Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1045Jan Macho
MM40Running a Fitness Team Macho00:46:43
2.1953Martin Vojtek
MM5000:49:27
3.434Jana Barborová
ŽZ40Puzzlíci00:49:56
4.959Marek Hoško
MM40Šumperk00:50:26
5.493Jan Brchel
MM40Vrané nad Vltavou00:52:21
6.1707Martin Mejzr
MM4000:53:09
7.1724Martin Hoško
MM40Varnsdorf00:53:19
8.832Lenka Malíková
ŽZ4000:53:25
9.1348Jan Pazourek
MM50Slavia Pojišťovna sport team00:53:59
10.1406Marie Frantlová
ŽZ40FS Lučinka00:54:03
11.1390Elizaveta Watzlova
ŽZ4000:55:00
12.1791Eva M.
ŽZ3000:56:47
13.1046Kerstin Macho
ŽZ30Running a Fitness Team Macho00:56:50
13.1794Josef Bártek
MM50Nový Jičín - Žilina00:56:50
15.450Adam S.
MM3000:56:56
16.14Lenka Tržická
ŽZ4000:56:59
17.1419Martin Guráš
MM50JaGr tým00:57:01
18.8Lucie Kokošková
ŽZ5000:57:46
19.358Vojtěch Kačmařík
MM4000:57:47
20.822Herbert Seifert
MM3000:57:56
21.616Markéta Š.
ŽZ5000:58:09
22.819Milan G.
MM60Lišky z kyšky00:58:12
23.1100Petr Pospíšil
MM50Wagstadt Snails00:58:22
24.721Karel Marhoun
MM5000:58:33
25.1828Tomáš Vrzal
MM4000:58:37
26.253Ladislav Kročák
MM4000:58:47
27.1926Lukáš Zeman
MM50Dobronín00:58:50
28.1568Ludvík Stoulil
MM50Šneci v běhu00:58:51
29.1112Roman Kubát
MM50smsm00:58:56
30.1104Jana Křistková
ŽZ50Šneci v běhu00:59:06
31.1896Jaroslav Jirák
MM50Kytlice00:59:07
32.1103Milan Přikryl
MM50Šneci v běhu00:59:23
33.996Martin Řehák
MM5000:59:28
34.886Luboš Drbal
MM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou00:59:41
35.356Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:59:57
36.1959Vladislav Klouček
MM5001:00:01
37.92Tomáš Havlík
MM40Havlíci01:00:04
38.1753Andrea D.
ŽZ4001:00:19
39.1548Vit M.
MM6001:00:27
40.2003LADA Trnková
ŽZ5001:00:30
41.1685Lukáš Olšovský
MM40Rozběháme Plzeň01:00:31
42.748Míša K.
MM4001:00:35
43.787Robert Koubek
MM50Hosako01:00:36
44.788Eliška Kubánková
ŽZ4001:00:38
45.1202Tomáš Vaculka
MM50TLRR01:00:53
46.1350Martina Topičová
ŽZ5001:01:01
47.1475Jiří Jun
MM5001:01:10
48.912Jana J.
ŽZ2001:01:20
49.498Michal Steiner
MM50Run Magazine Team01:01:21
50.1935David Kesl
MM5001:01:42
51.510Pavla Ryšánková
ŽZ5001:01:52
52.292Olga Maturová
ŽZ40Jiskra RASPENAVA01:02:10
53.671Daniela Brandová
ŽZ4001:02:12
54.60Miroslav Červený
MM4001:02:14
55.1533Karolína Kukuĺová
ŽZ2001:02:31
56.320Jarda Myšák
MM40Mitas forever01:02:50
57.179Nikola Hriciková
ŽZ4001:03:09
58.321Lucka Herzigová
ŽZ40Mitas forever01:03:11
59.743Leona Vaňousová
ŽZ5001:03:32
60.1613Gabriela Pustkova
ŽZ4001:03:44
61.340Michal Snopek
MM50CPT Praha01:04:02
61.1552Petra Podskalská
ŽZ5001:04:02
63.1404Jakub Soušek
MM30Vietcong Havířov01:04:03
62.1456Anita Veselá
ŽZ60SDH Chloumek01:04:03
65.558Jana Gabrhelová
ŽZ4001:04:12
66.216Tomáš Korbel
MM4001:04:16
66.412Hana Růžková
ŽZ4001:04:16
68.1067Marie Szotková
ŽZ4001:04:24
69.1824Andrea P.
ŽZ4001:04:31
70.1391Ladislav Šamulka
MM50Šneci v běhu01:04:40
71.795Martin Šejvl
MM6001:04:49
72.252Romana Kročáková
ŽZ3001:05:16
73.1733Libor Václavík
MM50Sokol Třebětice01:05:18
74.772Ivča Kotěrová
ŽZ50Rozběháme Pardubice01:05:30
75.1366Zuzana Malíková
ŽZ2001:05:35
75.1854Lenka Petrová
ŽZ6001:05:35
77.110Petr Kuchynka
MM50Kladno01:06:01
78.1265Pavel Kašpar
MM5001:06:19
78.1269Tomáš Táborský
MM4001:06:19
80.1723Kristian Holek
MM4001:06:35
81.1954Karel Perzl
MM60Český Krumlov01:06:37
82.1485Miloš H.
MM6001:06:43
83.770Radim Kohoutek
MM40Bučovice01:06:47
84.960Jana Nechvílová
ŽZ5001:06:55
85.357Michal Ješeta
MM5001:07:26
86.1974Alena Gasidlova
ŽZ5001:07:30
87.751Jana Bročková
ŽZ60Huňavky01:07:42
88.828Eva J.
ŽZ5001:07:50
89.907Renáta Maděrová
ŽZ5001:08:00
89.1347Markéta Zmeškalová
ŽZ5001:08:00
91.1438Jiří Filistein
MM5001:08:01
92.278Jiří Nebeský
MM4001:08:03
93.1178Vaclav Burian
MM6001:08:12
94.668Romana Ječmenová
ŽZ5001:09:11
95.338Jan K.
MM5001:09:16
96.690Jitka Bláhová
ŽZ4001:09:18
97.1179Olga Čábelická
ŽZ5001:09:21
98.281Michal ŠIMERA
MM5001:09:23
99.140Petra Ricsovszká
ŽZ5001:09:27
100.1047Monika Přibyl
ŽZ50Running a Fitness Team Macho01:09:36
101.884Pavlína Doubková
ŽZ50NH01:09:46
102.565Božena Koutná
ŽZ60RUN magazine Team01:10:26
103.654Jan Bláha
MM50Stříbro01:10:27
104.346Jana Osztényi
ŽZ6001:10:31
105.1798Yveta Theile
ŽZ5001:11:00
106.937Martina S.
ŽZ5001:11:04
107.1634Petra C.
ŽZ6001:11:29
108.480Tereza D.
ŽZ3001:11:30
109.1574Helga Pašková
ŽZ4001:11:32
110.599Jindřich Lisý
MM5001:11:40
111.849Lydie Liskovcova
ŽZ5001:11:47
112.836Kateřina B.
ŽZ3001:12:00
113.872Jitka D.
ŽZ3001:12:20
114.814Petra Mejdrechová
ŽZ40Prostě běž!01:12:23
115.887Radka Johánková
ŽZ5001:12:34
115.1993Renata Barvíková
ŽZ50REBA01:12:34
117.1325Stanislav Měsíček
MM4001:12:52
118.470Jitka Pajtašová
ŽZ4001:13:02
119.274Veronika Dočkalová
ŽZ4001:13:11
120.1150Reni Viola
ŽZ40@viola.pise01:13:29
121.380Jirka Solovjev
MM50Wettel Läuferbund01:13:46
122.1241Žaneta Marešová
ŽZ40Hasiči Běleč01:13:48
123.202Jája Košťálová
ŽZ50Burák Family01:13:58
124.394Hana H.
ŽZ40Joskatel Team01:14:24
124.395Andrea H.
ŽZ50Joskatel Team01:14:24
126.1839Martina Hajdušková
ŽZ5001:14:35
127.295Jana Hrdinková
ŽZ4001:14:58
128.1511Lenka Štětková
ŽZ5001:15:02
129.244Lucie S.
ŽZ5001:15:09
130.1231Jana Bervidová
ŽZ4001:15:17
131.689Nikola Blahníková
ŽZ4001:15:18
132.601Renata H.
ŽZ5001:15:23
133.77Daniela K.
ŽZ5001:15:25
134.1183Pavla Zítková
ŽZ6001:16:11
135.691Darina Koudelová
ŽZ4001:16:21
136.1608Vít Jirásek
MM50Šneci v běhu01:16:54
137.223Ivana Procházková
ŽZ4001:16:55
138.1567Marketa Korintova
ŽZ5001:17:02
139.111Věra Volenová
ŽZ50Prostě běž!01:17:07
140.196Svatopluk Čihák
MM40Amatéři01:17:23
141.1278Petra Červená
ŽZ5001:17:56
141.1389Petr Kolovrátník
MM6001:17:56
143.979Zdenek Kraus
MM40Makový Koláč01:18:03
144.1326Jana Měsíčkova
ŽZ4001:18:06
145.1353Edita Válková
ŽZ4001:18:11
146.729Jana Havlíčková
ŽZ5001:18:30
147.314Gabriela Hronová
ŽZ5001:18:47
148.248Olga Gaidečková
ŽZ40Prostě běž01:20:01
149.593Zbyněk Gál
MM60SDH Tvrdonice 01:20:17
150.1371Jana Kočová
ŽZ50Prostě běž!01:20:44
151.1464Ladislava Sitařová
ŽZ50Prostě běž!01:21:23
152.195Petr Zaplatílek
MM50Amatéři01:21:43
153.1306Jirka Hrubeš
MM5001:22:36
154.557Miroslav Fassati
MM60+Sokol Josefov01:23:10
155.701David Raclavský
MM40Rozbehnito.cz01:23:22
156.1838Irena Seflova
ŽZ4001:23:40
157.943Jitka H.
ŽZ50Boruvka01:24:40
158.1489Tereza Š.
ŽZ4001:24:45
159.7Kateřina Krupíková
ŽZ50Borůvkový sen01:24:58
160.393Lucie Držiková
ŽZ5001:25:44
161.1196Monika Illéšová
ŽZ5001:26:04
162.155Ilona Vintrová
ŽZ3001:26:25
163.165Radka Kubíková
ŽZ50Prostě běž!01:26:44
164.326Kristýna Nováková
ŽZ3001:27:14
165.219Josef Horčička
MM60+hobík ze Štětí01:27:22
166.1016Kateřina Kolářová
ŽZ50Geny z Keni01:28:04
167.674Aneta Hesounová
ŽZ30Sisister01:29:59
168.675Petra Ruzicka
ŽZ50Chemnitz01:30:02
169.1349Soňa P.
ŽZ4001:32:48
170.1342Lucie Hejtmanová
ŽZ4001:34:07
171.817Veronika Totková
ŽZ4001:34:54
172.566Jolana Rybová (Rybka)
ŽZ5001:41:39
173.451Kateřina Roudná
ŽZ40Prostě běž!01:46:48
174.658Libuše Blahoutová
ŽZ50Klub ČHP01:48:05
175.25Jana Vokata
ŽZ50Nejky02:42:54