Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1904Darek Buchálek
MM40IG: dario.runner00:06:50
2.598Ondřej Fúsek
MM16TOM Mikulášovice00:06:52
3.1583Tomáš Vrzal
MM4000:08:00
4.1668Tomáš Fúsek
MM60TOM Mikulášovice00:08:18
5.755Tomáš Matěják
MM4000:08:28
6.1526Vojtěch Mančál
MM13AK ISCAREX Česká Třebová00:08:33
7.526Miloš Hruška
MM60MHUL00:08:40
8.1845Jan M.
MM50Jestřebické ještěrky00:08:51
9.168Marek B.
MM5000:09:16
10.1686Milan Nevěčný
MM50Brno-Lesná00:09:31
10.1975Jaroslava Pokorová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:09:31
12.1268Michal Norek
MM2000:09:32
13.139Soňa H.
ŽZ5000:09:34
14.803Michaela Cvejnová
ŽZ3000:10:01
15.1908Ondřej Zloský
MM50Hostín00:10:04
15.1909Šimon Zloský
MM13Hostín00:10:04
17.1414Miriam Musilová
ŽZ50Prostě běž!00:10:22
18.1399Eva Kilb
ŽZ5000:10:29
19.1267Adriana Kenderová
ŽZ2000:10:32
20.1434Dominik Szotek
MM1600:10:33
21.1355Lucie Bezdíčková
ŽZ5000:10:40
22.1329Lenka Tronečková
ŽZ5000:10:45
23.272Veronika Š.
ŽZ3000:10:49
24.1435Martin Szotek
MM5000:10:54
25.778Petr Vávra
MM5000:10:55
26.354Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:11:09
27.1844Dana L.
ŽZ50Jestřebické ještěrky00:11:14
28.442Jana Kusbachová
ŽZ3000:11:19
29.1472Martina Dohnalová
ŽZ40Lenoši00:11:20
30.779Denisa Musilová
ŽZ40Catwoman00:11:24
30.808Barbora Š.
ŽZ3000:11:24
32.1369Lenka Fehérová
ŽZ5000:11:25
33.1882Blanka Němcová
ŽZ4000:11:29
34.1270Martina Mílová
ŽZ5000:11:31
35.707Tereza Matoušová
ŽZ3000:11:35
36.483Regina Köhlerová
ŽZ50Catwoman00:11:41
37.1982Martin Heinz
MM4000:11:42
38.1126Ilona N.
ŽZ50Zářivky 201900:11:44
39.1936Radovan Sadílek
MM50ZPA Bike Team00:11:56
40.1203Pavla Rejzková
ŽZ4000:12:00
41.58Jitka Pěkná
ŽZ5000:12:05
42.640Petra V.
ŽZ2000:12:07
43.1776Jiří Běl
MM50Hostín00:12:10
44.698František Šabata
MM13Wikov Ski Skuhrov nad Bělou00:12:14
45.115Jana S.
ŽZ40Litoměřice00:12:20
46.351Robert Vacek
MM1300:12:22
47.1739Jitka Balková
ŽZ4000:12:25
48.279Michaela Štěrbová
ŽZ3000:12:26
48.1220Zdeněk Kaška
MM60SK Kyšperk00:12:26
50.1585Daniela Eva R.
ŽZ2000:12:28
51.1166Martina Brelková
ŽZ3000:12:34
51.1847Lucie Vítková
ŽZ3000:12:34
53.1318Monika Bachanová
ŽZ4000:12:38
54.1429Tereza Hořejšová
ŽZ3000:12:39
54.1658Pavla K.
ŽZ50Holky do nepohody00:12:39
54.1659Nikol K.
ŽZ20Holky do nepohody00:12:39
54.1660Jana K.
ŽZ13Holky do nepohody00:12:39
54.1661Kateřina K.
ŽZ13Holky do nepohody00:12:39
59.489Roman Bernát
MM60Šneci v běhu00:12:41
55.972Tereza Š.
ŽZ30Rozběháme Roudnici nad Labem00:12:41
61.1673Alena P.
ŽZ50Kangoo Litvínov00:12:42
62.1899Lucie Knotková
ŽZ40Žer slimáky ????00:12:44
63.777Lucie Novotná
ŽZ3000:12:48
63.962Jakub T.
MM3000:12:48
63.1983Tereza Prachařová
ŽZ3000:12:48
66.350David Vacek
MM5000:12:55
67.1687Aneta Lajtkepova
ŽZ5000:12:58
68.677Anna Prášková
ŽZ1300:13:00
69.1041Jakub Komorous
MM3000:13:01
70.1370Tereza Malíková
ŽZ2000:13:05
71.773Lucie Hurtíková
ŽZ30Rodinná čtyřka00:13:09
72.1401Alexandr Kuchař
MM6000:13:10
73.1891Petra Pazderková
ŽZ4000:13:14
74.1802Alena K.
ŽZ5000:13:16
75.1098Martin Lain
MM5000:13:21
76.1809Jakub Vanot
MM3000:13:22
77.512Jana Klímová
ŽZ6000:13:24
78.629Marcela Bednářová
ŽZ5000:13:25
79.577Sabina Talacková
ŽZ30Lazy Unicorns00:13:26
80.627Eliska Vondrakova
ŽZ5000:13:27
80.845Natalie Radivojevićová
ŽZ3000:13:27
82.124JITKA ŠMÍDOVÁ
ŽZ50PROSTĚ BĚŽ!00:13:30
81.966Hana Havelková
ŽZ6000:13:30
84.466Martina Bartíková
ŽZ3000:13:31
85.685Jana Holčáková
ŽZ5000:13:36
86.1172Lenka Vinšová
ŽZ5000:13:38
87.1804Veronika Rysková
ŽZ13Rozběháme Strakonice00:13:39
88.782Vlasta Čuprová
ŽZ4000:13:40
89.1040Eva J.
ŽZ50Milovické běhny00:13:43
90.1859Andrea Velátová
ŽZ3000:13:44
91.486Martina N.
ŽZ4000:13:48
92.1510Eva Janoušková
ŽZ3000:13:51
93.164Míša Zíková
ŽZ40Zíkáči00:13:56
94.983Veronika Vlková
ŽZ3000:13:57
95.360Karina Kačmaříková
ŽZ4000:14:00
96.1834Andrea Nejedlá
ŽZ3000:14:01
97.102Adéla Jehličková
ŽZ30AREA 11400:14:02
97.1167Kateřina Bálintová
ŽZ4000:14:02
99.1584Eva R.
ŽZ5000:14:06
100.761Adéla H.
ŽZ3000:14:08
100.981Kateřina Tyrová
ŽZ4000:14:08
102.1109Zdeňka V.
ŽZ5000:14:10
101.1169Veronika Didkova
ŽZ3000:14:10
101.1771Jan Pokorný
MM10Popcorni00:14:10
105.1380Kristýna S.
ŽZ3000:14:13
106.1946Nikola Kobrlová
ŽZ4000:14:14
107.767Květa Pršalová
ŽZ60+Štětí00:14:16
108.1746Hana Šimůnková
ŽZ6000:14:19
109.1590Kamila Slavíková
ŽZ40Kaki team Měcholupy00:14:21
110.1243Andrea C.
ŽZ50Zářivky 201900:14:22
111.53Kateřina Macková
ŽZ4000:14:29
111.1792Lucie Boučková
ŽZ4000:14:29
113.1186Lada Holoubková
ŽZ10Lada00:14:31
114.1977Lenka Vráželová
ŽZ4000:14:33
115.421Jiřina KUBINCOVÁ
ŽZ50Prostě běž!00:14:34
116.530Barbora S.
ŽZ1300:14:37
117.469Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:14:43
118.1841Anonymní závodník
ŽZ5000:14:44
119.871Pavlína Šrámková
ŽZ4000:14:48
120.328Petra Hamtilová
ŽZ50Hezky pěšky00:14:53
121.1887Irena Ř.
ŽZ50Prostě běž!00:14:56
122.988Petra K.
ŽZ3000:14:57
123.1495Kateřina Ž.
ŽZ4000:14:59
124.1080Monika Š.
ŽZ4000:15:04
125.714Hana L.
ŽZ4000:15:06
126.427Lenka M.
ŽZ5000:15:09
126.722Kája Marhoun
MM1000:15:09
126.1121Pavlína P.
ŽZ4000:15:09
129.347Petra S.
ŽZ40Prostě běž!00:15:13
130.639Kamila N.
ŽZ50Brno-Lesná00:15:18
130.682Bára R.
ŽZ5000:15:18
132.80Kristýna K.
ŽZ5000:15:20
131.1879Lucie Sobotková
ŽZ5000:15:20
131.1889Anonymní závodník
MM1300:15:20
131.1951Kristina H.
ŽZ4000:15:20
136.820Kamila L.
ŽZ30Šneci v běhu00:15:22
137.191Michaela Krákorová
ŽZ3000:15:26
138.1894Petra Z.
ŽZ50RD8+100:15:27
139.913Pavel Herink
MM5000:15:28
139.1420Andrea Laušová
ŽZ30Šneci v běhu00:15:28
141.1197Olga N.
ŽZ50Bellis00:15:29
142.830Šárka Hradilová
ŽZ50Báječné ženy v běhu00:15:33
143.72Michaela K.
ŽZ3000:15:37
144.1677Jakub Vrána
MM1300:15:38
144.1680Jakub Vrána
MM1300:15:38
146.919Lukáš Rigó
MM3000:15:41
147.916Kateřina Tesařová
ŽZ3000:15:43
148.1271Martin Macko
MM5000:15:44
149.918Lucie Prefetová
ŽZ3000:15:46
149.1694Andrea Ledecká
ŽZ5000:15:46
151.285Vendula Malchárková
ŽZ3000:15:49
152.930Dana Kubíčková
ŽZ5000:15:50
152.1221Daniela K.
ŽZ4000:15:50
154.1719Nikola Najsrová
ŽZ3000:15:54
155.911Tomáš Herink
MM1000:15:57
156.410Michaela Kopecká
ŽZ40Adventní běhání00:15:58
156.1750Simona Škutová
ŽZ3000:15:58
158.1049Miluška Š.
ŽZ5000:15:59
157.1381Lenka Kloučková
ŽZ4000:15:59
160.1393Markéta Růžičková
ŽZ50Ruzma00:16:02
161.404Michal Medek
MM60SPPPPK00:16:06
161.465Martina F.
ŽZ40Prostě běž!00:16:06
163.834Jan B.
MM5000:16:07
164.720Kateřina Potůčková
ŽZ4000:16:10
165.753Eliška Kovačovičová
ŽZ1300:16:13
166.1193Tereza H.
ŽZ4000:16:17
167.841Ladislava S.
ŽZ5000:16:19
168.578Helča Bílá
ŽZ40Prostě běž00:16:26
169.420Mirka Solichová
ŽZ60Run magazine Team00:16:27
170.637Oldřiška Růžičková
ŽZ4000:16:29
171.647Lucie H.
ŽZ5000:16:38
172.1290Kristýna Eis
ŽZ4000:16:49
173.233Silvie K.
ŽZ3000:16:50
173.1079Veronika J.
ŽZ4000:16:50
175.1085Jana Hájková
ŽZ5000:16:54
176.157Adam Devátý
MM1300:16:59
177.553Pavlina Tomešová
ŽZ6000:17:00
178.524Lenka J.
ŽZ5000:17:03
179.1501Klára Šmejkalová
ŽZ4000:17:04
180.1520Kamila Záděrová
ŽZ5000:17:07
181.398Hana Krejčová
ŽZ40Proste bez00:17:11
181.950Michaela Václavikova
ŽZ5000:17:11
181.1938Pavlína Mikulenková
ŽZ4000:17:11
184.796Sandra L.
ŽZ40Jen ty a já00:17:14
185.1710Markéta Martinčeková
ŽZ5000:17:15
186.1372Radka Schuldová
ŽZ3000:17:16
186.1886Šárka Jandová
ŽZ3000:17:16
188.1862Ani G.
ŽZ60+00:17:19
189.684Dáša H.
ŽZ3000:17:25
189.752Nataša Kovačovičová
ŽZ5000:17:25
189.1559ROMAN Štěpnička
MM4000:17:25
189.1803Eva F.
ŽZ5000:17:25
193.1633Jana Tesařová
ŽZ4000:17:28
194.1880Lenka Klustová
ŽZ4000:17:36
195.1670Zuzana Kuklová
ŽZ40Jablonecké Mattonky00:17:40
196.280Jitka Turčínová
ŽZ60Báječné ženy v běhu00:17:42
197.938Martina D
ŽZ5000:17:45
198.985Dita Zemanová
ŽZ4000:17:49
199.602Anita Sobotková
ŽZ5000:17:50
200.869Martina Holubová
ŽZ4000:17:52
201.1073Denisa Králová
ŽZ3000:18:03
202.842Dominika Chudadová
ŽZ40Prostě běž00:18:04
203.71Lucie Kovaříková
ŽZ50Prostě běž!00:18:09
204.1032Anet B.
ŽZ4000:18:12
205.1930Bohumila Bencsová
ŽZ50Pomáháme pohybem00:18:15
206.765Jindřiška Krejčová
ŽZ6000:18:21
207.914Veronika O.
ŽZ4000:18:26
207.1019Kateřina Z.
ŽZ3000:18:26
209.630Iva K.
ŽZ4000:18:27
210.176Jana Novotná
ŽZ60RE-WELL Kokořín00:18:29
210.1508Marie T.
ŽZ3000:18:29
212.1617Lenka B.
ŽZ5000:18:34
213.459Pavla Veverkova
ŽZ4000:18:37
214.217Zdeněk J.
MM2000:18:51
215.1093Žaneta Franzová
ŽZ4000:18:52
216.1249Eva Kotková
ŽZ60+Báječné ženy v běhu00:18:54
217.1092Anežka Hrubá
ŽZ1300:18:56
218.716Janí O.
ŽZ6000:18:59
219.1849Ludmila Stejskalová
ŽZ6000:19:13
220.1473Marcela Barreto
ŽZ50Lenoši00:19:21
221.923Adéla Šťastná
ŽZ2000:19:27
222.786Marie Plesslová
ŽZ6000:19:30
222.1084Anonymní závodník
ŽZ4000:19:30
224.1143Naďa Klewar Slavíková
ŽZ60+00:19:43
225.1336Markéta Větrovcová
ŽZ3000:19:57
226.130Aneta Vojtěchová
ŽZ10Lišky00:19:59
227.648Zdenek Botek
MM50SK Betyna Kamenický Šenov00:20:01
228.646Jana Laštovičková
ŽZ5000:20:07
229.273Jakub J.
MM40BKČS00:20:19
230.129Markéta Jonešová
ŽZ30Lišky00:20:24
231.859Marie Němcová
ŽZ30Kameni00:20:29
232.928Hanka S.
ŽZ4000:20:31
233.397Markéta Smudková
ŽZ60Raketa00:20:32
234.771Martina Kohoutková
ŽZ40Bučovice00:20:33
235.406Petra Plešková
ŽZ40Rozběháme Rakovník00:20:56
236.827Kateřina Tomačková
ŽZ4000:21:02
237.388Kateřina Kokošková
ŽZ5000:21:40
238.131Ondřej Vojtěch
MM10Lišky00:21:48
239.562Adéla Salichová
ŽZ3000:21:50
240.1035Michaela Kosaková
ŽZ30Český maratónský klub00:22:05
241.800Petra Trojáčková
ŽZ40Prostě běž - Zářivky 202100:22:32
242.1250Jaroslava Š.
ŽZ60Šneci v běhu00:22:35
243.532Jana Plesslová
ŽZ3000:22:40
244.1913Anonymní závodník
ŽZ4000:22:41
245.1052Monika H.
ŽZ4000:23:17
246.391Iva Janoušková
ŽZ4000:23:45
247.1421Renata Slachová
ŽZ60+00:23:59
248.389Tereza Kredbová
ŽZ3000:24:03
249.1251Petr Bartoš
MM5000:24:08
250.618Anna S.
ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ00:24:14
251.1161Radka Řeháčková
ŽZ40Apollo&Raadunnkaa00:24:28
252.1759Lenka Hartmanová
ŽZ6000:24:53
253.1162Marta K.
ŽZ4000:25:11
254.424Vladimíra Podráská
ŽZ5000:25:12
255.642Simona Sýkorová
ŽZ3000:26:11
255.1275Roman Štefek
MM4000:26:11
257.750Nikola V.
ŽZ3000:26:50
258.523Klára Vašátková
ŽZ40Prťka tým00:27:05
259.1224Daniela Mahďáková
ŽZ3000:27:06
260.863Eliška Němcová
ŽZ20Kameni00:27:31
261.1579Hana T.
ŽZ4000:27:52
262.860Eva Němcová
ŽZ60Kameni00:27:57
263.861Vratislav Němec
MM60Kameni00:28:02
264.118Monika B.
ŽZ50Kalorické tabulky00:28:24
265.1941Simona Šimáková
ŽZ4000:28:40
265.1942Pavel Šimák
MM1000:28:40
267.539Vendula Žáková
ŽZ4000:29:24
268.862Terezie Němcová
ŽZ30Kameni00:29:31
268.1980Hana Š.
ŽZ60+00:29:31
270.327Petra H.
ŽZ50Hezky pěšky00:29:33
271.986Alena Č.
ŽZ5000:31:21
272.343Aneta Hofmanová
ŽZ3000:31:42
273.1190Míla M.
ŽZ5000:32:48
274.2Soňa T.
ŽZ3000:33:03
275.505Michaela Langerová
ŽZ4000:34:50
276.749Zuzana Kročilová
ŽZ5000:42:28
277.322Květoslava Prokopiusová
ŽZ60+00:53:26
278.1782Lucie S.
ŽZ3011:18:12