Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z běžeckého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, včetně snadnějšího přihlášení.

 Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

 

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubVzdálenostČasDiplom
1.146Irena Rubešová
ŽZ50Adventní běhání25.33 km02:42:04
2.234Zdeňka Gernešová
ŽZ50KČT Třebíč23.00 km05:05:24
3.846Vojtěch Borkovec
MM6021.57 km02:26:01
4.517Barbora K.
ŽZ40SARS Kroměříž 21.21 km02:03:11
5.182Lukáš Slezák
MM4021.11 km01:39:48
6.860Eva VAŠINKOVÁ
ŽZ50SDH Středolesí17.10 km03:31:00
6.861Kateřina WITTKOVÁ
ŽZ50SDH Středolesí17.10 km03:31:00
8.225Petr Hora
MM50Plzeň15.38 km01:30:00
9.331Lenka Václavíková
ŽZ5015.03 km01:26:01
10.144Tomáš Lesňák
MM40Klub sportovního plavání Kladno15.01 km01:13:05
11.451Kateřina Melecká
ŽZ40Babylonbike Litultovice15.00 km01:24:14
11.910Kristýna Zahálková
ŽZ4015.00 km01:16:00
13.458Václav Erben
MM60Karlovy Vary 14.00 km01:37:21
14.528Petra Zonková Z.
ŽZ4013.01 km01:26:16
15.903Mateusz Komsta
MM3011.01 km01:04:09
16.871Dita Tichá
ŽZ30Skuteč10.51 km01:04:35
17.541Petra Sedláčková Miláčková
ŽZ30Hlubočky 310.25 km01:06:13
18.442Radka Vaňurová
ŽZ40KČT Kralupy10.23 km01:09:39
19.873Lukáš Úlom
MM30Chrudim10.19 km00:59:52
20.66Miroslav Gottvald
MM6010.16 km01:09:31
21.729Monika Jančová
ŽZ50Jančata10.13 km02:07:36
21.731Jakub Janča
MM13Jančata10.13 km02:07:36
21.734Lukáš Janča
MM13Jančata10.13 km02:07:36
24.914David Grym
MM30Union Strašnice10.09 km00:47:11
25.171Zuzana Nevřelová
ŽZ5010.05 km00:57:30
26.364Klara Habrova
ŽZ5010.01 km00:59:53
26.373Lukáš Brada
MM50Skaštice10.01 km00:44:39
26.781Alena Zítová
ŽZ60MM Team10.01 km00:56:25
29.231Magdaléna Václavíková
ŽZ60Karviná - Mizerov10.00 km01:38:45
27.675Anna Henzlová
ŽZ3010.00 km01:09:05
27.718Blanka Slapakova
ŽZ50Krušnohorský výšvih10.00 km01:04:06
27.804Lucie Ludlová
ŽZ30České Budějovice 310.00 km00:52:49
27.896Michaela M.
ŽZ4010.00 km02:04:26
34.41Jana T.
ŽZ509.71 km02:43:14
35.649David Vondál
MM50Masáže David9.46 km00:46:43
36.134Tereza Škáchová Škáchová
ŽZ509.33 km00:57:29
37.852Anonymní závodník
ŽZ60+9.02 km00:44:53
38.292Petra Železná
ŽZ40Děčín9.01 km01:37:39
38.885Petra Pazderková
ŽZ409.01 km00:58:40
40.894Martin Hradečný
MM50Kešáci9.00 km00:44:15
41.851Dominika Velebová
ŽZ40Oborské Běhny8.94 km02:01:10
42.921Tereza Kašpárková
ŽZ40Torchwood8.85 km00:49:55
43.641Jarka B.
ŽZ40Running Lions8.82 km02:10:28
44.760Veronika Morávková
ŽZ40Pardubice8.70 km02:08:18
45.65Josef Halíř
MM60Brumovice na Moravě8.56 km00:50:47
45.78Miluška Pavlasová
ŽZ50Rájov8.56 km00:52:53
47.741Alice Bělíčková
ŽZ30Sokolov8.50 km00:53:44
48.790Lucie Janečková
ŽZ408.48 km00:50:02
49.461Jarmila V.
ŽZ408.39 km02:00:35
50.424Renata Dundrová
ŽZ608.29 km00:55:58
51.319Renata Procházková
ŽZ508.25 km00:57:08
52.221Vendula S.
ŽZ408.10 km01:06:40
53.73Ivana Sojková
ŽZ508.00 km00:46:27
54.210Jarmila Petrová
ŽZ607.79 km01:43:40
55.837Miloš H.
MM507.57 km00:39:33
56.99Petra Šmídová
ŽZ307.54 km00:49:45
57.746Jarmila Kubišová
ŽZ607.47 km00:55:09
58.277Petra H.
ŽZ40Pro radost :)7.29 km00:47:09
59.43Jiří Nebeský
MM407.21 km00:44:10
60.809Natálie Richterová
ŽZ307.15 km00:43:09
61.655Jarmila H.
ŽZ50HerbsticiRun7.07 km00:38:48
62.343Barbora Vacová
ŽZ307.04 km00:44:30
62.488Radek Tesař
MM40Praha7.04 km00:42:25
64.595Petr Kadleček
MM307.03 km00:39:04
65.455Tomáš Klouda
MM40Bosch Diesel Jihlava6.87 km00:33:13
66.40Eva Vondráčková
ŽZ506.68 km00:43:19
67.194Martina Kučerová
ŽZ506.55 km00:53:40
68.27Kristýna K.
ŽZ306.51 km00:42:30
69.377Martin Neuman
MM406.50 km00:40:38
70.557Gabriela S.
ŽZ506.44 km00:53:19
71.696Milan Žalek
MM30Stařeč6.35 km00:33:06
72.757Simona Lánská
ŽZ306.29 km01:11:21
73.850Kuba Koplík
MM40Oborské Běhny6.26 km00:43:17
74.531Martina Bartíková
ŽZ306.24 km00:41:24
75.951Jana Pustková
ŽZ606.20 km01:16:00
76.291Veronika B.
ŽZ406.17 km00:40:59
77.904Julie R.
ŽZ50BKCS6.10 km00:41:11
78.682Lucie P.
ŽZ406.05 km00:56:22
79.749Martin Sládek
MM50od Majavelu6.00 km01:17:31
80.743Martina P.
ŽZ405.90 km01:05:03
81.358Miroslava Kameníková
ŽZ50Trutnov5.80 km00:43:48
82.875Adriána Krnáčová
ŽZ405.75 km00:34:41
83.726Jana Nedomová
ŽZ405.72 km00:41:00
84.23Klára Gaidarusová G.
ŽZ405.70 km00:39:27
85.147Katka Vysloužilová
ŽZ60RMT5.67 km00:35:06
86.51Libuše Přibylová
ŽZ305.61 km00:35:44
87.826Lenka Boušková
ŽZ405.59 km01:53:39
88.578Vladislava Ježková
ŽZ405.52 km00:44:00
88.832Leona Spálenková
ŽZ50Bears5.52 km01:21:15
90.509Denisa Kotková
ŽZ405.48 km01:32:01
91.409Iveta K.
ŽZ305.39 km00:36:17
92.301Ivana Gregušová
ŽZ30Jsem běhna5.27 km00:28:58
93.240Roman Lacko
MM505.25 km00:27:15
94.739Marcela Cézová
ŽZ505.24 km00:35:36
95.155Michal K.
MM405.20 km00:25:33
95.169Jan Müller
MM13Kadaň5.20 km01:24:42
97.426Petr Mizera
MM405.19 km00:28:02
98.733Denisa Koďousková
ŽZ305.13 km00:36:18
99.776Kristýna K.
ŽZ305.11 km00:34:14
100.772Tomáš Mrhálek
MM305.04 km00:28:38
101.92Ella Dvořák
ŽZ40Šneci v běhu5.03 km00:36:26
101.622Karel Švejda
MM50Jivina U Mnichova Hradiště5.03 km00:44:21
101.823Pavla Jemelkova
ŽZ40Přerov5.03 km00:43:23
104.1Barbora Kučerová
ŽZ505.02 km00:35:06
102.297Alžběta Š.
ŽZ50Příbor5.02 km00:40:11
102.298Boris Š.
MM50Příbor5.02 km00:40:11
102.716Dalibor Buček
MM40Horní Datyně5.02 km00:29:02
102.922Lenka Kohoutová
ŽZ505.02 km00:35:26
109.188Denisa Škarica
ŽZ30Dobříš5.01 km00:26:41
103.196Henrieta B.
ŽZ505.01 km00:33:50
103.242Vladimír Kalivoda
MM505.01 km00:32:05
103.508Petr Rojan
MM60Petřvald na pohodu5.01 km00:22:41
103.594Jan Hejtmánek
MM305.01 km00:34:20
103.606Tomáš Brabenec
MM40Jihlava5.01 km00:25:14
103.624Zuzana Turaiová
ŽZ305.01 km00:30:40
103.698Veronika Mitáčková
ŽZ405.01 km00:32:52
103.727Dana Gábová
ŽZ605.01 km00:37:09
103.732Sabina Šimečková
ŽZ305.01 km00:36:01
103.844Pavel Hanuš
MM40Syrovice5.01 km00:34:22
103.847Alena Panchártková
ŽZ505.01 km00:27:22
121.310Michal Jelínek
MM30SDH Nevcehle5.00 km00:30:49
104.632Ondřej Chaloupek
MM16Atletika TJ Lanškroun5.00 km00:22:59
104.634Michaela K.
ŽZ305.00 km00:35:53
104.689Marta Ondráčků Zatloukalová
ŽZ50To dám 5.00 km01:03:53
104.765Věra Moravcová
ŽZ505.00 km00:31:38
104.907Andrea D.
ŽZ305.00 km00:34:58
127.160Eva Bohuslavová
ŽZ60Čimičandy4.99 km00:31:47
128.677Markéta Kašičková
ŽZ304.90 km00:47:45
129.118Petra Seligerova Seligerova
ŽZ404.88 km00:42:25
130.39Eva Lepičová
ŽZ404.85 km01:11:11
131.76Martin Hybš
MM40Black Swan Event4.81 km00:28:06
132.465Nikola Kochaníčková
ŽZ30Dub nad Moravou4.80 km00:29:53
133.167Marie Najmanová
ŽZ404.63 km00:29:48
134.623Kristýna Dostálová
ŽZ30Horní Slavkov4.53 km01:19:23
135.2Diana Kurysheva
ŽZ304.29 km00:26:53
135.597Štěpánka Reslerová
ŽZ104.29 km00:34:19
137.446Tomáš Heinz
MM30Opava runners4.17 km00:20:27
136.892Jakub Drobný
MM30Havířov-Bludovice4.17 km00:36:29
139.16Vítězslav Hájek
MM60Dolní Beřkovice 4.16 km00:44:45
140.631Tomáš P.
MM404.14 km00:21:21
141.338Hana šulcová
ŽZ404.13 km00:36:19
142.722Lukáš Matoušek
MM404.12 km00:22:08
142.744Lucie V.
ŽZ504.12 km01:02:09
144.753Věrů P.
ŽZ304.10 km00:28:50
143.759Zdenek Bohuslav
MM40Slavonice4.10 km00:21:22
146.625Barbora Fakanová
ŽZ30Rozběháme Rokycany 4.06 km00:42:00
147.396Eduard Porš
MM44.02 km00:46:02
148.236Iveta Vaňková
ŽZ504.01 km00:23:31
149.32Iva V.
ŽZ304.00 km00:33:33
149.449Dominik Hladik
MM134.00 km00:34:46
149.504Naďa Koželuhová
ŽZ40Hostovice4.00 km00:39:54
149.825Martin Bouška
MM404.00 km00:47:27
149.864Patrik K.
MM30Armáda ČESKÉ REPUBLIKY 4.00 km00:21:01
154.430Kateřina G.
ŽZ303.61 km00:27:06
155.282Tomáš Svoboda
MM403.53 km00:18:27
156.805Kristýna Šancová
ŽZ303.50 km00:24:54
157.788Markéta D.
ŽZ503.39 km00:30:52
158.391Barbora Hupková
ŽZ133.37 km00:28:31
159.750Dalibor Slavík
MM503.28 km00:57:53
159.941Žaneta Krelíková
ŽZ503.28 km00:31:16
161.142Tereza Vojačková V.
ŽZ40Šneci v běhu3.19 km00:24:22
162.645Veronika Zimmelová
ŽZ503.18 km00:08:08
163.168Kristýna Houšková
ŽZ303.15 km00:26:10
164.915Sára Kaukušová
ŽZ30Union Strašnice3.11 km00:20:36
165.96Petra Hamtilová
ŽZ50Hezky pěšky3.08 km00:23:25
166.721Daniel Gebauer
MM30Opava runners3.04 km00:18:23
167.67Lenka Jeřábková Jeřábková
ŽZ403.01 km00:24:03
168.459Nina D.
ŽZ50Karlovy Vary3.00 km00:20:43
169.654Barbora Burdová
ŽZ40Jezdkovice 392.88 km00:22:26
170.842Magdalena Česneková
ŽZ50Sokol Velltěž2.81 km00:39:11
171.840Eliška Hošková
ŽZ30Kutná Hora2.73 km00:21:10
172.355Dominika Korejtková
ŽZ302.58 km00:28:25
173.70Pavla Kopecká
ŽZ502.53 km00:15:57
174.145Edita Urbanová Urbanová
ŽZ50Pomáháme pohybem2.42 km00:35:42
175.498Jana Pinkavová
ŽZ40Klatovy2.33 km00:30:51
176.226Petra Bohucká
ŽZ502.32 km00:17:53
177.107Soňa Mimrová
ŽZ502.24 km00:14:36
178.250Ivana Jelenová
ŽZ50Plzeň2.16 km00:21:41
179.574Jakub Komorous
MM302.12 km00:15:13
180.170Filípek Němec
MM7Kadaň 2.07 km00:20:07
181.344Marcela H.
ŽZ50Kvíteček2.05 km00:18:00
182.913Jakub P.
MM302.04 km00:16:26
183.48 Honczková
ŽZ502.03 km00:08:56
183.140Lidka Slepčíková
ŽZ402.03 km00:16:18
183.658Vojta Mráček
MM162.03 km00:11:32
186.55Klára Vašátková Vašátková
ŽZ40Prťka tým 2.02 km00:32:44
184.259Lada V.
ŽZ502.02 km00:10:50
184.609Markéta Kyselová
ŽZ502.02 km00:13:36
189.7Renata Kosová Kosová
ŽZ302.01 km00:14:57
185.103David Pavlíček
MM50AC Hlemýžď2.01 km00:14:02
185.831Jakub Hanuš
MM162.01 km00:10:24
192.275Zuzana Kalousová
ŽZ302.00 km00:15:09
186.372Michal KARLÍK
MM50Seč2.00 km00:13:05
194.164Anonymní závodník
ŽZ30Husky GO!1.87 km00:13:00
195.730Vojtěch B.
MM41.75 km00:42:01
196.683Miroslava Příhodová
ŽZ40STG Zlín1.54 km00:09:45
197.111Jana Kusbachová
ŽZ301.51 km00:07:53
197.360Soňa T.
ŽZ301.51 km00:29:32
199.387Mirka Solichová
ŽZ60RUN magazine Team1.50 km00:16:16
200.201Pavlina Hruskova
ŽZ601.48 km00:27:34
201.593Jan Valenta
MM13AK Slovan Duchcov1.41 km00:15:23
202.281Michal Urbanec
MM401.34 km00:08:15
203.390Markéta Jonešová
ŽZ30Tým Víno1.30 km00:18:10
204.399Jiří Blanda
MM40Kladno1.26 km00:07:24
205.46Eliška Pijanowská
ŽZ301.25 km00:07:41
205.473Lenka Soukupová
ŽZ301.25 km00:18:02
207.443Pavla Štěpánová
ŽZ40PVP1.24 km00:07:54
208.673Luboš H.
MM50HerbsticiRun1.23 km00:05:36
209.28Beáta Fišerová
ŽZ301.20 km00:19:53
209.548Alena Livorová
ŽZ401.20 km00:20:57
211.756Adéla H.
ŽZ10Dobromky1.18 km00:08:08
212.843Anna Česneková
ŽZ7Sokol Velltěž1.12 km00:22:41
213.260Ivo Vacek
MM13Orel Rtyně1.07 km00:05:54
213.961Denis Čermák
MM131.07 km00:04:59
215.533Lenka H.
ŽZ301.04 km00:08:24
216.402Lucia Muličaková
ŽZ30Tým Víno1.02 km00:06:19
216.775Adélka H.
ŽZ10Pro radost :)1.02 km00:05:53
216.924Anna Šarochová
ŽZ10Běžecký Klub Chýně1.02 km00:06:06
219.923Adam Šaroch
MM10Běžecký Klub Chýně1.01 km00:05:13
220.666Jana Jindrová
ŽZ401.00 km00:10:09
220.792Kristýna H.
ŽZ7Dobromky1.00 km00:00:00
220.807Jan Spružina
MM101.00 km00:04:44
220.911Anna Rudolecká
ŽZ13Orel Žatčany1.00 km00:06:04
220.939Eva Horová
ŽZ101.00 km00:05:30
220.962Johanka Čermáková
ŽZ101.00 km00:05:22