Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.31Petr Mikulčík MM5032.19 km03:20:42
2.482Radomír OrkáčMM4022.00 km02:20:51
3.449Vladimír Vlček VlčekMM50Wolfman21.24 km01:59:33
4.140Daniela StarkováŽZ60Šneci v běhu20.00 km01:56:15
5.270Irena Richtrmocová RichtrmocováŽZ50Gladiators18.67 km02:03:29
6.259Lucie KrejčováŽZ40Sokolov16.22 km02:54:02
7.507Eva ProkešováŽZ5016.03 km02:34:02
7.615Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu16.03 km01:32:36
9.600Tomáš VrzalMM4015.82 km01:39:53
10.435Luboš JemelkaMM5015.76 km01:30:53
11.54Monika SedláčkováŽZ4015.15 km01:26:42
11.443Adam HoudekMM1315.15 km02:07:17
13.29Kateřina KrupíkováŽZ50Borůvkový sen15.00 km01:31:00
12.70Václav UrbanMM50Orel Studenec15.00 km01:21:43
12.437Daniel BiskupMM3015.00 km01:05:48
16.538Lenka K.ŽZ50chůzi zdar14.59 km02:22:03
17.195Vendy MrózkováŽZ4014.04 km01:15:18
18.30Daniela Č.ŽZ5013.23 km01:06:30
19.112Katka F.ŽZ40#GLADIATORRACETEAM13.04 km01:24:17
20.342Eva BělohoubkováŽZ50Železničáři12.41 km02:02:47
21.111Veronika Kratochvílová KratochvílováŽZ40Lemra Team12.16 km01:21:00
22.381Filip KopřivaMM1612.04 km01:17:06
23.343Milan HrubošMM60železničáři12.01 km01:58:01
24.263Vendula S.ŽZ4011.75 km01:42:35
25.580Karel MarhounMM5011.71 km01:06:15
26.268Petra V.ŽZ40Gladiators Kralupy11.51 km01:21:12
27.470Jan K.MM5011.42 km01:15:33
28.1Lucie BreburdováŽZ5011.27 km01:29:26
29.678Vojtěch MišákMM50MV mont11.23 km02:34:04
30.415Hanka HamplováŽZ60DDM Teplice11.22 km01:12:00
31.601Lukáš JeremiasMM40A1211.11 km00:59:52
32.41Petra VidenkováŽZ5011.08 km01:17:56
33.646Terka K.ŽZ4011.04 km01:36:58
34.401Lukáš BelantMM3011.01 km01:03:21
34.405Tomáš BelantMM3011.01 km01:03:21
34.407Michala BreznickaŽZ3011.01 km01:03:21
34.496Jitka BalounovaŽZ4011.01 km01:11:46
38.176Kateřina Kalivodová KalivodováŽZ3011.00 km02:19:57
35.177Antonín TrubákMM4011.00 km02:19:57
35.639Klára R.ŽZ5011.00 km02:09:00
41.604Jaroslav GorčíkMM4010.95 km00:59:51
42.251Eva KaňkovskáŽZ3010.60 km01:06:18
43.47Irena PišanováŽZ40Rozběháme Prahu10.48 km01:06:28
43.674Jarmila SvačinováŽZ50MV mont10.48 km02:09:12
45.620Georgi TichovMM40Bulhaři10.44 km00:51:42
46.336Jiří Vopat VopatMM5010.40 km00:58:19
47.133Lea BlažkováŽZ4010.28 km01:11:15
48.248Václav MatoušekMM60Rozběháme Mariánské Lázně10.26 km00:54:45
49.4Iveta RoxyŽZ30-10.25 km01:40:04
50.568Jakub TremmelMM30Olympia Spartan training KH10.15 km00:59:06
51.408Barbora GortovaŽZ13Klub sportovniho plavani Kladno10.14 km01:20:39
52.485Markéta HoráčkováŽZ3010.11 km00:54:55
53.284Jitka JežkováŽZ4010.10 km00:57:10
53.398Olin M.MM5010.10 km00:56:25
55.118Lenka Scholzová S.ŽZ5010.09 km02:40:34
54.388Lucie ŘezníčkováŽZ5010.09 km01:01:48
57.208Jana K.ŽZ5010.03 km01:00:52
55.320Klára JarošováŽZ40Z roviny na kopce10.03 km00:58:54
59.64Ondřej Krajíček MM4010.02 km01:00:03
56.104Miroslav KočovskýMM50TJ Sokol Senohraby10.02 km00:48:30
56.454Marcela ŠkareckáŽZ6010.02 km00:57:53
56.610Miloslava PtáčkováŽZ6010.02 km00:55:17
63.209Josef PeteraMM3010.01 km00:53:11
57.211Milan JarošMM4010.01 km00:50:44
57.285Kateřina P.ŽZ3010.01 km01:26:25
57.294Lucie BicanováŽZ50Rozběháme MB10.01 km01:12:31
57.539Stanislava TománkováŽZ60+Brno10.01 km01:02:27
57.555Petr MatějkaMM50SK Sparta Řevničov10.01 km00:57:34
57.675Zdeňka KohoutováŽZ16Klub sportovního plavání Kladno10.01 km01:17:01
70.202Marcela VeseláŽZ5010.00 km01:37:21
58.228Jana HusováŽZ5010.00 km01:10:45
58.272Marta K.ŽZ4010.00 km01:03:45
58.375Lucie GoliášováŽZ4010.00 km01:04:25
58.542Petr V.MM6010.00 km01:08:40
75.486Pavel HájekMM309.84 km00:58:24
76.214Zdeněk BöhmMM60+Praha 119.73 km01:03:24
77.390Aneta JiráčkováŽZ309.70 km01:17:48
78.440Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov9.59 km02:15:25
79.295Marcela RejlkovaŽZ509.55 km01:09:18
80.283Jiřina Nováková ŽZ509.53 km02:02:02
81.360Monika VokálováŽZ309.24 km00:53:55
82.63Milan ProcházkaMM409.08 km00:49:04
83.273Josef Nádvorník NádvorníkMM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou8.90 km01:00:28
84.487Pavel HerinkMM508.72 km01:08:09
85.366Roman DreslerMM40Luková8.70 km01:06:23
86.180Petr PavlůsekMM60Tatetanka8.68 km00:48:43
87.380Lenka KopřivováŽZ508.60 km01:07:22
87.22Anika + Delta GrabecŽZ40Canicross Zlín8.60 km02:18:51
89.448Miroslav Čada mlMM108.52 km01:18:01
90.658Denisa Štichová Š.ŽZ408.32 km01:03:19
91.424Eliška M.ŽZ208.28 km01:23:50
92.469Anna OliberiusŽZ40SDH Hadrava8.14 km00:50:00
93.108Jitka B.ŽZ408.00 km00:49:51
93.212Monika BinarovaŽZ408.00 km00:37:53
93.471Petr ZaplatílekMM50Amatéři8.00 km00:57:15
96.79Marie KovářováŽZ407.59 km00:45:00
97.338Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci7.58 km00:56:44
98.44Martina KafkováŽZ507.46 km01:00:14
98.472Svatopluk ČihákMM40Amatéři7.46 km00:50:56
100.572Jan PrägerMM40Präger team7.45 km00:51:56
101.566Petra PodskalskáŽZ507.20 km00:44:14
101.569Martina HajduškováŽZ507.20 km00:52:14
103.434Beáta MazurkováŽZ307.15 km00:55:36
104.383Radek Vrbata VrbataMM407.12 km00:42:07
104.394Marek JanošíkMM207.12 km00:44:10
106.9Michal VebrMM407.04 km00:41:53
107.74Markéta Galusová ŽZ507.02 km00:45:26
108.5Petr KopeckýMM407.01 km00:44:46
109.92Lenka BezchlebováŽZ407.00 km00:46:05
110.608Jana MorchováŽZ40Rozběháme Rakovníķ6.93 km01:07:33
111.409Terézia GortováŽZ16Klub sportovního plavání Kladno6.91 km00:43:31
112.73Martin HakalaMM13AK Bílina6.80 km00:55:05
113.71Eva S.ŽZ40Prostě běž! Zářivky 20196.79 km00:00:00
114.392Miroslava LalíkováŽZ406.78 km00:49:24
115.573Lucie KnotkováŽZ30Šneci v běhu 6.61 km00:38:12
116.149Eliška JelínkováŽZ13VTŽ Chomutov6.60 km00:48:56
117.312Jan ŤoupalíkMM406.54 km00:35:01
118.399Petra RicsovszkáŽZ506.46 km00:40:50
119.138Andrea N.ŽZ506.45 km00:46:54
120.204Vladimíra JuricováŽZ50Minecrafťáci6.44 km01:33:00
121.252Jitka H.ŽZ50Boruvky6.36 km00:38:13
122.322Michal ValentaMM40Z roviny na kopce6.16 km00:38:47
123.68Anonymní běžecŽZ406.12 km00:42:19
124.597Milena S.ŽZ506.05 km00:41:50
125.33Michaela NovotnáŽZ306.04 km00:50:40
125.457Tomáš ČujdíkMM406.04 km00:47:33
127.484Kateřina CrkováŽZ30Mišák z vinic6.01 km01:23:17
126.616Radek SteinocherMM50Penzion Hornička6.01 km00:34:03
129.81Lukáš BelayMM30Mišák z Vinic 20156.00 km01:22:31
127.142Markéta Wimmerová WimmerováŽZ50Rozběháme Česko6.00 km00:45:40
127.441Blanka VolmutovaŽZ40SDH HADRAVA6.00 km00:42:08
127.473Klára PeškováŽZ306.00 km00:43:05
127.483Květoslava CrkováŽZ50Mišák z vinic6.00 km01:23:01
127.532Miroslav B.MM506.00 km00:44:55
127.661Lucie Š.ŽZ30Rozběháme Ústí nad Labem 6.00 km00:37:00
136.529Martin Vodička MM505.98 km00:00:00
137.354Alena FrancováŽZ50ZŠ Františka Křižíka, Bechyně5.90 km00:37:34
137.355Martin ZelenkaMM50Klub Galvína Bechyně5.90 km00:37:34
137.526Alexandra Večlová ŽZ60+Báječné ženy v běhu5.90 km00:42:24
140.265Eliška Lizcová LizcováŽZ305.82 km00:35:29
138.393Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši5.82 km00:36:14
142.227Martina ZachováŽZ505.72 km01:17:46
139.549Michaela LegdanováŽZ305.72 km01:12:05
144.353Anonymní běžecŽZ305.65 km00:38:10
145.135Radka K.ŽZ305.62 km00:41:27
146.296Martina BlažejováŽZ40Rozběháme Roudnici5.61 km00:31:30
147.559Rostislav VašataMM60Cyklo Team Bezděkov5.59 km00:30:57
148.442Evelyn Aguirre-ArayaŽZ40evicelli5.52 km00:30:53
149.207Renata HeringováŽZ505.50 km00:29:47
149.667Lucie GotzmannováŽZ40Vidovický sprinter5.50 km00:29:25
151.127Martin Zlacký MM50Marťas5.48 km00:30:24
152.157Lukáš D.MM405.46 km00:34:03
153.13Oldřich PalasMM40SKC5.45 km00:37:39
154.690Ivo Gotzmann GotzmannMM50Vidovicky sprinter5.44 km00:29:39
155.522Karolína ChaloupkováŽZ405.39 km00:44:47
156.495Markéta NovotnáŽZ40Šneci v běhu5.36 km00:36:58
157.668Richard GotzmannMM7Vidovický sprinter5.32 km00:42:08
158.130Lukáš G.MM50Šneci v běhu5.25 km00:41:33
159.125Kateřina KrálováŽZ505.24 km00:33:47
160.84Martina Kubičková ŽZ50Fierna 5.23 km00:39:39
160.395Lucie WadenkováŽZ305.23 km00:30:50
162.132Jarmila PlacháŽZ40Prostě běž5.20 km33:11:00
161.258Zdeňka Horňáková HorňákováŽZ405.20 km00:48:57
164.426Iva Šostoková ŽZ505.16 km00:35:24
162.427Zuzana Kuzníková ŽZ305.16 km00:35:24
166.642David I.MM40MarkvartyRun5.14 km00:30:27
167.403Vítek HöferMM505.10 km00:29:28
167.446Alena BartáškováŽZ405.10 km00:36:23
169.328Monika HanouskováŽZ305.05 km00:35:01
170.463Roman KotlínMM50Lagunino5.04 km00:42:38
170.546Aneta P.ŽZ30SK Centrum bojových sportů ČB5.04 km00:31:21
170.644Iveta NečasováŽZ405.04 km00:44:49
173.185Michaela K.ŽZ405.03 km00:33:34
171.199Štěpán TuháčekMM13SKH Racing5.03 km00:34:45
171.530Petr OlyšarMM505.03 km00:27:14
171.548Pavlína Šepsová ŠepsováŽZ405.03 km00:34:54
177.82Michaela SuchomelováŽZ40Perštejn5.02 km00:54:39
172.94Lucie UhrováŽZ505.02 km00:38:08
172.223Leona PavcováŽZ40Prostě běž!5.02 km00:33:06
172.481Jiřina KraumanováŽZ505.02 km00:49:33
172.567Monika HložkováŽZ50Prostě běž5.02 km00:43:36
182.36Pavlína ČervenkováŽZ605.01 km00:37:54
173.55Pavel Pařízek PařízekMM30Workout Lomnice 5.01 km00:22:01
173.59Pavel PařízekMM30Workout Lomnice 5.01 km00:22:28
173.200Andrea K.ŽZ40Kangoo Litvínov5.01 km00:35:56
173.213Marta S.ŽZ40Rozběháme Prahu5.01 km00:40:07
173.402Eliška VeseláŽZ305.01 km00:29:27
173.525Michaela KopeckáŽZ40Adventní běhání5.01 km00:35:22
173.544Kamila BakotováŽZ50Prostě běž! Zářivky 20195.01 km00:36:10
173.648Kamila B.ŽZ30POPOběhy5.01 km00:31:11
173.649Michal B.MM30POPOběhy5.01 km00:30:07
192.11Sebastian Richtárech RichtárechMM30SKC5.00 km00:37:00
174.21Šárka Štruncová ŽZ50Rozběháme Plzeň5.00 km00:24:36
174.78Darina Š.ŽZ40Šmejkovi5.00 km00:40:05
174.134Minh Tuan N.MM305.00 km00:28:11
174.186Lucie M.ŽZ405.00 km00:31:01
174.250Veronika Váňová VáňováŽZ405.00 km00:38:36
174.255Michaela HÁNOVÁŽZ405.00 km00:40:38
174.275Alena KőrblerováŽZ405.00 km00:00:00
174.282Lucie PrůdkováŽZ305.00 km00:34:49
174.300Martina ŠalplachtováŽZ305.00 km00:32:13
174.306Veronika WonkeŽZ30Šneci v běhu 5.00 km00:38:09
174.361Eliška VondrákováŽZ505.00 km00:30:51
174.432Reny H.ŽZ505.00 km00:28:37
174.560Diana ZemanováŽZ50Dog ladies5.00 km00:31:01
174.618Petr Štábl Š.MM60VnV5.00 km00:22:14
174.645Zdeněk PanskýMM40Prostě běž!5.00 km00:33:21
208.302Tereza M.ŽZ30Kraslice4.85 km01:19:25
209.400Hannelore RicsovszkáŽZ134.82 km01:00:45
210.422Radka VohradníkováŽZ404.81 km00:54:38
211.505Kateřina SlachováŽZ304.79 km00:30:40
212.554Monika ZavřelováŽZ304.61 km00:41:58
213.240Tomáš KonečnýMM40Samíci4.51 km00:31:06
214.193Michal KulíčekMM50Fitko Hanky Kynychové4.34 km00:37:41
215.453Zuzana MarkočiováŽZ404.30 km00:41:21
216.500Petra VodičkováŽZ604.27 km00:27:54
217.561Radka M.ŽZ50Dark Forest4.19 km00:27:49
218.431František ObrazMM404.05 km00:28:41
219.77Peťulle AdamčíkovaŽZ404.01 km00:49:44
219.677Zdeňka KohoutováŽZ50Klub sportovního plavání Kladno - příznivci4.01 km00:32:30
221.425Zuzana VetrákováŽZ40 4.00 km00:28:12
220.460Ludmila MachováŽZ60+LuPe Osek4.00 km00:30:18
220.464Pavlína Trejbalová TrejbalováŽZ404.00 km00:28:42
220.632Michalka ŠotkovskáŽZ74.00 km01:06:00
225.541Jana M.ŽZ403.84 km00:26:38
226.52Vladimír MacháčekMM503.76 km00:30:55
227.48Tereza V.ŽZ403.51 km00:26:32
228.220Sylvie GerhátováŽZ10#gladiatorraceteam3.50 km00:24:25
229.528Martin ViktoraMM503.47 km00:48:52
230.128Blanka Kolářová KolářováŽZ403.41 km00:00:00
231.372Anonymní běžecŽZ103.40 km00:25:07
232.249Veronika L.ŽZ30Bee Ňuf3.33 km00:21:06
233.379Jana BoďováŽZ50mamky - lamky3.32 km00:23:20
234.14Alena PalasováŽZ403.23 km00:23:29
234.196Tereza TuháčkováŽZ20SKH Racing3.23 km00:21:33
236.622Petra NerudováŽZ50Prostě běž!3.20 km00:22:12
237.162Martina PečenáŽZ503.19 km00:48:31
237.163Veronika PečenáŽZ133.19 km00:48:31
239.341Ivana TomekovaŽZ603.14 km00:17:07
240.224Eva VrtalováŽZ303.09 km00:21:56
241.109Laďka F.ŽZ403.07 km00:38:54
242.69Anonymní běžecMM73.05 km00:52:37
243.397Miluška KasperováŽZ50Prostě běž3.03 km00:24:28
244.51Marie P.ŽZ50Prostě běž!3.02 km00:39:23
244.467Filip BulušekMM20Wild Snails3.02 km00:11:45
244.492Julie BuluškováŽZ13Wild Snails3.02 km00:15:27
244.494Monika V.ŽZ50Prostě běž!3.02 km00:21:01
248.88Roman WalterMM40Šneci v běhu3.01 km00:16:19
245.490kamil BulušekMM16Wild Snails3.01 km00:16:49
245.656Ivona MentlíkováŽZ503.01 km00:20:35
251.301Petr H.MM50Kraslice3.00 km00:00:00
246.356Radek FrancMM16ZŠ Františka Křižíka, Bechyně3.00 km00:23:33
246.357Lucie FrancováŽZ13ZŠ Františka Křižíka, Bechyně3.00 km00:23:33
246.461Tereza BochinováŽZ103.00 km00:52:00
246.543Petra AbíkováŽZ503.00 km00:19:57
256.581Kája MarhounMM102.82 km00:18:55
257.533Filip F.MM502.79 km00:23:53
258.290Markéta V.ŽZ302.74 km00:24:25
259.233Veronika BartesováŽZ30TJ Sokol Plaveč2.66 km00:15:38
260.456Jiří LapuníkMM302.62 km00:31:39
261.50Adéla Bartesová BartesováŽZ30TJ Sokol Plaveč2.58 km00:16:16
262.382Dominik KopřivaMM162.54 km00:18:50
262.451Nataša v.ŽZ302.54 km00:46:44
264.221Jakub VondrašMM13draci v akci2.33 km00:17:07
265.468Hana Š.ŽZ60+Chodím-běhám sama2.32 km00:32:08
266.42Hana KrejcovaŽZ402.27 km00:16:53
267.191Marie O.ŽZ602.26 km00:16:35
267.689Daniel GotzmannMM4Vidovicky sprinter2.26 km00:20:55
269.147Vendula Žáková ŽZ402.23 km00:18:51
270.35Aleš BeranMM50Plzeň2.21 km00:15:43
271.205Matyáš JuricaMM7Minecrafťáci2.18 km00:37:02
272.100Zuzana JirovskáŽZ402.17 km00:24:30
272.218Pavlína Vondrašová VondrašováŽZ50draci v akci2.17 km00:16:00
274.404Eliška JurkováŽZ40Nejsem žádné béčko2.12 km00:29:57
275.168Zuzana S.ŽZ162.09 km00:15:23
275.280Žaneta ChlubnováŽZ302.09 km00:21:52
277.257Martin HradeckýMM13VLK JL SVK2.07 km00:27:45
278.498Andrea BeňoŽZ402.06 km00:21:09
279.76Kateřina PopováŽZ20TOM KČT Kralupy2.05 km00:13:36
280.663Ondřej ZloskýMM50Hostín2.04 km00:09:12
281.238Tomáš BarycharMM40Samíci2.02 km00:14:03
281.349Pavlína KuhajdíkováŽZ202.02 km00:17:19
281.351Hana R.ŽZ502.02 km00:14:35
281.396Vilda KasperMM50Prostě běž2.02 km00:13:40
281.570Veronika Gibalová ŽZ40Stg Mělník 2.02 km00:16:10
286.303Josef FrydrýnMM50ČGK :-)2.01 km00:11:54
287.32Anna S.ŽZ60+Rychlá rota2.00 km00:25:25
287.256Denisa ČernáŽZ302.00 km00:14:08
287.477Dana HanzlíkováŽZ40Join the Dark Side Running Team2.00 km00:15:28
287.478Martin ŠubrtMM40Join the Dark Side Running Team2.00 km00:15:51
287.592Igor HodaňMM13Smradupánovy veverky2.00 km00:09:05
287.665Vlastimil RotterMM50Rottříci2.00 km00:08:43
293.38Kateřina SýkorováŽZ50Plzeň 1.70 km00:14:00
288.455Michaela KarlováŽZ301.70 km00:17:16
295.56Pavla MarkováŽZ40STG Tábor1.60 km00:20:35
289.216Veronika KučerováŽZ401.60 km01:31:41
289.217Michal KučeraMM41.60 km01:32:41
289.551Eliška KrippelováŽZ7Scoobyho běžci1.60 km00:05:25
299.378Lukáš BoďaMM13Fotbalisti Brawlisti1.51 km00:11:58
300.499Renata SlachováŽZ601.50 km00:13:13
301.34Marcela B.ŽZ501.37 km00:22:35
302.552Karolínka KrippelováŽZ4Scoobyho běžci1.35 km00:05:25
303.562Eliška HrachováŽZ301.19 km00:08:33
304.316Kateřina SkřenkováŽZ501.14 km00:08:07
304.413Uriáš Kalvas KosnovskýMM4GAXE team1.14 km00:20:08
306.651František ŠabataMM13Wikov Ski Skuhrov nad Bělou1.11 km00:06:29
307.314Anička NožinováŽZ101.09 km00:08:28
308.653Vanesska M.ŽZ10Dark forest1.06 km00:11:03
309.436Veronika JemelkováŽZ101.02 km00:06:16
310.122Ema ObornáŽZ10Frýdek-Místek1.01 km00:06:32
310.619Kateřina ŠvejdováŽZ10VINPR1.01 km00:05:49
310.627Ema HanzlíkováŽZ71.01 km00:09:07
310.664Šimon ZloskýMM10Hostín1.01 km00:05:16
314.102Lenka Dostálková ŽZ401.00 km00:10:31
311.253Markéta S.ŽZ301.00 km00:13:38
311.281Adela Pupáková ŽZ16SSk Vítkovice1.00 km00:05:39
311.609Alexandra DoušováŽZ41.00 km00:20:27
311.682Adam Z.MM10R&P&AM1.00 km00:09:30
311.684Matěj ZatloukalMM7R&P&AM1.00 km00:09:30
311.688Lenka BakešováŽZ501.00 km00:10:06