7Radek V.
MM4000:42:15
46.550Tomas Dobrotka
MM40Axians fo mo00:42:46
47.181Tomáš Katrňák
MM4000:43:05
48.542Ondřej Raus
MM4000:43:14
49.359Vítězslav Zátka
MM50SK Start Praha00:43:21
50.209Radek Jabůrek
MM40Jabůrkovic00:43:28
51.345Petr Novotný
MM50Náš Vyškov00:43:44
51.393Josef Masa
MM40Karlovy Vary00:43:44
53.434Oto Weniger
MM60Velvyslanectví ČR v Kodani00:43:45
54.499Richard heinrich
MM50Rozběháme Neratovice00:43:51
55.305Petr Eller
MM5000:44:04
56.544Eduard Pekař
MM4000:44:06
57.186Milan Šmarda
MM5000:44:08
58.397Martin Dobrovolný
MM5000:44:14
59.426Ondřej Táborský
MM60+TATRAN Jablonec00:44:49
60.456Radek Fila
MM5000:44:55
61.98František M.
MM3000:44:57
62.341Juraj Lehotský
MM30Axians fo mo00:45:31
63.342Joachim W.
MM60Axians fo mo00:45:50
64.491Petr Musílek
MM60+00:45:59
65.468Michal H.
MM50MS Torpedoes00:46:07
66.445David N.
MM3000:46:09
67.540Jakub Zitko
MM1300:46:26
68.493Karel Jakuš
MM3000:46:30
69.501Jiří Poprovský
MM50Stopgaučing00:46:33
70.539Tomáš Zitko
MM1300:46:44
71.108Martin Lain
MM5000:47:05
72.176Jan Tučný
MM60+MMJT Consulting00:47:27
73.187Libor Chlupatý
MM5000:47:40
74.517Daniel Neumann
MM30Dobruška00:48:17
75.230Milan Hlava
MM60+00:48:22
76.360Vladimír Škop
MM60Rozběháme Neratovice00:48:28
77.457František Hanykýř
MM60Hajtry z Haidy00:48:34
78.554Oldřich K.
MM40Brno00:48:49
79.16Lukáš Bizoň
MM4000:49:22
80.90Martin Č.
MM5000:49:29
81.498Tomáš Brabec
MM5000:49:43
82.551Alexandr Sizov
MM30ICR00:50:04
83.249Leoš Caudr
MM50NapaBaby00:51:17
84.374Petr Voráček
MM40Ixtent00:51:32
85.269Radek Mejzr
MM5000:51:47
86.275Lukáš Machač
MM40HZS Ústí nad Labem00:51:54
87.156Martin Koláček
MM5000:52:06
88.351Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu00:53:03
89.232Tomáš Zajíc
MM1300:55:49
90.511Martin Macko
MM50Praha 300:56:02
91.294Zdenek Kraus
MM4000:56:08
92.203Vladimír Zajíc
MM6000:56:48
93.463Tomáš Stránský
MM4000:57:22
94.57Michal Medek
MM60SPPPPK01:02:07
95.243Zdeněk Jendřejčík
MM20Orlová-Lutyně01:22:32