Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.948Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice01:08:26
2.1490Petr Cimprich
MM40Nordic walking Olomouc01:15:37
3.889Tomáš Vrzal
MM4001:21:36
4.649Alena Vomlelová
ŽZ5001:24:14
5.1681Adéla Sovová
ŽZ20Auzyba01:30:43
6.945Květa Fúsková
ŽZ50TOM Mikulášovice01:30:57
7.946Andrea Fúsková
ŽZ20TOM Mikulášovice01:34:13
8.1807Lubomír Kovář
MM60OZZY Brno01:36:51
9.575Martina S.
ŽZ3001:38:18
10.266Monika Švarcová
ŽZ6001:40:23
11.1758Tomáš Ryba
MM5001:41:57
12.1189Hana Koutná
ŽZ5001:42:43
13.754Kristina M.
ŽZ40Výzva 202101:44:03
14.697Petra Cihlářová
ŽZ5001:44:55
15.22Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná Ruda01:45:44
16.1769Eva Záleská
ŽZ50Skutečský kočky01:46:35
17.1425Kateřina J.
ŽZ3001:47:06
18.303Hana Doležalová
ŽZ40TFA Velké Němčice01:50:00
18.304Jan Doležal
MM40TFA Velké Němčice01:50:00
18.306Jakub Doležal
MM13TFA Velké Němčice01:50:00
18.307Milan Doležal
MM16TFA Velké Němčice01:50:00
18.371Aneta Vedrová
ŽZ16TFA Velké Němčice01:50:00
18.372Lucie Vedrová
ŽZ13TFA Velké Němčice01:50:00
24.445Jan D.
MM4001:50:22
25.148Lukáš C.
MM3001:52:09
26.1025Hana Komínková
ŽZ5001:52:58
27.316Marie Dolejší
ŽZ60+01:53:22
28.315Míra Dolejší
MM60+01:53:23
29.13Veronika P.
ŽZ4001:53:37
30.1026Iveta Landsmanová
ŽZ5001:54:16
31.1216Eva Šifaldová
ŽZ5001:56:01
32.1467Petra Bartošková
ŽZ5001:56:12
33.507Milena Čechová
ŽZ5001:57:25
34.198Patrik Ertl
MM4001:57:42
35.66Iva L.
ŽZ5001:57:52
36.799Jitka Hráchová
ŽZ6001:57:53
37.197Martina Ertlova
ŽZ4001:57:56
38.1812Martin Dítě
MM60Briard team01:58:08
39.59Štěpánka V.
ŽZ4001:58:22
40.367Ivana Tichá
ŽZ5001:58:23
41.502Lenka Komárková
ŽZ4001:58:31
42.336Dáša M.
ŽZ4001:58:46
43.1292Renata Matejkova
ŽZ50Strazistan01:58:49
44.667Tomáš Vodička
MM5001:58:50
45.780Dominika Milotová
ŽZ2001:58:58
46.551Silvie Sikorová Obidová
ŽZ50obidky01:59:16
47.1279Lucie K.
ŽZ4001:59:18
48.468Katka Jeřábková
ŽZ5001:59:33
49.619Jan H.
MM5001:59:52
50.1215Gabriela Hudáková
ŽZ5002:00:17
51.136Kateřina Vytešníková
ŽZ5002:00:31
52.1442Lucie Vonásková
ŽZ5002:01:04
53.1291Iva Novotná
ŽZ4002:01:25
54.1992Monika Venzhöferová
ŽZ40SibHus02:01:48
55.190Žaneta Nikam
ŽZ5002:01:50
56.1736Leona Vaňousová
ŽZ5002:02:13
57.1470Jiří Bartošek
MM5002:03:18
58.1605Leona Čevelíčková
ŽZ5002:03:28
59.1246Andrea C.
ŽZ5002:03:52
60.791Karel Švejda
MM50Kalorické tabulky02:04:01
61.1535Terka K.
ŽZ4002:04:34
62.1310Lenka Lauberová
ŽZ5002:05:21
63.900Petra Rabová
ŽZ4002:05:42
64.1499Markéta Kyselová
ŽZ40Kyslíci02:06:10
65.1808Dita K.
ŽZ60Prostě běž Stará Ves02:06:12
66.604Lucie Š.
ŽZ40Šneci v běhu02:06:34
67.1611Daniela Vránová
ŽZ4002:07:18
68.1492Hana S.
ŽZ50Kalorické tabulky02:07:53
69.1037Monika Pouznarová
ŽZ50Zářivky 202102:08:09
70.1778Kateřina Pavlásková
ŽZ50Holky na tripu02:08:14
71.1768Eli L.
ŽZ5002:09:37
72.1594Andrea S.
ŽZ4002:10:20
73.1284Hana Nováková
ŽZ4002:11:46
74.458Markéta Krivankova
ŽZ5002:11:55
75.1097Josef Holec
MM40Martinice v Krkonoších02:12:40
76.1423Eva VAŠINKOVÁ
ŽZ50SDH Středolesí02:13:09
76.1424Kateřina WITTKOVÁ
ŽZ50SDH Středolesí02:13:09
78.477Ála Ř.
ŽZ50Dino02:13:12
79.1285Jana Pilařová
ŽZ4002:13:28
80.1283Josef Novák
MM4002:13:55
81.1017Eva Kosařová
ŽZ50Skutečský kočky02:14:22
82.1359Lukáš Š.
MM40Prostě běž02:15:04
83.1346Monika Bartošíková
ŽZ3002:15:37
84.1339Pavlína K.
ŽZ40Prostě běž02:16:13
85.425Lucie Dubcová
ŽZ4002:18:31
86.79Brian Ječný
MM402:19:08
87.1517Petra Bernasová
ŽZ5002:21:44
88.467Kateřina Kalivodová
ŽZ3002:21:58
89.301Vítězslav Brumla Hájek
MM60Dolní Beřkovice02:22:12
90.1519Michal Bernas
MM5002:22:19
91.1900Renata S.
ŽZ5002:24:58
92.1123Michaela Hůjová
ŽZ50Kalorické tabulky02:25:33
93.679Eva Brunerová
ŽZ4002:27:35
94.509Kateřina Králová
ŽZ5002:28:30
95.1459Lenka K.
ŽZ30LemrA02:28:39
96.430Dita Rajdlová
ŽZ5002:28:45
97.1883Markéta R.
ŽZ3002:28:47
98.717Ivan Nenutil
MM60+02:30:09
99.687Tereza Dobrá
ŽZ4002:30:48
100.997Lenka Kotápková
ŽZ5002:38:52
101.1289Markéta Jarošová
ŽZ5002:39:05
102.1651Simona Rudišarová
ŽZ3002:39:16
103.1201Jana Hladíková
ŽZ3002:41:18
104.1985Šárka B.
ŽZ5002:41:32
105.703Andrea Říhová
ŽZ5002:41:37
106.1259Tereza Čermáková
ŽZ5002:42:00
107.1575Pavla S.
ŽZ5002:42:39
108.855Pavla K.
ŽZ4002:42:43
109.1948Jakub P.
MM4002:46:24
110.1412Vlaďka Kocíková
ŽZ6002:47:37
111.806Zuzana Pavlů
ŽZ4002:49:00
112.825Irena Kalasová
ŽZ5002:50:17
113.311Eva Lepičová
ŽZ4002:51:36
114.1967Lenka Chrtková
ŽZ3002:52:31
115.1799Martina Skurková
ŽZ5002:52:42
116.1947Michaela H.
ŽZ4002:53:57
117.758Zuzka T.
ŽZ5002:55:29
118.1735Lenka M.
ŽZ5002:57:55
119.1848Jana Karásková
ŽZ4002:59:15
120.116Vlastimil Krpeš
MM60Frog03:01:31
121.31Anonymní závodník
ŽZ4003:04:04
122.1966Ivana Pabiánová
ŽZ60+Důstojnost03:05:05
123.1843Gabina Větrovcová
ŽZ5003:06:20
123.1850Míra Větrovec
MM1603:06:20
123.1851Maruška Větrovcová
ŽZ1303:06:20
123.1852Miroslav Větrovec
MM5003:06:20
127.392Jiřina Nováková
ŽZ5003:11:25
128.1827Věra F.
ŽZ50Běhny z Pětipsů03:13:47
129.582David Skála
MM30FiaSka03:16:33
130.579Patrik Pospíšil
MM30Dark Side Workout03:28:17
131.1551Daniela Roušalová
ŽZ6003:29:25
131.1787Kristýna Junková
ŽZ40Stinga team03:29:25
133.798Barča Šimůnková
ŽZ5003:32:14
134.852Tomáš Habr
MM40BC Hi-tech Olomouc03:35:05
135.1029Markéta Velínská
ŽZ1303:37:56
136.695Petr T.
MM50Ještěrky03:40:21
136.696Dana T.
ŽZ40Ještěrky03:40:21
138.418Roman Janas
MM5003:54:28
139.1028Monika Velínská
ŽZ4004:04:24