Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.394Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:33:05
2.211Beata Szczerbowská
ŽZ40Třinec00:34:05
2.212Gabriela Szczerbowská
ŽZ40Třinec00:34:05
4.55Marcela N.
ŽZ50TJ SOKOL HK00:34:25
5.193Lucie Spěšná
ŽZ50MS Bike Academy00:34:39
6.4Kristýna Hlavatá
ŽZ3000:34:57
7.507Lucie Charvatova
ŽZ4000:35:37
8.59Markéta Čechová
ŽZ30Frýdlant00:35:44
9.461Silvie Lapčíková
ŽZ50Buchlovice00:36:00
10.299Petra Jurkovičová
ŽZ4000:36:01
11.482Lenka Vondrová
ŽZ40Nymburk00:36:13
12.3Martina Lokšíková
ŽZ3000:36:15
13.478Kerstin Macho
ŽZ30Running a Fitness Team Macho00:36:31
14.169Elizaveta Watzlova
ŽZ40Praha 600:37:14
15.240Daniela Brandová
ŽZ40Pardubice 200:37:43
16.510Dagmar Havlínová
ŽZ50SK Havlin Třebovle00:38:10
17.95Markéta Dolejšová
ŽZ3000:38:18
18.37Zdeňka Hájková
ŽZ5000:38:38
19.256Paulina Kratochvilova
ŽZ4000:38:53
20.324Mária B.
ŽZ4000:39:06
20.353Blanka Horáková
ŽZ5000:39:06
22.39Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:39:19
23.220Ivana Šubotníková
ŽZ40Olympia Spartan Training KH00:39:31
24.56Jaroslava Reslerová
ŽZ4000:39:47
25.486Tereza Kovaříková
ŽZ30RUN Magazine team00:40:35
26.278Jitka Vegrichtová
ŽZ5000:40:38
27.71Kateřina Kovářová
ŽZ40Cerekvice nad Loučnou00:40:40
28.229Vanda K.
ŽZ50Jičín00:40:48
29.8Linda Š.
ŽZ50Jihlava v kondici00:40:50
30.392Leona Vaňousová
ŽZ50Kladno00:40:57
31.260Lucie Šternástková
ŽZ4000:41:03
32.201Kristýna Vávrová
ŽZ30Prostě běž00:41:06
33.518Jana Lopatovská
ŽZ40Chlumín00:41:07
34.326Jana Kosková
ŽZ4000:41:11
35.306Anonymní závodník
ŽZ4000:41:24
36.367Lucie Frančová
ŽZ30Rozběháme Plzeň00:41:27
37.352Veronika Petáková
ŽZ3000:41:31
38.543Lenka Dvořáková
ŽZ4000:41:39
39.267Jitka š.
ŽZ40Nové Město na Moravě (okr. Žďár nad Sázavou)00:41:41
40.17Petra Vyčítalová
ŽZ5000:41:45
41.513Blanka Schmiedová
ŽZ50Valmez00:41:46
42.384Romana Barnášová
ŽZ3000:41:51
43.91Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team00:42:00
44.462Irena Hovorková
ŽZ5000:42:01
45.427Šárka Pastyříková
ŽZ50BK Semily00:42:05
46.74Monika Marková
ŽZ50Rozběháme Litoměřicko00:42:06
47.68Jitka Pěkná
ŽZ5000:42:08
48.112Adela H.
ŽZ40Axians fo mo00:42:33
49.319Jana Lopatovská
ŽZ4000:42:48
50.137Renata Dundrová
ŽZ6000:43:07
51.361Zuzana B.
ŽZ4000:43:12
52.18Michaela Cimická
ŽZ40Běhám za Přeštice00:43:18
53.443Markéta T.
ŽZ3000:43:23
54.208Livia Kadaňková
ŽZ30Jaburkovic00:43:28
55.496Libuše Musílkova
ŽZ6000:43:50
56.143Lenka L.
ŽZ40CzechInvest00:44:00
57.386Alena Skácelová
ŽZ5000:44:16
58.148Jana Šupová
ŽZ50Hlemýždi Chodska00:44:22
59.20Michaela Helmová
ŽZ4000:44:31
60.47Jana Novosadová
ŽZ30Jevišovka00:44:43
61.177Jitka Koblihová
ŽZ40Šneci v běhu00:44:45
62.233Kateřina Šrámková
ŽZ30Kalorické tabulky00:44:46
63.102Libuše C.
ŽZ4000:45:05
64.537Hana Dvorská
ŽZ50Dříteč00:45:20
65.459Andrea Vystavělová
ŽZ3000:45:22
66.388Magda Bělová
ŽZ5000:45:25
67.424Jana Pančochová
ŽZ50Brno00:45:29
68.350Hana Lidmilova
ŽZ5000:45:33
69.546Mgr. Petra Kubátová, DiS.
ŽZ40Synlab00:45:35
70.222Věra Moravcová
ŽZ5000:45:39
71.162Nina Dřevíkovská
ŽZ50Karlovy Vary00:45:48
72.85Jana Matějková
ŽZ40Báječné ženy v běhu00:45:54
73.70Pavla Zítková
ŽZ60Šneci v běhu00:46:03
74.490Kristýna Šulová
ŽZ3000:46:09
75.535Hana H.
ŽZ40Joskatel TEAM00:46:10
76.158Jiřina Kubincová
ŽZ50Prostě běž!00:46:14
77.402Kristýna Šulová
ŽZ3000:46:21
78.464Petra Šmeráková
ŽZ50Hopman Team Žatec00:46:36
79.259Lucie K.
ŽZ40Třinec 100:46:42
80.380Kamila Bořilová
ŽZ6000:46:44
81.200Zuzana F.
ŽZ4000:46:45
82.81Jana Hrdinková
ŽZ4000:46:56
82.381Magda Hrudková
ŽZ5000:46:56
84.107Adéla Šimonová
ŽZ3000:46:57
85.198Jana Č.
ŽZ40Praha 400:47:11
86.379Petruška Plecháčová
ŽZ30Kosova Hora00:47:15
87.147Stanislava Růžičková
ŽZ5000:47:21
88.197Veronika Tichá
ŽZ4000:47:23
89.118Anežka Müller
ŽZ4000:47:31
90.382Jana Žáková
ŽZ40Blížkovice 40300:47:41
91.523Lenka Nečekalová
ŽZ40Holešov00:47:45
92.247Jana Sornasová
ŽZ50Rozběháme Plzeň00:47:49
93.495Aneta H.
ŽZ3000:47:59
94.536Andrea H.
ŽZ50Joskatel TEAM00:48:05
95.555Renata V.
ŽZ4000:48:10
96.329Dana Voráčová
ŽZ50Prostě běž!00:48:12
97.144Lucie Vaňková
ŽZ3000:48:16
97.370Jana S.
ŽZ6000:48:16
99.488Adéla Malá
ŽZ4000:48:19
100.487Renáta B.
ŽZ4000:48:22
101.130Nikol Řízková
ŽZ50FIT a KONDICE00:48:24
102.89Lucie K.
ŽZ4000:48:42
103.228Kateřina Predná
ŽZ3000:48:52
104.116Eva Schwarzová
ŽZ60Držovice00:49:03
104.281Zuzana M.
ŽZ40Český Krumlov00:49:03
106.336Dana Richterová
ŽZ60+Prostě běž!00:49:13
107.199Jaroslava Petříková
ŽZ5000:49:19
108.526Zuzana Vyborna
ŽZ50Bo Hořinci00:50:38
109.406Eva Kliková
ŽZ60Šneci v běhu00:50:47
110.86Blanka Havlová
ŽZ50Krasavy00:50:54
111.151Veronika Zimmelová
ŽZ5000:51:28
112.250Markéta Caudrová
ŽZ50Napababy00:51:43
113.122Jana Chalásová
ŽZ40Ostrava00:51:45
114.433Marcela Wenigerová
ŽZ50Sama sobě si00:51:55
115.207Alžběta Kasalová
ŽZ4000:52:25
116.321Kristýna Jeřábková
ŽZ3000:52:46
117.371Jiřina Němcová
ŽZ50Raspenava00:52:59
118.474Marie Volrábová
ŽZ4000:53:11
119.338Marie M.
ŽZ4000:54:48
120.164Kristýna Smilková
ŽZ4000:54:58
120.277Milada Páclová
ŽZ50Prostě běž! 00:54:58
122.38Daniela Kubová
ŽZ5000:55:01
123.155Jitka Markova
ŽZ3000:55:03
123.327Simona Škutová
ŽZ3000:55:03
125.150Nikola Loudová
ŽZ40Prostě běž!00:55:16
126.10Lenka Tomanicová
ŽZ50Šneci v běhu00:55:42
127.104Michaela Zíková
ŽZ4000:55:44
128.224Mirka K.
ŽZ4000:55:56
129.549Zuzana Dvořáková
ŽZ40Plzeň00:56:00
130.479Jitka H.
ŽZ3000:56:13
131.258Ruzena Kubikova
ŽZ5000:56:30
132.377Jana Součková
ŽZ50Boskovice00:56:45
133.202Šárka Zajícová
ŽZ4000:56:56
134.163Veronika Totková
ŽZ4000:57:05
135.331Lenka Štrimpflová
ŽZ50Prostě běž- Zářivky 202100:57:10
136.103Dana Lukešová
ŽZ5000:58:09
137.219Jaroslava Hrncirikova H.
ŽZ5000:58:23
138.375Eva Sawická
ŽZ50Brno00:58:27
139.82Markéta Janatová
ŽZ50Prostě běž!00:58:58
140.126Adriana F.
ŽZ40Švábenice01:00:02
141.188Barbora Švecová
ŽZ50Schnellky01:00:08
142.106Vladislava Krejčová
ŽZ5001:01:33
143.109Iva S.
ŽZ60Zážitkáři01:03:00
144.304Kateřina R.
ŽZ3001:06:59
145.138Iva Novotná
ŽZ4001:12:08
146.171Radka Apollo
ŽZ40Radka a Apollo01:31:46
147.67Kateřina Dosoudilová
ŽZ50Litovel02:00:34
148.364Soňa T.
ŽZ3002:24:22
149.362Martina S.
ŽZ40Praha 4 - Chodov36:15:02
150.157Anonymní závodník
ŽZ4044:13:53
151.110Renata Procházková
ŽZ5045:17:59